Kunnen Bart en Béa de groene droom van Liese en Inigo waarmaken?

Liese en Iñigo werken beiden in het onderwijs. Het jonge koppel bezocht op twee jaar tijd meer dan 50 huizen. Ze brachten al enkele keren een bod uit, maar werden telkens overboden of botsten op huizen met een te hoge vraagprijs.
Liese en Iñigo zijn misschien jong, toch weten ze wat ze willen. Deze twee groene dromers willen graag hun steentje bijdragen aan het milieu, ze zijn op zoek naar een ecologische en duurzame woning. Idealiter douchen ze met regenwater en is hun woning afgewerkt met duurzame isolatie. Een finoven, een speciale oven die dient als milieuvriendelijke verwarming, zou dé kers op de taart zijn. Een pittige opdracht voor makelaar Béa en interieurarchitect Bart, zij krijgen een budget van 330.000 euro om de ecologische woondroom van het koppel waar te maken en starten hun zoektocht in de rand rond Brugge. Maar is een passieve woning haalbaar met hun budget? 'Het zijn allemaal technieken die impact gaan hebben op het totaalbudget en dus een impact op de aankoopwaarde van de woning', vertelt Béa. Ook voor interieurexpert Bart wordt het zoeken wat haalbaar is.
Celine en Florian zorgden voor een budgetverhoging van 100.000 euro extra. Op deze manier wist Béa een pand te kopen in hun geliefde Kessel-Lo. De eerste kennismaking met de woning werd positief onthaald bij het koppel, maar na het bekijken van de woning bleef de badkamer in de keuken en het ontbreken van een centrale verwarming door hun hoofd spoken. Ook de vloer was niet zo hun ding. Celine en Florian ontvangen de sleutels van hun nieuwe woning. Qua interieur hoopte het koppel op een vakantiegevoel, met houten texturen en zachte kleuren. Heeft interieurexpert Bart aan hun wensen kunnen voldoen?
In Lier kregen Béa en Kelly geen gemakkelijke opdracht: Jonas en Barteld zijn op zoek naar een woning met een tuin van maar liefst 4000m2. Een eerste verkenning van de markt dwong Béa om langs te gaan bij het duo met de boodschap dat een tuin van die oppervlakte niet haalbaar is. Met een voorzichtige go voor een tuin van de helft, 2000m2, trekken Béa en Kelly er terug op uit. Goed nieuws! Jani verrast hen met de sleutel van hun nieuwe woning. 'De stress van een huis te vinden, is al van onze schouders gevallen. Nu is het stress voor wat en hoe. En hoe groot gaat de grond zijn', vertelt Barteld.
'Blind Gekocht', donderdag 28 april om 20.35 uur op Play4.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- RTL komt met dagelijks Sinterklaasprogramma 'Pietentijd'
- Fundraising voor EO-Jongerendag 2027 van start: breng jij ze weer samen?
- Klaar voor de start? Dit zijn de nieuwe bakkers van 'Heel Holland Bakt Kids'
- Kijkcijfers: 11, 12 en 13 september 2026
- Belgian Cat Julie Vanloo nieuwste naam van 'Het Huis'
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Meditation Island, gevreesde beeptest en valse noten in 'Bockie Gaat Naar School'
- Kotmadam Sergeant pakt het op z’n Ingeborgs aan met de kotstudenten
- Wereldberoemde kip Curry krijgt concurrentie: baasje Jo keert terug naar 'Got Talent' met hond Bo
- 'Het Uur van de Wolf' over Gene Wilder
- Sander Tegen De Tijd keert terug: dit jaar wordt de uitdaging nóg moeilijker
- Eric Corton blijft de komende jaren te horen bij KINK
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit café De Engel aan de Groote Markt in Oldenzaal
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Na 56 uur radio: Ender Scholtens zat in De Wekker XL
Multimedia SPOTLIGHT
-
Bockie loopt gevreesde beeptest -
Kotmadam Sergeant neemt studenten mee naar trampolinepark -
Krijgt 'Kip Curry' concurrentie van Bo in 'Got Talent'! -
Bekijk de trailer van 'Bankzitters: Overleven In Het Wild' -
Opdracht met een geurtje aan in 'Kamp Jeroom' -
Jury kijkt met open mond naar mysterieuze act in 'Got Talent'
-
Kotmadam Sergeant in the house! -
Netflix deelt eerste beelden van 'The Mosquito Bowl' -
Jade Mintjens over ongemakkelijk eerste gynaecoloogbezoek -
Barbara Sarafian neemt emotioneel afscheid -
Elke heeft Denzel iets te vertellen in 'Blind Getrouwd' -
Seppe maakt zijn opwachting in 'Knokke Tof' -
Anke Buckinx over bizar tv-moment in 'Honderd Hete Vragen' -
Biecht verrader Marc-Marie zijn leugen op? -
Newlyweds Hyndi en Valentijn bezegelen jawoord in het zwembad -
'De Mutti’s Extra: Els Van Doesburg' nu op VTM GO -
De bom barst in 'Kotmadam Sarafian' -
Ontdek de harde realiteit in 'De Inspecteurs' -
Adám danst met een missie in 'Got Talent' -
Ruben Van Gucht 'flikt den boel' in 'De Verraders' -
Nieuwe teaser HBO Original-serie 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Videoland toont eerste beelden van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
Kijk de laatste aflevering van 'A-typisch' met Ella Leyers -
Barbara ontfermt zich over Leandro -
Marjan gooit roet in het eten bij 'Blind Getrouwd' -
Celien Hermans onthult anekdote over mama Margriet -
Bockie sukkelt tijdens spreekbeurt Frans -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Dominique Persoone en Tom Degroote op roadtrip naar Zweden -
Ruben Van Gucht praat voor het eerst over zijn dochter in 'Happy Hour'
Kijktip van de dag

De koppels groeien dichter naar elkaar toe tijdens hun huwelijksreis in Zuid-Tirol. Elke deelt een belangrijk geheim met Denzel. Marjan en Mattias praten over hun relatie, terwijl Hyndi Valentin uitdaagt. Ellen en Matti hervinden hun speelsheid.
'Blind Getrouwd', om 20.40 uur op VTM.



































