'Huizenjagers' is terug voor een nieuw seizoen op VIER

De eerste week van het nieuwe seizoen 'Huizenjagers' is er al meteen een speciale: er zitten niet drie maar vier makelaars in het busje.
Mathias, Gemke en identieke tweeling Laurent en Stefaan trekken doorheen het Scheldeland op zoek naar de ideale woning voor de kandidaatkopers.
Meet de makelaars
Laurent en Stefaan zijn een identieke tweeling, samen runnen ze het vastgoedkantoor - hoe kan het ook anders - Immotwins. De broers zijn onafscheidelijk, in hun werk en ook in hun privéleven. Ze gaan dan ook samen volop voor de overwinning.
De tweede makelaar in het overvolle busjes is Mathias, hij is nog nieuw in de immowereld, héél nieuw, tijdens de uitzending doet Mathias namelijk zijn tweede huisbezoek. Als geboren verkoper en vlotte gast gaat Mathias er helemaal voor. Hij ziet zijn kans schoon om zich te bewijzen in de vastgoedwereld.
Gemke sluit de eerste Huizenjagersweek af. Ze is amper 20 jaar, maar barst van ambitie, ze werkt sinds twee jaar in het kantoor van haar vader en haar doel is om het kantoor over te nemen én de trofee in de macht te slepen.
Maandag: De eerste kandidaatkopers van het nieuwe seizoen zijn Tineke en Lucia. Tineke is een alleenstaande mama die op zoek is naar haar eigen stekje, met plaats voor haar twee dochters én haar uitgebreide schoenencollectie. Tineke neemt haar moeder Lucia mee op sleeptouw voor een kritische blik op de potentiële woningen. En kritisch is Lucia wel, de makelaars moeten hun beste beentje voorzetten om dit duo te overtuigen.
Dinsdag: Dag twee is het aan Liza en Frédéric, een jong gezin dat op zoek is naar een huis om tot rust te komen. Liza en Frédéric wonen momenteel samen met hun dochtertje in een huurhuis, maar het koppel vindt dat het tijd is voor een eigen stekje in een rustige omgeving, liefst regio Zele, Lokeren of Gent. Danseres Liza heeft veel plek nodig om al haar kleding, materiaal en kostuums op te bergen.
Woensdag: Charlien en Hilde gaan op zoek naar een co-housingproject voor hun gezinnen. Charlien en Hilde zijn moeder en dochter, omdat de broer van Charlien extra zorg nodig heeft willen Hilde en haar man, Charlien en haar partner en haar zus Amélie in drie aanpalende wooneenheden gaan wonen, liefst met een grote gemeenschappelijke tuin.
Donderdag: Jos en Annemie zijn twee levensgenieters die voor hun 'oude dag' op zoek zijn naar een bungalow. Het koppel is niet op zoek naar een bommahuis, ze houden van een modern interieur met veel witte elementen. Doordat Annemie moeilijk trappen kan doen, gaat hun voorkeur uit naar een bungalow, met plaats voor het grote archief van journalist Jos én een schildersatelier voor de creatieve Annemie.
Op het einde van de week rest er ons nog slechts één vraag: wie gaat er met de trofee naar huis?
'Huizenjagers', van maandag tot en met donderdag om 19.45 uur op VIER.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Studio 100 onderzoekt volop nieuwe locatie voor tijdelijk theater en stelt musical 'Hallo Radio 2' uit
- Ellen Callebout gaat voor gloednieuw Play-programma op zoek naar bijzondere huisdieren en unieke dierenverhalen
- 'Dat bloeden stopt niet': kan Emma ontsnappen uit de klauwen van Dennis in 'Thuis'?
- Ingeborg wordt nieuwe kotmadam in 'Kotmadam Sarafian'
- Acteur Erik Van Herreweghe (70) overleden
- Jury kijkt met open mond naar mysterieuze act in 'Got Talent'
- Jade Mintjens over ongemakkelijk eerste gynaecoloogbezoek: 'Ik had een jumpsuit aan'
- Elke heeft Denzel iets te vertellen in 'Blind Getrouwd'
- Oproep om pensioenschade te repareren in 'Meldpunt Actueel'
- Seppe maakt zijn opwachting in 'Knokke Tof': 'I love the smell of granola in the morning'
- Coen & Sander vieren bijzonder radiohuwelijk op JOE
- Luistercijfers : JOE beleeft beste maand van het jaar, Qmusic stevig op nummer één
- Tim van Wim De Craene verovert eerste plaats in 'Radio 1 Lage Landenlijst'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Zwammerdam
Multimedia SPOTLIGHT
-
Jury kijkt met open mond naar mysterieuze act in 'Got Talent'
-
Kotmadam Sergeant in the house! -
Netflix deelt eerste beelden van 'The Mosquito Bowl' -
Jade Mintjens over ongemakkelijk eerste gynaecoloogbezoek -
Barbara Sarafian neemt emotioneel afscheid -
Elke heeft Denzel iets te vertellen in 'Blind Getrouwd' -
Seppe maakt zijn opwachting in 'Knokke Tof' -
Anke Buckinx over bizar tv-moment in 'Honderd Hete Vragen' -
Biecht verrader Marc-Marie zijn leugen op? -
Newlyweds Hyndi en Valentijn bezegelen jawoord in het zwembad -
'De Mutti’s Extra: Els Van Doesburg' nu op VTM GO -
De bom barst in 'Kotmadam Sarafian' -
Ontdek de harde realiteit in 'De Inspecteurs' -
Adám danst met een missie in 'Got Talent' -
Ruben Van Gucht 'flikt den boel' in 'De Verraders' -
Nieuwe teaser HBO Original-serie 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Videoland toont eerste beelden van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
Kijk de laatste aflevering van 'A-typisch' met Ella Leyers -
Barbara ontfermt zich over Leandro -
Marjan gooit roet in het eten bij 'Blind Getrouwd' -
Celien Hermans onthult anekdote over mama Margriet -
Bockie sukkelt tijdens spreekbeurt Frans -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Dominique Persoone en Tom Degroote op roadtrip naar Zweden -
Ruben Van Gucht praat voor het eerst over zijn dochter in 'Happy Hour' -
Tara en Sam zijn verliefd! -
'Florentina' worstelt met liefde, verraad en burn-out -
Netflix onthult trailer van 'The Gentlemen' S2 -
Jade Mintjens over haar gênantste wc-bezoek ooit op de trein -
Kijk het laatste seizoen van 'Nonkels' volledig op Streamz!
Kijktip van de dag

Kruisvaarder Robin of Loxley keert in het gezelschap van de Moorse krijger Little John na jaren terug naar Engeland. Thuis blijkt zijn landgoed verwoest, werd hij ten onrechte doodverklaard en heerst er armoede onder de inwoners van Nottingham die in een wurggreep worden gehouden door de meedogenloze sheriff. Robin en John beginnen een opstand tegen de corrupte Engelse kroon.
'Robin Hood', film uit 2018 met oa. Taron Egerton en Jamie Foxx, om 20.35 uur op VTM 3.



































