Johan Museeuw swingt in 'Let's Dance' (VT4)

donderdag 5 januari 2006

Volgende week woensdag geeft VT4 de aftrap voor zijn dansprogramma 'Let's Dance'. Véronique De Kock danst de Lambada, Johan Museeuw swingt en Dana demonstreert de cha-cha-cha. TV-Visie volgt 'Let's Dance' op de voet en geeft nu alvast een overzichtje van de gasten van de eerste aflevering!

<


STRONG>Véronique De Kock is al jaren één van de bekendste vrouwen in medialand. Dit jaar werd ze bovendien door de lezers van Ché verkozen tot knapste vrouw ter wereld. Haar carrière als omroepster bij VT4, de organisatie van 'Miss België provincie Antwerpen' en haar passie voor styling en binnenhuisinrichting zorgen voor een drukke agenda. Toch blijft deze leuke dame met beide voetjes stevig op de grond. Maar de vraag is natuurlijk of ze haar voeten ook van de grond krijgt in…Let's dance! Véronique danst met haar partner Bart de Lambada en waagt zich aan housedance

Johan Museeuw mag zich oprecht de 'Leeuw van Vlaanderen' noemen. Museeuw spreekt tot de verbeelding. Hij is het synoniem geworden voor ijzeren wil, vechtlust en enorme mentale weer- en veerbaarheid. De meest gelauwerde klassiekerwinnaar uit de post-Merckxperiode schreef Vlaanderens mooiste wielerwedstrijd driemaal op zijn conto, en haalde in heel zijn omvangrijke carrière maar liefst 11 wereldbekerzeges. 15 dagen gele trui en 85 dagen groene trui in de Ronde Van Frankrijk. En dan spreken we nog niet over zijn drie zeges in de Helleklassieker Parijs-Roubaix – waar hij ooit bijna een been verloor... Gelukkig gebeurde dat niet en staat hij met beide benen op onze dansvloer! En hoe! Johan danst met danspartner Stephanie op Ragga en hij durft ook een swing aan.

Dana Winner, één van de meest succesvolle Vlaamse zangeressen van de afgelopen tien jaar, heeft België op de muzikale wereldkaart gezet. Ze verzamelde ondertussen genoeg goud en platina om de muren van een kleine concerthal te behangen.  Dana mag dan wel Winner heten, maar of ze die naam ook kan waar maken in Let's Dance!… Dana zal met partner Olivier de pasjes van de cha-cha-cha onder de knie moeten krijgen en deze nachtegaal waagt zich ook aan rasechte disco!

Let's Dance! is een bijzondere danscompetitie. Eentje waarin de nadruk ligt op het plezier en de overgave van bekende Vlamingen op de dansvloer. Eentje waar bezieling en passie net zo belangrijk zijn als technisch perfect afgelegde pasjes. Eentje waarin onze voortrekkers zonder verpinken hun kunnen tonen in een sfeervolle arena, opgezweept door een enthousiast publiek en met een professionele danspartner aan hun zijde. Jong van geest (zoals ze zijn), maar met respect voor de klassieke ballroomkenmerken (zoals het hoort).

Let's Dance, woensdag 11 januari om 21.10 uur op VT4

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Let's Dance (VT4)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm4 vtm

De zeventienjarige studente Millie wordt het zoveelste slachtoffer van de beruchte seriemoordenaar The Butcher, maar door een vloek van zijn magische dolk worden ze plots wakker in elkaars lichaam. Wanneer Millie erachter komt dat de vloek na 24 uur permanent wordt, schakelt ze de hulp van haar vrienden in om te voorkomen dat ze er voorgoed uitziet als een maniak van middelbare leeftijd.

'Freaky', film uit 2020 met oa. Vince Vaughn, om 20.35 uur op VTM 4.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:50
    Eviva España
    22:45
    VRT NWS laat
  • 20:35
    Van der Valk
    22:05
    The Last King of Scotland
  • 20:55
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 21:55
    Happy Hour
    22:50
    Q Sunset Concert
  • 20:35
    Mission: Impossible -- Fallout
    23:20
    The Hunt for Red October
  • 20:35
    Inferno
    22:55
    U-Turn
  • 20:35
    Freaky
    22:30
    Acceleration
  • 20:50
    Mayans M.C.
    23:00
    ER
  • 21:35
    Benidorm
    22:05
    Cheers
  • 21:15
    The Idea of You
    23:15
    Knokke Tof
  • 21:30
    The Rookie
    22:25
    NCIS: Origins
  • 20:35
    Police Academy 5: Assignment Miami Beach
    22:10
    Rambo: First Blood Part II
  • 21:45
    Luxe Listings Sydney
    23:40
    Love It or List It
  • 21:35
    The Hunt for Peter Tobin
    22:45
    Without a Trace
  • 21:55
    Z-Nieuws
    22:06
    Z-Beurs
  • 22:02
    De perfecte werkplaats
    22:55
    Sorry Music Classics
  • 21:30
    Open Vuur
    22:05
    De Zomerkeuken
  • 21:55
    McDonald and Dodds
    23:35
    Marie Antoinette
  • 21:30
    Scandal
    22:25
    Night at the Museum: Battle of the Smithsonian
  • 21:20
    AVROTROS Triviant
    22:10
    NOS Studio Sport Voetbal
  • 22:00
    Nieuwsuur
    22:40
    Midsomer Murders
  • 21:55
    Sluipschutters
    22:30
    90's Dance