Makelaars Lothar en Annelies nemen het op tegen de 'Eddy Wally van de immo' in 'Huizenjagers'

zondag 18 augustus 2024
Foto: Play4 - © Play Media 2024

Na avonturen in onder andere de Westhoek, de Ardennen en Kortrijk, rijdt het 'Huizenjagers'-busje nu richting Oost-Vlaanderen. Een hele week lang wordt deze regio het toneel van intensieve zoektochten naar droompanden voor verschillende kopers.

Lothar, Serge en Annelies strijden voor de felbegeerde 'Huizenjagers'-trofee van deze week.


Makelaars
​Lothar De Corte is een jonge, energieke makelaar die ondanks zijn korte carrière van twee jaar al vol zelfvertrouwen zit. Met zijn achtergrond als tuinarchitect en zijn ervaring in het maken van creatieve TikTok- en promofilmpjes, is hij klaar om zijn stempel te drukken op de vastgoedmarkt. Lothar droomt ervan om ooit projectontwikkeling te doen, maar geniet nu vooral van het contact met mensen, of dat nu in een gezellig bruin café of een hippe dancing is. Deze sportieve twintiger weet wat hij wil en gaat er volledig voor.

Serge Cannoodt is een doorgewinterde vastgoedexpert met meer dan drie decennia ervaring. Sinds 1992 runt hij zijn immokantoor in Sint-Amandsberg waarbij hij hulp krijgt van zijn schoonzoon Ibrahim, dochter Öslem en beste vriend Wim. Serge staat bekend als de 'Eddy Wally van de immo' en is fier op deze titel, die hem zelfs een telefoontje van Marina Wally opleverde. Ooit was Serge marktkramer en die flair is hij nooit kwijtgeraakt. Met zijn charismatische verkoopstijl gaat hij voor een tweede keer de uitdaging aan in 'Huizenjagers'.

Annelies Vinck is een frisse twintiger die net aan het begin staat van haar vastgoedcarrière. Na een studie als handelsingenieur vond ze haar passie in het vastgoed door een 'verslaving' aan immo-sites. Annelies streeft ernaar een menselijke makelaar te zijn die echt in de hoofden van haar klanten kruipt om hen zo goed mogelijk te begrijpen. Reizen inspireert haar, en deze ervaringen neemt ze mee in haar werk. Daarnaast is ze ook een jonge mama, wat haar een unieke kijk geeft op de woonwensen van gezinnen.

Aflevering 1: Tinne & Eppo – Woning met atelier & studentenkot
​Tinne en haar zoon Eppo zijn op zoek naar een pand in Gent waar ze zowel een ruime werkplaats voor Tinne's oldschool meubelcreaties kunnen realiseren als een plek voor een studentenkot of Airbnb. Met een budget van €750.000 hopen ze hun droompand te vinden in het bruisende hart van de stad.

Aflevering 2: Mia & Philip – Woning dichter bij school dochter
​Mia en Philip, uitbaters van de horecazaak 'Spoorloos Perron', zoeken een rustig gelegen landelijke woning dichter bij de landbouwschool in Melle, waar hun dochter naar school gaat. Hun budget van €650.000 moet hen helpen een plek te vinden waar ze samen met hun dieren kunnen genieten van het buitenleven en de rust.

Aflevering 3: Sofie & Jeroen – Huis met geluidsdichte ruimte
​Sofie zoekt een veilige, comfortabele thuis na een aantal teleurstellingen met haar huidige woonst. Met een budget van €300.000-€400.000 hoopt ze een huis te vinden waar ze eindelijk rust kan vinden, liefst met een geluidsdichte ruimte zodat ze ongestoord van haar nieuwe woning kan genieten.

Aflevering 4: Elias & Lynn – Woning met loods
​Elias en Lynn zijn op zoek naar een woning met een loods voor de opslag van Elias' werkmateriaal. Met een budget van €600.000-€700.000 willen ze een nieuwe start maken na het mislopen van een eerder perfect pand. Samen met hun hondje hopen ze eindelijk hun droomwoning te vinden.

'Huizenjagers Oost-Vlaanderen', van 19 september t.e.m. 22 september op Play4 en vanaf maandag integraal op GoPlay.


Huizenjagers op tv
Vrijdag 17 april 2026 om 11u30  »
Play 4
Ilke en Nathan huren momenteel een appartement, maar zijn op zoek naar een eigen stek waar gezinsuitbreiding mogelijk is. Een halfopen of open bebouwing maakt hun niet uit, zolang het maar charme uitstraalt. Ze werken met een budget van 500.000 euro.
Maandag 20 april 2026 om 16u55  »
Play 4
De huizenjagers strijden om de Huizenjagers-trofee in het waterrijke rivierenland. Anouk en Vincent zijn drie jaar geleden getrouwd en hebben een zoontje. Omdat er nog meer kinderen onderweg zijn, zijn ze op zoek naar een ruime gezinswoning.
Dinsdag 21 april 2026 om 12u05  »
Play 4
De huizenjagers strijden om de Huizenjagers-trofee in het waterrijke rivierenland. Anouk en Vincent zijn drie jaar geleden getrouwd en hebben een zoontje. Omdat er nog meer kinderen onderweg zijn, zijn ze op zoek naar een ruime gezinswoning.
Dinsdag 21 april 2026 om 17u15  »
Play 4
Robin en Elise zijn twee creatieve duizendpoten, maar weten niet wat ze willen. Ze laten zich volledig verrassen door de makelaars. Het enige wat echt belangrijk is, is dat de woning in een levendig dorp ligt op maximum veertig minuten van Antwerpen.
Woensdag 22 april 2026 om 12u05  »
Play 4
Robin en Elise zijn twee creatieve duizendpoten, maar weten niet wat ze willen. Ze laten zich volledig verrassen door de makelaars. Het enige wat echt belangrijk is, is dat de woning in een levendig dorp ligt op maximum veertig minuten van Antwerpen.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

Charlie ontdekt onder zijn huis een geheim hoofdkwartier dat van een mysterieuze superheld lijkt te zijn. Samen met zijn vrienden gaat hij op onderzoek uit, maar hun avontuur verandert in een nachtmerrie wanneer de plek aangevallen wordt door slechteriken. Om het hoofdkwartier te verdedigen en de wereld te redden, moeten Charlie en zijn vrienden hun krachten bundelen en elk hulpmiddel inzetten dat ze kunnen vinden.

'Secret Headquarters', film uit 2022 met oa. Owen Wilson, om 20.35 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:35
    Dag & nacht
    22:20
    VRT NWS laat
  • 20:35
    Sporza: UEFA Conference League
    23:00
    De ideale wereld
  • 21:40
    Geen uitzending
    08:00
    Molang
  • 21:35
    Alloo in de buitenlandse gevangenis
    22:50
    The Voice van Vlaanderen
  • 21:35
    De Trein
    22:30
    Ik Vertrek
  • 20:35
    Secret Headquarters
    22:15
    Hellboy II: The Golden Army
  • 19:00
    Premier League Darts
    23:00
    Caught on Dashcam
  • 21:35
    9-1-1
    22:25
    ER
  • 21:45
    Amateurs
    23:00
    Baywatch
  • 21:15
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
    22:25
    Klopjacht
  • 21:30
    Watson
    22:25
    Friends
  • 20:40
    Wordt aangekondigd
    23:15
    Doom Patrol
  • 21:50
    Komen Eten
    22:40
    Huizenjagers
  • 21:25
    World's Most Evil Killers
  • 22:14
    Z-Beurs
    22:27
    Z-Nieuws
  • 22:08
    Mijn tuin
    22:30
    More Than A Feeling
  • 21:55
    DIY
    22:15
    Culinair Thailand
  • 21:00
    Foyle's War
  • 21:30
    The Secret Lives of Mormon Wives
    22:40
    NCIS: Los Angeles
  • 21:35
    Heel Holland Bakt Elke Dag
    22:25
    Pauw & De Wit
  • 22:00
    Nieuwsuur
    22:45
    De Joodse Wereld
  • 21:20
    NPO Doc: F*ck Drugs
    22:30
    BRANDMERK - Kind van een Vermoorde Ouder