'Euro 2008': vrijdag de dertiende: ongeluk voor Italië?

donderdag 12 juni 2008

De eerste kwartfinalist van dit tornooi is bekend. Portugal plaatste zich probleemloos na een sterke prestatie tegen de Tsjechen. Een piek van 620.610 VT4-kijkers (27% op doelgroep m/v 15-44) zag gastland Zwitserland woensdagavond genadeloos uitgeschakeld worden door Turkije in het ondergelopen St-Jakob-Park. Zondag mogen Tsjechië en Turkije uitmaken wie het tweede ticket richting kwartfinale bemachtigt.

V


rijdag, de dertiende, staan twee topmatchen geprogrammeerd in Groep C. Italië neemt het op tegen het op papier zwakkere Roemenië. Toch geraakte Frankrijk niet verder dat een gelijkspel tegen Roemenië. De drie punten pakken is een absolute must voor de trotse wereldkampioen, zeker na hun vernederende nederlaag tegen Nederland. Trainer Donadoni, die Cannavaro voelbaar mist, kondigt een grondige herschikking aan in de opstelling. De verdediging zou grondig wijzigen, en in de aanval zouden Alessandro Del Piere en Luca Toni het gouden duo gaan vormen.

Groep C sluit deze tweede speeldag af met Nederland - Frankrijk. Door hun sterke prestatie afgelopen maandag, horen ze thuis in het rijtje favorieten. Als Nederland vrijdag wint, plaatst het zich direct voor de kwartfinales. Les Bleus, dat sterk onder de verwachtingen bleef in zijn openingsmatch, speelt nu met het mes op de keel en moet zes op zes halen om absoluut zeker te zijn van de tweede ronde.

Analisten Glen De Boeck, Gunther Schepens en Aad de Mos mogen zich buigen over deze vette voetbalkluif.

In hotel Regina praten GLEN DE BOECK, HANS VANDEWEGHE, NICOLAS LOMBAERTS, GUNTHER SCHEPENS EN VERONIQUE DE KOCK vrijdagavond na over deze belangrijke speeldag.  Woensdagavond haalde Hotel Regina opnieuw een topmarktaandeel van 24 procent, en een piek van 280.065 kijkers. 

17u15: Italië - Roemenië, LIVE verslag vanuit het Letzigrund stadion in het Zwitserse Zürich:

Commentaar: BRAM LAMBERT
Co-Commentaar: BOB PEETERS

20u05: Nederland - Frankrijk, vanuit het Stade de Suisse in Bern:

Commentaar: GUI POLSPOEL
Co-Commentaar: MARC DEGRYSE

'Euro 2008', vrijdag 13 juni vanaf 17.15 uur op VT4.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Euro 2008 (VT4)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Mijn Restaurant' (VTM)

Een verrassende wending: een geheim recensentenduo krijgt een belangrijk aandeel in de wedstrijd. Terwijl de duo's hun juryscores verwerken en de takeaway voorbereiden, bezoeken de geheime recensenten onopgemerkt al twee restaurants.

'Mijn Restaurant', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 16:15
    Start to race
    17:10
    Witse
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    17:30
    Pompeii: The New Dig
  • 16:25
    De Marsupilami's
  • 16:25
    America's Funniest Home Videos
  • 15:55
    Kitchen Nightmares
    16:50
    Blind Getrouwd UK
  • 14:25
    Captain Phillips
    16:35
    Chicago P.D.
  • 16:05
    Xena: Warrior Princess
    17:00
    MacGyver
  • 16:15
    Checkin' It Twice
  • 16:30
    Binnenstebuiten
    17:05
    SOS Piet
  • 15:25
    De Tafel van Ruben
    16:35
    Huizenjagers
  • 16:10
    Castle
    17:55
    Elsbeth
  • 15:40
    Pawn Stars
    16:35
    That '70s Show
  • 16:25
    Property Brothers
    17:20
    Masterchef USA
  • 15:55
    World's Most Evil Killers
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 16:30
    Publireportage
    16:55
    Mannenverzorging
  • 16:20
    De Garde van Gert
    16:55
    Chris Cooks Cymru
  • 16:05
    New Tricks
    17:05
    Death in Paradise
  • 15:50
    NCIS: Los Angeles
    16:45
    The Resident
  • 16:05
    Pauw & De Wit
    16:57
    Socutera
  • 16:30
    Per Seconde Wijzer
    16:56
    Politieke Partijen
  • 16:10
    Lassie Animated
    16:35
    Prinses Spiegelbelle