'Het Allerbeste uit Temptation Island': Gringo en Ciska

zondag 1 maart 2009

Aan de vooravond van het nieuwe seizoen van 'Temptation Island' blikt VT4 terug op de absolute hoogtepunten van zes seizoenen 'Temptation Island', één van de meest spraakmakende programma's in Vlaanderen. Maar liefst 25 koppels onderworpen zich aan de ultieme relatietest. Meer dan 100 vrijgezellen deden hun uiterste best om die test zo moeilijk mogelijk te maken. Een deel van de koppels slaagden in hun opzet. Anderen faalden.

A


flevering 1 leidde al kort het verhaal in van het temperamentvolle, West-Vlaamse koppel Gringo en Ciska in met hun strafste taalgebruik. Aflevering 2 compileert de strafste momenten van dit legendarische Temptation-duo. Gringo ging helemaal door het lint toen hij hoorde dat Ciska 'misschien wel eens gevoelens zou kunnen krijgen' voor een vrijgezel, en lanceerde zijn beroemde 'Talk to da hand!' op een kampvuur waar hij zich net iets te veel moed voor had ingedronken.

En toen Ciska een wilde nacht beleefde met maar liefst 2 vrijgezellen, was het hek helemaal van de dam voor Gringo. Toen hij onverwacht terug met zijn vriendin geconfronteerd werd, leverde dat de meest legendarische Tempation-ruzie aller tijden op. Maar wonder boven wonder: Gringo en Ciska legden het bij, en er volgende zelfs een … huwelijksaanzoek live op de radio!

Het verhaal van Jan en Goedele (reeks 1), een classic uit de eerste reeks: de timide Jan die helemaal openbloeide en ook wel eens 'wat grietjes wou pakken', en de nuchtere Goedele die zich toch liet inpalmen door vrijgezel Sven. En toch gingen Jan en Goedele samen naar huis: Goedele vergaf haar Jan alles 'omdat het zo ne lieve was'. Een sterk verhaal dat vanwege Goedele één van de mooiste Temptation-quotes aller tijden opleverde 'Een echte man moet drie dingen kunnen: goed kunnen kussen, goed kunnen slowen… en het derde ga ik niet vertellen'.

Tim De Pril en Katrien Schotte (reeks 2): de eerste echte BV-launch van een Temptation-koppel. Tim nam daarna zelfs nog opnieuw deel als single, Katrien schopte het tot in Playboy, en samen zorgden ze in reeks 2 voor sterke Temptation-televisie, met een geheime ontmoeting tussen beiden, veel single-commotie en een ingewikkeld einde.

De Temptations van Frederik en Véronique (reeks 6): Frederik had nogal last 'van zijn libidos' en zei over zichzelf: 'een normale man denkt om de drie seconden aan seks, bij mij is dat 3 keer per seconde!' Zijn Temptation-avontuur was dus allesbehalve evident. Nochtans had hij goede afspraken gemaakt met Véronique: als hij het moeilijk kreeg moest hij zich gewoon even 'terugtrekken' om wat 'stoom af te laten'. Als locatie suggereerde ze daarvoor 'het toilet of een andere ruimte met wat privacy'.

De Temptation-deelnemers waren verrassend creatief als er over seks moest gepraat worden. Ze ontwikkelden een eigen jargon, want temptation ging nu eenmaal vaak over seks, maar hoe praat je daar subtiel over op TV? Een onderzoek naar de manieren waarop de deelnemers daarmee omgingen: van 'tent in de broek', over 'hij heeft last van zijnen duikboot', tot 'er is contact geweest maar geen hoogtepunt'…

De sharpest dressed men and women uit Temptation: een vergelijkende studie van de styling van de Temptationkandidaten: T-shirts met 'asshola' of 'porn star producer' als opschrift, onderbroeken met 'Is not going to suck itself', bikini's met 'big deal' op de borsten, miss Wet T-shirtverkiezingen, naaktzwemsessies, Romeinse avonden… Temptation was meer dan eens een guideline voor de moderne metroseksuele man en de hedendaagse sexy vrouw.

The tourist guide to Temptation: 'Temptation Island' is niet alleen een sterk programma, maar ook een aanrader buiten het TV-seizoen. Het eiland heeft heel wat sport- en ontspanningsmogelijkheden, en biedt geregeld optredens aan van wereldvedetten als Shaggy, Lou and the Hollywood Bananas, Rebecca Loos en Tim De Pril. Er zijn ook de wereldberoemde Temptation-massages in alle maten en gewichten, de keuken en de wijnkaart staan op hoog niveau, en de natuur en dierenrijkdom zijn een lust voor het oog.

'Het Allerbeste' geeft een overzicht van wat 'Temptation Island' u en uw partner als avontuurlijke vakantiegangers te bieden heeft.

'Het Allerbeste uit Temptation Island', maandag 2 maart om 20.50 uur op VT4.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: 'Temptation Island: De 7 Hoofdzonden' (VT4)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play Actie logo

Wanneer Billy Beane manager wordt van de Oakland A's, een honkbalteam met geldproblemen, gebruikt hij een wel heel onorthodoxe manier om resultaten te halen. Samen met zijn assistent Peter Brand gebruikt hij een compleet door de computer gegenereerde analyse om zijn spelers te vinden en zo een team samen te stellen voor de World Series. Ondanks verzet van de oude garde, de media en de fans slaagt Beane erin om het honkbalteam tot een succes te maken.

'Moneyball', film uit 2011 met oa. Brad Pitt, om 20.35 uur op Play Actie.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:47
    Hilly-Skate
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    09:00
    Herfstbeelden
  • 08:00
    Waiko
    06:00
    Tik Tak
  • 08:00
    Echte Verhalen: De Buurtpolitie
    01:15
    Geen uitzending
  • 02:00
    Geen uitzending
    10:40
    MasterChef Australië
  • 06:00
    Qmusic
    01:55
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    01:45
    Te bepalen
  • 07:30
    Ghosts of Christmas Past
    06:10
    Romance at Reindeer Lodge
  • 06:00
    Joe
    02:25
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    02:05
    Geen uitzending
  • 07:45
    Geen uitzending
    05:40
    Grey's Anatomy
  • 07:55
    Hawaii Five-0
    02:40
    Geen uitzending
  • 08:00
    Lekker Messy
    03:05
    Oh Oh Den Haag
  • 07:55
    Without a Trace
    02:00
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 04:00
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:00
    Een Uur Sorry Music
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:00
    KLAAR IN 20 minuten
    02:40
    De Open Vuur Roadtrip naar Zweden
  • 07:30
    Sister Boniface Mysteries
    03:05
    Agatha Raisin
  • 07:10
    HPI
    02:05
    NCIS
  • 08:00
    NOS Journaal
    02:30
    WNL op Zondag
  • 08:00
    BinnensteBuiten
    02:00
    Buitenhof
  • 08:00
    De boterhamshow
    02:30
    NOS Studio Sport