'Huizenjagers' veroveren Gent en omstreken

Al voor de vijfde week op rij trekt het Huizenjagersbusje eropuit met alweer drie frisse makelaars aan boord. Deze keer rijdt het busje recht richting Oost-Vlaanderen om er de pareltjes in de ruime omgeving van Gent te ontdekken.
De makelaars die deze week hun Gentse troeven op tafel zullen gooien, zijn voormalig profwielrenner Henryk, rasechte Gentenaar Abdil en trotse eigenares van haar eenmanszaak Sofie.
Makelaars
Henryk: Henryk is geboren in Brazilië en werd als baby geadopteerd door Vlaamse ouders. Tot zijn 29ste was hij terug te vinden op zijn fiets en leidde hij een leven als profwielrenner. Dat hij in die tijd heeft leren doorzetten, is een understatement. Pas als dertiger heeft hij de switch gemaakt van topsporter naar topmakelaar.
Abdil: Abdil is een ambitieuze huizenjager met Turkse roots. Hij wil de vastgoedwereld veroveren, en begint daarvoor bij de Gentse immomarkt. Met zijn charmes, zijn enorm enthousiasme en zijn vlotte babbel zal hij deze week alles uit de kast halen om een bod binnen te halen.
Sofie: Al van kinds af aan was Sofie bezeten door vastgoed. Eén van haar vroegste immoherinneringen is toen ze als kleuter met haar ouders fietstochten deed, ze altijd heel gefascineerd naar de huizen aan het kijken was. 7 jaar geleden richtte ze Sofimmo op, haar eigen eenmanszaak. En daar is ze dan ook supertrots op.
1 mei: Sander en Gaëlle - budget €650.000
De eerste opdracht voor de Gentse 'Huizenjagers' komt van Sander en Gaëlle. Zij zoeken voor hun gezin een alleenstaande woning tussen Wetteren en Oostakker. Sander is IT’er en werkt vaak van thuis, dus naast 3 slaapkamers zoeken ze ook nog een bureauruimte. Gaëlle wordt dan weer warm van een kookeiland. En waar ze allebei warm van worden, letterlijk toch, is een sauna. Daarmee zouden de huizenjagers écht kunnen scoren.
2 mei: Lynn en Kwinten - budget €400.000
Lynn en Kwinten gaan op zoek naar een woning met een hoek af. Kwinten is binnenhuisarchitect en wil graag iets met uitstraling en charme. Die charmante woning moet liggen tussen Lochristi en Destelbergen, 3 slaapkamers hebben én een bureau voor Kwinten. Een mooie tuin is zeker niet onbelangrijk voor een gezellige barbecue of een zomers tuinfeest.
3 mei: An en haar hond Pippa - budget €270.000
An is op zoek naar een droomhuis voor zichzelf en haar hond Pippa. Hun droom? Een grote tuin die uitkijkt over de uitgestrekte velden. Waar An blij van wordt en Pippa van gaat kwispelen is een leefruimte die uitgeeft op de tuin. Verder zoekt ze twee slaapkamers en een staanplaats voor de auto en hondenfietskar. Dit hondenparadijsje heeft ze liefst op maximum een half uur van Destelbergen.
4 mei: Jimmy en Veerle - budget €500.000
De laatste opdracht voor de Gentse huizenjagers is de moeilijkste. Ze moeten op zoek naar een huis met binnenzwembad voor Jimmy, Veerle en dochter. Het gezin brengt alle vakanties thuis door en met een binnenzwembad kunnen ze het hele jaar door genieten. Bovendien moet er ook genoeg ruimte zijn voor al hun huisdieren: ze hebben 2 honden, 2 valkparkieten, een ara, een konijn en een hamster. Dit dieren- en waterparadijs zoeken ze op maximum 30 minuten van Ninove.
'Huizenjagers: Gent', vanaf maandag 1 mei om 20.00 uur op Play4 en op GoPlay.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- NOS heeft nieuwe Afrika-correspondent
- 'Groenland is van Ons': nieuwe humaninterestreeks met Karine Claassen
- Britt Van Marsenille en Dieter Vanoutrive zijn terug met 'Kunnen We Overeenkomen?'
- Ziggo Sport blijft the Home of European Football tot en met 2031
- Kijkcijfers: maandag 2 maart 2026
- Gemeentelijke geldzaken onder de loep in 'Meldpunt Actueel Debat'
- Advocaten over pleiten in assisenzaken in 'Justice For All'
- 'Vol gas door de modder': over de onzekere toekomst van motorcross in Nederland
- Strijd om dorpsbehoud in nieuwe BNNVARA documentaire: 'Knokke in Cadzand'
- 'Ik Vertrek' volgt Loes en Bart naar Spanje
Multimedia SPOTLIGHT
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken! -
De kleren maken 'De Mol'… Dan start het nieuwe seizoen! -
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis -
Grote angst in skilift bij Bockie -
Wie wint de finale van 'Bestemming X'? -
Netflix deelt trailer van 'Jo Nesbo’s Detective Hole' -
Nieuwe Q-podcastreeks '1 to 10 Miles' zet 10 BV’s aan het lopen én praten -
Ontdek hier de vibe van 'So You Think You Can Dance' -
Het Verboden Woord is terug bij Qmusic! -
Netflix kondigt start opnames 'Wednesday' S3 aan -
Conrad Janssens openhartig over mama Ilse De Meulemeester -
Kijk naar 'The Bluff' op Prime Video -
'Datenight' nu ook te bekijken op VTM GO -
Koen Wauters zet zijn medecoaches een hak! -
Kijk de emotionele finale van 'Winter Vol Liefde' -
Kijk het tweede seizoen van 'Paradise' op Disney+ -
Geen tijd voor een knuffel in 'Bestemming X' -
Jeroom krijgt niet mis te verstane boodschap -
Poetshulp Michelle brengt opera naar 'The Voice' -
Netflix onthult trailer van 'Peaky Blinders: The Immortal Man' -
Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' -
Kijk nieuwe afleveringen van 'Lil" Kleine: Geen Rem' op Prime Video -
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden!
Kijktip van de dag

CIA-agenten FDR en Tuck zijn onafscheidelijke partners en de beste vrienden. Tot ze allebei vallen voor de charmes van dezelfde vrouw: Lauren. Wat begint als een onschuldig verleidingsspelletje, verandert al gauw in een meedogenloze oorlog. De twee spionnen gooien al hun vaardigheden en technologische snufjes in de strijd om hun doelwit te verleiden en de ander buitenspel te zetten.
'This Means War', film uit 2012 met oa. Reese Witherspoon, om 20.35 uur op VTM 3.



































