'Guizenjahen' aan de kust

Met haar 67km lange kustlijn is de Vlaamse Kust een trekpleister voor toeristen, maar ook een echte thuis voor velen. Van maandag 24 februari t.e.m. donderdag 27 februari schuimen Huizenjagers Olivier, Kevin en Eva de kust af voor vier droompanden aan de zee.
Een verkoop start met jezelf en dan pas met een pand. Dat is het motto van Olivier. Hij rolde in de vastgoedwereld dankzij zijn vader, die hem alle kneepjes van het vak leerde.
Kevin is de tweede huizenjager deze week. Hij is altijd op zoek naar het verhaal achter de woning die hij verkoopt. Sinds 2009 zit hij bij Immo Strand en in 2015 nam hij het roer van de vorige zaakvoerder over.
Huizenjager Eva was vroeger airhostess, maar is nu het gezicht van haar eigen immozaak: Vastgoed Vanhoye. Ze werkt van thuis uit om zo werk en privé zo goed mogelijk te kunnen combineren.
Aflevering 1 op maandag 24 februari
Het huis van Leen en Lieven begint te klein te worden. Ze zijn een nieuw samengesteld gezin met vier kinderen en hebben nood aan meer plaats en privacy. Minstens vier slaapkamers en een tweetal badkamers zijn daarom een must. Ze zitten ook graag in de tuin, maar pas op: in hun nieuwe huis willen ze géén inkijk van de buren. Budget: 420.000 euro.
Aflevering 2 op dinsdag 25 februari
De tweede opdracht van deze week komt van twee oude bekenden: Joël en Kurt. Zij schreven zich ook al eens in voor het eerste seizoen van 'Huizenjagers'. Dit keer gaan ze voor een vakantiewoning aan de kust. Hun voorkeur gaat uit naar een trendy appartement op een trendy locatie. Het allerbelangrijkste is een groot terras, waar ze in alle rust aan people watching kunnen doen. Voor hun vakantiewoning hebben ze 300.000 euro over.
Aflevering 3 op woensdag 26 februari
Anthony en Ruth willen graag samen met hun zoontje Léon wat groter gaan wonen. Ze zoeken iets in Veurne, wat meteen ook dicht bij hun werk is. Het huis moet quasi instapklaar zijn met minstens drie kamers en een extra speelruimte voor de kinderen. Op zich geen moeilijke klus, maar er is meer: Anthony wil namelijk graag een grote, hoge loods om aan zijn motors en oldtimers te sleutelen. 400.000 euro is het budget voor de makelaars.
Aflevering 4 op donderdag 27 februari
De laatste opdracht van deze week komt van Annemarie en haar schoonzoon Christof. Momenteel woont Annemarie in Leuven, waar ze enkele kamers ter beschikking stelt op onder andere Airbnb. Daarnaast verhuurt ze ook kamers in een appartement in Westende. Ze wil zich maar wat graag settelen in Oostende. Een leuk appartementje voor zichzelf, mét de optie voor gastenkamers, dat is haar droom van 320.000 euro.
'Huizenjagers', van maandag tot donderdag om 19.45 uur op VIER.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Koppels strijden om een ton in 'De Staatsloterij Show' op SBS6
- Omroep ZWART en BNNVARA lanceren 'Die Andere Late Night'
- Nieuw gezicht Robèrt van Beckhoven vormt ij(s)ersterk duo met Miljuschka op 24Kitchen
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Wallonië
- Ziggo Sport pakt uit voor kampioenskraker El Clásico: Barcelona - Real Madrid
- 'Vroege Vogels' is in De Nieuwe Driemanspolder
- '3 op Reis: De Reis van je Leven' trekt verder doorheen de wereld
- Nieuwe series en zomerse favorieten in mei en juni op BBC NL en BBC NL+
- Highlights mei bij CANAL+, CANAL+ Action, Film1 en FilmBox
- Deze onderwerpen hoor je zondag in 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Groeiend succes voor Kai Merckx op JOE: extra show op vrijdagochtend
- Qmusic brengt K3 en Donnie samen voor het Foute Anthem van 2026
Multimedia SPOTLIGHT
-
'The Miniature Wife' is nu nieuw te zien op Streamz -
Er zijn nieuwe verleidsters op 'Temptation Island' -
Thomas Smith en Begijn le Bleu blikken terug op auditie 'SYTYCD' -
Bart De Wever ongewoon in 'A-typisch' -
'Heel Mijn Hart': Verliefdheid na verlies? -
Check nu de teaser van 'House of the Dragon' -
Annelies viert haar 25ste cosmetische ingreep met een Plastic is Fantastic-feest -
Deze talenten stoten door naar de liveshows van 'The Voice' -
Ward Lemmelijn toont geheim mentaal wapen -
Heeft Alex Callier een nieuwe zangeres voor Hooverphonic gevonden? -
Camilia Blereau doet Hugo Sigal schrikken in 'Familie' -
Bloeit er iets moois in 'So You Think You Can Dance'? -
Andy Peelman confronteert jonge ondernemer in 'Ze Zeggen Dat' -
Nieuw seizoen 'Alloo bij de Wegpolitie' bij VTM GO+ -
Cross Battles beloven vuurwerk in 'The Voice van Vlaanderen' -
Dit is de afvaller na de vijfde aflevering van 'De Mol' -
Nicky zoekt noodgedwongen grotere woning in 'Blind Gekocht' -
Repetitie loopt mis in 'So You Think You Can Dance' -
Dit is de releasedatum van 'Heartstopper Forever' -
Kijk vrijdag eerste studioshow van 'So You Think You Can Dance' -
Kijk nu de hilarische trailer van 'STRIKE!' op Streamz -
Aster Nzeyimana over zijn mediatransfer in 'Achter de Schermen' -
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand
Kijktip van de dag

Nog veertien dansers, of zeven duo's, zijn in de running. Van een zwoele paso doble tot een klassieke Weense wals: iedereen geeft het beste van zichzelf. De dansers trekken ook naar Carré in Amsterdam voor een inspirerend bezoek aan de musical 'West Side Story'.
'So You Think You Can Dance', om 19.55 uur op VTM.



































