'Huizenjagers' schuimen kuststreek af op zoek naar droompanden

In de paasvakantie wordt het befaamde huizenjagersbusje opnieuw van stal gehaald. Het busje rijdt richting West-Vlaanderen om er drie rasechte West-Vlaamse makelaars op te halen.
Zij zullen een week lang strijden om de beste panden te zoeken voor de potentiële kopers in en rond de Kuststreek. Hoewel de zoektocht naar droompanden al geen makkelijke opdracht is, lijkt ook de zoektocht naar de zee geen sinecure te zijn…
Noëlla is een 62-jarige bron van energie met de aanstekelijkste lach van Oostende en omstreken. De altijd vrolijke makelaar weet een lach te toveren op ieders gezicht. Noëlla werkte eerst in de horeca, maar op haar 49e besliste ze om haar leven helemaal om te gooien. Ze ging opnieuw studeren om de kneepjes van het makelaarschap onder de knie te krijgen. Nu heeft ze haar eigen bureau Immo Noëlla in Westende en deelt ze de vitrine met de kapperszaak van haar dochter.
Benjamin is de benjamin van de groep. Hij heeft bouwkunde gestudeerd, dus hij weet als geen ander hoe een huis in elkaar zit. Op zijn 17e was Benjamin een fervent surfer, maar die surfboards heeft hij nu dus ingeruild voor immoborden. Als charmeur en babbelaar zal hij de potentiële kopers volledig inpakken en zo proberen om een felbegeerd bod binnen te halen.
Jochen is een rasechte West-Vlaamse flamboyante zakenman en is van opleiding piloot. Hij is een echte levensgenieter, altijd goed gekleed en zeer competitief. Deze gladde verkoper zal dan ook alles uit de kast halen om de Huizenjagers-trofee binnen te rijven.
Aflevering 1: Tessa & Kenzo
Tessa en Kenzo zijn een jong en ondernemend koppel. Ze wonen nu recht tegenover hun eigen vogelspeciaalzaak Het Paradijshof, maar ze zijn op zoek naar een iets rustiger gelegen plekje om te wonen. Het is belangrijk dat hun nieuwe pand een karaktervolle woning is met veel privacy, binnen het budget van €500.000. Een pluspunt is een grote weide waar ze in de toekomst enkele highlander koeien kunnen zetten.
Aflevering 2: Suzanne & Maurane
Suzanne droomt al langer van een huisje aan zee, en wil daar nu ook verandering in brengen. Al van kinds af aan voelt ze zich aangetrokken tot de Belgische kust. Daarom is ze op zoek naar een gezellige woning voor haar en haar zes katten, liefst op fietsafstand van het strand. Het budget dat ze bij elkaar heeft gesprokkeld om haar droom waar te maken is €250.000.
Aflevering 3: Sandy, Enzo & Macy
Sandy is samen met haar twee kinderen, Enzo en Macy, op zoek naar een nieuw huisje voor hun drie. Na haar echtscheiding moest Sandy noodgedwongen tijdelijk intrekken bij haar ouders, maar nu is het tijd om opnieuw een eigen stekje te zoeken. Het allerliefst blijven ze in de regio van Bredene en Oostende wonen. Sandy hoopt om met een budget van €250.000 voor een nieuwe start te kunnen zorgen.
Aflevering 4: Sander & Sofie
Sander en Sofie zouden graag de overstap maken van Wallonië naar de zee. Hun liefde voor de zee is er altijd al geweest, en die willen ze nu ook bezegelen door er te gaan wonen. In hun vrije tijd trekken ze nu al vaak richting de Belgische kust, waardoor ze zich er al helemaal thuis voelen. Voor het ideale pand op hun droomlocatie heeft het koppel een budget van €475.000 voor ogen.
'Huizenjagers', vanaf 1 april op Play4 en op GoPlay.
DOSSIER: Voorjaar 2024: alle plannen, alle zenders (BE)
volledig dossier- De waanzin stopt hier! 'De Ideale Wereld' is terug, 100% Karl Vannieuwkerke-vrij
- 'Interview met de geschiedenis' komt terug! Arnout Hauben in gesprek met deze 6 historische iconen.
- Dit zijn de eerste beelden van 'Het Conclaaf': 7 toppolitici met Eric Goens op weekend in de Ardennen
- Dina en Andy zijn terug met een nieuw seizoen van 'Ze Zeggen Dat'
- Sportieve duo's nemen het tegen elkaar op in 'Goed Gespeeld!'
- Programmadirecteur Annick Bongers vertrekt bij Play Media: 'Tijd om te herbronnen'
- Alle hens aan dek tijdens vroegtijdige verhuis van Cadix-ziekenhuis in 'Helden van Hier: De MUG'
- Streamz lanceert trailer van documentaire 'De Harde Kern'
- 'Comedy Casino' geeft opnieuw een podium aan aanstormend en gevestigd comedytalent
- Karine Claassen gaat 'Op een Ander' in bijzondere leefwerelden
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Hans Kusters ontvangt MIA 'Sector lifetime achievement award'
- RTBF reageert fors op kritiek Waalse Minister van Media en MR-voorzitter Bouchez
- Karine Claassen trekt naar Groenland voor tweedelige humaninterestreeks
- Het wielerseizoen begint sterk op RTL club en RTL play
- Ziggo Sport vergroot rugby-aanbod met internationale topcompetities
- NPO 1 viert 'De Avond van de Filmmuziek'
- Spinvis is zaterdag 'De Geknipte Gast'
- 'Kassa' zaterdag over de goudprijs en ons drinkwater
- 'Meldpunt Actueel' over verwarring aan het sterfbed
- Dit zie je vrijdag in 'Ik Vertrek XL'
- 'Aan De Slag!' wint Gouden RadioRing 2025
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Afscheidsconcert Golden Earring live op NPO Radio 2
- Qmusic laat luisteraars de magie van de Olympische Winterspelen in Milaan beleven
- 538 Koningsdag keert terug naar Breda met meer dan 30 artiesten
Multimedia SPOTLIGHT
-
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Wrecking Crew' -
Komt 'grapje' van 'Bestemming X'-kandidaat hem duur te staan? -
Koen Wauters en Wesley Sonck presenteren 'De Box' -
K3 eert Karen, Kristel en Kathleen tijdens de Kastaars -
'Stukken Van Mensen' viert feest in het KMSKA -
De Lach van JOE is geraden! -
Jens Dendoncker maakt acteerdebuut als hofnar Diederik in 'ZOT!' -
Kijk 'Heated Rivalry' vanaf vrijdag op HBO Max -
'Loena Hendrickx - Chasing Grace' nu te bekijken op VTM GO -
Peter Van de Veire openhartig in 'Maison Verhulst' -
'A Knight of the Seven Kingdoms' vanaf maandag te streamen op HBO Max -
Zelfs de bus heeft twee gezichten in 'Bestemming X' -
Even slikken voor Bart Appeltans in 'Een Echte Job' -
Verdubbel je jaarloon in 60 seconden! -
Zijn Q-gezichten Gerben Tuerlinckx en Clémentine Caron 'Twins?!' -
Disney+ onthult teaser voor tweede seizoen van 'Paradise' -
Derde seizoen van 'Euphoria' binnenkort op HBO Max -
Eric Goens laat professionele huurmoordenaar aan het woord -
Exclusieve kijk achter de schermen van BK-winst Thibau Nys -
'De Tafel van Gert' is terug vanaf 19 januari -
Aster Nzeyimana bekent: 'Bestemming X' blijft in België -
Kijk dit voorjaar naar het laatste seizoen van 'The Boys' op Prime Video -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Industry' op HBO Max -
Frustraties steken de kop op in 'Bestemming X'
Kijktip van de dag

De Ketnetters hebben gestemd: welke artiesten, songs, socialmediasterren en programma's waren het afgelopen jaar het populairst en mogen een van de acht Gouden K's mee naar huis nemen? Je ontdekt wie wint tijdens een legendarische show vol muziek, bekende gezichten en verrassingen in een uitverkochte ING Arena. De genomineerde programma's in de categorie 'Ketnet fictie' zijn 'Diede-Skate', 'De regels van Floor', 'Waiko', '#LikeMe' en 'United'.
'Het Gala van de Gouden K's 2025', om 20.25 uur op VRT 1.



































