Johan Museeuw swingt in 'Let's Dance' (VT4)

donderdag 5 januari 2006

Volgende week woensdag geeft VT4 de aftrap voor zijn dansprogramma 'Let's Dance'. Véronique De Kock danst de Lambada, Johan Museeuw swingt en Dana demonstreert de cha-cha-cha. TV-Visie volgt 'Let's Dance' op de voet en geeft nu alvast een overzichtje van de gasten van de eerste aflevering!

<


STRONG>Véronique De Kock is al jaren één van de bekendste vrouwen in medialand. Dit jaar werd ze bovendien door de lezers van Ché verkozen tot knapste vrouw ter wereld. Haar carrière als omroepster bij VT4, de organisatie van 'Miss België provincie Antwerpen' en haar passie voor styling en binnenhuisinrichting zorgen voor een drukke agenda. Toch blijft deze leuke dame met beide voetjes stevig op de grond. Maar de vraag is natuurlijk of ze haar voeten ook van de grond krijgt in…Let's dance! Véronique danst met haar partner Bart de Lambada en waagt zich aan housedance

Johan Museeuw mag zich oprecht de 'Leeuw van Vlaanderen' noemen. Museeuw spreekt tot de verbeelding. Hij is het synoniem geworden voor ijzeren wil, vechtlust en enorme mentale weer- en veerbaarheid. De meest gelauwerde klassiekerwinnaar uit de post-Merckxperiode schreef Vlaanderens mooiste wielerwedstrijd driemaal op zijn conto, en haalde in heel zijn omvangrijke carrière maar liefst 11 wereldbekerzeges. 15 dagen gele trui en 85 dagen groene trui in de Ronde Van Frankrijk. En dan spreken we nog niet over zijn drie zeges in de Helleklassieker Parijs-Roubaix – waar hij ooit bijna een been verloor... Gelukkig gebeurde dat niet en staat hij met beide benen op onze dansvloer! En hoe! Johan danst met danspartner Stephanie op Ragga en hij durft ook een swing aan.

Dana Winner, één van de meest succesvolle Vlaamse zangeressen van de afgelopen tien jaar, heeft België op de muzikale wereldkaart gezet. Ze verzamelde ondertussen genoeg goud en platina om de muren van een kleine concerthal te behangen.  Dana mag dan wel Winner heten, maar of ze die naam ook kan waar maken in Let's Dance!… Dana zal met partner Olivier de pasjes van de cha-cha-cha onder de knie moeten krijgen en deze nachtegaal waagt zich ook aan rasechte disco!

Let's Dance! is een bijzondere danscompetitie. Eentje waarin de nadruk ligt op het plezier en de overgave van bekende Vlamingen op de dansvloer. Eentje waar bezieling en passie net zo belangrijk zijn als technisch perfect afgelegde pasjes. Eentje waarin onze voortrekkers zonder verpinken hun kunnen tonen in een sfeervolle arena, opgezweept door een enthousiast publiek en met een professionele danspartner aan hun zijde. Jong van geest (zoals ze zijn), maar met respect voor de klassieke ballroomkenmerken (zoals het hoort).

Let's Dance, woensdag 11 januari om 21.10 uur op VT4

DOSSIER: Let's Dance (VT4)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT1 logo

André probeert Luc met een geschenk aan zijn kant te krijgen. Rudy's pogingen om opnieuw een goede beenhouwer te worden, zijn niet echt succesvol. Joepie, de hond van de familie, zorgt ervoor dat Luc en Rudy een andere kant van André leren kennen.

'Van Vlees en Bloed', om 21.30 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:00
    VRT NWS journaal 19u
    19:37
    Het weer
  • 18:25
    The Brokenwood Mysteries
    20:00
    VRT NWS Update
  • 19:05
    De Raad van Soekie
    19:20
    Helden
  • 19:00
    VTM Nieuws
    19:45
    Het Weer
  • 18:40
    Kees van der Spek: Oplichters Aangepakt
    19:40
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
  • 18:30
    The Karate Kid III
    20:30
    Knock at the Cabin
  • 19:00
    Police Interceptors
    22:30
    Ironclad: Battle for Blood
  • 19:00
    Allegiance
    00:40
    Murder in a Small Town
  • 19:00
    Pa heeft een lief
    20:00
    Nonkel Jef
  • 19:05
    Huizenjagers
    20:00
    The Real Housewives of Antwerp
  • 18:35
    NCIS
    22:45
    Criminal Minds
  • 18:50
    Two and a Half Men
    19:55
    Journey to the Center of the Earth
  • 18:55
    Chateau Meiland
    20:35
    Zo Man Zo Vrouw
  • 18:30
    World's Most Evil Killers
  • 18:44
    Trends Talk
    19:18
    CEO van mijn leven
  • 19:16
    Publireportage
    19:29
    De kunstenaar
  • 19:10
    De Zomerkeuken
    19:40
    Guillaume's Paris
  • 18:55
    Call the Midwife
    20:00
    Silent Witness
  • 19:05
    White Collar
    20:00
    See How They Run
  • 19:05
    De kleine reuzenpanda - Het echte leven in de dierentuin
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 19:00
    Woonkoorts
    19:55
    Blauw Bloed
  • 19:00
    NOS Jeugdjournaal
    19:20
    Bommetje!