'Huizenjagers' veroveren Gent en omstreken

Al voor de vijfde week op rij trekt het Huizenjagersbusje eropuit met alweer drie frisse makelaars aan boord. Deze keer rijdt het busje recht richting Oost-Vlaanderen om er de pareltjes in de ruime omgeving van Gent te ontdekken.
De makelaars die deze week hun Gentse troeven op tafel zullen gooien, zijn voormalig profwielrenner Henryk, rasechte Gentenaar Abdil en trotse eigenares van haar eenmanszaak Sofie.
Makelaars
Henryk: Henryk is geboren in Brazilië en werd als baby geadopteerd door Vlaamse ouders. Tot zijn 29ste was hij terug te vinden op zijn fiets en leidde hij een leven als profwielrenner. Dat hij in die tijd heeft leren doorzetten, is een understatement. Pas als dertiger heeft hij de switch gemaakt van topsporter naar topmakelaar.
Abdil: Abdil is een ambitieuze huizenjager met Turkse roots. Hij wil de vastgoedwereld veroveren, en begint daarvoor bij de Gentse immomarkt. Met zijn charmes, zijn enorm enthousiasme en zijn vlotte babbel zal hij deze week alles uit de kast halen om een bod binnen te halen.
Sofie: Al van kinds af aan was Sofie bezeten door vastgoed. Eén van haar vroegste immoherinneringen is toen ze als kleuter met haar ouders fietstochten deed, ze altijd heel gefascineerd naar de huizen aan het kijken was. 7 jaar geleden richtte ze Sofimmo op, haar eigen eenmanszaak. En daar is ze dan ook supertrots op.
1 mei: Sander en Gaëlle - budget €650.000
De eerste opdracht voor de Gentse 'Huizenjagers' komt van Sander en Gaëlle. Zij zoeken voor hun gezin een alleenstaande woning tussen Wetteren en Oostakker. Sander is IT’er en werkt vaak van thuis, dus naast 3 slaapkamers zoeken ze ook nog een bureauruimte. Gaëlle wordt dan weer warm van een kookeiland. En waar ze allebei warm van worden, letterlijk toch, is een sauna. Daarmee zouden de huizenjagers écht kunnen scoren.
2 mei: Lynn en Kwinten - budget €400.000
Lynn en Kwinten gaan op zoek naar een woning met een hoek af. Kwinten is binnenhuisarchitect en wil graag iets met uitstraling en charme. Die charmante woning moet liggen tussen Lochristi en Destelbergen, 3 slaapkamers hebben én een bureau voor Kwinten. Een mooie tuin is zeker niet onbelangrijk voor een gezellige barbecue of een zomers tuinfeest.
3 mei: An en haar hond Pippa - budget €270.000
An is op zoek naar een droomhuis voor zichzelf en haar hond Pippa. Hun droom? Een grote tuin die uitkijkt over de uitgestrekte velden. Waar An blij van wordt en Pippa van gaat kwispelen is een leefruimte die uitgeeft op de tuin. Verder zoekt ze twee slaapkamers en een staanplaats voor de auto en hondenfietskar. Dit hondenparadijsje heeft ze liefst op maximum een half uur van Destelbergen.
4 mei: Jimmy en Veerle - budget €500.000
De laatste opdracht voor de Gentse huizenjagers is de moeilijkste. Ze moeten op zoek naar een huis met binnenzwembad voor Jimmy, Veerle en dochter. Het gezin brengt alle vakanties thuis door en met een binnenzwembad kunnen ze het hele jaar door genieten. Bovendien moet er ook genoeg ruimte zijn voor al hun huisdieren: ze hebben 2 honden, 2 valkparkieten, een ara, een konijn en een hamster. Dit dieren- en waterparadijs zoeken ze op maximum 30 minuten van Ninove.
'Huizenjagers: Gent', vanaf maandag 1 mei om 20.00 uur op Play4 en op GoPlay.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- NPO blijft fors investeren in streaming om jongeren te bereiken
- Het verhaal achter de veelbesproken moordzaak van Amanda Knox in 'The Twisted Tale of Amanda Knox'
- Kijkcijfers: maandag 14 september 2026
- Nederland houdt deur naar Songfestival 2027 nog open
- Ellen en Matti hebben het moeilijk op huwelijksreis
- Axel Daeseleire eet 20.000 calorieën, wordt een dikke zeemeermin en krijgt de spanking van zijn leven
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Meditation Island, gevreesde beeptest en valse noten in 'Bockie Gaat Naar School'
- Kotmadam Sergeant pakt het op z’n Ingeborgs aan met de kotstudenten
- Wereldberoemde kip Curry krijgt concurrentie: baasje Jo keert terug naar 'Got Talent' met hond Bo
- Een recordaantal oproepen! Bijna 11 miljoen telefoontjes in amper twee uur tijd voor ‘Elke Beller Wint’ bij Qmusic
- Van Friesland tot Maastricht: 'De Klassieke Top 400 Stembus' rijdt door het hele land om stemmen op te halen
- Sander Tegen De Tijd keert terug: dit jaar wordt de uitdaging nóg moeilijker
- Eric Corton blijft de komende jaren te horen bij KINK
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit café De Engel aan de Groote Markt in Oldenzaal
Multimedia SPOTLIGHT
-
Axel Daeseleire wordt dikke zeemeermin -
Danira over RVG in 'De Verraders' -
Ellen en Matti hebben het moeilijk op huwelijksreis -
Bockie loopt gevreesde beeptest -
Kotmadam Sergeant neemt studenten mee naar trampolinepark -
Krijgt 'Kip Curry' concurrentie van Bo in 'Got Talent'! -
Bekijk de trailer van 'Bankzitters: Overleven In Het Wild' -
Opdracht met een geurtje aan in 'Kamp Jeroom' -
Jury kijkt met open mond naar mysterieuze act in 'Got Talent'
-
Kotmadam Sergeant in the house! -
Netflix deelt eerste beelden van 'The Mosquito Bowl' -
Jade Mintjens over ongemakkelijk eerste gynaecoloogbezoek -
Barbara Sarafian neemt emotioneel afscheid -
Elke heeft Denzel iets te vertellen in 'Blind Getrouwd' -
Seppe maakt zijn opwachting in 'Knokke Tof' -
Anke Buckinx over bizar tv-moment in 'Honderd Hete Vragen' -
Biecht verrader Marc-Marie zijn leugen op? -
Newlyweds Hyndi en Valentijn bezegelen jawoord in het zwembad -
'De Mutti’s Extra: Els Van Doesburg' nu op VTM GO -
De bom barst in 'Kotmadam Sarafian' -
Ontdek de harde realiteit in 'De Inspecteurs' -
Adám danst met een missie in 'Got Talent' -
Ruben Van Gucht 'flikt den boel' in 'De Verraders' -
Nieuwe teaser HBO Original-serie 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Videoland toont eerste beelden van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
Kijk de laatste aflevering van 'A-typisch' met Ella Leyers -
Barbara ontfermt zich over Leandro -
Marjan gooit roet in het eten bij 'Blind Getrouwd' -
Celien Hermans onthult anekdote over mama Margriet -
Bockie sukkelt tijdens spreekbeurt Frans
Kijktip van de dag

Het team helpt een oudere man die onwel wordt na een glaasje jenever. Een vrouw krijgt hulp na een ongeval met haar scooter. De hulpdiensten komen ter plaatse na een auto-ongeluk, waarna ze zich haasten naar een man met keelkanker die bloed verliest.
'Helden van hier: De MUG heli', om 22.00 uur op VTM.



































