Kamal Kharmach, Rani De Coninck, Kat Kerkhofs en Jelle De Beule in 'Opvoeden Doe Je Zo'

In de derde aflevering van 'Opvoeden Doe Je Zo' – op donderdag 17 september – is het aan Kamal Kharmach, Rani De Coninck, Kat Kerkhofs en Jelle De Beule om zich te bewijzen als ouders.
Zij moeten de 7-jarige Alexis en de even oude Gloria klaarstomen voor de volwassenheid.
Dat doen ze door hen op korte tijd alles bij te brengen over knelpuntberoepen en kunst: wat doet een bekister? En hoe ziet het kunstwerk 'De Fontein' van Marcel Duchamp eruit? Voor ouders is het niet altijd even gemakkelijk om te weten wat pedagogisch verantwoord is en wat niet. Dat weet Rani maar al te goed: 'Toen ik mijn eerste kind op de wereld zette, mijn zoon Beau, had hij vaak een huiluurtje ‘s avonds. Mijn mama zei dat je zijn tutter in honing moest doppen. Dat was een groot succes en hij viel meteen in slaap. Later heb ik dan gelezen dat dit heel gevaarlijk is: je kan daar botulisme van krijgen en in het ergste geval kan je daarvan sterven.'
Om het de nieuwbakken ouders nog wat moeilijker te maken, legt Pedro hen ook de stelling van de week voor: mag je je 15-jarige dochter bij haar 15-jarige vriend laten slapen? Verder nemen ze enkele grappige en ronduit gevaarlijke TikTok-challenges onder de loep, gaan ze dieper in op de Zuid-Koreaanse oplossing voor pesten én snijden ze een breed maatschappelijk thema aan, deze week is dat 'democratie'.
Alexis (7 jaar) uit Tremelo
Alexis is 7 jaar en komt uit Tremelo. Ze heeft een hond, is zelf een waterkieken en ze bokst ook. Pedro kan dus maar beter geen ruzie zoeken met Alexis, want zoals ze zelf zegt: 'Ik boks het liefst op de neus.' Wat er beter kan aan haar huidige mama: 'Ze moet minder roken en schoenen kopen.'
Gloria (7 jaar) uit Brugge
Gloria is 7 jaar en komt uit Brugge. Ze weet wat ze wil en is niet op haar mondje gevallen, al doet de tijdelijke afwezigheid van haar voorste melktandjes anders vermoeden. Haar haar moet steeds goed liggen en ze is een beetje een stresskip. Wat er beter kan aan haar huidige mama: 'Ze legt altijd mijn haar naar de andere kant, expres.'
'Opvoeden Doe Je Zo', donderdag 17 september om 20.35 uur op VIER.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Niet in talkshow, maar in Vlaanderen: Marco Borsato maakt opvallende tv-comeback in programma van Sergio Herman
- Veronica viert 50ste verjaardag met jubileumprogramma
- Marco Borsato keert na zes jaar terug op tv: emotioneel weerzien met Sergio Herman in 'Sergio in Italië'
- Rosanne Pits nieuw gezicht van 'Zin in Zappelin'
- Bert van Leeuwen ontmoet mensen die niet worden opgegeven 'Soep, Sores en Soelaas'
- 'De Dierenarts van Yorkshire' vanaf dinsdag nieuw bij MAX
- Documentaire Ida Does laat zien hoe het Mauritshuis omgaat met zijn koloniale geschiedenis
- 'Beyond Paradise' seizoen 4 in première op BBC NL en op BBC NL+
- Dit zie je maandag in een nieuwe aflevering van 'Radar'
- Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'So You Think You Can Dance'?
- Genomineerden NPO FunX Awards 2026 bekend: Qlas grootste kanshebber
- Al 25 jaar de luisteraar centraal in Stand.nl op NPO Radio 1
- De hits bij JOE zijn geld waard dankzij nieuw radiospel 'Het Winnende Woord'
- Wietze de Jager en Chris Bergström hoor je deze zomer op 100% NL
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit De Werf in Enkhuizen
Multimedia SPOTLIGHT
-
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug! -
Kijk nu de trailer van 'Temptation Island' op Streamz -
Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in 'Eenmaal Andermaal' -
Komt de waarheid binnenkort bovendrijven in 'Thuis'? -
Arthur danst voor jeugdidool Dan Karaty -
Kijk naar 'The Lady' op Streamz
Kijktip van de dag

Sophie en Daan ontmoeten Fenna en Quinten. Al acht jaar vormen ze een koppel, maar ze schipperen nog steeds tussen vier verschillende plekken: het appartement van haar papa, het huis van haar mama, dat van haar stiefvader en het huis van Quintens ouders. Vooral Fenna voelt zich daardoor nergens écht thuis, en daar willen ze nu verandering in brengen. Hun droom? Een (half)open bebouwing in Bonheiden, met minstens drie slaapkamers, gelegen in een rustige straat.
'Blind Gekocht', om 21.15 uur op Play.



































