'Huizenjagers Vakantiehuizen' verkent de Vlaamse Ardennen

Makelaars Alexander, Roxanne en Pieter trekken een week lang – van maandag 17 augustus t.e.m. donderdag 20 augustus - met de mobilhome naar de Vlaamse Ardennen, een prachtige, glooiende streek gelegen onderaan in Oost-Vlaanderen.
Daar moeten ze onder andere op zoek naar een speciale vakantiewoning. Het koppel Ellen en Ewout wil graag een kinderboerderij én een B&B openen. Het vakantiegevoel moet dus absoluut aanwezig zijn en er kan maar beter voldoende plek zijn, want hun 'huisdieren' nemen ze alvast mee…
Makelaars
Alexander – Deze stoere wereldreiziger met tattoos en een gitaar bij de hand maakte enkele maanden geleden de carrièreswitch van manager van een fitnesscentrum naar het vastgoed. Als hij iets doet, dan gaat hij er volledig voor. Hij is nog maar 33 jaar maar heeft de levenservaring van een man van 80.
Roxanne – De ravissante Roxanne heeft een hart voor huizen en de Vlaamse Ardennen. Ze werkte twee jaar als architecte. Maar aangezien ze het sociaal contact wat miste, koos ze voor de overstap naar het vastgoed. Dankzij haar architecturale achtergrond heeft ze oog om panden met een minimale ingreep verkoopbaar te maken.
Pieter – En dan is er nog de enorm gedreven 'mister ambitious' Pieter. Hij begon als leerkracht Lichamelijke Opvoeding in het onderwijs , werd een succesvolle tankstationmanager en mag zich nu zaakvoerder noemen van verschillende Century 21-kantoren. Dat hij ambitieus is en houdt van een uitdaging, is zeker.
Aflevering 1 op maandag 17 augustus
Anne en Lander houden van hun eigen streek. Daarom willen ze er nu nog een tweede verblijf om zelf en met hun (buitenlandse) vrienden te kunnen genieten. Momenteel hebben ze genoeg werk in hun eigen huis, dus zoeken ze iets dat instapklaar is. En dat liefst op max 30 min. van Kluisbergen. Budget: 285.000 euro.
Aflevering 2 op dinsdag 18 augustus
Sammy en Miek oefenen samen met hun twee zoontjes Jorre en Sten hun grootste passie uit: reizen. Ze gaan steeds op zoek naar speciale en unieke plekken om met de kinderen heen te gaan. Nu willen ze ook een toffe en unieke plek waar ze regelmatig op vakantie kunnen en kunnen verhuren wanneer ze er zelf niet zijn. De makelaars mogen hun creatieve kant laten zien, zolang het maar een mooi uitzicht heeft en er plaats is voor een kampvuur. Budget: 180.000 euro.
Aflevering 3 op woensdag 19 augustus
Ellen en Ewout zoeken een woonst om te gaan samenwonen met een écht vakantiegevoel. Ze willen graag later een B&B en kinderboerderij opstarten in hun eigen woonst. Er moet dan ook nu al genoeg plaats zijn, want hun vele dieren nemen ze alvast mee. En aangezien Ellen bijna afstudeert als dierenarts, mag er ook plaats zijn voor haar toekomstige praktijk. Budget: 450.000 euro.
Aflevering 4 op donderdag 20 augustus
Wereldburgers Johan en Marielou trokken enkele jaren geleden naar Guadeloupe. Omdat ze graag naar België op vakantie komen, zoeken ze een mooi gelegen verblijf in de Vlaamse Ardennen. Budget: 230.000 euro.
'Huizenjagers Vakantiehuizen', telkens van maandag t.e.m. donderdag om 20.35 uur op VIER.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Van de kerk naar 'The Voice': pastoorsdochter maakt indruk met haar stem én met een song in het Lingala
- Kijkcijfers: 27 en 28 februari & 1 maart 2026
- Karine Claassen trekt naar onbekende leefwerelden in 'Op een Ander'
- Nieuw seizoen van 'Ugliest House in America' op HGTV
- Aandacht voor oogaandoeningen in 'Tijd voor MAX'
- Onverwacht tafereel in 'Geheimen van het Museum'
- Ontdek wat de Disney Channels deze maand te bieden hebben
- In maart op MTV: nieuw seizoen van 'The Challenge' en terugkeer van 'Ink Master: Redemption'
- Comedy Central warmt maart op met premières en publieksfavorieten
- Mr. Bean neemt Cartoonito over
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken! -
De kleren maken 'De Mol'… Dan start het nieuwe seizoen! -
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis -
Grote angst in skilift bij Bockie -
Wie wint de finale van 'Bestemming X'? -
Netflix deelt trailer van 'Jo Nesbo’s Detective Hole' -
Nieuwe Q-podcastreeks '1 to 10 Miles' zet 10 BV’s aan het lopen én praten -
Ontdek hier de vibe van 'So You Think You Can Dance' -
Het Verboden Woord is terug bij Qmusic! -
Netflix kondigt start opnames 'Wednesday' S3 aan -
Conrad Janssens openhartig over mama Ilse De Meulemeester -
Kijk naar 'The Bluff' op Prime Video -
'Datenight' nu ook te bekijken op VTM GO -
Koen Wauters zet zijn medecoaches een hak! -
Kijk de emotionele finale van 'Winter Vol Liefde' -
Kijk het tweede seizoen van 'Paradise' op Disney+ -
Geen tijd voor een knuffel in 'Bestemming X' -
Jeroom krijgt niet mis te verstane boodschap -
Poetshulp Michelle brengt opera naar 'The Voice' -
Netflix onthult trailer van 'Peaky Blinders: The Immortal Man' -
Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' -
Kijk nieuwe afleveringen van 'Lil" Kleine: Geen Rem' op Prime Video -
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden! -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz
Kijktip van de dag

Tien onbekende Vlamingen starten aan een spel waarvan ze de regels niet kennen. Het enige wat ze weten is dat elke keer de boxen openen, de opdracht meteen begint en ze zelf moeten zoeken wat de bedoeling is. Dit zorgt voor hilariteit en onzekerheid.
'De Box', om 20.40 uur op VTM.



































