Krijgen Anouchka en haar zeven zonen na een warme thuis nu ook een warm huis?

In de zevende aflevering van 'Extreme Makeover' gaan we op bezoek bij Anouchka in Moerbeke-Waas. Ze woont er samen met haar zeven zonen in een klein huisje. Budget om te verbouwen is er niet nu al het beschikbaar geld opgaat aan medische kosten voor de zonen.
Anouchka vormt samen met haar zeven zonen een hecht gezin. Nochtans is het leven nog niet mild geweest voor haar. Toen zoon Brandon 2 jaar oud was, werd hij getroffen door een hersentumor. Twee van haar andere zonen hebben mucoviscidose en een van hen lijdt aan zware diabetes. Bovendien staat Anouchka er ook alleen voor in de opvoeding van haar jongens. En toch verliest ze de moed niet en blijft ze positief.
'Het lot heeft ons hier gebracht, hier hebben we zelf niet voor gekozen. We maken er het beste van. Als de jongens vandaag lachen, dan is het goed. Wat morgen brengt, dat zien we wel', zo is haar levenshouding.
Ondanks haar eigen bewogen leven, staat Anouchka altijd klaar voor een ander. En dus verdient ze volgens vriendin Siska een duwtje in de rug.
'Ze cijfert zich altijd weg voor de kinderen. Nu is het tijd om iets terug te doen.'
Anouchka heeft het duidelijk moeilijk om de controle uit handen te geven, maar vriendin Jenifer moedigt haar hier wel toe aan. 'Anouchka toch, ontvang nu eens in plaats van zelf te geven!'
Het huisje een upgrade geven, het blijkt een heuse uitdaging. De woonvertrekken zijn erg klein: samen in de keuken eten moet met klapstoeltjes - want anders is er te weinig plaats - en de zeven jongens slapen allemaal in dezelfde kamer. Bovendien kent het huis ook vochtproblemen, niet bevorderlijk voor kinderen met longproblemen. De experts komen dan ook al snel tot het besluit dat het beter is om van nul te beginnen.
'Het zal niet lukken om te vertrekken van een huis vol problemen; er is gewoon niets om op verder te bouwen', zo stelt expert Tom. En dus gaat het team voor een modulair gebouwd huis dat volledig in elkaar gestopt wordt in een atelier om vervolgens ter plekke geïnstalleerd te worden.
Zal dat wel allemaal lukken in zo’n korte tijdspanne? Raakt het uitzonderlijk transport niet verstrikt in de smalle wegen en bochten richting het huis van Anouchka en de boys? Duikt Michael Jackson plots op in Moerbeke-Waas? En waar gaat de bijna 100-jarige voordeur van het huis naartoe?
'Extreme Makeover Vlaanderen', zaterdag 12 november om 20.15 uur op Play4 en GoPlay.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Mediapartijen stellen gezamenlijke richtlijnen op voor AI-transparantie
- Ina Alberts ontvangt Bert van Leeuwen Prijs 2026
- Kijkcijfers: woensdag 16 september 2026
- Actrice Chris Boni (90), bekend als Yvette uit 'Thuis', overleden
- Chantal neemt oud recreatiepark onder de loep in 'De Inspecteurs': 'Dadipark doet alle alarmbellen afgaan'
- 'South Park' keert terug met seizoen 29 na zesde Emmy-winst
- Jade Mintjens ergert zich aan huishoudens waar je je schoenen moet uitdoen: 'Wat is het volgende? Een metaaldetector?'
- 'To the Point(er)': waarom is het zo moeilijk om pesten te stoppen?
- Ingeborg organiseert een kotvergadering: 'Slechtste idee dat ik ooit gehoord heb'
- 'Meldpunt Actueel' over huidkanker en de onderschatte gevaren van de zon
- Vincent Fierens maakt dromen waar op 'YES Day'
- Qmusic stunt met Het Geluid: verlossende antwoord hangt al op straat
- Een recordaantal oproepen! Bijna 11 miljoen telefoontjes in amper twee uur tijd voor ‘Elke Beller Wint’ bij Qmusic
- Van Friesland tot Maastricht: 'De Klassieke Top 400 Stembus' rijdt door het hele land om stemmen op te halen
- Sander Tegen De Tijd keert terug: dit jaar wordt de uitdaging nóg moeilijker
Multimedia SPOTLIGHT
-
Netflix onthult nieuwe trailer van 'Animals' met Ben Affleck -
Kotmadam Sergeant zet de puntjes op de i -
Chantal neemt oud recreatiepark onder de loep in 'De Inspecteurs' -
YES DAY bij 'Vincent Live'! -
Vincent Fierens en Emma Salden praten in 'Kraamkost' over maatschappelijke druk op ouderschap -
Margriet en Celien Hermans herbeleven hun eigen ingreep in 'De Operatiekamer' -
Axel Daeseleire wordt dikke zeemeermin -
Danira over RVG in 'De Verraders' -
Ellen en Matti hebben het moeilijk op huwelijksreis -
Bockie loopt gevreesde beeptest -
Kotmadam Sergeant neemt studenten mee naar trampolinepark -
Krijgt 'Kip Curry' concurrentie van Bo in 'Got Talent'! -
Bekijk de trailer van 'Bankzitters: Overleven In Het Wild' -
Opdracht met een geurtje aan in 'Kamp Jeroom' -
Jury kijkt met open mond naar mysterieuze act in 'Got Talent'
-
Kotmadam Sergeant in the house! -
Netflix deelt eerste beelden van 'The Mosquito Bowl' -
Jade Mintjens over ongemakkelijk eerste gynaecoloogbezoek -
Barbara Sarafian neemt emotioneel afscheid -
Elke heeft Denzel iets te vertellen in 'Blind Getrouwd' -
Seppe maakt zijn opwachting in 'Knokke Tof' -
Anke Buckinx over bizar tv-moment in 'Honderd Hete Vragen' -
Biecht verrader Marc-Marie zijn leugen op? -
Newlyweds Hyndi en Valentijn bezegelen jawoord in het zwembad -
'De Mutti’s Extra: Els Van Doesburg' nu op VTM GO -
De bom barst in 'Kotmadam Sarafian' -
Ontdek de harde realiteit in 'De Inspecteurs' -
Adám danst met een missie in 'Got Talent' -
Ruben Van Gucht 'flikt den boel' in 'De Verraders' -
Nieuwe teaser HBO Original-serie 'Harry Potter en de Steen der Wijzen'
Kijktip van de dag

De derde auditieshow zit vol spektakel en verbluffende acts. Jo keert na zijn deelname in 2013 met kip Curry terug met zijn hondje Bo. Kent Karen hem nog? Ook de Flippo's tonen hun trampoline-act. Weten zij de jury opnieuw te overtuigen?
'Got Talent', om 20.40 uur op VTM.



































