Frakke en Jempie smeden snode plannen in 'Zonen Van Van As'

donderdag 7 juni 2012

Vorige week zagen 853.125 kijkers – goed voor een marktaandeel van 33% (live +5, VVA 18-54) – in de elfde aflevering van 'De Zonen van Van As' hoe het conflict tussen Frakke (Carry Goossens) en Victor (gastrol van Dirk Van Dijck) op de spits werd gedreven. Het resultaat was een flinke vuistslag aan het adres van Victor, een voorval dat op vrijdag 8 juni 2012 nog een staartje blijkt te krijgen.

Frakke zit namelijk met een ernstig probleem wanneer Victor een fikse schadevergoeding eist nadat hij met geweld werd aangevallen aan het bordeel van Maurits (Hans Ligtvoet). Frans (Jaak Van Assche) stelt voor om de zwarte kas van het bedrijf hiervoor aan te wenden, maar stuit op verzet van een koppige Eddy (Jan Van Looveren).

Gelukkig komt Jempie (Peter Van den Eede) op een lumineus idee. Hij stelt voor om het hondje van Victor te ontvoeren en nadien losgeld te vragen. Het duo gaat echter onbezonnen te werk en stuit tijdens de inbraak op een onaangename verrassing. Wat ze bovendien niet weten is dat Frans en Dick (Ben Segers) ondertussen een regeling proberen te treffen met Victor.

Na Martine (Tania Kloek) en Herman (Peter Thyssen) krijgt nu ook Linde (Rilke Eyckermans) in de gaten dat Eddy en Gitte (Liesa Naert) een verhouding hebben. Tussen die twee zit er overigens een flink haar in de boter. En ook Linde zelf kampt met liefdesproblemen. Zij is Wouter (Steven Boen) en Fré (Arend Pinoy) een uitleg verschuldigd.

'De Zonen van Van As', vrijdag 8 juni 2012 om 20.45 op vtm.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Arnout Hauben trekt 'Dwars door de Pyreneeën'

Arnout Hauben start zijn gloednieuwe wandeltocht aan de woeste Atlantische kust. Hij ontmoet er roeiers van wie de sport onlosmakelijk verbonden is met de historische walvisvaart en voelt meteen het vurige Baskische verlangen naar onafhankelijkheid.

'Dwars door de Pyreneeën', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:10
    Reizen Waes: de bucketlist
    23:55
    Thuis
  • 22:20
    Super/Man: The Christopher Reeve Story
    00:00
    Het weer
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 23:15
    Ze Zeggen Dat - Terug naar School
    00:30
    Chicago P.D.
  • 23:15
    S.W.A.T.
    00:10
    Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
  • 23:00
    G.I. Joe: Retaliation
    01:05
    S.W.A.T.
  • 22:45
    Caught on Dashcam
    23:45
    Police Interceptors: Pursuit and Capture
  • 22:30
    ER
    00:15
    Suits
  • 23:00
    Chez Bompa Lawijt
    23:30
    'Allo 'Allo!
  • 23:00
    Axel Terug Naar Amerika
    00:05
    De Tafel van Gert
  • 20:35
    The English Patient
    23:30
    Friends
  • 22:40
    The Ark
    23:40
    NCIS: Los Angeles
  • 22:30
    Komen Eten
    23:20
    Love It or List It
  • 23:05
    CSI: Crime Scene Investigation
    23:50
    Cold Case
  • 23:17
    Z-Nieuws
    23:29
    Z-Beurs
  • 23:18
    De perfecte badkamer
    23:55
    5-voor-12
  • 23:00
    Lekker Messy
    23:25
    Open Vuur
  • 23:15
    Blue Lights
    01:10
    Harry Wild
  • 22:30
    Below Deck Mediterranean
    00:15
    Burn Notice
  • 23:15
    NOS Journaal Laat
    23:36
    Opsporing Verzocht in 1 minuut
  • 22:45
    Close Up: Germaine Acogny - De essentie van dans
    23:50
    Pauscast
  • 22:25
    NPO Doc: Tammie zoekt een vriendje
    23:20
    Sergio Over De Grens