Makelaars speuren Kortrijk af op zoek naar huis voor 6 chihuaua's met reiki-kamer

zondag 11 augustus 2024
Foto: Play4 - © Play Media 2024

Na de Westhoek, de Ardennen, Brugge en de Kempen zet het 'Huizenjagers'-busje nu koers richting Kortrijk. Een hele week is het zonnige Kortrijk het decor van de zoektocht naar droompanden voor de potentiële kopers.

Bénédicte, Jérôme en Inge wagen hun kans voor de begeerde 'Huizenjagers'-trofee van deze week.


Makelaars
Bénédicte is een enthousiaste en gedreven makelaar van het jonge kantoor Habitat. Haar losse, spontane en empathische aanpak, gecombineerd met de competitiedrang die ze mee heeft gekregen uit de vele sporten die ze beoefent, zal ze haar klanten vlotjes om haar vinger kunnen winden. Buiten haar werk is Bénédicte een fanatieke zwemster, tennisster en voetbalster.

Jérôme, de gedreven zaakvoerder van J-Estates, is een doorzetter in hart en nieren. Naast zijn rol als makelaar is hij ook een fervent fietser. Hij houdt ervan om op zijn empathische manier zijn klanten zo goed mogelijk te begeleiden in de aankoop van hun droomhuis.

Inge is zaakvoerder van Maison Solide. Met een warme, vriendelijke benadering ontvangt ze haar klanten in haar eigen woonkamer. Inge is een echte levensgenieter die geniet van de kleine dingen in het leven. Voor Inge is het belangrijk dat ze een band krijgt met de potentiële koper, zodat ze optimaal op zoek kan gaan naar hun droompand.

Aflevering 1: Stijn & Bart – Een woning met ‘wauw’-gevoel
​Stijn en Bart, eigenaren van een ontbijt- en koffiezaak in Ieper, zijn op zoek naar een woning met een bijzondere uitstraling. Hun budget van €350.000 moet hen helpen om een plek te vinden waar ze samen oud kunnen worden en het wauw-gevoel kunnen ervaren dat ze momenteel missen in hun woning.

Aflevering 2: Sara & Vincent – Een eigen stekje
​Sara en Vincent zijn op zoek naar eerste eigen huisje samen. Na een lange zoektocht van drie jaar hebben ze besloten om 'Huizenjagers' hier voor in te schakelen. Met een budget van €400.000 willen ze een rustige, landelijke vrijstaande woning vinden met een grote tuin voor hun teckel Maurice en ruimte voor een kapsalon.

Aflevering 3: Saskia & haar zes chihuahua’s – Genoeg plaats voor de honden
​Saskia zoekt een nieuwe, vrijstaande woning met veel buitenruimte voor zichzelf en haar zes chihuahua’s, en een speciale reiki-kamer. Met een budget van €125.000 gaat ze op zoek naar een huis dat perfect past bij haar levensstijl en haar liefde voor rust en ruimte.

Aflevering 4: Laura & Nathan – Weg van thuis
​Laura en Nathan willen hun eerste gezamenlijke woning kopen met een budget van €280.000. Nathan’s technische achtergrond maakt hem tot een kritische koper die niets aan het toeval overlaat bij het beoordelen van de technische staat van een woning.

'Huizenjagers Kortrijk', van 12 augustus t.e.m. 15 augustus en Play4 en vanaf maandag integraal op GoPlay.


Huizenjagers op tv
Maandag 4 mei 2026 om 17u25  »
Play 4
Boezemvrienden Jonas en Sybren werden door hun vrouwen gevraagd om een huis te zoeken waar ze kunnen co-housen met de twee gezinnen. Ze hebben het liefst een afgelegen hoeve die ze nog naar hun smaak en wensen kunnen inrichten.
Dinsdag 5 mei 2026 om 12u20  »
Play 4
Boezemvrienden Jonas en Sybren werden door hun vrouwen gevraagd om een huis te zoeken waar ze kunnen co-housen met de twee gezinnen. Ze hebben het liefst een afgelegen hoeve die ze nog naar hun smaak en wensen kunnen inrichten.
Dinsdag 5 mei 2026 om 17u15  »
Play 4
Fien en Emmanuel zoeken een woning met praktijkruimte in Wevelgem. Een parking voor de klanten van Fien is dus heel belangrijk. Voor henzelf wensen ze drie slaapkamers en een tuin.
Woensdag 6 mei 2026 om 12u15  »
Play 4
Fien en Emmanuel zoeken een woning met praktijkruimte in Wevelgem. Een parking voor de klanten van Fien is dus heel belangrijk. Voor henzelf wensen ze drie slaapkamers en een tuin.
Woensdag 6 mei 2026 om 17u10  »
Play 4
Rani en Lowi zoeken een instapklaar huis in Deerlijk met drie slaapkamers, een badkamer met bad en douche en een tuin. Het huis mag in ieder geval niet aan een drukke baan liggen. Het budget is 350.000 euro.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'So You Think You Can Dance' (VTM)

De studioshows gaan verder en opnieuw dansen de kandidaten in duo's, vaak in stijlen die niet de hunne zijn. Niet alleen de jury, maar ook honderd dansliefhebbers uit Nederland en Vlaanderen hebben inspraak in wie doorgaat.

'So You Think You Can Dance', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:55
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:40
    Nachtlus
    08:00
    Lentebeelden
  • 21:40
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:10
    Huis Gemaakt
    01:20
    Geen uitzending
  • 00:55
    Mee met de Flikken
    01:50
    Geen uitzending
  • 00:45
    Dave
    01:20
    Geen uitzending
  • 00:20
    Mee met de Flikken
    01:20
    Geen uitzending
  • 00:40
    Murder in a Small Town
    01:25
    Geen uitzending
  • 00:50
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 00:45
    Achter de schermen
    01:40
    De Tafel van de Week
  • 00:35
    Criminal Minds
    02:15
    Geen uitzending
  • 23:30
    Daredevil
    01:30
    Blood & Treasure
  • 00:05
    The Real Housewives: Ultimate Girls Trip
    01:00
    48 Hours to Buy
  • 00:10
    My Life is Murder
    01:55
    Geen uitzending
  • 00:55
    Fleet TV
    01:19
    Transport & Van.TV
  • 00:51
    De ambachter
    01:12
    Zo doe je het!
  • 00:40
    Guillaume's Paris
  • 00:15
    Murdoch Mysteries
    01:55
    Midsomer Murders
  • 00:45
    The Secret Lives of Mormon Wives
    01:35
    NCIS
  • 00:35
    Wie is de Mol?
    02:10
    EenVandaag
  • 00:30
    Nieuwsuur
    01:05
    Dit is de Week
  • 00:25
    First Dates
    03:05
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal