Krijgen Anouchka en haar zeven zonen na een warme thuis nu ook een warm huis?

In de zevende aflevering van 'Extreme Makeover' gaan we op bezoek bij Anouchka in Moerbeke-Waas. Ze woont er samen met haar zeven zonen in een klein huisje. Budget om te verbouwen is er niet nu al het beschikbaar geld opgaat aan medische kosten voor de zonen.
Anouchka vormt samen met haar zeven zonen een hecht gezin. Nochtans is het leven nog niet mild geweest voor haar. Toen zoon Brandon 2 jaar oud was, werd hij getroffen door een hersentumor. Twee van haar andere zonen hebben mucoviscidose en een van hen lijdt aan zware diabetes. Bovendien staat Anouchka er ook alleen voor in de opvoeding van haar jongens. En toch verliest ze de moed niet en blijft ze positief.
'Het lot heeft ons hier gebracht, hier hebben we zelf niet voor gekozen. We maken er het beste van. Als de jongens vandaag lachen, dan is het goed. Wat morgen brengt, dat zien we wel', zo is haar levenshouding.
Ondanks haar eigen bewogen leven, staat Anouchka altijd klaar voor een ander. En dus verdient ze volgens vriendin Siska een duwtje in de rug.
'Ze cijfert zich altijd weg voor de kinderen. Nu is het tijd om iets terug te doen.'
Anouchka heeft het duidelijk moeilijk om de controle uit handen te geven, maar vriendin Jenifer moedigt haar hier wel toe aan. 'Anouchka toch, ontvang nu eens in plaats van zelf te geven!'
Het huisje een upgrade geven, het blijkt een heuse uitdaging. De woonvertrekken zijn erg klein: samen in de keuken eten moet met klapstoeltjes - want anders is er te weinig plaats - en de zeven jongens slapen allemaal in dezelfde kamer. Bovendien kent het huis ook vochtproblemen, niet bevorderlijk voor kinderen met longproblemen. De experts komen dan ook al snel tot het besluit dat het beter is om van nul te beginnen.
'Het zal niet lukken om te vertrekken van een huis vol problemen; er is gewoon niets om op verder te bouwen', zo stelt expert Tom. En dus gaat het team voor een modulair gebouwd huis dat volledig in elkaar gestopt wordt in een atelier om vervolgens ter plekke geïnstalleerd te worden.
Zal dat wel allemaal lukken in zo’n korte tijdspanne? Raakt het uitzonderlijk transport niet verstrikt in de smalle wegen en bochten richting het huis van Anouchka en de boys? Duikt Michael Jackson plots op in Moerbeke-Waas? En waar gaat de bijna 100-jarige voordeur van het huis naartoe?
'Extreme Makeover Vlaanderen', zaterdag 12 november om 20.15 uur op Play4 en GoPlay.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Jade Mintjens gaat op zoek naar leven en gewoontes van alle Belgen in nieuw Play-programma 'Jade & de Belgen'
- Nieuw seizoen van 'Rock The Block' op HGTV
- Beeld & Geluid opent De Schatkamer in speciale uitzending van 'Tijd voor MAX'
- Indringende serie over Tweede Wereldoorlog met Tom Hanks nieuw op The HISTORY Channel
- Daan Alferink krijgt inzinking bij moodboard van nieuw 'Blind Gekocht'-koppel
- 'Kunst in het Wild': een ontdekkingstocht langs kunst in de openbare ruimte
- Herman Verbruggen gaat dinsdag 'Door de Bomen'
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Kato en Thibault vinden 'Blind Gekocht' huis te klein: 'Het staat hier direct terug vol'
- Dit zie je maandag in een nieuwe aflevering van 'Radar'
- Bram Krikke elke vrijdagochtend naast Mattie Valk te horen in de Qmusic-ochtendshow
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Berkel en Rodenrijs
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- De lucht kleurt Q: Berre geeft in luchtballon van Qmusic spectaculaire showcase vanuit de lucht
- K3 keert na ruim 16 jaar terug in de Top 40 met het Foute Anthem van Qmusic 'Schaduw'
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam -
EOdoc 'Het Corioliseffect': een weergaloze ode aan het leven op aarde -
Dit was de Q-Lift Off met Berre! -
Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf -
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE' -
'Jack Ryan: Ghost War' nieuw te zien op Prime Video -
'Ze Zeggen Dat' onderzoekt de orgasmekloof -
Kijk naar de reünie van 'The Real Housewives of Antwerp' -
HBO lanceert eerste beelden van 'Life, Larry and the Pursuit of Unhappiness' -
'Ticket to the Tribes' is binnenkort nieuw op Prime Video -
Het wordt heel heet in de studio van 'So You Think You Can Dance' -
Amy's 30ste verjaardag ontploft na verrassende onthullingen in 'The Real Housewives of Antwerp' -
'Vanavond Bij Ons' is nieuw op njam! -
Hoe ver gaat Andreas in 'Thuis'? -
Kijk de trailer van het nieuwe seizoen van 'Rivals' -
Zo klonk Essyla tijdens de halve finale van het Eurovisiesongfestival -
Mathieu Terryn geeft exclusieve inkijk in de backstage van 'The Voice' -
Eerste vrouwelijke dansduo raast over het 'SYTYCD'-podium -
Allesbehalve saai: 'A BORING YEAR'! -
Bartel Van Riet brengt Elie van z’n melk in 'Huis Gemaakt' -
Nieuw seizoen van '3FF' brengt 'D5R' terug! -
Anne en Hannelore moeten toegevingen doen in 'Blind Gekocht'
Kijktip van de dag

Samen met zijn hechte buren reist Gerard naar Amsterdam, waar ze volop genieten van de levendige sfeer en unieke bezienswaardigheden die de stad te bieden heeft. Gerard, altijd actief op sociale media, beleeft online een groot succes: zijn vlog wordt bekroond.
'Only Joling', om 21.50 uur op VTM 2.



































