'Mijn Pop-uprestaurant!'-duo's krijgen masterclass van Marc Coucke

woensdag 6 mei 2015

Terwijl de duo's uit 'Mijn Pop-uprestaurant!' nog volop werken aan de opmerkingen die ze kregen van de topgeranten, krijgen ze op alweer belangrijk volk over de vloer. Marc Coucke komt langs in elke pop-up om de kandidaten te helpen en te coachen.

Met zijn masterclass wil Marc Coucke hen leren hoe ze het maximum uit hun pop-up kunnen halen en de waarde van hun 'merk' bepalen.

In Manil’s is Marc meteen enthousiast over het concept van Lieve & Mieke. Hij ergert zich alleen aan de ellenlange uiteenzetting van de begrippen ‘soulfood’ en ‘comfortfood’. Alle overbodige uitleg achterwege laten, is dan ook zijn duidelijke boodschap naar de meisjes toe. Het hele team krijgt ondertussen een stevige boost dankzij de komst van Ghina, die af en toe samen met Mieke in de keuken zal staan. Maar houdt de positieve vibe ook aan als Mieke er tijdens de avondservice opnieuw alleen voorstaat?

Tijdens zijn bezoek aan Origó in Aalst vindt Marc vooral dat Jonas en Fee meer aandacht moeten hebben voor de ‘Vlaamse bourgondiër’. Hij stelt voor om meer rekening te houden met de mensen die niet enkel naar hun pop-up komen omdat het gezond is, maar die in de eerste plaats komen om te genieten van lekker eten. Jonas en Fee zijn het hier echter niet mee eens…

Miguel en Liselotte krijgen dan weer de raad om hun 4- en 5-gangenmenu overboord te gooien. Die passen volgens Marc niet in het streetfood-concept. KET! kiest naar zijn mening beter voor meer tapas en verschillende gerechten à la carte. ‘Verandering’ is één van de stokpaardjes van chef Miguel, dus hij heeft absoluut oren naar de tips van Marc.

In Hasselt is Marc Coucke onmiddellijk fan van Asparaguus. Hij is gecharmeerd door de authenticiteit die de pop-up uitademt in het interieur en de gerechten. Marc heeft enorm veel vertrouwen in Dries & Guus en had dit hoge niveau niet verwacht op zo’n korte periode. Bij Guus begint de vermoeidheid ondertussen wel toe te slaan. Hij sukkelt met een abces op zijn tanden, wat het werk in de keuken er niet makkelijker op maakt. De jongens krijgen ook nog eens de Nederlandse sterrenchef Hans Van Wolde op bezoek, de vorige werkgever van souschef Menno. Al heeft Guus vooral oog voor die andere belangrijke klant in de zaak: zijn mama.


'Mijn Pop-uprestaurant!', donderdag 7 mei om 20.35 uur op VTM.
 


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Mijn Pop-uprestaurant! II

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

WK Fifa Voetbal 2026 - Sporza

Liveverslag van Mexico - Zuid-Afrika, wedstrijd op speeldag één in groep A van het WK voetbal 2026 in de VS, Mexico en Canada, vanuit het Mexico City Stadium in Mexico-Stad, Mexico. Presentatie: Karl Vannieuwkerke. Commentaar: Peter Vandenbempt.

'Sporza: FIFA WK voetbal 2026', om 20.20 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:00
    Radio 2 op VRT 1: WinWin
    04:05
    VRT NWS laat
  • 09:00
    Lentebeelden
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 09:15
    Uki
    06:00
    Tik Tak
  • 09:10
    Nils Holgersson
    01:05
    Geen uitzending
  • 01:35
    Geen uitzending
    10:50
    Project Runway
  • 09:00
    The Goldbergs
    01:35
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    01:10
    Geen uitzending
  • 09:05
    Geen uitzending
    15:30
    Matlock
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 08:50
    Geen uitzending
    06:55
    This Is Us
  • 08:40
    Seal Team
    02:20
    Geen uitzending
  • 08:55
    Beach Barbecue
    02:25
    Geen uitzending
  • 08:35
    Killer at the Crime Scene
    02:15
    Geen uitzending
  • 09:00
    Z-Extra
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:16
    Hallo Roger
    00:00
    Oh What A Night
  • 09:00
    De Smaaktoerist
    02:00
    Loïc: Zot van Koken
  • 09:05
    Midsomer Murders
    02:15
    Lynley
  • 09:05
    Scrubs
    02:35
    Below Deck Mediterranean
  • 09:15
    Goedemorgen Nederland
    04:45
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
  • 09:15
    Nederland in Beweging
    07:05
    NOS WK Ontbijt
  • 09:10
    PAW Patrol
    02:20
    EenVandaag