Kürt Rogiers krijgt gastrol in het bouwwerk van Andreas en Arno

vrijdag 24 april 2020

'LEGO MASTERS' leeft! Zowel jong als ouder duiken massaal voor het scherm om zich te verwonderen aan de creativiteit van de kandidaten en de kleurenpracht van de bouwwerken.

847.261 kijkers, goed voor een marktaandeel van 35,7% (VVA 18-54; live +4) zagen hoe het Vlaams-Nederlandse duo Eric en Jaco de wedstrijd moest verlaten. Op de jongere doelgroep VVA 18-44 scoorde de tweede aflevering zelfs 45,4%. Ook de home challenges die Kürt Rogiers na elke aflevering in het leven roept, zijn een enorm succes. Op anderhalve week tijd stuurden maar liefst meer dan 11.000 mensen, jong en oud, hun bouwwerk in via Instagram onder #wijzijnLEGOmasters. Het is duidelijk: 'LEGO MASTERS' is welgekomen ontspanning voor zowel ouders als kinderen in deze coronatijden.


In de derde aflevering op zaterdag 25 april krijgen de teams niet één, maar twee opdrachten voor hun kiezen. Met veel fantasie en creativiteit moeten de zeven duo’s een half voorwerp weer 'heel' maken. Niet elk team is even blij met het object dat ze toegewezen krijgen door Jan en Lola, het winnende team van vorige week. Zo bijvoorbeeld de 40-jarige Vlaming Bjorn die een tuinkabouter voorgeschoteld krijgt, maar bang is voor die schepsels.

Bij de goedlachse Lola vlot het niet vandaag en daar heeft haar gezondheid iets mee te maken. 'Soms doet m’n hoofd het gewoon niet en ervaar ik mist vanbinnen. Dat heeft niets met 'LEGO MASTERS' te maken, maar wordt waarschijnlijk veroorzaakt door de chemo die ik kreeg toen ik borstkanker had. Een vervelende nasleep.' De Nederlandse host Ruben Nicolai polst of hij haar ergens mee kan helpen en Lola heeft inderdaad een verzoekje. Waar de lieve presentatoren al niet goed voor zijn. Kürt Rogiers krijgt ook een extra rol toebedeeld: een gastrol in het bouwwerk van het verliefde koppel Andreas en Arno.

Bij de tweede opdracht wordt niet een voorwerp, maar het team zelf gehalveerd. Een moeilijke klus voor sommige deelnemers, die de hulp van hun teamgenoot eigenlijk heel hard nodig hebben.

Al meer dan 11.000 deelnames aan Home Challenges
Wat te doen in deze corona-tijden buiten 'LEGO MASTERS' kijken? Mee bouwen natuurlijk! Elke week kondigt Kürt Rogiers een nieuwe home challenge aan en op anderhalve week tijd liepen maar liefst meer dan 11.000 foto’s en video’s binnen van vlijtige Lego Masters thuis.

Op zaterdag 25 april wordt de derde thuisopdracht aangekondigd, waarna iedereen die meedoet opgeroepen wordt om een leuke foto of video van zijn creatie te delen op Instagram met #wijzijnLEGOmasters.

'LEGO® MASTERS', zaterdag 25 april om 20.20 uur bij VTM.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm4 vtm

Advocate Kate McQuean krijgt doodsbedreigingen. Ze stapt naar de ­politie waar ze kan rekenen op de steun van detective Max Kirkpatrick. Hij besluit haar in veiligheid te brengen in een afgelegen motel, maar ook daar weten haar belagers haar te vinden. Zelfs de hulp van zijn collega-agenten en de FBI mag niet baten. Max vertrouwt niemand meer en neemt zelf de touwtjes in handen om Kate te redden.

'Fair Game', film uit 1995 met oa. Cindy Crawford, om 20.35 uur op VTM 4.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:45
    Ik vraag het aan
    23:52
    Eurodreams
  • 21:35
    Sporza: Milaan Cortina 2026
    23:18
    Het weer
  • 22:25
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 23:00
    Winter Vol Liefde
    00:05
    Gooische Vrouwen
  • 22:25
    Allegiance
    23:15
    9-1-1
  • 22:35
    Money Train
    00:25
    The Big Bang Theory
  • 22:15
    Fare Dodgers: At War With The Law
    23:15
    60 Days In
  • 22:35
    ER
    00:10
    Buffy the Vampire Slayer
  • 22:20
    Baywatch
    23:15
    Nonkel Jef
  • 22:40
    Nonkels
    23:30
    De Rechtbank
  • 22:45
    Friends
    23:50
    New Girl
  • 22:25
    NCIS: Los Angeles
    23:20
    The Winter King
  • 22:45
    Huizenjagers
    23:40
    A Place in the Sun
  • 22:25
    Cold Case
    23:20
    C.S.I. New York
  • 22:28
    De CFO podcast
    23:06
    Z-Nieuws
  • 22:58
    Zo doe je het!
    23:55
    5-voor-12
  • 23:00
    Winterse Kost
    23:15
    Loïc: Zot van Koken
  • 22:10
    Art Detectives
    23:05
    Grantchester
  • 22:25
    NCIS: New Orleans
    23:20
    Hudson & Rex
  • 21:25
    NOS Olympische Winterspelen Studio Olimpico
    23:25
    Pauw & De Wit
  • 22:45
    Close Up
    23:45
    Pauscast
  • 22:05
    Kamp Waes
    23:05
    We Gaan Er Allemaal Aan