Julie en Jacques Vermeire terug naar de garage van DDT in 'Hit The Road Jacques'

woensdag 19 mei 2021

De roadtrip van Jacques Vermeire en dochter Julie heeft zijn eindhalte nog niet bereikt. In de tweede aflevering van 'Hit The Road Jacques' neemt Julie haar papa mee naar het Amerikaans Theater in Brussel.

Ongeveer 11 jaar lang maakte Jacques deel uit van het programma 'De Drie Wijzen', samen met Walter Grootaers en Kurt Van Eeghem rakelen ze fijne herinneringen op, ook aan hun tijd samen met overleden vriendin Gerty Christoffels. 'Hoe dat wij op Gerty haar kap hebben gezeten (lacht). Dat was echt haar grote kracht, ze speelde alsof ze verontwaardigd was, maar ze wou dat graag!' 'De Drie Wijzen' was een belangrijk kantelpunt in Jacques zijn carrière, het betekende zijn grote doorbraak in het medialandschap.


''T is niet waar hé. Zal ’t gaan, ja?', zijn misschien wel de twee meest typerende zinnen uit Jacques zijn carrière als acteur. Ongeveer 8 seizoenen en 105 afleveringen lang kroop hij in de huid van DDT, Dimitri De Tremerie. In 'Hit The Road Jacques' blikken vader en dochter samen terug op Julie's lievelingsprogramma: 'F.C. De Kampioenen'. Samen met Jaak Van Assche brengen ze een bezoekje aan het voormalige voetbalveld, DDT's garage en het café van 'F.C. De Kampioenen'.

Julie Vermeire: 'Ik ben echt fan van DDT! Dat is niet omdat je mijn papa bent, ik zie dat personage echt als een andere persoon. Maar ik vind je rol zo goed!'

Jacques Vermeire: 'Dat was hier vroeger een boerderij met een koeienstal. Vdan zetten wij daar een decor van DDT tegen. Ik moest soms tussen de koeien op een trapje staan!'

'Hit The Road Jacques' blikt terug op de rijkgevulde carrière van Jacques Vermeire ter ere van zijn 70ste verjaardag, een leeftijd waar verschillende mensen tegenop kijken. Hoe kijkt Jacques hier zelf tegenaan? Tijdens dit intieme moment tussen vader en dochter, vraagt Julie zich ook af hoe is het om een oudere vader te zijn.

'Hit The Road Jacques', donderdag 20 mei om 20.35 uur bij Play4.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play Crime logo

Wanneer Luke Horton een dronken ex-medeleerlinge huiswaarts brengt na een schoolreünie, verdwijnt hij spoorloos. Martin ontdekt dat Luke overdag vaak in een hotel te vinden was. Aanvankelijk wordt er vermoed dat hij een affaire heeft met de vrouw van zijn baas, maar nadien blijkt dat hij ook vaak in homobars vertoeft. De storm rond de Reyes-schietpartij waarin Vivian en Martin betrokken waren, lijkt maar niet te gaan liggen. Wanneer beide agenten mogelijk een leugendetectortest moeten afleggen, besluit Martin aan Jack de waarheid op te biechten.

'Without a Trace', om 22.05 uur op Play Crime.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Sporza: FIFA WK voetbal 2026 magazine
    06:00
    Mr. Magoo
  • 09:00
    Zomerbeelden
    07:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Zomerweekend
  • 10:25
    Beer Bo
    06:00
    Tik Tak
  • 09:50
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:00
    Geen uitzending
    09:05
    Wordt aangekondigd
  • 09:20
    Geen uitzending
    14:05
    Grosse Pointe Garden Society
  • 10:00
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 08:40
    Geen uitzending
    15:25
    La Brea
  • 10:00
    Joe
    02:00
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    09:10
    Ver Gevorderd
  • 10:00
    Geen uitzending
    02:00
    Criminal Minds
  • 09:45
    Seal Team
    03:00
    Geen uitzending
  • 10:05
    Open Vuur
    02:00
    Billion Dollar Playground
  • 09:50
    Killer at the Crime Scene
    02:15
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 10:00
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:12
    Het zelfbouwhuis
    05:55
    Sixties To Six
  • 10:15
    Sarah's Sweet Table
  • 10:05
    Murdoch Mysteries
    02:35
    Midsomer Murders
  • 10:20
    Below Deck Mediterranean
    02:30
    Grey's Anatomy
  • 10:15
    Nederland in Beweging
    02:18
    NOS Journaal
  • 09:55
    Nieuwsuur
    08:00
    Petrus in het land
  • 10:20
    Pingu in de stad
    02:15
    Dertigers