'Guizenjahen' aan de kust

Met haar 67km lange kustlijn is de Vlaamse Kust een trekpleister voor toeristen, maar ook een echte thuis voor velen. Van maandag 24 februari t.e.m. donderdag 27 februari schuimen Huizenjagers Olivier, Kevin en Eva de kust af voor vier droompanden aan de zee.
Een verkoop start met jezelf en dan pas met een pand. Dat is het motto van Olivier. Hij rolde in de vastgoedwereld dankzij zijn vader, die hem alle kneepjes van het vak leerde.
Kevin is de tweede huizenjager deze week. Hij is altijd op zoek naar het verhaal achter de woning die hij verkoopt. Sinds 2009 zit hij bij Immo Strand en in 2015 nam hij het roer van de vorige zaakvoerder over.
Huizenjager Eva was vroeger airhostess, maar is nu het gezicht van haar eigen immozaak: Vastgoed Vanhoye. Ze werkt van thuis uit om zo werk en privé zo goed mogelijk te kunnen combineren.
Aflevering 1 op maandag 24 februari
Het huis van Leen en Lieven begint te klein te worden. Ze zijn een nieuw samengesteld gezin met vier kinderen en hebben nood aan meer plaats en privacy. Minstens vier slaapkamers en een tweetal badkamers zijn daarom een must. Ze zitten ook graag in de tuin, maar pas op: in hun nieuwe huis willen ze géén inkijk van de buren. Budget: 420.000 euro.
Aflevering 2 op dinsdag 25 februari
De tweede opdracht van deze week komt van twee oude bekenden: Joël en Kurt. Zij schreven zich ook al eens in voor het eerste seizoen van 'Huizenjagers'. Dit keer gaan ze voor een vakantiewoning aan de kust. Hun voorkeur gaat uit naar een trendy appartement op een trendy locatie. Het allerbelangrijkste is een groot terras, waar ze in alle rust aan people watching kunnen doen. Voor hun vakantiewoning hebben ze 300.000 euro over.
Aflevering 3 op woensdag 26 februari
Anthony en Ruth willen graag samen met hun zoontje Léon wat groter gaan wonen. Ze zoeken iets in Veurne, wat meteen ook dicht bij hun werk is. Het huis moet quasi instapklaar zijn met minstens drie kamers en een extra speelruimte voor de kinderen. Op zich geen moeilijke klus, maar er is meer: Anthony wil namelijk graag een grote, hoge loods om aan zijn motors en oldtimers te sleutelen. 400.000 euro is het budget voor de makelaars.
Aflevering 4 op donderdag 27 februari
De laatste opdracht van deze week komt van Annemarie en haar schoonzoon Christof. Momenteel woont Annemarie in Leuven, waar ze enkele kamers ter beschikking stelt op onder andere Airbnb. Daarnaast verhuurt ze ook kamers in een appartement in Westende. Ze wil zich maar wat graag settelen in Oostende. Een leuk appartementje voor zichzelf, mét de optie voor gastenkamers, dat is haar droom van 320.000 euro.
'Huizenjagers', van maandag tot donderdag om 19.45 uur op VIER.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Martine van Os stopt na bijna twintig jaar met 'Tijd voor MAX'
- Kijkcijfers: dinsdag 29 september 2026
- KRO-NCRV zendt vanavond geen 'De Slimste Mens' uit na overlijden Paulien Cornelisse
- Heb jij een bijzonder verhaal? Paul de Leeuw en Sinterklaas zoeken jou voor 'Sint & De Leeuw'
- 'De Slimste Mens'-jurylid Paulien Cornelisse overleden op 50-jarige leeftijd
- Werner probeert een werk dat niet te koop is van prinses Delphine te bemachtigen in 'Knokke Tof'
- 'Stop met sorry zeggen!': Marc Coucke heeft opvallend advies voor duo in 'Mijn Restaurant'
- 'We pakken ze!': Jasmijn komt in het vizier van de bondgenoten
- Kijk een nieuwe aflevering van 'Dit is de Kwestie' woensdag op NPO 2
- Axel Daeseleire spreekt met de 'meest gehate familie van Amerika'
- Waar muziek tot leven komt: beleef de hits uit de JOE Top 2000 in het écht
- Kom naar de feestelijke sloteditie van Iedereen Klassiek in Brugge
- Giel Beelen keert terug in vaste programmering Radio Veronica
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Marc Coucke heeft opvallend advies voor duo in 'Mijn Restaurant' -
Regi en Linda blikken terug op 30 jaar Milk Inc. -
Vrachtwagenchauffeur onder vuur genomen in 'Real Life Patsers' -
'Verboden te Lachen' met Peter Van den Begin nieuw op Streamz -
Axel Daeseleire spreekt met de 'meest gehate familie van Amerika' -
Margriet en Celien Hermans keren terug naar de operatiekamer -
Mattias' papa niet onder de indruk van kersverse schoondochter -
Karen Damen krijgt opvallende 'K2 Zoekt K3'-reünie in 'Got Talent'
-
Farzad getuigt in 'Kotmadam Sergeant' over discriminatie -
Kom in actie voor De Warmste Week! -
De groep valt uiteen in 'De Verraders' -
Erik Van Looy trapt nieuw seizoen 'De Slimste Mens ter Wereld' op gang -
Paniek bij Karen Damen in 'Got Talent' -
Kijk nu 'Toy Story 5' op Disney+ -
Bekijk de trailer van 'Het Bestaat', aflevering 1 -
Willy Sommers verklapt zijn bezoek aan 'Maison Verhulst' -
Man van Ingeborg op bezoek in 'Kotmadam Sergeant' -
'Ochtendstond heeft granola in de mond' -
'Florentina' verwelkomt onverwachte nieuwkomer -
Tweestrijd barst los in 'De Verraders' -
'#LikeMe'-actrice Lotte De Clerck maakt pittige entree in 'Familie' -
Hangt er liefde in de lucht bij 'Blind Getrouwd'? -
Koningin Mathilde steunt STIP IT -
'Slechte chipolata' breekt Bockie zuur op -
Op startfeest 'De Slimste Mens' duikt plots een mysterieuze gast op -
Koop Dorothees Doordenkers Scheurkalender 2027 tvv Bednet! -
Videoland lost trailer van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
De eerste verrader ontmaskerd: exit Marc-Marie -
HBO Original-serie 'Youth' vanaf 21 september op HBO Max -
Duo's gooien alles in de strijd om kinderen spruitjes te laten eten
Kijktip van de dag

Stemacteur Daniel Hillard is dol op zijn drie kinderen, maar zijn vrouw Miranda is zijn onverantwoordelijke gedrag beu en vraagt de scheiding aan. De rechter geeft Miranda het hoederecht en Daniel mag zijn kinderen voortaan alleen nog op zaterdag zien. Wanneer zijn ex een zoekertje plaatst voor een kinderoppas, besluit Daniel zich te vermommen als een Schotse nanny en te solliciteren naar de baan.
'Mrs. Doubtfire', film uit 1993 met oa. Robin Williams, om 20.35 uur op VTM 4.


































