'Euro 2008': vrijdag de dertiende: ongeluk voor Italië?

donderdag 12 juni 2008

De eerste kwartfinalist van dit tornooi is bekend. Portugal plaatste zich probleemloos na een sterke prestatie tegen de Tsjechen. Een piek van 620.610 VT4-kijkers (27% op doelgroep m/v 15-44) zag gastland Zwitserland woensdagavond genadeloos uitgeschakeld worden door Turkije in het ondergelopen St-Jakob-Park. Zondag mogen Tsjechië en Turkije uitmaken wie het tweede ticket richting kwartfinale bemachtigt.

V


rijdag, de dertiende, staan twee topmatchen geprogrammeerd in Groep C. Italië neemt het op tegen het op papier zwakkere Roemenië. Toch geraakte Frankrijk niet verder dat een gelijkspel tegen Roemenië. De drie punten pakken is een absolute must voor de trotse wereldkampioen, zeker na hun vernederende nederlaag tegen Nederland. Trainer Donadoni, die Cannavaro voelbaar mist, kondigt een grondige herschikking aan in de opstelling. De verdediging zou grondig wijzigen, en in de aanval zouden Alessandro Del Piere en Luca Toni het gouden duo gaan vormen.

Groep C sluit deze tweede speeldag af met Nederland - Frankrijk. Door hun sterke prestatie afgelopen maandag, horen ze thuis in het rijtje favorieten. Als Nederland vrijdag wint, plaatst het zich direct voor de kwartfinales. Les Bleus, dat sterk onder de verwachtingen bleef in zijn openingsmatch, speelt nu met het mes op de keel en moet zes op zes halen om absoluut zeker te zijn van de tweede ronde.

Analisten Glen De Boeck, Gunther Schepens en Aad de Mos mogen zich buigen over deze vette voetbalkluif.

In hotel Regina praten GLEN DE BOECK, HANS VANDEWEGHE, NICOLAS LOMBAERTS, GUNTHER SCHEPENS EN VERONIQUE DE KOCK vrijdagavond na over deze belangrijke speeldag.  Woensdagavond haalde Hotel Regina opnieuw een topmarktaandeel van 24 procent, en een piek van 280.065 kijkers. 

17u15: Italië - Roemenië, LIVE verslag vanuit het Letzigrund stadion in het Zwitserse Zürich:

Commentaar: BRAM LAMBERT
Co-Commentaar: BOB PEETERS

20u05: Nederland - Frankrijk, vanuit het Stade de Suisse in Bern:

Commentaar: GUI POLSPOEL
Co-Commentaar: MARC DEGRYSE

'Euro 2008', vrijdag 13 juni vanaf 17.15 uur op VT4.

DOSSIER: Euro 2008 (VT4)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Welkom Aan Boord' (VTM)

Axelle en Ivo vliegen naar Barcelona en vermijden bij de landing nipt een birdstrike. Op Brussels Airport loopt de planning vertraging op wanneer een technieker naar de EHBO moet. Intussen bereiden Jef en Laurens zich voor op een mistige vlucht naar Akra.

'Welkom aan Boord', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:45
    VRT NWS laat
    23:10
    Het weer (middag)
  • 22:20
    De ideale wereld
    22:58
    Het weer (middag)
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 21:45
    Erfgenaam Gezocht
    22:50
    Winter Vol Liefde
  • 20:35
    UEFA Champions League
    23:15
    UEFA Champions League samenvattingen
  • 22:40
    9-1-1: Lone Star
    01:15
    The Big Bang Theory
  • 22:35
    Final Shot
    00:10
    Xena: Warrior Princess
  • 21:50
    Yellowjackets
    22:50
    ER
  • 22:20
    Baywatch
    23:05
    Nonkel Jef
  • 22:20
    Justice For All
    23:25
    Maison Verhulst
  • 20:35
    Elvis
    23:35
    Friends
  • 22:25
    NCIS: Los Angeles
    23:20
    The Winter King
  • 22:40
    Huizenjagers
    23:40
    A Place in the Sun
  • 22:25
    Cold Case
    23:20
    C.S.I. New York
  • 22:34
    CEO van mijn leven
    23:02
    Car Upd8te
  • 22:34
    Hobbyklus
    22:55
    Sorry Music Classics
  • 22:35
    Toasted on wheels!
    23:00
    Winterse Kost
  • 22:00
    Foyle's War
  • 22:25
    NCIS: Los Angeles
    23:20
    NCIS
  • 22:30
    Pauw & De Wit
    23:25
    NOS Journaal Laat
  • 22:45
    De Joodse Raad
    23:40
    Niemand die het ziet
  • 22:45
    Vier Handen Op Eén Buik
    23:40
    De slimste mens