Huis En Thuis in Gent

dinsdag 20 december 2005

In het magazine over bouwen, verbouwen en alles wat met wonen te maken heeft, krijg je dan de volgende onderwerpen...


  • Open Huis: Op loopafstand van het Gentse stadscentrum staat een statig herenhuis. Toen Marc Roels en Yves de Baets het te koop zagen staan, hebben ze niet lang getwijfeld. Door het wat verwaarloosde karakter heen zagen ze tot hun vreugde dat de authentieke stijl van het pand door de jaren heen gevrijwaard was gebleven. Geen gulle portefeuille, maar een behoorlijke portie vindingrijkheid, vier knutselgrage handen en de verzamelkunst van de heren maakte dat hun droom intussen werkelijkheid werd. Ze genieten er met volle teugen, net zoals de binnen- en buitenlandse toeristen, die ze regelmatig in hun gastenkamers ontvangen.
  • Elementair: Cellenbeton wordt vaak gebruikt voor strakke, moderne woningen, bezet met crépi. Toch is ook een combinatie met gevelsteen mogelijk. Nieuwbouw of renovatie, hedendaags of klassiek: alles kan.
  • Bouwen voor morgen: Een goede thermische isolatie is de eerste belangrijke stap op weg naar een energiezuinige woning. Vloeren, muren en dak worden geïsoleerd.
  • Kleur bekennen: Een L-vormige woonkamer werd stevig onder handen genomen. De juiste muurbekleding doorbreekt het kamereffect en creëert gezelligheid.
  • In goede handen: Het Belgische klimaat is op zijn minst wisselvallig te noemen. Welk dak kiezen we het best in dit kleine landje aan de zee?
  • Pas verhuisd: Eva is afkomstig uit het Brusselse, maar woont nu samen met haar vriend in een leuk appartementje in Gent. Ze sparen tijd noch moeite om de juiste spullen te vinden.

'Huis en Thuis', zondag 1 januari om 17.25 uur op VTM.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lili en Marleen' (VTM)

Terwijl moeder Lisa herstelt van een maagzweer, proberen Jef en Ida vergeefs sfeer te brengen in het café. De klanten blijven weg uit 'De Lichttoren' en Rik stelt voor te verkopen. Dan duikt onverwacht Kostas Papadopoulos op.

'Lili en Marleen', om 20.00 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:30
    Blokken
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 18:20
    Kennedy, Sinatra and the Mafia
    19:10
    Click to Kill: The AI War Machine
  • 18:50
    De Hoppers
    19:05
    De Raad van Soekie
  • 18:20
    Echte Verhalen: De Buurtpolitie VIPS
    19:00
    VTM Nieuws
  • 18:05
    Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
    19:00
    World Cup of Darts 2026
  • 18:40
    Home Economics
    19:10
    The Simpsons
  • 18:45
    All New Traffic Cops
    19:40
    Top 20 Funniest
  • 18:20
    ER
    19:15
    S.W.A.T.
  • 18:20
    Sturm der Liebe
    19:20
    De keuken van Sofie
  • 17:50
    RAUW: Nick Bril
    19:00
    De Grannies van Amsterdam
  • 18:50
    The Rookie
    19:45
    FBI: International
  • 18:40
    Storage Wars
    19:40
    Highway Thru Hell
  • 18:50
    Next Level Chef
    19:45
    Chateau Meiland: En Route
  • 18:45
    Killer at the Crime Scene
    19:40
    Snapped
  • 18:25
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 18:46
    Aan de wand
    19:00
    Evergreen Friday
  • 18:55
    De Smaaktoerist
    19:25
    Culinair Thailand
  • 18:10
    Death in Paradise
    19:10
    Father Brown
  • 18:50
    Grey's Anatomy
  • 18:45
    NOS Gesprek minister-president
    19:00
    Keuringsdienst van Waarde
  • 18:30
    Noord-Zuid-Oost-West
    19:10
    Goed Verhaal
  • 18:45
    Het Klokhuis
    19:00
    NOS Jeugdjournaal