Meer dan twintig dagen Expeditie zorgt voor sterke emotionele banden bij de Robinsons

woensdag 1 april 2020

Na een wekenlange strijd, waarin ze nooit zeker was of ze zou kunnen blijven, is Nelleke dan toch naar huis gestuurd. Koen vreesde na de eliminatie van Niels voor zijn eigen vel en zette al zijn stemmen op Nelleke.

Zonder stemmen lijkt hij nu een vogel voor de kat. Hij zal moeten rekenen op de goodwill van de anderen.


Op winnaarseiland stuurde Ruth ondertussen twee personen terug. Tot nu werden haar enkel Nederlanders geserveerd. Wanneer komt ze trouwens te weten dat Jorik loog en Niels al naar huis werd gestuurd?

Kandidaten spannen samen tegen Herman in de proef: 'Wat heb ik jullie misdaan?'
De immuniteitsproef staat deze keer in het teken van het thuisfront. Ondertussen zijn we al meer dan twintig dagen ver. Iedereen mist. Al heel snel wordt het duidelijk dat de kandidaten samen spannen tegen Herman. Eén voor één geven ze hem allemaal extra gewicht waardoor hij het snel moeilijk krijgt. Maar gaat iedereen nu hard voor zijn eigen geluk, huilen echte mannen wel of tonen de Robinsons hun hart?

Een nieuwe immuniteitsproef, betekent ook een nieuwe eilandraad. Herman ligt duidelijk al even niet goed in de groep en voelde zich al op zijn ongemak bij de vorige eliminatie. Of wordt het iemand anders? Een man zou wel eens mogen, want Ruth en Anouk zijn de laatste twee vrouwen in 'Expeditie Robinson'!

'Expeditie Robinson', donderdag 2 april om 20.35 uur op VIER.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Daar Zijn Beelden Van' (VRT 1)

Average Rob brengt beelden van enkele van zijn idolen mee, te beginnen met waaghals Tom Waes in 'Tomtesterom'. Ook beelden van 'Taboe' met comedian Philippe Geubels komen aan bod. Sander en Cato hebben het met Rob ook nog over zijn eigen wielerwedstrijd, de Turbocross. Ze leren hem ook een krachtpatser kennen die wel wat gemeen heeft met Rob zelf: tandacrobaat John Massis, die je gerust de Average Rob van de jaren 70 en 80 kan noemen.

'Daar Zijn Beelden Van', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:50
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:12
    Het weer
    00:15
    Nachtlus
  • 21:40
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:30
    So You Think You Can Dance
    00:30
    The Good Doctor
  • 23:05
    Hitman
    00:45
    Geen uitzending
  • 23:50
    The Big Bang Theory
    00:40
    Geen uitzending
  • 22:35
    You Don't Mess With the Zohan
  • 23:25
    ER
    00:15
    Suits
  • 23:50
    Pa heeft een lief
    00:25
    Wat nu weer?
  • 23:55
    Watson
    00:45
    Vik & Gert
  • 23:25
    FBI: International
    00:20
    So Help Me Todd
  • 23:00
    Copshop
    01:05
    Blood & Treasure
  • 23:35
    A Place in the Sun
    00:35
    Love Island UK
  • 00:00
    The Rookie
    00:45
    FBI
  • 00:05
    Herhalingslus
    09:00
    Z-Weekoverzicht
  • 00:10
    Publireportage
    00:16
    De tip
  • 23:50
    Becoming Meewis
    00:30
    Toasted on wheels!
  • 23:40
    Harry Wild
    01:15
    Inspector George Gently
  • 23:20
    Flightplan
    01:05
    Scrubs
  • 00:05
    NOS Journaal Laat
    00:30
    EenVandaag
  • 23:00
    Ridley
    00:30
    De Nachtzoen
  • 23:40
    Louis Theroux: A Place for Paedophiles
    00:40
    First Dates