Makelaars moeten op zoek naar miljoenenhuis met dressing, fitnessruimte én zwembad

zondag 28 juli 2024
Foto: Play4 - © Play Media 2024

Het 'Huizenjagers'-busje krijgt opnieuw drie frisse makelaars aan boord. Stéphanie, Peter en Valerie trekken ten strijde door de Brugse straten op zoek naar o.a. een potentiële B&B en een miljoenenwoning met fitnessruimte en zwembad.

Makelaars
Stéphanie is trotse zaakvoerster van Immo Woon! Bekend als de ‘lady in red’, de kleur van de passie, smijt ze zich altijd voor de volle 100%. Stéphanie is enorm gedreven om de 'Huizenjagers'-trofee binnen te halen, en ze zal er dan ook alles aan doen om de potentiële kopers te overtuigen van haar woningen.


En ook Peter is enorm competitief. Hij is oprichter van Immoseed, en zal de eer van zijn kantoor met hart en ziel proberen verdedigen. Peter verrast zijn kopers al eens graag met gedurfde panden die hij in portefeuille heeft. Met zijn enthousiasme zal hij zichzelf ongetwijfeld proberen bewijzen in het busje.

Valerie richtte samen met haar man het immokantoor De Wulf & Meester op in het huis waar ze opgroeide. Ze is een echte perfectionist die haar huisbezoeken tot in de puntjes voorbereidt. Met haar sfeervolle aanpak, maar ook kritische blik zal ze de concurrentie naar huis proberen spelen.

Aflevering 1: Lieselot & Hannan – Miljoenenwoning
​Dit nieuw samengesteld gezin is op zoek naar een grotere woning zodat hun tweejarig zoontje eindelijk in zijn eigen kamer kan slapen. Met een budget van €1.000.000, exclusief kosten, hopen ze hun droomhuis te vinden met dressing, fitnessruimte en zwembad.

Aflevering 2: Kristien & Arthur – Eerste eigen woning
​Kristien helpt haar 23-jarige zoon bij het vinden van zijn eigen eerste woning. Met een budget van €500.000 hopen ze het perfecte plekje te vinden voor Arthur, zijn vriendin en hun hondje.

Aflevering 3: Jessie & Dries – Woning met geluidsdichte ruimte
​Jessie en Dries zoeken een huis waar ze ongestoord hun passie kunnen uitvoeren. Zo is Dries een fervent drummer en werkt Jessie als voice-over stem. Met een budget van €420.000 willen ze een woning in de rand van Brugge vinden met een geluidsdichte ruimte.

Aflevering 4: Grietje & Jeffrey – Potentiële B&B
​Grietje en Jeffrey baten in het landelijke Brugge hun eigen horecazaak uit. In de toekomst zouden ze graag een vakantiewoning of B&B openen, en daarvoor zijn ze op zoek naar karaktervolle woning. Het koppel heeft een budget van €700.000 bij elkaar gespaard om hun droom waar te maken.

'Huizenjagers Brugge', van 29 juli t.e.m. 1 augustus op Play4 en vanaf maandag integraal op GoPlay.


Huizenjagers op tv
Woensdag 10 december 2025 om 11u45  »
Play 4
Liza en Frédéric vinden dat het tijd is voor een eigen plek voor hun gezin, in een rustige omgeving.
Woensdag 10 december 2025 om 19u00  »
Play 4
Charlien en Hilde gaan op zoek naar een co-housingproject vanwege de zorg voor Charliens broer.
Donderdag 11 december 2025 om 11u30  »
Play 4
Charlien en Hilde gaan op zoek naar een co-housingproject vanwege de zorg voor Charliens broer.
Vrijdag 12 december 2025 om 11u45  »
Play 4
Jos en Annemie zijn twee levensgenieters die op zoek zijn naar een bungalow, met plaats voor het archief van Jos én een schildersatelier voor Annemie.
Donderdag 11 december 2025 om 19u00  »
Play 4
Jos en Annemie zijn twee levensgenieters die op zoek zijn naar een bungalow, met plaats voor het archief van Jos én een schildersatelier voor Annemie.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

Na de pijnlijke breuk met Tessa krijgt schrijver Hardin geen woord meer op papier. Hij reist naar Portugal om zijn verleden onder ogen te zien en om in het reine te komen met zichzelf. Daar komt hij tot het besef dat hij moet veranderen als hij zijn grote liefde wil terugwinnen.

'After Everything', film uit 2023 met oa. Hero Fiennes Tiffin, om 20.40 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 01:10
    Journaallus
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:10
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:30
    Geen uitzending
    13:00
    VTM Nieuws (13 uur)
  • 03:05
    Geen uitzending
    07:15
    Dirty Home Rescue
  • 02:35
    Geen uitzending
    14:30
    Angel
  • 01:15
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:15
    JOE XMAS
    05:45
    A Novel Noel
  • 01:25
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 02:30
    Play kerst haardvuur 2025
    06:00
    Radio Nostalgie
  • 03:10
    Play kerst haardvuur 2025
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:30
    Blue Bloods
    06:45
    Evil
  • 03:25
    Love Island UK
    11:40
    Under the Christmas Tree
  • 02:25
    Geen uitzending
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:40
    Herhalingslus
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:38
    Red de meubelen
    07:00
    Good Morning Sunshine
  • 03:45
    De Chalet aan zee
    06:35
    Bon Appetit
  • 03:00
    Granite Harbour
    07:00
    Death in Paradise
  • 03:20
    Prison Break
    12:50
    Storage Wars
  • 03:00
    NOS Journaal
    11:15
    Tijd voor Max
  • 01:10
    Nieuwsuur
    13:00
    NOS Journaal
  • 03:15
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    13:00
    Kindertijd