Heus dierenparadijs voor dierenkoningin Steffi en haar 50 vrienden in 'Extreme Makeover Vlaanderen'

In de vijfde aflevering van 'Extreme Makeover Vlaanderen' gaan James en zijn team aan de slag in Halen. Daar vangt 'dierenkoningin' Steffi in en rond haar huis zowat een halve dierentuin op.
Allemaal verlaten en mishandelde dieren die Steffi een nieuwe thuis geeft en verzorgt, waarbij ze vaak vergeet ook wat aan zichzelf te denken.
Steffi is een bijzondere vrouw met het hart op de juiste plek. Dat toont ze niet alleen in haar job waar ze Nederlands geeft aan anderstalige nieuwkomers. Dat voel je vooral ook bij haar thuis. Steffi woont in het gezelschap van een vijftigtal dieren die mishandeld, verlaten of aangereden werden. Allemaal dieren in nood die bij Steffi een nieuwe toekomst krijgen. Ze cijfert zichzelf volledig weg, alles wat ze heeft investeert ze in haar dieren, om hen een zo mooi mogelijk leven te bieden. De dieren hebben het als het ware overgenomen, niet alleen buiten, maar ook in haar huis. Voor de broodnodige verbouwingen blijft geen budget meer over en dus leeft ze nu in een huis waar ze af en toe het bezoek krijgt van ratten, waar schimmel de baas is en ruimtes niet verlucht kunnen worden.
Daar moet iets aan veranderen vonden zus Anouk en vriendin Karolien, en dus schreven ze Steffi in voor 'Extreme Makeover Vlaanderen':
'Steffi heeft een groter hart voor anderen dan voor zichzelf. Altijd cijfert ze zich weg, nu is het tijd dat we eens iets voor haar doen.'
Steffi moet tijdens de makeover voor acht weken haar intrek nemen bij haar mama. Iets wat haar zwaar valt. 'Wat met de dieren dan? En wat zal er nu gebeuren met Wiebel? Die is pas geopereerd!', is haar eerste bezorgde reactie… het typeert haar zo.
Interieur designer Anneke Crauwels: 'Dit wordt echt een heel ‘crazy’ verbouwing, je gaat het huis boven écht niet meer herkennen. We willen er eigenlijk een beetje een New Yorkse loft maken voor Steffi, maar dan in Halen (lacht).'
Ontwerper Tom Callebaut: 'Ik had nog nooit meegemaakt dat iemand in een soort ‘dierenplek’ woont, en amper nog tijd en plaats heeft voor zichzelf. Maar mijn ontroering over de uitzonderlijke toewijding van Steffie en haar vrienden voor de dieren nam snel de bovenhand. Dit maakte ons enthousiast om echt een zotte verbouwing te doen. Het dierenrijk kreeg de hele benedenverdieping en voor Steffie maakten we boven een gezellige ‘toproofchaletstudio’.'
Vakman Dieter Meul: 'Ik ben zelf ook een enorme dierenvriend, dus ik heb veel begrip voor wat Steffi doet. Wat ik in gedachten heb is iets zots, waarschijnlijk nog nooit eerder gezien: een soort van heel groot hondenbed, iets ‘chill paradijs-achtigs. Allemaal in de hoop om Steffi en ‘haar kroost’ gelukkig te maken.'
Zal Steffi de bijzondere kleur van de vloeren wel mooi vinden? Ziet ze het weer zitten om haar huis open te stellen voor vrienden of een eventuele partner? En wat gebeurt daar allemaal in die voortuin?
'Extreme Makeover Vlaanderen', zaterdag om 20.15 uur op Play4 en GoPlay.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Play pakt dit voorjaar uit met verticale vernieuwing, verfrissende verhalen en veelbelovende vetes
- Henry Schut en Jeroen Kijk in de Vegte verzorgen commentaar bij Eurovisie Songfestival
- Kamal Kharmach deelt zijn kennis in 'Andermans Zaken' op VRT 1
- Documentaire 'Fukushima: Days That Shocked The World' op Discovery
- Claudia de Breij verzorgt Oudejaarsconference 2026
- Donderdag in 'Meldpunt Actueel Debat': voorrang voor hurende ouderen voor een betere doorstroming?
- 'Zembla' donderdag over agressie tegen zorgverleners
- 'Ik Vertrek' volgt Simoon en Arrie naar Spanje
- Vader en dochter Vosters staan samen in de rechtbank: 'Pleiten met je eigen kind schept een speciale band'
- Jill zaait chaos in 'De Box': tactisch fluitsignaal zorgt voor blinde paniek
- 'Villa VdB' vier keer vanuit meest gemiddelde stembureau van Nederland
- Kawtar Ehlalouch en Wannes Lacroix ruilen schermtijd in voor échte ontmoetingen in 'Clubhuis Kawtar'
- Els Wolterbeek wint Frater Willibrordus Prijs 2026
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' live vanuit Hardenberg
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Mutti Dina Tersago gaat op 'Koffieklets' bij ouders met een bijzonder verhaal -
Netflix deelt trailer van derde en laatste seizoen 'Knokke Off' -
Frakke en Jempie keren terug op Streamz -
'A-Typisch' op Streamz: zonder taboe BV's interviewen -
'Lalalady' maakt een comeback in 'The Voice van Vlaanderen' -
Bizar interieurplan verbaast Dina Tersago in 'Huis Gemaakt' -
Kandidaten zetten blijvende herinnering aan 'Bestemming X' -
Kostelijke fout zondag in 'Konvooi' -
Netflix deelt trailer van 'Harry Styles. One Night in Manchester.' -
Q-dj's zeiden nog nooit zo vaak 'Het Verboden Woord' -
Yaro ontmoet zijn celebrity crush in 'The Voice van Vlaanderen' -
Sam Gooris zijn droom komt uit in 'Expeditie Gooris' -
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken! -
De kleren maken 'De Mol'… Dan start het nieuwe seizoen! -
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis -
Grote angst in skilift bij Bockie -
Wie wint de finale van 'Bestemming X'? -
Netflix deelt trailer van 'Jo Nesbo’s Detective Hole' -
Nieuwe Q-podcastreeks '1 to 10 Miles' zet 10 BV’s aan het lopen én praten -
Ontdek hier de vibe van 'So You Think You Can Dance' -
Het Verboden Woord is terug bij Qmusic! -
Netflix kondigt start opnames 'Wednesday' S3 aan -
Conrad Janssens openhartig over mama Ilse De Meulemeester -
Kijk naar 'The Bluff' op Prime Video -
'Datenight' nu ook te bekijken op VTM GO
Kijktip van de dag

Wanneer reclameman Charles de knappe Lucinda ontmoet in het treinstation, beseft hij nog niet dat deze ontmoeting zijn hele leven zal veranderen. Ondanks het feit dat ze beiden getrouwd zijn en kinderen hebben, is de aantrekkingskracht langs beide kanten ontembaar groot. Hun zakenlunches veranderen al snel in dates, die op hun beurt al weer snel eindigen in de dichtstbijzijnde hotelkamer. Op een wilde nacht staat echter plots de onbekende crimineel LaRoche met een geweer in hun hotelkamer. De romantische bubbel waarin Charles en Lucinda leefden, verandert meteen in gevaarlijke en gewelddadige realiteit, erger dan hun ergste nachtmerrie.
'Derailed', film uit 2005 met oa. Jennifer Aniston, om 20.35 uur op VTM 3.



































