Hanne walst door 'Let's Dance!' (VT4)

maandag 20 februari 2006

Het voorbije weekend begon voor heel wat BV's extra swingend! Bijna alle 'Let's Dance!'-BV's trokken vrijdagavond hun dansschoenen aan en gingen helemaal uit de bol in de Studio 54 op de tweede 'Let's Dance!'-party.

H


anne Troonbeeckx is lang niet alleen omroepster bij VT4. Sinds begin 2004 presenteert Hanne  verschillende programma's waaronder het razend populaire verbouwingsprogramma 'The Block'. En nu wil ze ook graag bewijzen dat ze zo stevig als een huis op de dansvloer staat. Wij willen haar alvast de kans geven om de pannen van het dak te swingen…Hanne zal met Dheeraj haar grenzen verleggen met op een stevige 'Knock on wood' disco-schijf en schuilt er in Hanne ook een Wals-fenomeen?

Leki (Karoline Kamosi) is al haar hele leven bezig met muziek, entertainment, en ook dans. Ze leerde al snel in echte hip-hop-groepen dansen. Terwijl ze rechten studeerde aan de universiteit, werd ze geëngageerd door TMF, waar ze haar eigen R&B/hiphop-show kreeg: Cool sweat ! Dat loopt nog steeds en Caroline is ook wekelijks te horen in haar eigen radioprogramma 'Juice' op Studio Brussel.  Leki en Michel zullen hun zuiderse kanten ontdekken met een kontzwierende Salsa maar gaan ook de moderne toer op met een dansje op een hip Ragga-deuntje.

Regi Penxten zijn agenda staat met Milk Inc. elk jaar opnieuw overvol met optredens in Rusland, Duitsland, Groot-Brittannië, Nederland, Frankrijk, Polen, Australië, ... en België natuurlijk. En dat presteerde hij allemaal nog voor hij de dertig passeert !

Natuurlijk heeft hij gevoel voor ritme en misstaat hij niet op de dansvloer in de discotheek. Maar hoe brengt hij het er van af als hij een heuse koppeldans moet uitvoeren? Voor een professionele jury dan nog !

We zijn benieuwd... Regi gaat met Romina stevig Rock' n  Rollen en ook voor de Cha-cha-cha hebben ze stevig geoefend.

'Let's Dance!', Aflevering 7 op woensdag 22 februari om 21.10 uur op VT4.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Let's Dance (VT4)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Topdokters van Morgen' (Play4)

Neurochirurg in opleiding Elle Vermeulen bereidt zich samen met professor Bruneau voor op een delicate ingreep: het afsluiten van twee uitstulpingen aan een hersenslagader. Uroloog in opleiding Pieter De Backer voert een sterilisatie uit en assisteert bij een robotgestuurde prostaatverwijdering.

'Topdokters van Morgen', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:30
    Spoed 24/7
    00:35
    Thuis
  • 23:40
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:50
    Sergio Over De Grens
    00:10
    Chicago Fire
  • 23:25
    Call the Bailiffs: Time To Pay Up
    00:20
    Blind getrouwd: Australië
  • 23:10
    Departure
    01:00
    How I Met Your Mother
  • 22:50
    One Shot
    00:40
    Ultimate Police Interceptors
  • 23:30
    ER
    00:15
    Suits
  • 23:50
    Nonkel Jef
    00:20
    Ramona
  • 23:25
    De douane in actie
    00:25
    Stukken van mensen
  • 23:35
    Modern Family
    00:45
    Fire Country
  • 23:30
    Blue Bloods
    00:30
    Highway Thru Hell
  • 23:10
    Hello Goodbye
    00:05
    Interior Design Masters
  • 23:10
    CSI: Crime Scene Investigation
    00:05
    The Rookie
  • 00:04
    Z-Insurance
    00:07
    Huur een stuur
  • 00:00
    Oh What A Night
    00:11
    Publireportage
  • 00:00
    Toasted!
    00:30
    Vanavond bij ons
  • 23:55
    Miss Scarlet and the Duke
    01:45
    Call the Midwife
  • 23:10
    Law & Order: Special Victims Unit
    00:05
    Scrubs
  • 23:35
    Pauw & De Wit
    00:10
    NOS Journaal
  • 22:45
    Holy Spider
    00:30
    De Nachtzoen
  • 00:00
    Daten in het Dorp op Texel
    00:55
    Parels voor de zwijnen