Ex-Miss België Emilie Vansteenkiste op zoek naar eigen stekje in 'Huizenjagers Dijleland'

Ook deze week duikt er weer een bekende kop op in 'Huizenjagers', want Emilie Vansteenkiste en haar vriend Jonas zijn op zoek naar een eigen stekje. Momenteel wonen ze nog in een kangoeroewoning bij de grootouders van Emilie.
'We zijn al iets meer dan vier jaar een koppel, dus het is tijd voor ons eigen stulpje', klinkt het bij de gewezen Miss België. 'We zijn op zoek naar een plaatsje waar we met ons drie, want onze hond Isa is er ook nog bij, gelukkig kunnen worden', vult Jonas aan. Bij het bezoek aan het eerste pand, merken ze wel al meteen iets heel bijzonders op.
De makelaars
Ingrid Vernimmen is een makelaar met een passie voor onverkoopbare panden. Na 25 jaar ervaring in verschillende sectoren, waaronder de meubel- en financiële wereld, volgde Ingrid haar hart en specialiseerde zich in vastgoed. 'Het vastgoed heeft me gered van een burn-out', zegt de 60-jarige makelaar. Haar leeftijd vindt ze een groot voordeel, omdat ze beschikt over een rijke mensenkennis en een sterke intuïtie.
Paul Heymans is een doorzetter met een flinke dosis ambitie. Op 24-jarige leeftijd verkocht hij al een kasteel van 2 miljoen euro, en op zijn 25ste startte hij zijn eigen makelaarskantoor. In de vastgoedwereld, waar hij niet voor minder dan goud gaat, heeft Paul zich al bewezen. 'Ik doe dit om te winnen!', aldus Paul. Hij heeft al van kinds af aan de smaak te pakken en wil altijd het uiterste halen uit zijn werk.
Lynn Duysters opende haar makelaarskantoor, Immo Lynn, in haar geboortedorp Kampenhout. Na zeven jaar gewerkt te hebben in een ander kantoor, besloot ze haar eigen weg te gaan. Lynn is ook een fervent organisator van lokale zomer- en winterbars in Kampenhout en heeft een passie voor vastgoed. Haar energie en enthousiasme zijn dan ook duidelijk te zien in alles wat ze doet, ook buiten het vastgoed.
De kandidaat-kopers
Aflevering 1
Ex-Miss België Emilie Vansteenkiste en haar vriend Jonas gaan op zoek naar hun eerste woning. Ze willen een lichtrijk huis in de regio tussen Leuven en Mechelen, met een tuin voor hun honden. Hun budget bedraagt €400.000.
Aflevering 2
Dit jonge gezin zoekt een woning in een rustige omgeving, op maximaal 45 minuten rijden van Brussel. Glenn en Soraya hebben een budget van €415.000 voor ogen en zijn op zoek naar een woning met een grote leefruimte om hun grote familie te ontvangen, een tuin en minstens drie slaapkamers.
Aflevering 3
Jan en Mireille zoeken een woning met veel ruimte voor hun tango-activiteiten. Ze willen zich graag terug in de regio Heverlee vestigen, waar Mireille’s familie woont. Hun budget van €650.000 wordt ingezet voor een moderne woning met een loftgevoel, een ruime keuken, een hobbyruimte en liefst een terras met zicht op de tuin.
Aflevering 4
Kevin & Karlien zijn recent getrouwd en denken aan gezinsuitbreiding. Ze willen graag een open bebouwing in de rand van Leuven, bij voorkeur in Bertem. Ze hebben een budget van €425.000 en wensen een tuin, veel lichtinval en eventueel een vijver voor hun schildpadden.
'Huizenjagers Dijleland', vanaf maandag 30 december op Play4 en op GoPlay.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Goedemorgen Nederland' maakt plek voor nieuw journalistiek talent
- Barbara Sarafian neemt drastisch besluit in 'Kotmadam Sarafian': 'Ik stop als jullie kotmadam'
- The HISTORY Channel staat stil bij 25 jaar na 9/11 met documentaire '102 Minutes: Inside The Towers'
- Een huis vol nieuwe stappen: van eerste schooldagen tot grote bruiloften
- 'De Grannies van Amsterdam' vallen internationaal in de prijzen
- Jade Mintjens over ongemakkelijk eerste gynaecoloogbezoek: 'Ik had een jumpsuit aan'
- Elke heeft Denzel iets te vertellen in 'Blind Getrouwd'
- Oproep om pensioenschade te repareren in 'Meldpunt Actueel'
- Seppe maakt zijn opwachting in 'Knokke Tof': 'I love the smell of granola in the morning'
- Ruben kent de waarheid, Marc-Marie vreest de genadeslag in 'De Verraders'
- Coen & Sander vieren bijzonder radiohuwelijk op JOE
- Luistercijfers : JOE beleeft beste maand van het jaar, Qmusic stevig op nummer één
- Tim van Wim De Craene verovert eerste plaats in 'Radio 1 Lage Landenlijst'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Zwammerdam
Multimedia SPOTLIGHT
-
Jade Mintjens over ongemakkelijk eerste gynaecoloogbezoek -
Barbara Sarafian neemt emotioneel afscheid -
Elke heeft Denzel iets te vertellen in 'Blind Getrouwd' -
Seppe maakt zijn opwachting in 'Knokke Tof' -
Anke Buckinx over bizar tv-moment in 'Honderd Hete Vragen' -
Biecht verrader Marc-Marie zijn leugen op? -
Newlyweds Hyndi en Valentijn bezegelen jawoord in het zwembad -
'De Mutti’s Extra: Els Van Doesburg' nu op VTM GO -
De bom barst in 'Kotmadam Sarafian' -
Ontdek de harde realiteit in 'De Inspecteurs' -
Adám danst met een missie in 'Got Talent' -
Ruben Van Gucht 'flikt den boel' in 'De Verraders' -
Nieuwe teaser HBO Original-serie 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Videoland toont eerste beelden van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
Kijk de laatste aflevering van 'A-typisch' met Ella Leyers -
Barbara ontfermt zich over Leandro -
Marjan gooit roet in het eten bij 'Blind Getrouwd' -
Celien Hermans onthult anekdote over mama Margriet -
Bockie sukkelt tijdens spreekbeurt Frans -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Dominique Persoone en Tom Degroote op roadtrip naar Zweden -
Ruben Van Gucht praat voor het eerst over zijn dochter in 'Happy Hour' -
Tara en Sam zijn verliefd! -
'Florentina' worstelt met liefde, verraad en burn-out -
Netflix onthult trailer van 'The Gentlemen' S2 -
Jade Mintjens over haar gênantste wc-bezoek ooit op de trein -
Kijk het laatste seizoen van 'Nonkels' volledig op Streamz! -
Frances Lefebure overvalt Elke in 'Blind Getrouwd' -
Qmusic trapt het najaar af met 'Elke Beller Wint…' -
Chaos troef in nieuw seizoen van 'Kamp Jeroom'
Kijktip van de dag

Op 11 maart 2011 wordt Japan getroffen door een zware aardbeving en tsunami. Bij de kerncentrale van Fukushima vallen de koelsystemen uit en dreigt een catastrofale meltdown. Deze documentaire reconstrueert voor het eerst de negen dagen waarin technici en hulpverleners vechten om het ergste te voorkomen.
'Fukushima: A Nuclear Nightmare', om 21.25 uur op VRT Canvas.



































