'Huizenjagers' is terug voor een nieuw seizoen op VIER

De eerste week van het nieuwe seizoen 'Huizenjagers' is er al meteen een speciale: er zitten niet drie maar vier makelaars in het busje.
Mathias, Gemke en identieke tweeling Laurent en Stefaan trekken doorheen het Scheldeland op zoek naar de ideale woning voor de kandidaatkopers.
Meet de makelaars
Laurent en Stefaan zijn een identieke tweeling, samen runnen ze het vastgoedkantoor - hoe kan het ook anders - Immotwins. De broers zijn onafscheidelijk, in hun werk en ook in hun privéleven. Ze gaan dan ook samen volop voor de overwinning.
De tweede makelaar in het overvolle busjes is Mathias, hij is nog nieuw in de immowereld, héél nieuw, tijdens de uitzending doet Mathias namelijk zijn tweede huisbezoek. Als geboren verkoper en vlotte gast gaat Mathias er helemaal voor. Hij ziet zijn kans schoon om zich te bewijzen in de vastgoedwereld.
Gemke sluit de eerste Huizenjagersweek af. Ze is amper 20 jaar, maar barst van ambitie, ze werkt sinds twee jaar in het kantoor van haar vader en haar doel is om het kantoor over te nemen én de trofee in de macht te slepen.
Maandag: De eerste kandidaatkopers van het nieuwe seizoen zijn Tineke en Lucia. Tineke is een alleenstaande mama die op zoek is naar haar eigen stekje, met plaats voor haar twee dochters én haar uitgebreide schoenencollectie. Tineke neemt haar moeder Lucia mee op sleeptouw voor een kritische blik op de potentiële woningen. En kritisch is Lucia wel, de makelaars moeten hun beste beentje voorzetten om dit duo te overtuigen.
Dinsdag: Dag twee is het aan Liza en Frédéric, een jong gezin dat op zoek is naar een huis om tot rust te komen. Liza en Frédéric wonen momenteel samen met hun dochtertje in een huurhuis, maar het koppel vindt dat het tijd is voor een eigen stekje in een rustige omgeving, liefst regio Zele, Lokeren of Gent. Danseres Liza heeft veel plek nodig om al haar kleding, materiaal en kostuums op te bergen.
Woensdag: Charlien en Hilde gaan op zoek naar een co-housingproject voor hun gezinnen. Charlien en Hilde zijn moeder en dochter, omdat de broer van Charlien extra zorg nodig heeft willen Hilde en haar man, Charlien en haar partner en haar zus Amélie in drie aanpalende wooneenheden gaan wonen, liefst met een grote gemeenschappelijke tuin.
Donderdag: Jos en Annemie zijn twee levensgenieters die voor hun 'oude dag' op zoek zijn naar een bungalow. Het koppel is niet op zoek naar een bommahuis, ze houden van een modern interieur met veel witte elementen. Doordat Annemie moeilijk trappen kan doen, gaat hun voorkeur uit naar een bungalow, met plaats voor het grote archief van journalist Jos én een schildersatelier voor de creatieve Annemie.
Op het einde van de week rest er ons nog slechts één vraag: wie gaat er met de trofee naar huis?
'Huizenjagers', van maandag tot en met donderdag om 19.45 uur op VIER.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Intrede van Sinterklaas in Antwerpen: Ketnet maakt datum en programma bekend
- Volg de tussentijdse verkiezingen in de USA op VRT NWS via radio, televisie en online
- Floortje Dessing reist door de koraaldriehoek in 'Floortje over de Oceaan'
- ‘Familie’ viert 35ste verjaardag met nieuwe begingeneriek, ingezongen door Metejoor
- ‘De Verraders’ nadert grote finale: Bert De Kock verbannen na sluwe zet van verraders
- Dinsdag in 'Focus': slapen als medicijn
- Nieuw seizoen van 'Who's That Girl?' op NPO 3
- Ontdek wat Disney Channel en Disney Jr. in november te bieden hebben
- Dit zijn de highlights november bij CANAL+, CANAL+ Action, Film1 en FILMBOX+ One
- Dit is TV5MONDE in november
- Radiostudio Qmusic blijft leeg: Domien en Anton maken middagshow bij luisteraars over de vloer
- Feestelijke sloteditie van Iedereen Klassiek brengt vijftienduizend muziekliefhebbers samen in Brugge
- Hoe doet hij het?! Sander stapt om 16.22 uur uit zijn studio zonder tijd en breekt eigen record
- 'Qmusic Top 40 Live' brengt The Bausa, The Opposites en Suzan & Freek samen in Rotterdam Ahoy
- Libelle krijgt eigen radiozender: dit mag je vanaf 1 december verwachten
Multimedia SPOTLIGHT
-
Faroek opent aanval op verrader Stephanie aan De Ronde Tafel -
Deze tactiek hanteert Pauline Slangen in 'Expeditie Robinson'
-
'Ik vind hem kleiner dan gedacht!' -
'Expeditie Robinson' start met stevige realitycheck -
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes' -
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant' -
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit -
Shauna: van euforie naar bittere exit in 'De Verraders' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'The Mob' op Disney+ -
Wie blijft samen? Wie vraagt de scheiding aan? -
'Reputatieschade? Je m’en fous!' -
'De Verhulstjes' gaan bowlen! -
'Monsters: The Truth Behind the Myths' nieuw op National Geographic -
'Freak circus' zet podium van 'Got Talent' in vuur en vlam -
Stream de nieuwe mysterieserie'Phony' op Disney+ -
Eerste service legt pijnpunten bloot in 'Mijn Restaurant' -
'Taken: Natalee Holloway' in november nieuw op Netflix
-
Margriet Hermans gelooft Shauna Dewit voor geen haar -
Graaft Femke haar eigen graf in 'Thuis'? -
'De carwash draaide op mijn kosten' -
Mattias en Marjan nemen afscheid van elkaar voor het beslissingsmoment -
Streamz onthult trailer voor nieuwe dramareeks 'Omerta' -
Repetitie loopt mis voor Golden Buzzer Amoukanama -
Isabelle A getuigt over haar kankerdiagnose in 'Radio 2 Dansathon'
Kijktip van de dag

In Zweden verloopt het zesde campingseizoen allesbehalve rustig. Nora studeert af en traint voor haar schaatsdroom. Beau krijgt een beugel en oma Agnes herstelt van een rugoperatie. Dan slaat het noodlot toe wanneer Staf betrokken raakt bij een ongeluk.
'Camping Coppens', om 20.40 uur op VTM.



































