Ex-Miss België Emilie Vansteenkiste op zoek naar eigen stekje in 'Huizenjagers Dijleland'

zondag 29 december 2024
Foto: Play4 - © Play Media 2024

Ook deze week duikt er weer een bekende kop op in 'Huizenjagers', want Emilie Vansteenkiste en haar vriend Jonas zijn op zoek naar een eigen stekje. Momenteel wonen ze nog in een kangoeroewoning bij de grootouders van Emilie.

'We zijn al iets meer dan vier jaar een koppel, dus het is tijd voor ons eigen stulpje', klinkt het bij de gewezen Miss België. 'We zijn op zoek naar een plaatsje waar we met ons drie, want onze hond Isa is er ook nog bij, gelukkig kunnen worden', vult Jonas aan. Bij het bezoek aan het eerste pand, merken ze wel al meteen iets heel bijzonders op.


De makelaars
​Ingrid Vernimmen is een makelaar met een passie voor onverkoopbare panden. Na 25 jaar ervaring in verschillende sectoren, waaronder de meubel- en financiële wereld, volgde Ingrid haar hart en specialiseerde zich in vastgoed. 'Het vastgoed heeft me gered van een burn-out', zegt de 60-jarige makelaar. Haar leeftijd vindt ze een groot voordeel, omdat ze beschikt over een rijke mensenkennis en een sterke intuïtie.

​Paul Heymans is een doorzetter met een flinke dosis ambitie. Op 24-jarige leeftijd verkocht hij al een kasteel van 2 miljoen euro, en op zijn 25ste startte hij zijn eigen makelaarskantoor. In de vastgoedwereld, waar hij niet voor minder dan goud gaat, heeft Paul zich al bewezen. 'Ik doe dit om te winnen!', aldus Paul. Hij heeft al van kinds af aan de smaak te pakken en wil altijd het uiterste halen uit zijn werk.

​Lynn Duysters opende haar makelaarskantoor, Immo Lynn, in haar geboortedorp Kampenhout. Na zeven jaar gewerkt te hebben in een ander kantoor, besloot ze haar eigen weg te gaan. Lynn is ook een fervent organisator van lokale zomer- en winterbars in Kampenhout en heeft een passie voor vastgoed. Haar energie en enthousiasme zijn dan ook duidelijk te zien in alles wat ze doet, ook buiten het vastgoed.

De kandidaat-kopers

Aflevering 1
​Ex-Miss België Emilie Vansteenkiste en haar vriend Jonas gaan op zoek naar hun eerste woning. Ze willen een lichtrijk huis in de regio tussen Leuven en Mechelen, met een tuin voor hun honden. Hun budget bedraagt €400.000.

Aflevering 2
​Dit jonge gezin zoekt een woning in een rustige omgeving, op maximaal 45 minuten rijden van Brussel. Glenn en Soraya hebben een budget van €415.000 voor ogen en zijn op zoek naar een woning met een grote leefruimte om hun grote familie te ontvangen, een tuin en minstens drie slaapkamers.

Aflevering 3
​Jan en Mireille zoeken een woning met veel ruimte voor hun tango-activiteiten. Ze willen zich graag terug in de regio Heverlee vestigen, waar Mireille’s familie woont. Hun budget van €650.000 wordt ingezet voor een moderne woning met een loftgevoel, een ruime keuken, een hobbyruimte en liefst een terras met zicht op de tuin.

Aflevering 4
​Kevin & Karlien zijn recent getrouwd en denken aan gezinsuitbreiding. Ze willen graag een open bebouwing in de rand van Leuven, bij voorkeur in Bertem. Ze hebben een budget van €425.000 en wensen een tuin, veel lichtinval en eventueel een vijver voor hun schildpadden.

'Huizenjagers Dijleland', vanaf maandag 30 december op Play4 en op GoPlay.


Huizenjagers op tv
Vrijdag 11 september om 12u20  »
Play 4
De laatste opdracht ligt niet voor de hand: een huis met een paardenbak en een loods voor oldtimers.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Ze Zeggen Dat' - Terug naar School met Andy Peelman en Dina Tersago

Dina en Andy trekken opnieuw naar de schoolbanken om enkele hardnekkige schoolmythes aan de realiteit te toetsen. Werken leerkrachten wel hard? Gaan kinderen soms met een lege brooddoos naar school? En moeten leerlingen echt stilzitten in de klas?

'Ze zeggen dat: Terug naar school', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:35
    Ghost Rockers: compilatie
    00:25
    Journaallus
  • 06:00
    Zomerbeelden
    01:40
    Het weer
  • 08:35
    Waiko
    21:25
    Geen uitzending
  • 08:10
    Lego Masters
    01:40
    Geen uitzending
  • 01:30
    Geen uitzending
    00:50
    Blind Getrouwd UK
  • 05:55
    Geen uitzending
    23:45
    Changeling
  • 07:00
    Willy
    01:45
    Geen uitzending
  • 01:05
    Geen uitzending
    15:10
    Matlock
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 07:35
    Geen uitzending
    02:00
    De Tafel van Gert
  • 08:55
    Superman & Lois
    02:30
    Geen uitzending
  • 08:20
    NCIS: Los Angeles
    02:10
    Pawn Stars
  • 08:40
    Op de Rooster
    02:35
    Geen uitzending
  • 08:15
    Without a Trace
    02:00
    Geen uitzending
  • 04:13
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:38
    De perfecte werkplaats
    05:55
    Sixties To Six
  • 08:40
    Sarah's Sweet Table
  • 08:00
    Death in Paradise
    02:20
    Art Detectives
  • 08:45
    Below Deck Sailing Yacht
    02:05
    Below Deck Down Under
  • 08:10
    Beste Zangers
    02:15
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 08:30
    De verwondering
    02:00
    Nieuwsuur
  • 08:55
    Beestenbrigade missie
    02:15
    Danny in de medicijnmaffia