Makelaars speuren Kortrijk af op zoek naar huis voor 6 chihuaua's met reiki-kamer

zondag 11 augustus 2024
Foto: Play4 - © Play Media 2024

Na de Westhoek, de Ardennen, Brugge en de Kempen zet het 'Huizenjagers'-busje nu koers richting Kortrijk. Een hele week is het zonnige Kortrijk het decor van de zoektocht naar droompanden voor de potentiële kopers.

Bénédicte, Jérôme en Inge wagen hun kans voor de begeerde 'Huizenjagers'-trofee van deze week.


Makelaars
Bénédicte is een enthousiaste en gedreven makelaar van het jonge kantoor Habitat. Haar losse, spontane en empathische aanpak, gecombineerd met de competitiedrang die ze mee heeft gekregen uit de vele sporten die ze beoefent, zal ze haar klanten vlotjes om haar vinger kunnen winden. Buiten haar werk is Bénédicte een fanatieke zwemster, tennisster en voetbalster.

Jérôme, de gedreven zaakvoerder van J-Estates, is een doorzetter in hart en nieren. Naast zijn rol als makelaar is hij ook een fervent fietser. Hij houdt ervan om op zijn empathische manier zijn klanten zo goed mogelijk te begeleiden in de aankoop van hun droomhuis.

Inge is zaakvoerder van Maison Solide. Met een warme, vriendelijke benadering ontvangt ze haar klanten in haar eigen woonkamer. Inge is een echte levensgenieter die geniet van de kleine dingen in het leven. Voor Inge is het belangrijk dat ze een band krijgt met de potentiële koper, zodat ze optimaal op zoek kan gaan naar hun droompand.

Aflevering 1: Stijn & Bart – Een woning met ‘wauw’-gevoel
​Stijn en Bart, eigenaren van een ontbijt- en koffiezaak in Ieper, zijn op zoek naar een woning met een bijzondere uitstraling. Hun budget van €350.000 moet hen helpen om een plek te vinden waar ze samen oud kunnen worden en het wauw-gevoel kunnen ervaren dat ze momenteel missen in hun woning.

Aflevering 2: Sara & Vincent – Een eigen stekje
​Sara en Vincent zijn op zoek naar eerste eigen huisje samen. Na een lange zoektocht van drie jaar hebben ze besloten om 'Huizenjagers' hier voor in te schakelen. Met een budget van €400.000 willen ze een rustige, landelijke vrijstaande woning vinden met een grote tuin voor hun teckel Maurice en ruimte voor een kapsalon.

Aflevering 3: Saskia & haar zes chihuahua’s – Genoeg plaats voor de honden
​Saskia zoekt een nieuwe, vrijstaande woning met veel buitenruimte voor zichzelf en haar zes chihuahua’s, en een speciale reiki-kamer. Met een budget van €125.000 gaat ze op zoek naar een huis dat perfect past bij haar levensstijl en haar liefde voor rust en ruimte.

Aflevering 4: Laura & Nathan – Weg van thuis
​Laura en Nathan willen hun eerste gezamenlijke woning kopen met een budget van €280.000. Nathan’s technische achtergrond maakt hem tot een kritische koper die niets aan het toeval overlaat bij het beoordelen van de technische staat van een woning.

'Huizenjagers Kortrijk', van 12 augustus t.e.m. 15 augustus en Play4 en vanaf maandag integraal op GoPlay.


Huizenjagers op tv
Dinsdag 1 september om 12u00  »
Play 4
Haki en Jana hebben al een dochtertje, maar denken nog aan verdere gezinsuitbreiding. Hun huidige huis is daar te klein voor. Ze zoeken op max. vijftien km van Dilbeek naar een familiehuis met authentieke elementen en een tuin.
Woensdag 2 september om 11u55  »
Play 4
Debby en Johans kinderen worden groter en hun huis wordt daardoor te klein. Daarom zoeken ze een groter stekje in de buurt van Londerzeel. Ze hebben vaak en graag vrienden over de vloer en ze vinden het tof als die langs achter binnen kunnen komen.
Donderdag 3 september om 11u55  »
Play 4
De twintigers Lindsey en Joni hebben een gigantische verlanglijst en een minder gigantisch budget. De villa die ze zoeken tussen Halle en Dilbeek moet beschikken over twee slaapkamers, een mooie tuin, een fitnessruimte, een inkomhal en een dressing.
Vrijdag 4 september om 12u05  »
Play 4
Daan en Dylan willen een gezinnetje stichten en zijn volop bezig met een traject met draagmoederschap. Daarvoor zoeken ze een groter huis in Sint-Genesius-Rode en omstreken. Ze willen graag drie slaapkamers en een tuin met plaats voor een jacuzzi.
Zaterdag 5 september om 14u40  »
Play 4
Haki en Jana hebben al een dochtertje, maar denken nog aan verdere gezinsuitbreiding. Hun huidige huis is daar te klein voor. Ze zoeken op max. vijftien km van Dilbeek naar een familiehuis met authentieke elementen en een tuin.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Arnout Hauben trekt 'Dwars door de Pyreneeën'

Arnout Hauben start zijn gloednieuwe wandeltocht aan de woeste Atlantische kust. Hij ontmoet er roeiers van wie de sport onlosmakelijk verbonden is met de historische walvisvaart en voelt meteen het vurige Baskische verlangen naar onafhankelijkheid.

'Dwars door de Pyreneeën', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:40
    Flikken Maastricht
    16:30
    Menopauzia
  • 13:00
    Zomerbeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 15:45
    Saïd & Anna
    15:55
    Samson en Marie
  • 15:30
    NYPD Blue
    16:35
    Lisa
  • 15:10
    Onderweg naar liefde
    16:20
    Hell's Kitchen USA
  • 13:35
    The Karate Kid
    16:10
    9-1-1
  • 15:35
    Xena: Warrior Princess
    16:35
    Stargate SG-1
  • 15:25
    Matlock
    16:25
    Suits
  • 15:25
    Joe
    15:55
    Geen uitzending
  • 15:45
    Zondag Matchdag
    16:45
    Het Blok
  • 14:20
    My Super Ex-Girlfriend
    15:55
    Castle
  • 15:50
    Pawn Stars
    16:45
    Two and a Half Men
  • 15:40
    A Place in the Sun
    16:35
    Property Brothers
  • 15:10
    The First 48
    16:50
    The Hunt for Peter Tobin
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 15:49
    De perfecte badkamer
    15:55
    Sorry Music Classics
  • 15:25
    Open Vuur
    16:15
    KLAAR IN 20 minuten
  • 15:15
    Murdoch Mysteries
    16:10
    The Madame Blanc Mysteries
  • 15:10
    Burn Notice
    16:55
    Below Deck Sailing Yacht
  • 15:40
    NOS Journaal
    16:05
    Pauw & De Wit
  • 15:45
    Art Dept
    16:00
    NOS Journaal
  • 15:45
    Mojo Fliptop
    15:55
    Herrie op zolder