Hoe gaat het nu met de patiënten uit 'Kinderziekenhuis 24/7'?

maandag 13 november 2023
Foto: VRT 1 - © VRT 2023

10 maanden na haar operatie is Sofia-Maria nog steeds volop aan het revalideren. Maar al het zware werk krijgt resultaat, want haar stappatroon is al veel beter dan voor de operatie.

De kleine Céril is eindelijk thuis na een ziekenhuisopname van 4 maanden. Intussen is hij al een flinke baby die het zeer goed doet. Emma is goed hersteld van haar stembandoperatie. Ze is minder hees en verslikt zich nog maar zelden. Ook bij Seppe was zijn borstkasoperatie een succes. Hij heeft nu meer zelfvertrouwen en is zeer tevreden met het resultaat. Ilyan krijgt nog steeds dagelijks zijn spuitje met groeihormoon en mag nu overdag vrij rondlopen zonder rugzak. Enkel ’s nachts loopt de kunstmatige voeding nog via een katheter en maagsonde.


Gabriella komt een bezoekje brengen aan het ziekenhuis. Ze is intussen goed hersteld van haar operatie aan de luchtpijp. Ellen heeft haar handen vol met haar drieling in huis, maar krijgt hulp om alles in goede banen te leiden. Carol is goed bevallen van haar dochtertje Emma. Het is nog afwachten welke gevolgen de foetale chirurgie op lange termijn heeft. Soufiane komt nog steeds naar het nierdialysecentrum. Hij wacht nog steeds op de juiste donor voor een niertransplantatie. Mattis had lymfeklierkanker, maar zit in de laatste fase van zijn genezing. Eline heeft ook lymfeklierkanker, maar haar stamceltransplantatie heeft niet aangeslagen. Ze krijgt binnenkort een nieuwe stamceltransplantatie. Mano is intussen 16 jaar geworden en heeft dat goed gevierd. Hij heeft zijn behandeling achter de rug en geniet nu ondanks de zware diagnose ten volle van het leven.

'Kinderziekenhuis 24/7', dinsdag 14 november om 21.20 uur op VRT 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Gene paniek' (VRT 1)

Philippe start als angstcoach een traject met Veronica, die van kinds af aan een panische angst heeft voor water. Hij wil haar laten wennen aan het diepe water én heeft een eerste zwemles voor haar geregeld. Een andere angst die hij wil aanpakken is spinnenangst of arachnofobie. Hiervoor heeft Philippe een groepje samengesteld van zes mensen die hij in enkele korte en krachtige stappen wil helpen hun angst voor spinnen te overwinnen. Hij loodst de deelnemers van een onschuldig lesje over spinnen en voorzichtig contact met een huisspin naar een donkere kelder vol vogelspinnen.

'Gene Paniek!', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:25
    Sportweekend
    20:00
    Het weer (laat)
  • 18:45
    Endeavour
    20:20
    Het weer
  • 19:55
    Noodle and Bun
    20:00
    Geen uitzending
  • 19:55
    Bestemming X
    21:10
    Welkom Aan Boord
  • 19:55
    Familie Gillis: massa is kassa
    20:55
    Expeditie Gooris
  • 19:45
    The Big Bang Theory
    20:35
    Terminator Genisys
  • 19:45
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 19:45
    ER
    00:35
    Geen uitzending
  • 19:55
    Hallo België!
    20:30
    SUPER 50
  • 18:35
    James & Co
    20:00
    Konvooi
  • 19:25
    Criminal Minds
    20:25
    FBI: Most Wanted
  • 19:15
    The Summit Nederland
    20:35
    Reminiscence
  • 19:45
    Komen eten
    20:35
    Bake Off Vlaanderen
  • 19:35
    Forensic Files II
    20:30
    Panic 9-1-1
  • 19:48
    Alle Zaken op een Rijtje
    20:06
    City Reports
  • 19:32
    Het appartement
    20:00
    Sunset Boulevard
  • 19:40
    Over (h)eerlijke groenten
    20:15
    Winters Grillen
  • 19:05
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
    20:00
    Blue Lights
  • 19:00
    The Resident
    20:00
    Bob's Burgers
  • 19:00
    NOS Studio Sport Voetbal
    20:00
    NOS Olympische Winterspelen
  • 19:25
    Wildernis onder Water
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 19:50
    3 Op Reis
    20:25
    Kiespijn: Gemeenteraadsverkiezingen