Ex-Miss België Emilie Vansteenkiste op zoek naar eigen stekje in 'Huizenjagers Dijleland'

Ook deze week duikt er weer een bekende kop op in 'Huizenjagers', want Emilie Vansteenkiste en haar vriend Jonas zijn op zoek naar een eigen stekje. Momenteel wonen ze nog in een kangoeroewoning bij de grootouders van Emilie.
'We zijn al iets meer dan vier jaar een koppel, dus het is tijd voor ons eigen stulpje', klinkt het bij de gewezen Miss België. 'We zijn op zoek naar een plaatsje waar we met ons drie, want onze hond Isa is er ook nog bij, gelukkig kunnen worden', vult Jonas aan. Bij het bezoek aan het eerste pand, merken ze wel al meteen iets heel bijzonders op.
De makelaars
Ingrid Vernimmen is een makelaar met een passie voor onverkoopbare panden. Na 25 jaar ervaring in verschillende sectoren, waaronder de meubel- en financiële wereld, volgde Ingrid haar hart en specialiseerde zich in vastgoed. 'Het vastgoed heeft me gered van een burn-out', zegt de 60-jarige makelaar. Haar leeftijd vindt ze een groot voordeel, omdat ze beschikt over een rijke mensenkennis en een sterke intuïtie.
Paul Heymans is een doorzetter met een flinke dosis ambitie. Op 24-jarige leeftijd verkocht hij al een kasteel van 2 miljoen euro, en op zijn 25ste startte hij zijn eigen makelaarskantoor. In de vastgoedwereld, waar hij niet voor minder dan goud gaat, heeft Paul zich al bewezen. 'Ik doe dit om te winnen!', aldus Paul. Hij heeft al van kinds af aan de smaak te pakken en wil altijd het uiterste halen uit zijn werk.
Lynn Duysters opende haar makelaarskantoor, Immo Lynn, in haar geboortedorp Kampenhout. Na zeven jaar gewerkt te hebben in een ander kantoor, besloot ze haar eigen weg te gaan. Lynn is ook een fervent organisator van lokale zomer- en winterbars in Kampenhout en heeft een passie voor vastgoed. Haar energie en enthousiasme zijn dan ook duidelijk te zien in alles wat ze doet, ook buiten het vastgoed.
De kandidaat-kopers
Aflevering 1
Ex-Miss België Emilie Vansteenkiste en haar vriend Jonas gaan op zoek naar hun eerste woning. Ze willen een lichtrijk huis in de regio tussen Leuven en Mechelen, met een tuin voor hun honden. Hun budget bedraagt €400.000.
Aflevering 2
Dit jonge gezin zoekt een woning in een rustige omgeving, op maximaal 45 minuten rijden van Brussel. Glenn en Soraya hebben een budget van €415.000 voor ogen en zijn op zoek naar een woning met een grote leefruimte om hun grote familie te ontvangen, een tuin en minstens drie slaapkamers.
Aflevering 3
Jan en Mireille zoeken een woning met veel ruimte voor hun tango-activiteiten. Ze willen zich graag terug in de regio Heverlee vestigen, waar Mireille’s familie woont. Hun budget van €650.000 wordt ingezet voor een moderne woning met een loftgevoel, een ruime keuken, een hobbyruimte en liefst een terras met zicht op de tuin.
Aflevering 4
Kevin & Karlien zijn recent getrouwd en denken aan gezinsuitbreiding. Ze willen graag een open bebouwing in de rand van Leuven, bij voorkeur in Bertem. Ze hebben een budget van €425.000 en wensen een tuin, veel lichtinval en eventueel een vijver voor hun schildpadden.
'Huizenjagers Dijleland', vanaf maandag 30 december op Play4 en op GoPlay.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Wallonië
- Een zieke, een mogelijke dode, een vertrek en een onverwachte plottwist? Met deze 4 vragen gaan de 'Thuis'-fans de zomer in
- Warre is nu echt de absolute 'Blokken'-kampioen!
- Kijkcijfers: donderdag 25 juni 2026
- Het mooiste motorsportweekend van het jaar: TT van Assen 2026 live op Ziggo Sport
- Dit zie je in 'Opsporing Verzocht'
- Maandag in 'Close Up': Thom Browne - Op maat gemaakte dromen
- Dit zijn de laatste gerechten van 'Dagelijkse Kost' voor dit seizoen
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Dit was De Foute Party van Qmusic in Flanders Expo Gent
- Deze week zomerse klanken in 'FM op 5'
- Maximum Summer: Qmusic steekt Q-Beach House in nieuw jasje en trapt de zomer af met liveoptreden van CAMILLE
- JOE-luisteraars bepalen starttijd Coen & Sander Show morgen na nachtelijke wedstrijd van Oranje
- Mattie & Marieke stoppen als duo in de ochtend van Qmusic
Multimedia SPOTLIGHT
-
Belle Perez is terug! -
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'?
Kijktip van de dag

April 1912. De Titanic verlaat de haven van Queenstown. Meer dan 2.000 passagiers zullen de overtocht over de Atlantische Oceaan meemaken. Het vaartuig is voor velen het schip der dromen, maar de jonge Rose beschouwt de Titanic als een slavenschip dat haar geketend terug naar huis terug zal brengen. Om de financiële problemen van haar ouders op te lossen is ze immers verplicht om met de rijke Cal te trouwen. Rose houdt niet van haar verloofde en besluit overboord te springen.
'Titanic', film uit 1997 met Kate Winslet en Leonardo DiCaprio, om 20.30 uur op VTM.



































