'Extreme Makeover Vlaanderen' strijkt neer in Kapellen bij Kevin

In de derde aflevering van dit seizoen strijkt de 'Extreme Makeover'-bus neer in Kapellen. Kevin raakte bij een zwaar arbeidsongeval zijn beide benen kwijt. Zijn huis is niet langer aangepast aan zijn fysieke beperking.
En nochtans wil hij er zo graag zijn als vader voor zijn twee opgroeiende dochters…
Het leven heeft Kevin nog niet gespaard. Op korte tijd verloor hij als kind zijn beide ouders en nog geen jaar geleden kwam daar dat zware arbeidsongeval bij. In de haven van Antwerpen, waar Kevin aan de slag was, werd hij gegrepen door een stacker waardoor hij zijn beide benen verloor. Na zijn ontwaken uit een coma verblijft hij nu al tien maanden in een revalidatiecentrum. Zelf heeft hij de ambitie om binnen twee maanden terug thuis te zijn, want ‘dan zal hij maar één jaar geen vader kunnen geweest zijn in het leven van zijn dochters’.
Zijn huis heeft een serieuze make over nodig, maar gelukkig staat Kevin er niet alleen voor. Chrisje, zijn gewezen schoonmoeder heeft hem ingeschreven, maar ook zijn werkmakkers tekenen massaal present. Zelf vinden ze het moeilijk om bij hem op bezoek te gaan in het revalidatiecentrum, dat is te emotioneel. Maar hun steun tonen ze met alle warmte door de handen uit de mouwen te steken.
Met man en macht trekken ze ten aanval. Aannemer Tom keert de rollen nu eens om en stelt architecte Anneke voor een voldongen feit. Het is nu eens aan haar om flexibel te zijn, zo lacht hij.
De vrienden en familie van Kevin tonen het beste van zichzelf. De havenarbeiders nemen de tuin onder handen en ook dochters Yoemi en Ella-June weten heel goed wat zij willen en steken de handen uit de mouwen. Een gewezen collega focust zich om de oude muziekinstallatie die Kevin zo dierbaar is, weer aan de praat te krijgen.
Terwijl de manschappen er voluit voor gaan, is er voor Kevin wat tijd voor ontspanning tijdens zijn harde revalidatieproces. Samen met zijn fietsbuddy en James gaat hij met een elektrische handbike fietsen. Iedereen vindt het leuk; alleen James vindt het wat te lastig…
Zal de ploeg erin slagen de woning rond te krijgen in twee maanden tijd? Waarom is dat naambordje aan de gevel zo belangrijk? Waarom kwam er post uit Canada? En waar haalt Tom die graffiti-skills vandaan?
Maar vooral, zal Kevin zich weer thuis voelen met zijn twee dochters aan zijn zijde?
'Extreme Makeover Vlaanderen', donderdag 21 september om 21.00 uur op Play4.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Die moet ik in mijn team hebben': Coach Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen'
- Studio 100 hoopt nieuw tijdelijk theater te bouwen in Hofstade
- Dan keert 'Blind Gekocht' terug op Play
- Floortje Dessing vraagt aandacht voor uitbuiting wilde dieren voor vermaak toeristen
- 'Een Vergetelijk Mooie Reis': Paul de Leeuw reist met mensen met dementie naar Benidorm
- Dinsdag in 'Je Zal Het Maar Hebben': Waar mag ik je voor wakker maken?
- 'Break Free' vertelt het verhaal van Manon
- Politie toont verdachte explosie Atrium in 'Opsporing Verzocht'
- Toby Alderweireld gaat culinaire strijd aan met drie West-Vlamingen in 'Komen Eten'
- Dit zie je maandag in 'Radar'
- FunX Awards 2026: Edison-winnaar CHO, Kaya Imani en Qlas treden op
- Ruud de Wild tijdelijk afwezig op NPO Radio 2
- Qmusic-dj’s Mattie & Marieke gaan de strijd aan met de zomertijd
- Kobe Ilsen presenteert 'Verstand van Zaken' op Radio 1
- 'Dijkstra & Evenblij ter Plekke' zondag live vanuit gemeente West Betuwe
Multimedia SPOTLIGHT
-
Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen' -
'Blind Gekocht' is terug! -
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns' -
Kijk 'The Comeback' seizoen 3 op HBO Max -
Bockie en Jeroom pranken elkaar nog eens goed in finale 'Konvooi' -
Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'SYTYCD' -
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren -
De prijs van de De Jacht op Vincent Live is pure luxe -
Zita Wauters verrast vader Koen in 'The Voice' -
Ontdek de trailer van 'The Chestnut Man: Hide and Seek' -
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur -
Kandidaten staan voor spectaculaire uitdaging in 'De Box' -
HOO-RAY! Ray 'Albert' Verhaeghe wordt 100! -
Willy duikt (letterlijk) in de jaren '90 -
'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is' -
'De Trein' is een exclusieve rit achter de schermen van NMBS -
Helmut Lotti over zijn 'verborgen' huwelijk -
Jeroom en Bockie verdwalen op rond punt in Italië -
Jury 'So You Think You Can Dance' overspoeld door danstalent -
'De Mol': Tweedracht maakt macht. -
Kijk de trailer van 'Máxima', seizoen 2 -
Zita Wauters verrast papa Koen in 'The Voice' -
Niels Destadsbader sluit bijzondere deal in 'Stukken van Mensen' -
Mathieu Terryn en Laura Tesoro aan het zingen in 'The Voice' -
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene -
Wordt Ward Lemmelijn wereldkampioen HYROX? -
'So You Think You Can Dance' is terug! -
'The Secret Lives Of Mormon Wives' op Disney+
Kijktip van de dag

Met Emmanuel Item verkent Tijs Wenen, een stad vol verborgen lagen. Van de Secession en klassieke én hedendaagse koffiehuizen tot het Amalienbad en de Akademie der bildenden Künste. Ze bezoeken de Plaster Cast Collection, Kugelmugel en het Prater, terwijl verhalen over spionnen een andere kant van de gelukkigste stad ter wereld blootleggen.
'Tattoorist', om 21.25 uur op VRT Canvas.



































