Martien Meiland kleurt aflevering twee van 'Viva La Feta'

zondag 3 april 2022
Foto: Play4 - © SBS Belgium 2022

Otto-Jan en Jani bezorgen deze week niemand minder dan mister Martien Meiland twee onvergetelijke dagen op Sifnos. Otto-Jan neemt de Nederlandse realityster meteen mee naar de rotsen en het water voor een frisse duik en merkt op dat Martien twee verschillende oogkleuren heeft. Maar daar is een goede reden voor: hij is blind aan één oog.

'Ik heb een schaar in mijn oog gestoken toen ik plaatjes zat te knippen', vertelt Martien. 'Ik heb een jaar in het ziekenhuis gelegen, van mij 4 tot mijn 5 jaar, en ik ben 9 keer geopereerd. De schaar was helemaal door m’n oogbol gegaan. In 1964 was de medische wereld daar natuurlijk helemaal nog niet in thuis. Ik was de eerste in Nederland die een contactlens kreeg.'


En ook na het pottenbakken met Jani is Martien erg openhartig, onder andere over zijn coming-out op zijn 40ste. Wanneer hij het verhaal vertelt vloeien er zelfs enkele tranen: 'Ik ging eerst meteen naar de huisarts voor een pil of een hormoonspuit zodat ik weer mijn oude Martiengevoel zou krijgen. Ik was natuurlijk heel gelukkig met Erika en de kinderen en we hadden alles op de rit. Totdat het moment kwam dat een man mij zoende en ik al die trillende gevoelens vanbinnen voelde. Ik zag gelijk heel mijn wereld in elkaar vallen.'

'Viva La Feta', maandag 4 april om 20.40 uur op Play4.



TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Reizen Waes: terug naar Oekraïne' (VRT 1)

Onderweg naar Oekraïne maakt Tom Waes enkele bijzondere stops. In Hasselt bijvoorbeeld, waar hij een Belgisch-Oekraïens koppel ontmoet dat elkaar leerde kennen dankzij 'Reizen Waes'. In Berlijn worden Tom en zijn ploeg herenigd met een gevlucht Oekraïens gezin dat ze leerden kennen tijdens hun vorige reis naar Oekraïne, zeven jaar geleden. Uiteindelijk steken Tom en zijn team in het Poolse Medyka de grens over naar Oekraïne. Daar bezoekt hij tijdens zijn eerste dagen onder andere een opleiding voor dronepiloten, net als het beroemde Lychakiv kerkhof in de stad Lviv. Een symbolische plek waar duizenden Oekraïense soldaten begraven liggen.

'Reizen Waes: Terug naar Oekraïne', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 16:00
    Sporza: Golf
    18:00
    VRT NWS Update
  • 08:00
    Lentebeelden
    16:55
    The Canary Islands
  • 16:30
    Lilli Susewind: Een avontuurlijke beestenboel
    18:05
    Ket & Doc
  • 16:45
    The Floor
    18:15
    Het Echte Leven in de ZOO NL
  • 16:35
    Hollandse Makelaars Aan De Costa
    17:25
    Snackmasters
  • 15:05
    Jumanji: Welcome to the Jungle
    17:05
    How I Met Your Mother
  • 15:50
    Airwolf
    16:55
    Police Interceptors
  • 16:35
    ER
    00:45
    Suits
  • 16:45
    SOS Piet
    18:50
    Hallo België!
  • 16:40
    De Container Cup
    18:55
    De Spor XL: kleine jongens dromen groot
  • 16:15
    The Spencer Sisters
    17:05
    Criminal Minds
  • 16:45
    3rd Rock From the Sun
    20:35
    The Specialist
  • 16:05
    Next Level Chef
    17:40
    Komen Eten
  • 16:10
    Killer at the Crime Scene
    20:30
    The British Airways Killer
  • 16:38
    De CFO podcast
    17:16
    CEO van mijn leven
  • 16:45
    Het appartement
    17:00
    Concert
  • 16:40
    Guillaume's Paris
  • 15:05
    Murder in Provence
    17:00
    Murdoch Mysteries
  • 16:15
    NCIS: Los Angeles
    18:10
    Law & Order: Special Victims Unit
  • 15:55
    25 jaar Musical Awards
    16:50
    André Rieu in het Wenen van Johann Strauss
  • 16:25
    Culture Bites
    16:51
    Socutera
  • 15:25
    Paddington 2
    17:00
    Topdoks