'Huizenjagers Vakantiehuizen' trekt naar de Oostkust

zondag 30 augustus 2020

Van maandag 31 augustus tot donderdag 3 september trekt de mobilhome van 'Huizenjagers Vakantiehuizen' naar de Oostkust, van Oostende tot Knokke.

Makelaars Katrien, Katrien en Anthony krijgen dit keer een speciale opdracht: Wendy en dochter Mila zoeken een miljoenenpand in hun geliefde Damme. Het budget? 2 miljoen euro, exclusief notariskosten. 'We willen een vakantiewoning in een groene omgeving. We willen geen buren die over onze haag kunnen meekijken. In feite zoeken we een gebouw met karakter en een ziel, absoluut geen nieuwbouw. Integendeel zelfs, want er mag best nog wel wat werk aan zijn. We zoeken een pand met veel potentieel en waar we op termijn kunnen gaan wonen en als de kinderen het huis uit zijn, kan dienen als B&B. Een zwembad of een zwemvijver is wel een must', vertellen Wendy en Mila. Een hele wishlist dus, maar voor dit budget kan dat voor de Huizenjagers geen probleem zijn. Of toch?


Makelaars
Katrien – Meer dan 10 jaar werkte Katrien als leerkracht in het onderwijs. 4 jaar geleden besliste ze om ook in de immowereld te stappen en begon ze meteen een eigen vastgoedkantoor in dé stad waar ze haar hart verloren heeft: Oostende. Haar liefde voor het vastgoed bracht haar nog een andere liefde. In haar kantoor leerde ze haar huidige partner kennen, die bij haar terechtkwam omdat hij iets wilde huren.

Anthony – Een instagrambericht. Meer had deze grote, goedlachse ex-redder niet nodig om te beseffen dat hij in de makelaardij wilde werken. Nu werkt hij al ongeveer een jaar in hetzelfde vastgoedkantoor. En hoewel hij nog redelijk nieuw is in de wereld, ziet hij het volledig zitten om voor die trofee te gaan.

Katrien –Katrien vernoemde haar kantoor naar haar weelderige haarlokken, gaf er een huizentwist aan - Immo Lock - en heeft nu ook een kantoorhond die naar haar kantoor is vernoemd: Locky. 

Aflevering 1 op maandag 31 augustus
Tars en Hanne zijn broer en zus en zelf niet op zoek naar een tweede verblijf. Zij gaan op zoek voor hun ouders, die al een tijdje dromen van een prachtig appartement of huisje aan zee. Ze zijn op zoek naar iets instapklaar met minstens 2 slaapkamers. En dat op 500 meter van het strand. Budget: 150.000 euro

Aflevering 2 op dinsdag 1 september
Sara en Lennart wonen samen met hun zoontje Elliot al 3 jaar in Benin. Ze komen geregeld nog naar België om hun familie op te zoeken in Oostende, waar ze nu ook een vakantieverblijf zoeken. Liefst willen ze een klassieke stadswoning of arbeiderswoning. Voor een bungalow of chalet zijn ze niet zo te vinden. En dat liefst instapklaar. Budget: 360.000 euro.

Aflevering 3 op woensdag 2 september
Désirée en Luc komen allebei uit een ander huwelijk en kregen samen nog 3 zonen. Désirée werkte voor een tijd in Oostende en is zo niet alleen verliefd geworden op Luc, maar ook op de stad. Ze zoeken een vakantiegevoel in een ruim appartement of huisje waar ze na een drukke week even kunnen uitblazen. Wat ze zéker zoeken? Een tuintje of terras met zicht op zee of de haven. Budget: 400.000 euro.

Aflevering 4 op donderdag 3 september
Wendy en Mila zijn helemaal weg van Damme. Zo hard zelfs dat ze er nu al een vakantiehuisje en appartement hebben. Toch zoeken ze er nóg iets. Alles kan voor hen, zoals een hoeve, een oude school of zelfs een kerk, zolang het maar een pand met een ziel is. En ze zijn niet vies van wat werk. Ze willen graag iets waar ze volledig hun eigen ding mee kunnen doen. Budget: 2 miljoen euro.

'Huizenjagers Vakantiehuizen', van maandag tot donderdag om 19.45 uur op VIER.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Van kleuter op het podium tot wereldster: het verhaal van Michael Jackson begint met glitter, maar ook met angst. Achter de succesvolle Jackson 5 schuilt een gezin dat meer door druk dan door liefde werd samengehouden, met een controlerende vader die diepe sporen nalaat. Na de release van het album 'Thriller' in 1982 verovert Michael Jackson de wereld, maar intussen zoekt hij wanhopig naar echte verbinding. Vrienden, familie - onder wie zijn zus La Toya - én collega's schetsen een verontrustend beeld: hoe groter de roem, hoe eenzamer de man achter de mythe.

'The Michael Jackson Story', om 22.15 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:00
    Radio 2 op VRT 1: WinWin
    02:30
    Journaallus
  • 09:00
    Lentebeelden
    16:40
    The Canary Islands
  • 09:39
    Stoppeltje
    06:00
    Tik Tak
  • 09:35
    Open keuken met Sandra Bekkari
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:20
    Wordt aangekondigd
    12:05
    Urk!
  • 09:20
    Geen uitzending
    14:30
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 07:00
    Willy
    01:25
    Geen uitzending
  • 08:45
    Geen uitzending
    15:15
    Murder in a Small Town
  • 09:30
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:00
    Geen uitzending
    02:25
    De Tafel van de Week
  • 09:20
    Fuller House
    02:00
    Criminal Minds
  • 09:10
    Seal Team
    02:00
    Blood & Treasure
  • 09:25
    Love Triangle Australia
    02:05
    48 Hours to Buy
  • 09:40
    Snapped: Killer Couples
    02:20
    Geen uitzending
  • 04:00
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:33
    Mijn tuin
    05:55
    Sixties To Six
  • 09:25
    Sarah's Sweet Table
  • 09:10
    Midsomer Murders
    03:20
    Miss Fisher's Murder Mysteries
  • 09:35
    NCIS
    03:20
    Rivals
  • 09:30
    NOS Journaal
    02:15
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 09:30
    Zentijd
    02:00
    Nieuwsuur
  • 09:40
    Liselotte
    02:15
    First Dates