Keuzemomenten zorgen voor veel emoties én een grote verrassing in 'Boer zkt Vrouw'

Op maandag 19 oktober om 20.40 uur genieten de mannen van Tristan van een relaxed ontbijtje en mama Mireille is er ook bij.
'Ik heb nog geen enkel idee wie Tristan zal kiezen en dat maakt me ook nieuwsgierig naar wat de jongens zelf van Tristan vinden.' Mireille polst of zij al gevoelens hebben voor haar zoon. Ze kent Tristan door en door en merkt dat hij stiller is dan anders. 'Ik merk dat hij het emotioneel moeilijk heeft. Hij heeft het zwaar en als mama wil je eigenlijk je kind dan troosten.' Mireille biedt een luisterend oor en maakt ook van de gelegenheid gebruiken haar voorkeur uit te spreken. Of haar zoon haar zal volgen is nog niet geweten, wel al dat het een ontzettend emotioneel keuzemoment wordt.
Dries is nog altijd wat onder de indruk van wat er de dag voordien gebeurd is. Indira, Eva, Melissa en Céline vinden dat hij te veel op de vlakte blijft en vroegen hem om actie te ondernemen, en dat zindert na. Dries: 'De boodschap is aangekomen dat ik wat meer tijd voor iedereen apart moet nemen. Het is tijd dat het keuzemoment er komt zodat ik mijn aandacht beter kan verdelen.' Dries wordt diezelfde dag nog op zijn wenken bediend door An Lemmens, want ook bij hem staat vandaag een nieuwe keuzemoment op het programma.
Bart probeert Céline minder op te zoeken. Maar daar slaagt hij maar even in, merken Lotte en Dagmar meteen op. Vandaag op de to do-lijst op de boerderij, voor Dina toekomt voor het keuzemoment: de froufrou van de pony’s knippen. 'Ik dacht, we zijn nu toch bezig aan de pony’s, dan kunnen we evengoed Barts haar ook doen', lacht Dagmar.
Rebecca, Muriëlle, Mariska en Sarah genieten van het werk in Davids perengaard, maar tegelijkertijd neemt de frustratie toe omdat hun boer niet in zijn kaarten laat kijken. Rebecca: 'We komen allemaal goed overeen maar het is niet zo makkelijk om met zo veel vrouwen onder één dak te wonen. Het wordt tijd dat de groep wat kleiner wordt.' Muriëlle kan haar alleen maar gelijk geven: 'Vorige keer waren we niet zo blij toen An Lemmens toekwam, maar nu verlangen we ernaar', lacht ze. 'Mijn gevoel voor David is voor eventjes op pauze gezet, tot ik zelf wat meer weet.' Ook bij David heersen blijkbaar al gevoelens: 'Er zijn toch al wat pijlen afgeschoten. Ik had dat niet verwacht want het is toch al wel even geleden bij mij', verklapt hij aan An. Welke twee dames mogen blijven? Wie moet huiswaarts?
Deze aflevering garandeert niet alleen een emotioneel keuzemoment bij Tristan, maar ook een serieuze verrassing bij één van de andere keuzemomenten.
De aflevering van 'Boer zkt Vrouw - Home Sweet Home' is ook te (her)bekijken op VTM GO.
'Boer zkt Vrouw - Home Sweet Home', maandag 19 oktober om 20.40 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Prijzenjacht' keert terug op SBS6
- Van taxidermist tot tweekoppige schildpad: 'Beestenboel' gaat van start
- '3 op Reis' voor het laatst de wereld over: van de Molukken tot Finland
- National Geographic presenteert nieuwe driedelige documentaireserie '9/11 Reunited'
- Jay & Pamela zijn terug op TLC
- Sigrid Kaag zondag te gast in 'Zomergasten'
- NET5 pakt na de zomer uit met internationale topseries
- Dit zie je in september bij RTL
- Dit zie je zondag in 'Tussen Kunst en Kitsch'
- Ontknoping nadert in 'B&B Zoekt Lief': 'Ik zie u wel zitten'
- Radio 10 start nieuw digitaal station voor liefhebbers van Soul & Jazz
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit havenervaringscentrum Portlantis op de Maasvlakte
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- 3FM schrapt nachtelijke presentatie en zet extra in op nieuw radiotalent
- Dit hoor je zaterdag in 'FM op 5'
Multimedia SPOTLIGHT
-
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
Ontstaat er een romantische klik tussen Steven en Greet? -
De cast van 'De Verraders' is compleet! -
Streamz lost een eerste teaser van 'Breendonk' -
Kijk de eerste beelden van 'Bockie Gaat Naar School' -
Iconisch spelprogramma 'Zeg eens Euh!' is terug! -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Kijk nu de trailer van 'Blind Getrouwd', seizoen 11! -
'Kotmadam Sarafian' is terug bij VTM! -
Ruben Van Gucht windt er geen doekjes om in 'De Verraders' -
Streamz deelt trailer van 'Naked Attraction Vlaanderen' -
Slapen in de kamer van ex-wielrenner Peter Van Petegem in 'Met Vier In Bed' -
Prime Video kondigt nieuw seizoen aan van 'Young Sherlock' -
Nieuwe trailer voor derde seizoen van 'Percy Jackson and the Olympians' -
CAMILLE geeft exclusieve inkijk achter de schermen van 'Tien Om Te Zien' -
Netflix deelt officiële trailer van 'De Eetclub' -
Kijk nu de podcast 'Vik & Marie: Studio 100 Rewind' bij Play -
Netflix deelt officiële teaser van 'Animals' -
'Topgangster' vertelt hoe hij grootste diamantroof ooit minutieus voorbereidde -
'De Kabouterdans'... 'Ik Weet Er Alles Van' -
De lat ligt letterlijk en figuurlijk hoog in 'Met Vier in Bed' -
Jamine vertelt over haar transitie in 'B&B Zoekt Lief' -
Prime Video deelt officiële trailer van 'L*VE KLEINE' -
Check nu de officiële trailer van 'The Last Sunrise' -
Neem samen met VTM een kijkje op 'Kamping Kitsch' -
Goedele Liekens zonder taboes in interviewreeks 'A-typisch' -
'Niet opnemen!': de nepagent die 30 staten in zijn greep hield -
'Niets houdt me tegen' door Celien Hermans, Siska, Niels & Zita tijdens VRT Zomerhit -
100-jarige Annie Geeraerts wordt verrast op de set van 'Familie'
Kijktip van de dag

Ronaldinho wordt door Boma en Goedele klaargestoomd als nieuwe PDG van de Boma Vleesindustrie nv, maar zijn hart ligt meer bij het voetbal - en bij Niki, zijn nieuwe vlam. Terwijl de Kampioenen een promotiestunt voorbereiden om de Viva Boma-worst te lanceren tijdens Aalst Carnaval, zien eeuwige vijanden Fernand en DDT hun kans schoon om de Kampioenen voorgoed uit te schakelen.
'F.C. De Kampioenen 4: Viva Boma', film uit 2019 met oa. Johny Voners, om 19.50 uur op VRT 1.



































