'Guizenjahen' aan de kust

zondag 23 februari 2020

Met haar 67km lange kustlijn is de Vlaamse Kust een trekpleister voor toeristen, maar ook een echte thuis voor velen. Van maandag 24 februari t.e.m. donderdag 27 februari schuimen Huizenjagers Olivier, Kevin en Eva de kust af voor vier droompanden aan de zee.

Een verkoop start met jezelf en dan pas met een pand. Dat is het motto van Olivier. Hij rolde in de vastgoedwereld dankzij zijn vader, die hem alle kneepjes van het vak leerde.


Kevin is de tweede huizenjager deze week. Hij is altijd op zoek naar het verhaal achter de woning die hij verkoopt. Sinds 2009 zit hij bij Immo Strand en in 2015 nam hij het roer van de vorige zaakvoerder over.

Huizenjager Eva was vroeger airhostess, maar is nu het gezicht van haar eigen immozaak: Vastgoed Vanhoye. Ze werkt van thuis uit om zo werk en privé zo goed mogelijk te kunnen combineren.

Aflevering 1 op maandag 24 februari
Het huis van Leen en Lieven begint te klein te worden. Ze zijn een nieuw samengesteld gezin met vier kinderen en hebben nood aan meer plaats en privacy. Minstens vier slaapkamers en een tweetal badkamers zijn daarom een must. Ze zitten ook graag in de tuin, maar pas op: in hun nieuwe huis willen ze géén inkijk van de buren. Budget: 420.000 euro.

Aflevering 2 op dinsdag 25 februari
De tweede opdracht van deze week komt van twee oude bekenden: Joël en Kurt. Zij schreven zich ook al eens in voor het eerste seizoen van 'Huizenjagers'. Dit keer gaan ze voor een vakantiewoning aan de kust. Hun voorkeur gaat uit naar een trendy appartement op een trendy locatie. Het allerbelangrijkste is een groot terras, waar ze in alle rust aan people watching kunnen doen. Voor hun vakantiewoning hebben ze 300.000 euro over.

Aflevering 3 op woensdag 26 februari
Anthony en Ruth willen graag samen met hun zoontje Léon wat groter gaan wonen. Ze zoeken iets in Veurne, wat meteen ook dicht bij hun werk is. Het huis moet quasi instapklaar zijn met minstens drie kamers en een extra speelruimte voor de kinderen. Op zich geen moeilijke klus, maar er is meer: Anthony wil namelijk graag een grote, hoge loods om aan zijn motors en oldtimers te sleutelen. 400.000 euro is het budget voor de makelaars.

Aflevering 4 op donderdag 27 februari
De laatste opdracht van deze week komt van Annemarie en haar schoonzoon Christof. Momenteel woont Annemarie in Leuven, waar ze enkele kamers ter beschikking stelt op onder andere Airbnb. Daarnaast verhuurt ze ook kamers in een appartement in Westende. Ze wil zich maar wat graag settelen in Oostende. Een leuk appartementje voor zichzelf, mét de optie voor gastenkamers, dat is haar droom van 320.000 euro.

'Huizenjagers', van maandag tot donderdag om 19.45 uur op VIER.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Rechercheur Aníta keert na vijftien jaar terug naar haar geboorteplaats. Ze heeft geen zin in het weerzien met de mensen die ze al die tijd heeft ontweken, onder wie haar eigen moeder. Onderweg naar daar wordt ze opgeroepen omdat er een lichaam is gevonden in Glerarsandar. Daar ontmoet ze een oude vriend, nieuwe collega en ex-geliefde.

'Blacks Sands', om 23.05 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:20
    Thuis
    20:50
    Zeevonk
  • 20:35
    De Afspraak op vrijdag
    21:30
    Patience
  • 20:15
    VRT NWS journaal met VGT
    21:00
    Geen uitzending
  • 20:00
    Familie
    20:40
    The Voice van Vlaanderen
  • 20:35
    The Lord of the Rings: The Rings of Power
    23:00
    Anna
  • 20:35
    American Gigolo
    22:40
    Fatal Attraction
  • 20:35
    Body of Lies
    22:45
    Asteroid: Final Impact
  • 20:00
    Will Trent
    20:50
    Narcos
  • 20:35
    Zorro
    22:10
    Baywatch
  • 20:00
    De Tafel van de Week
    20:40
    Ocean's Thirteen
  • 20:35
    Found
    22:25
    FBI: International
  • 20:35
    Ghostbusters
    22:40
    The Mask
  • 20:35
    Bake Off Vlaanderen
    21:45
    Kinderen kopen een huis
  • 20:30
    Murder at First Swipe
    22:30
    Shades of Blue
  • 20:37
    Trends Talk
    21:12
    Z-Nieuws
  • 20:32
    Feest in de lente 1
    20:55
    Mar10
  • 19:55
    Winterse Kost
    20:40
    Het Weekmenu
  • 20:00
    Beyond Paradise
    21:00
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
  • 20:35
    NCIS
    22:25
    NCIS: Los Angeles
  • 20:35
    Flikken Maastricht
    21:35
    De slimste mens
  • 20:25
    2 voor 12
    21:05
    Café Kockelmann
  • 20:35
    NOS Voetbal: Oefeninterland Mannen
    22:50
    NOS Voetbal