Hoe gaat het nu met de patiënten uit 'Kinderziekenhuis 24/7'?

maandag 13 november 2023
Foto: VRT 1 - © VRT 2023

10 maanden na haar operatie is Sofia-Maria nog steeds volop aan het revalideren. Maar al het zware werk krijgt resultaat, want haar stappatroon is al veel beter dan voor de operatie.

De kleine Céril is eindelijk thuis na een ziekenhuisopname van 4 maanden. Intussen is hij al een flinke baby die het zeer goed doet. Emma is goed hersteld van haar stembandoperatie. Ze is minder hees en verslikt zich nog maar zelden. Ook bij Seppe was zijn borstkasoperatie een succes. Hij heeft nu meer zelfvertrouwen en is zeer tevreden met het resultaat. Ilyan krijgt nog steeds dagelijks zijn spuitje met groeihormoon en mag nu overdag vrij rondlopen zonder rugzak. Enkel ’s nachts loopt de kunstmatige voeding nog via een katheter en maagsonde.


Gabriella komt een bezoekje brengen aan het ziekenhuis. Ze is intussen goed hersteld van haar operatie aan de luchtpijp. Ellen heeft haar handen vol met haar drieling in huis, maar krijgt hulp om alles in goede banen te leiden. Carol is goed bevallen van haar dochtertje Emma. Het is nog afwachten welke gevolgen de foetale chirurgie op lange termijn heeft. Soufiane komt nog steeds naar het nierdialysecentrum. Hij wacht nog steeds op de juiste donor voor een niertransplantatie. Mattis had lymfeklierkanker, maar zit in de laatste fase van zijn genezing. Eline heeft ook lymfeklierkanker, maar haar stamceltransplantatie heeft niet aangeslagen. Ze krijgt binnenkort een nieuwe stamceltransplantatie. Mano is intussen 16 jaar geworden en heeft dat goed gevierd. Hij heeft zijn behandeling achter de rug en geniet nu ondanks de zware diagnose ten volle van het leven.

'Kinderziekenhuis 24/7', dinsdag 14 november om 21.20 uur op VRT 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Ik Vraag Het Aan' (VRT 1)

Ellen Callebout, Dominique Persoone, Patricia Kargbo, Amelie Albrecht en Frank Boeckx zijn deze week de gasten van Niels Destadsbader. Amelie vertelt hoe ze haar verloofde leerde kennen via een datingapp. Ozark Henry en tenor Denzil Delaere brengen een beklijvende versie van 'Miss Sarajevo' van Bono en Pavarotti. Isabelle A, Mayorga, Dina Ayada en Stijn Meuris staan ook op het podium. Voor het publiek steekt Niels het nummer 'Roller Coaster' van Danny Vera in een 'eigen' jasje.

'Ik Vraag Het Aan', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:30
    Sporza: Dwars door Vlaanderen
    18:04
    VRT NWS Update
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    17:00
    The Office
  • 16:20
    100% Wolf: The Book Of Hath
    16:40
    Molang
  • 15:45
    The Good Doctor
    16:40
    Sara
  • 15:20
    Dream Home Australië
    16:35
    Achter gesloten deuren
  • 15:55
    Royally Ever After
    17:30
    S.W.A.T.
  • 15:35
    Baywatch Hawaii
    16:30
    Cheers
  • 16:10
    Baywatch
    16:55
    Suits
  • 16:05
    Geen uitzending
    16:35
    Wat nu weer?
  • 15:55
    De Tafel van Gert
    16:45
    Achter de schermen
  • 16:15
    This Is Us
    17:05
    SkyMed
  • 15:40
    Doom Patrol
    16:45
    Brooklyn Nine-Nine
  • 15:35
    Het Blok
    16:30
    Love Island UK
  • 16:20
    World's Most Evil Killers
  • 16:01
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 16:08
    Diy on wheels
    16:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 16:10
    Karola's Kitchen
  • 16:00
    New Tricks
    17:05
    Death in Paradise
  • 16:00
    Below Deck Down Under
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 16:05
    Pauw & De Wit
    17:00
    NOS Journaal in Makkelijke Taal
  • 16:23
    Wilde Ganzen
    16:30
    Per Seconde Wijzer
  • 16:10
    Prank
    17:40
    Klaas Kan Alles Kort