'Knushus' gezocht in nieuwe week van 'Huizenjagers' in het Rivierenland

De vierde week van 'Huizenjagers' gaat morgen van start en gaat door in het Rivierenland, een regionaal landschap in de provincie Antwerpen, omgeven door – hoe kan het ook anders – rivieren zoals de Dijle, Nete, Zenne en Rupel.
De pittoreske regio is deze week het speelterrein van makelaars Nicola, Thanee en Laura.
De eerste Huizenjager van deze week heet Nicola, ook wel Nico genoemd. De Belg met Italiaanse roots is al sinds jongs af aan een harde werker en is, zoals het een echte Italiaan betaamt, een ware family man. Nico zit ondertussen al 17 jaar in het vak als vastgoedverkoper voor Altro vastgoed in Mechelen. Mamma mia! Een echte kenner.
Thanee, is naast tweevoudig Europees kampioen waterskiën, ook actief als vastgoedverkoopster. Met haar aanstekelijke lach en bruisend enthousiasme zal ze altijd proberen om een droomhuis te vinden voor potentiële kopers. De winnersmentaliteit is ook zeker aanwezig bij Thanee.
Laura is jong, ambitieus, en strijdlustig. De 24-jarige blondine heeft sinds twee jaar haar eigen immokantoor, Immobilli, een subtiele verwijzing naar haar hondje Billie. Ze gaat geen uitdaging uit de weg, is niet op haar mondje gevallen en wil kost wat kost de trofee mee naar huis te nemen zodat die kan pronken in haar kantoor.
Een week vol bijzondere mensen en wensen
In de eerste aflevering op maandag 16 september, gaan Kyra en Bernd op zoek naar een nieuw 'knushus'. Het koppel leerden elkaar kennen op kot in Gent en woont nu een tweetal jaar samen in Mechelen op een loft. Maar de biologische hondenklok van Kyra begint te tikken en daarom gaan ze op zoek naar een woning met tuin. Liefst van al met een modern en industrieel kantje, hun huidige stulpje hebben ze omgedoopt tot hun 'knushus', aan de makelaars om een nieuw knushus te vinden voor dit enthousiaste paar en hun toekomstige viervoeter(s).
Op dinsdag 17 september gaan Jasper en Lindsay op zoek naar een instapklaar huis dat ruim en rolstoelvriendelijk is want Jasper zit sinds enkele jaren in een rolstoel. Drie grote kamers, een inloopdouche en een open keuken staan op het lijstje. Plaats voor een lift mag natuurlijk ook niet ontbreken in hun nieuwe woning.
Zestigers Wim en Rita gaan op woensdag 18 september op zoek naar een oase van rust met zwembad en plaats voor een oldtimer. Wim wil het samen met zijn partner Rita wat rustiger aan gaan doen. Daarom willen ze een leuke en energiezuinige woning waar ze samen kunnen genieten.
De week wordt op donderdag 19 september afgesloten door Filip en Eline. Het koppel wil samen met hun dochtertje Noor verhuizen naar een grotere woning. Op het verlanglijstje van het gezin staan drie slaapkamers, een bureauruimte en plaats voor twee oldtimers. Maar dat is nog niet alles: zelfstandige Filip wil heel graag zijn optiekzaak in de woning onderbrengen. Een handelsruimte in of naast het pand zou dus een grote plus zijn.
'Huizenjagers' in het Rivierenland, vanaf maandag 16 september om 19.40 uur op VIER.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- RTL komt met dagelijks Sinterklaasprogramma 'Pietentijd'
- Fundraising voor EO-Jongerendag 2027 van start: breng jij ze weer samen?
- Klaar voor de start? Dit zijn de nieuwe bakkers van 'Heel Holland Bakt Kids'
- Kijkcijfers: 11, 12 en 13 september 2026
- Belgian Cat Julie Vanloo nieuwste naam van 'Het Huis'
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Meditation Island, gevreesde beeptest en valse noten in 'Bockie Gaat Naar School'
- Kotmadam Sergeant pakt het op z’n Ingeborgs aan met de kotstudenten
- Wereldberoemde kip Curry krijgt concurrentie: baasje Jo keert terug naar 'Got Talent' met hond Bo
- 'Het Uur van de Wolf' over Gene Wilder
- Sander Tegen De Tijd keert terug: dit jaar wordt de uitdaging nóg moeilijker
- Eric Corton blijft de komende jaren te horen bij KINK
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit café De Engel aan de Groote Markt in Oldenzaal
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Na 56 uur radio: Ender Scholtens zat in De Wekker XL
Multimedia SPOTLIGHT
-
Bockie loopt gevreesde beeptest -
Kotmadam Sergeant neemt studenten mee naar trampolinepark -
Krijgt 'Kip Curry' concurrentie van Bo in 'Got Talent'! -
Bekijk de trailer van 'Bankzitters: Overleven In Het Wild' -
Opdracht met een geurtje aan in 'Kamp Jeroom' -
Jury kijkt met open mond naar mysterieuze act in 'Got Talent'
-
Kotmadam Sergeant in the house! -
Netflix deelt eerste beelden van 'The Mosquito Bowl' -
Jade Mintjens over ongemakkelijk eerste gynaecoloogbezoek -
Barbara Sarafian neemt emotioneel afscheid -
Elke heeft Denzel iets te vertellen in 'Blind Getrouwd' -
Seppe maakt zijn opwachting in 'Knokke Tof' -
Anke Buckinx over bizar tv-moment in 'Honderd Hete Vragen' -
Biecht verrader Marc-Marie zijn leugen op? -
Newlyweds Hyndi en Valentijn bezegelen jawoord in het zwembad -
'De Mutti’s Extra: Els Van Doesburg' nu op VTM GO -
De bom barst in 'Kotmadam Sarafian' -
Ontdek de harde realiteit in 'De Inspecteurs' -
Adám danst met een missie in 'Got Talent' -
Ruben Van Gucht 'flikt den boel' in 'De Verraders' -
Nieuwe teaser HBO Original-serie 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Videoland toont eerste beelden van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
Kijk de laatste aflevering van 'A-typisch' met Ella Leyers -
Barbara ontfermt zich over Leandro -
Marjan gooit roet in het eten bij 'Blind Getrouwd' -
Celien Hermans onthult anekdote over mama Margriet -
Bockie sukkelt tijdens spreekbeurt Frans -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Dominique Persoone en Tom Degroote op roadtrip naar Zweden -
Ruben Van Gucht praat voor het eerst over zijn dochter in 'Happy Hour'
Kijktip van de dag

Terwijl de studenten nog moeten bekomen van het afscheid van Barbara, maakt de nieuwe kotmadam haar intrede al. Farzad overtuigt iedereen om een dag mee te vasten, Maxim toont zijn kwetsbare kant en de studenten krijgen hun punten.
'Kotmadam Sarafian', om 20.40 uur op VTM.



































