Hanne walst door 'Let's Dance!' (VT4)

maandag 20 februari 2006

Het voorbije weekend begon voor heel wat BV's extra swingend! Bijna alle 'Let's Dance!'-BV's trokken vrijdagavond hun dansschoenen aan en gingen helemaal uit de bol in de Studio 54 op de tweede 'Let's Dance!'-party.

H


anne Troonbeeckx is lang niet alleen omroepster bij VT4. Sinds begin 2004 presenteert Hanne  verschillende programma's waaronder het razend populaire verbouwingsprogramma 'The Block'. En nu wil ze ook graag bewijzen dat ze zo stevig als een huis op de dansvloer staat. Wij willen haar alvast de kans geven om de pannen van het dak te swingen…Hanne zal met Dheeraj haar grenzen verleggen met op een stevige 'Knock on wood' disco-schijf en schuilt er in Hanne ook een Wals-fenomeen?

Leki (Karoline Kamosi) is al haar hele leven bezig met muziek, entertainment, en ook dans. Ze leerde al snel in echte hip-hop-groepen dansen. Terwijl ze rechten studeerde aan de universiteit, werd ze geëngageerd door TMF, waar ze haar eigen R&B/hiphop-show kreeg: Cool sweat ! Dat loopt nog steeds en Caroline is ook wekelijks te horen in haar eigen radioprogramma 'Juice' op Studio Brussel.  Leki en Michel zullen hun zuiderse kanten ontdekken met een kontzwierende Salsa maar gaan ook de moderne toer op met een dansje op een hip Ragga-deuntje.

Regi Penxten zijn agenda staat met Milk Inc. elk jaar opnieuw overvol met optredens in Rusland, Duitsland, Groot-Brittannië, Nederland, Frankrijk, Polen, Australië, ... en België natuurlijk. En dat presteerde hij allemaal nog voor hij de dertig passeert !

Natuurlijk heeft hij gevoel voor ritme en misstaat hij niet op de dansvloer in de discotheek. Maar hoe brengt hij het er van af als hij een heuse koppeldans moet uitvoeren? Voor een professionele jury dan nog !

We zijn benieuwd... Regi gaat met Romina stevig Rock' n  Rollen en ook voor de Cha-cha-cha hebben ze stevig geoefend.

'Let's Dance!', Aflevering 7 op woensdag 22 februari om 21.10 uur op VT4.

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Let's Dance (VT4)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Ze Zeggen Dat' (VTM)

Zetten Andy en Dina hun relatie met de AI-liefjes verder? Ze buigen zich ook over de orgasmekloof. Een onderzoek met veel hoogtepunten en een climax met een heuse 'sekstafette'. Vervolgens gaat het duo verder met hun digitale scam via phishing aan huis.

'Ze Zeggen Dat', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:15
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 01:05
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:05
    Geen uitzending
    06:00
    Kabouter Plop
  • 01:30
    Geen uitzending
    12:15
    Urk!
  • 01:00
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:00
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:45
    Geen uitzending
    15:35
    Baywatch
  • 01:05
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 01:20
    De Container Cup
    02:20
    De Tafel van Gert
  • 01:10
    Fire Country
    02:35
    Geen uitzending
  • 00:55
    Bar Rescue
    02:05
    Geen uitzending
  • 01:05
    Botched
    02:25
    Geen uitzending
  • 01:25
    Geen uitzending
    07:20
    Without a Trace
  • 01:04
    De CFO podcast
    01:38
    CEO van mijn leven
  • 01:21
    Tooldokter
    01:38
    De tip
  • 01:20
    Taste of Australia met Hayden Quinn
    02:10
    Loïc: Zot van Koken
  • 01:30
    Signora Volpe
    02:05
    Darby and Joan
  • 01:15
    Scrubs
    02:00
    American Housewife
  • 01:00
    Pauw & De Wit
    02:25
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 00:55
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 01:15
    Het dubbelleven van Marijn Kuipers
    02:30
    Eva