'Guizenjahen' aan de kust

zondag 23 februari 2020

Met haar 67km lange kustlijn is de Vlaamse Kust een trekpleister voor toeristen, maar ook een echte thuis voor velen. Van maandag 24 februari t.e.m. donderdag 27 februari schuimen Huizenjagers Olivier, Kevin en Eva de kust af voor vier droompanden aan de zee.

Een verkoop start met jezelf en dan pas met een pand. Dat is het motto van Olivier. Hij rolde in de vastgoedwereld dankzij zijn vader, die hem alle kneepjes van het vak leerde.


Kevin is de tweede huizenjager deze week. Hij is altijd op zoek naar het verhaal achter de woning die hij verkoopt. Sinds 2009 zit hij bij Immo Strand en in 2015 nam hij het roer van de vorige zaakvoerder over.

Huizenjager Eva was vroeger airhostess, maar is nu het gezicht van haar eigen immozaak: Vastgoed Vanhoye. Ze werkt van thuis uit om zo werk en privé zo goed mogelijk te kunnen combineren.

Aflevering 1 op maandag 24 februari
Het huis van Leen en Lieven begint te klein te worden. Ze zijn een nieuw samengesteld gezin met vier kinderen en hebben nood aan meer plaats en privacy. Minstens vier slaapkamers en een tweetal badkamers zijn daarom een must. Ze zitten ook graag in de tuin, maar pas op: in hun nieuwe huis willen ze géén inkijk van de buren. Budget: 420.000 euro.

Aflevering 2 op dinsdag 25 februari
De tweede opdracht van deze week komt van twee oude bekenden: Joël en Kurt. Zij schreven zich ook al eens in voor het eerste seizoen van 'Huizenjagers'. Dit keer gaan ze voor een vakantiewoning aan de kust. Hun voorkeur gaat uit naar een trendy appartement op een trendy locatie. Het allerbelangrijkste is een groot terras, waar ze in alle rust aan people watching kunnen doen. Voor hun vakantiewoning hebben ze 300.000 euro over.

Aflevering 3 op woensdag 26 februari
Anthony en Ruth willen graag samen met hun zoontje Léon wat groter gaan wonen. Ze zoeken iets in Veurne, wat meteen ook dicht bij hun werk is. Het huis moet quasi instapklaar zijn met minstens drie kamers en een extra speelruimte voor de kinderen. Op zich geen moeilijke klus, maar er is meer: Anthony wil namelijk graag een grote, hoge loods om aan zijn motors en oldtimers te sleutelen. 400.000 euro is het budget voor de makelaars.

Aflevering 4 op donderdag 27 februari
De laatste opdracht van deze week komt van Annemarie en haar schoonzoon Christof. Momenteel woont Annemarie in Leuven, waar ze enkele kamers ter beschikking stelt op onder andere Airbnb. Daarnaast verhuurt ze ook kamers in een appartement in Westende. Ze wil zich maar wat graag settelen in Oostende. Een leuk appartementje voor zichzelf, mét de optie voor gastenkamers, dat is haar droom van 320.000 euro.

'Huizenjagers', van maandag tot donderdag om 19.45 uur op VIER.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Een Syrische academica in Amsterdam ontvangt beelden van een bloedbad onder burgers, gepleegd door een onbekende officier tijdens de oorlog in Syrië. De beelden laten haar niet los. Ze spoort de dader op en doet zich voor als 'Anna' om via Facebook contact te leggen, waarna ze hem verleidt tot een reeks onthullende gesprekken.

'Killing Anna', om 22.40 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:40
    Sporza: WK Wielrennen
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 08:00
    Herfstbeelden
    16:55
    Mammals
  • 15:05
    Sam & Julia
    15:15
    Sarah zingt
  • 14:20
    Chicago P.D.
    15:20
    Columbo
  • 13:45
    Fast & Furious
    15:50
    Alles Mag Weg
  • 14:00
    Fool's Gold
  • 14:25
    Airwolf
    16:30
    Caught on Dashcam
  • 13:55
    Every Time a Bell Rings
    15:30
    A Christmas Detour
  • 15:05
    Geen uitzending
    15:35
    Joe
  • 14:45
    Friends
    16:45
    Zeg Eens Euh
  • 15:05
    CSI: Crime Scene Investigation
    16:50
    Criminal Minds
  • 14:25
    World's Most Dangerous Prisoners
  • 14:15
    A Place in the Sun
    17:20
    Komen Eten
  • 14:40
    Accident, Suicide, or Murder
    17:20
    Snapped: Killer Couples
  • 15:08
    Business Branding Infini Nieuwpoort
    15:15
    Z-Weekoverzicht
  • 15:02
    De perfecte werkplaats
    15:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 14:50
    KLAAR IN 20 minuten
    15:15
    Lekker Messy - Weekmenu
  • 14:30
    Midsomer Murders
    15:25
    Grantchester
  • 14:30
    NCIS
    18:05
    Scandal
  • 14:50
    NOS Studio Sport Live
    17:25
    NOS Voetbal
  • 14:30
    Maarten & Philip op het spoor
    15:10
    The Visitor - Jacob Israël de Haan
  • 14:30
    Brugklas marathon
    15:20
    Kappen!