'Gay' of 'Nay': hebben Christophe en Nick een betere gaydar dan Dina en Andy?

woensdag 24 november 2021

Ze zeggen dat... er varkensvlees zit in döner kebab. Dat homomannen een 'gaydar' hebben. Dat je een penalty in de winkelhaak moet trappen. Dat een moeder het ziet wanneer haar kind liegt. En dat een microgolfoven je eten niet gelijkmatig opwarmt. Maar klopt dat allemaal wel?

Klopt het dat homomannen een 'gaydar' hebben?
Ze zeggen dat homomannen een 'gaydar' hebben, een soort van zesde zintuig om te detecteren of iemand homoseksueel is of niet. Om dit te onderzoeken, nemen ex-deelnemers Christophe en Nick uit 'Blind Getrouwd' Dina en Andy mee naar een nachtclub. Daar moeten de twee duo’s 20 levende standbeelden benoemen met 'gay' of 'nay'. Ze gooien in dit experiment dus even alle nuances overboord en baseren zich puur op de kledij en stem van de personen om hun seksuele geaardheid te bepalen. 'Wij hopen dat iedereen gay is', lachen Christophe en Nick tijdens de opdracht. 'Er zijn mensen die dat van mij nog altijd denken', reageert Andy. Op het einde valt het verdict: hebben homomannen echt een gaydar of niet?



'Ze Zeggen Dat' er varkensvlees zit in döner kebab
Iedereen kent de typische draaiende vleespilaren in kebabzaken. Die roosteren en bakken het vlees tot er een knapperig korstje aan komt. Het vlees dat in een kebab zit is traditioneel rund en soms lam. Maar klopt dat ook echt? Om dat te onderzoeken, bestelt Andy in verschillende kebabzaken over heel Vlaanderen een kebab met 100% rundvlees. Nadien stuurt hij de verzamelde stalen op naar een erkend labo om ze te laten onderzoeken. Wat zit er nu exact in ons kebabvlees?  

Het olijke duo Lisette en Ivette, de mama's van Andy en Dina, testen uit of ze doorhebben wanneer hun kind liegt. Daarbij onderwerpen de twee mama's hun kinderen aan verschillende vragen en moeten ze bepalen wanneer ze liegen of niet. En ook de bewoners uit de Kerkstraat testen deze week een bewering uit: ze zeggen dat een microgolfoven je eten niet gelijkmatig opwarmt. Maar klopt dat ook? Wat is een fabel en wat niet?

De afleveringen van 'Ze Zeggen Dat' zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.

'Ze Zeggen Dat', donderdag 25 november om 20.35 uur bij VTM.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Blind Getrouwd' (VTM)

Drie weken geleden gaven de koppels elkaar het jawoord. Nu ze samenwonen, leren ze elkaar steeds beter kennen, zowel in positieve als soms in wat negatievere zin. Frances komt langs met de trouwfoto's. Bij wie hangen er al gevoelens in de lucht?

'Blind Getrouwd', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:00
    Radio 2 op VRT 1: Eindejaar
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:00
    Herfstbeelden
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 09:25
    Ollie
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:20
    Open keuken met Sandra Bekkari
    13:00
    VTM Nieuws (13 uur)
  • 08:00
    Geen uitzending
    07:15
    Dirty Home Rescue
  • 09:00
    Geen uitzending
    15:35
    Major Payne
  • 07:00
    Willy
    10:00
    Geen uitzending
  • 08:35
    Christmas on the Bayou
    05:35
    Debbie Macomber's Joyful Mrs. Miracle
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    06:00
    Radio Nostalgie
  • 09:20
    Walker
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:40
    The First 48 Presents Critical Minutes
    06:40
    Evil
  • 08:00
    A Merry Holiday
    11:40
    Puppy Love for Christmas
  • 09:15
    Snapped
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 04:29
    Herhalingslus
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:21
    Publireportage
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:10
    De Garde van Gert
    06:50
    Guillaume's Paris
  • 09:05
    Midsomer Murders
    07:00
    Death in Paradise
  • 09:20
    Below Deck Adventure
    12:00
    First Dates Australia
  • 09:10
    Goedemorgen Nederland
    07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
  • 09:15
    Nederland in Beweging
    09:30
    Zentijd
  • 09:25
    Zin in Zappelin
    13:00
    Kindertijd