'Het Rad' goes back to school

zondag 29 augustus 2021

De vakantie zit er bijna op en dat betekent ook dat vanaf 1 september de scholen opnieuw hun deuren openen. Daarom staat 'Het Rad' vanaf maandag volledig in het teken van de start van het nieuwe schooljaar.

Peter Van de Veire ontvangt in drie back to school specials zowel leerkrachten als studenten, ouders en kinderen:


Maandag 30 augustus
In deze eerste special spelen drie leerkrachten tegen elkaar. Kleuterjuf Lopke uit Deinze, turnleerkracht Bram uit Lummen en leerkracht Nederlands Engels Eline uit Hasselt zijn de kandidaten. Letterzetter is comedian/docent Kamal Kharmach. Als turnleraar toont Bram, de neef van Stan van Samang, hoe lenig hij is door over Peter te springen en ziet Kamal zijn kans schoon om een droom te laten uitkomen.

Dinsdag 31 augustus
Net voor de zomervakantie eindigt, draaien drie ouder-kind duo's aan het rad. Hidde uit Wielsbeke brengt zijn mama Marjorie mee. Ella uit Dendermonde heeft papa Toon opgetrommeld en Ilio uit Zottegem speelt met zijn mama Lindsy. Tijdens de uitzending leert Peter wat sticky balls zijn en niet alleen Letterzetter Kabouter Plop onthult een geheim, ook  de kinderen vertellen dingen over hun ouders die ze misschien liever niet op televisie horen.

Woensdag 1 september
Tijdens de laatste aflevering van het derde seizoen van 'Het Rad' draaien drie studenten aan het rad. Student leerkrachtenopleiding Mariëm uit Lier, studente verpleegkunde Danaë uit Sleidinge en student handelsingenieur Julien uit Aalter zijn de kandidaten. Internetfenomeen Nicolas Caeyers is de Letterzetter en heeft een bijzonder verhaal over Selena Gomez. Omdat Het Kan Soundsystem zit in de surprise box en brengt een origineel cadeau mee. En er is de ontknoping van de Gouden Puzzel, de wedstrijd waarbij een kijker een reis naar Curaçao wint.

'Het Rad', van maandag tot woensdag om 21.30 uur op Play4.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Wanneer Gandalf ontdekt dat de duistere Sauron zijn zinnen heeft gezet op de verovering van Minas Tirith, reist hij in allerijl naar de versterkte stad af. Hij waarschuwt stadhouder Denethor voor het nakende gevaar en hij wil hem overtuigen de hulp in te roepen van de koning van Rohan en zijn trouwe volgelingen. Daar wil Denethor echter niets van weten. Hij wil zijn macht met niemand delen. Ondertussen worstelt Aragorn met zijn lot als leider. Hij moet de bewoners van Midden-Aarde aanvoeren in de strijd tegen de troepen van Sauron.

'The Lord of the Rings: The Return of the King', film uit 2003 met oa. Elijah Wood, om 20.40 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:05
    Het Huis
    07:30
    Stresskippen
  • 23:05
    Trigger Point
    00:40
    Nachtlus
  • 23:05
    Geen uitzending
    07:00
    Kaatje zingt
  • 22:45
    9-1-1
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 22:25
    American Gangster
    02:40
    Geen uitzending
  • 22:35
    Point Break
    12:25
    Geen uitzending
  • 22:50
    Holmes & Watson
    10:00
    Geen uitzending
  • 22:05
    Three Wise Men and a Baby
    13:55
    Snowmance
  • 22:40
    Zomerrust
    06:00
    Joe
  • 20:40
    The Lord of the Rings: The Return of the King
    13:00
    De Zussen Coorevits
  • 22:30
    FBI
    06:35
    Coroner
  • 22:20
    American Sniper
    12:30
    Cobra Kai
  • 22:35
    Love It or List It UK
    12:50
    The Sky is the Limit
  • 22:30
    Cold Case
    12:55
    Snapped
  • 23:18
    Z-Beurs
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 23:20
    Publireportage
    07:00
    Good Morning Sunshine
  • 23:00
    Winterse Kost
    12:30
    Het Weekmenu
  • 22:55
    Vienna Blood
    06:35
    Death in Paradise
  • 23:20
    Real Steel
    12:55
    Storage Wars
  • 23:15
    NOS Studio Sport Voetbal
    13:00
    NOS Journaal
  • 23:10
    Stand van Nederland: Generatie Next
    13:00
    NOS Journaal
  • 23:15
    Sluipschutters
    12:35
    Peperbollen