'Het Allerbeste uit Temptation Island': Gringo en Ciska

Aan de vooravond van het nieuwe seizoen van 'Temptation Island' blikt VT4 terug op de absolute hoogtepunten van zes seizoenen 'Temptation Island', één van de meest spraakmakende programma's in Vlaanderen. Maar liefst 25 koppels onderworpen zich aan de ultieme relatietest. Meer dan 100 vrijgezellen deden hun uiterste best om die test zo moeilijk mogelijk te maken. Een deel van de koppels slaagden in hun opzet. Anderen faalden.
A
flevering 1 leidde al kort het verhaal in van het temperamentvolle, West-Vlaamse koppel Gringo en Ciska in met hun strafste taalgebruik. Aflevering 2 compileert de strafste momenten van dit legendarische Temptation-duo. Gringo ging helemaal door het lint toen hij hoorde dat Ciska 'misschien wel eens gevoelens zou kunnen krijgen' voor een vrijgezel, en lanceerde zijn beroemde 'Talk to da hand!' op een kampvuur waar hij zich net iets te veel moed voor had ingedronken.
En toen Ciska een wilde nacht beleefde met maar liefst 2 vrijgezellen, was het hek helemaal van de dam voor Gringo. Toen hij onverwacht terug met zijn vriendin geconfronteerd werd, leverde dat de meest legendarische Tempation-ruzie aller tijden op. Maar wonder boven wonder: Gringo en Ciska legden het bij, en er volgende zelfs een … huwelijksaanzoek live op de radio!
Het verhaal van Jan en Goedele (reeks 1), een classic uit de eerste reeks: de timide Jan die helemaal openbloeide en ook wel eens 'wat grietjes wou pakken', en de nuchtere Goedele die zich toch liet inpalmen door vrijgezel Sven. En toch gingen Jan en Goedele samen naar huis: Goedele vergaf haar Jan alles 'omdat het zo ne lieve was'. Een sterk verhaal dat vanwege Goedele één van de mooiste Temptation-quotes aller tijden opleverde 'Een echte man moet drie dingen kunnen: goed kunnen kussen, goed kunnen slowen… en het derde ga ik niet vertellen'.
Tim De Pril en Katrien Schotte (reeks 2): de eerste echte BV-launch van een Temptation-koppel. Tim nam daarna zelfs nog opnieuw deel als single, Katrien schopte het tot in Playboy, en samen zorgden ze in reeks 2 voor sterke Temptation-televisie, met een geheime ontmoeting tussen beiden, veel single-commotie en een ingewikkeld einde.
De Temptations van Frederik en Véronique (reeks 6): Frederik had nogal last 'van zijn libidos' en zei over zichzelf: 'een normale man denkt om de drie seconden aan seks, bij mij is dat 3 keer per seconde!' Zijn Temptation-avontuur was dus allesbehalve evident. Nochtans had hij goede afspraken gemaakt met Véronique: als hij het moeilijk kreeg moest hij zich gewoon even 'terugtrekken' om wat 'stoom af te laten'. Als locatie suggereerde ze daarvoor 'het toilet of een andere ruimte met wat privacy'.
De Temptation-deelnemers waren verrassend creatief als er over seks moest gepraat worden. Ze ontwikkelden een eigen jargon, want temptation ging nu eenmaal vaak over seks, maar hoe praat je daar subtiel over op TV? Een onderzoek naar de manieren waarop de deelnemers daarmee omgingen: van 'tent in de broek', over 'hij heeft last van zijnen duikboot', tot 'er is contact geweest maar geen hoogtepunt'…
De sharpest dressed men and women uit Temptation: een vergelijkende studie van de styling van de Temptationkandidaten: T-shirts met 'asshola' of 'porn star producer' als opschrift, onderbroeken met 'Is not going to suck itself', bikini's met 'big deal' op de borsten, miss Wet T-shirtverkiezingen, naaktzwemsessies, Romeinse avonden… Temptation was meer dan eens een guideline voor de moderne metroseksuele man en de hedendaagse sexy vrouw.
The tourist guide to Temptation: 'Temptation Island' is niet alleen een sterk programma, maar ook een aanrader buiten het TV-seizoen. Het eiland heeft heel wat sport- en ontspanningsmogelijkheden, en biedt geregeld optredens aan van wereldvedetten als Shaggy, Lou and the Hollywood Bananas, Rebecca Loos en Tim De Pril. Er zijn ook de wereldberoemde Temptation-massages in alle maten en gewichten, de keuken en de wijnkaart staan op hoog niveau, en de natuur en dierenrijkdom zijn een lust voor het oog.
'Het Allerbeste' geeft een overzicht van wat 'Temptation Island' u en uw partner als avontuurlijke vakantiegangers te bieden heeft.
'Het Allerbeste uit Temptation Island', maandag 2 maart om 20.50 uur op VT4.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: 'Temptation Island: De 7 Hoofdzonden' (VT4)
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'K3 en het lied van de zeemeermin' op VTM: Hanne, Marthe en Julia veranderen in zeemeerminnen
- Ruben Van Gucht haalt uit naar productie en VTM na diskwalificatie in 'De Verraders': 'Er zijn heel veel fouten gemaakt'
- Kijkcijfers: donderdag 3 september 2026
- VRT grijpt in na politieke rel: Ketnetband geschrapt op N-VA-familiedag
- Commissariaat ziet geen toekomst meer voor Ongehoord Nederland
- Marc Coucke over doodsbedreiging na investering in Knokse strandbar in 'Happy Hour'
- 'Een man die mij gaat uitleggen hoe het is om te baren?': act in Got Talent is voer voor discussie tussen Soundos en Marc-Marie
- Wietze Snaak is terug op RTL met 'Snaakse Streken'
- Jade Mintjens fileert de opmerkelijke evolutie van de 'Ge zijt van...'-Facebookgroepen
- 'Meldpunt Actueel' over gebrek aan regels tegen hitte in verpleeghuizen en seniorenwoningen
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- 'FM op 5' zit zaterdag weer vol met muzieknieuws
- Nieuwe ochtendshow van Qmusic heet 'Hey Mattie!'
- Nieuwe ochtendshow 'Radio 10 Staat Op! met Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte' begint maandag
- Bijzondere wensen en exclusieve optredens tijdens de NPO Radio 2 Wensweek voor KWF
Multimedia SPOTLIGHT
-
Nieuwe teaser HBO Original-serie 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Videoland toont eerste beelden van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
Kijk de laatste aflevering van 'A-typisch' met Ella Leyers -
Barbara ontfermt zich over Leandro -
Marjan gooit roet in het eten bij 'Blind Getrouwd' -
Celien Hermans onthult anekdote over mama Margriet -
Bockie sukkelt tijdens spreekbeurt Frans -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Dominique Persoone en Tom Degroote op roadtrip naar Zweden -
Ruben Van Gucht praat voor het eerst over zijn dochter in 'Happy Hour' -
Tara en Sam zijn verliefd! -
'Florentina' worstelt met liefde, verraad en burn-out -
Netflix onthult trailer van 'The Gentlemen' S2 -
Jade Mintjens over haar gênantste wc-bezoek ooit op de trein -
Kijk het laatste seizoen van 'Nonkels' volledig op Streamz! -
Frances Lefebure overvalt Elke in 'Blind Getrouwd' -
Qmusic trapt het najaar af met 'Elke Beller Wint…' -
Chaos troef in nieuw seizoen van 'Kamp Jeroom' -
Axel Daeseleire bedreigd aan de Mexicaanse grens -
Ruben Van Gucht toont het decor van zijn nieuwe talkshow 'Happy Hour' -
Check de trailer van 'Good Luck Guys: Overleven Zonder Filter' seizoen 4 -
Bockie in volle stress op eerste schooldag -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
Ontstaat er een romantische klik tussen Steven en Greet? -
De cast van 'De Verraders' is compleet! -
Streamz lost een eerste teaser van 'Breendonk' -
Kijk de eerste beelden van 'Bockie Gaat Naar School' -
Iconisch spelprogramma 'Zeg eens Euh!' is terug! -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school'
Kijktip van de dag

Hanne, Marthe en Julia genieten van een droomvakantie in Porto Sirento, tot een betovering hen plots in zeemeerminnen verandert. Om niet op te vallen, moeten ze koste wat het kost water vermijden. Wanneer ze ontdekken dat ze na drie dagen voorgoed in hun vinnen vastzitten, begint een race tegen de klok. Slagen ze erin de betovering op tijd te verbreken of verliezen ze voorgoed hun plek als K3?
'K3 en het lied van de zeemeermin', film uit 2024, met oa. de K3-meisjes, om 19.55 uur op VTM.




































