Makelaars moeten op zoek naar miljoenenhuis met dressing, fitnessruimte én zwembad

zondag 28 juli 2024
Foto: Play4 - © Play Media 2024

Het 'Huizenjagers'-busje krijgt opnieuw drie frisse makelaars aan boord. Stéphanie, Peter en Valerie trekken ten strijde door de Brugse straten op zoek naar o.a. een potentiële B&B en een miljoenenwoning met fitnessruimte en zwembad.

Makelaars
Stéphanie is trotse zaakvoerster van Immo Woon! Bekend als de ‘lady in red’, de kleur van de passie, smijt ze zich altijd voor de volle 100%. Stéphanie is enorm gedreven om de 'Huizenjagers'-trofee binnen te halen, en ze zal er dan ook alles aan doen om de potentiële kopers te overtuigen van haar woningen.


En ook Peter is enorm competitief. Hij is oprichter van Immoseed, en zal de eer van zijn kantoor met hart en ziel proberen verdedigen. Peter verrast zijn kopers al eens graag met gedurfde panden die hij in portefeuille heeft. Met zijn enthousiasme zal hij zichzelf ongetwijfeld proberen bewijzen in het busje.

Valerie richtte samen met haar man het immokantoor De Wulf & Meester op in het huis waar ze opgroeide. Ze is een echte perfectionist die haar huisbezoeken tot in de puntjes voorbereidt. Met haar sfeervolle aanpak, maar ook kritische blik zal ze de concurrentie naar huis proberen spelen.

Aflevering 1: Lieselot & Hannan – Miljoenenwoning
​Dit nieuw samengesteld gezin is op zoek naar een grotere woning zodat hun tweejarig zoontje eindelijk in zijn eigen kamer kan slapen. Met een budget van €1.000.000, exclusief kosten, hopen ze hun droomhuis te vinden met dressing, fitnessruimte en zwembad.

Aflevering 2: Kristien & Arthur – Eerste eigen woning
​Kristien helpt haar 23-jarige zoon bij het vinden van zijn eigen eerste woning. Met een budget van €500.000 hopen ze het perfecte plekje te vinden voor Arthur, zijn vriendin en hun hondje.

Aflevering 3: Jessie & Dries – Woning met geluidsdichte ruimte
​Jessie en Dries zoeken een huis waar ze ongestoord hun passie kunnen uitvoeren. Zo is Dries een fervent drummer en werkt Jessie als voice-over stem. Met een budget van €420.000 willen ze een woning in de rand van Brugge vinden met een geluidsdichte ruimte.

Aflevering 4: Grietje & Jeffrey – Potentiële B&B
​Grietje en Jeffrey baten in het landelijke Brugge hun eigen horecazaak uit. In de toekomst zouden ze graag een vakantiewoning of B&B openen, en daarvoor zijn ze op zoek naar karaktervolle woning. Het koppel heeft een budget van €700.000 bij elkaar gespaard om hun droom waar te maken.

'Huizenjagers Brugge', van 29 juli t.e.m. 1 augustus op Play4 en vanaf maandag integraal op GoPlay.


Huizenjagers op tv
Vrijdag 20 februari 2026 om 11u35  »
Play 4
Momenteel huren Nickola en Jaëla een huis in Duffel, maar nu gaan ze voor een eigen huis met drie slaapkamers, een dressing en een grote tuin. Gemakkelijker gezegd dan gedaan, want ze houden elk van een andere stijl.
Maandag 9 februari 2026 om 19u00  »
Play 4
Nils en Eline staan in het onderwijs en verhuren in hun vrije tijd springkastelen. Samen met de kindjes van Eline vormen ze een nieuw samengesteld gezin. Het gezin zoekt een hoeve met drie slaapkamers.
Dinsdag 10 februari 2026 om 11u50  »
Play 4
Nils en Eline staan in het onderwijs en verhuren in hun vrije tijd springkastelen. Samen met de kindjes van Eline vormen ze een nieuw samengesteld gezin. Het gezin zoekt een hoeve met drie slaapkamers.
Dinsdag 10 februari 2026 om 19u00  »
Play 4
Dieter en Elisa zoeken een huis rond Kortrijk. Ze zoeken een woning met extra plaats voor de moeder van Elisa die elk jaar een paar maanden op bezoek komt. Daarnaast zoeken ze ook een magazijn voor Dieter's werk.
Woensdag 11 februari 2026 om 12u05  »
Play 4
Dieter en Elisa zoeken een huis rond Kortrijk. Ze zoeken een woning met extra plaats voor de moeder van Elisa die elk jaar een paar maanden op bezoek komt. Daarnaast zoeken ze ook een magazijn voor Dieter's werk.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Badgast' (VRT 1/KRO-NCRV)

Vince en Sergio proberen wanhopig hun geheim te verbergen. Ondertussen bereiden Zoë en haar vrienden een gevaarlijke deal voor. Daarbovenop komt Gerrit gevaarlijk in de buurt van de waarheid.

'Badgast', om 21.00 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:00
    Badgast
    06:00
    Mr. Magoo
  • 19:00
    Sporza: Milaan Cortina 2026
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 21:15
    Badgast
    06:00
    Tik Tak
  • 21:15
    Welkom Aan Boord
    02:05
    Gooische Vrouwen
  • 20:55
    Bij ons op de Wallen
    01:15
    Geen uitzending
  • 21:25
    Will Trent
    01:05
    The Big Bang Theory
  • 21:35
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 21:25
    ER
    01:20
    Geen uitzending
  • 20:30
    SUPER 50
    01:30
    Geen uitzending
  • 21:15
    De Rechtbank
    02:00
    De Tafel van Gert
  • 21:15
    FBI: Most Wanted
    01:10
    FBI
  • 20:35
    Runner Runner
    01:40
    Swamp People
  • 20:35
    Bake Off Vlaanderen
    02:00
    Botched
  • 21:15
    Panic 9-1-1
    01:20
    Big Sky
  • 21:36
    Trends Talk
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 21:16
    Het appartement
    05:55
    Sixties To Six
  • 21:10
    Winterse Kost
    01:55
    Loïc zot van koken weekmenu
  • 21:05
    Agatha Christie's Marple
  • 20:55
    From
    01:00
    First Dates Australia
  • 21:30
    NOS Olympische Winterspelen Studio Olimpico
    02:00
    NOS Journaal
  • 21:30
    Bureau Buitenland
    01:40
    Nieuwsuur
  • 21:05
    Nog Eén Keer Fit
    01:25
    Hoodfights