'Euro 2008': vrijdag de dertiende: ongeluk voor Italië?

donderdag 12 juni 2008

De eerste kwartfinalist van dit tornooi is bekend. Portugal plaatste zich probleemloos na een sterke prestatie tegen de Tsjechen. Een piek van 620.610 VT4-kijkers (27% op doelgroep m/v 15-44) zag gastland Zwitserland woensdagavond genadeloos uitgeschakeld worden door Turkije in het ondergelopen St-Jakob-Park. Zondag mogen Tsjechië en Turkije uitmaken wie het tweede ticket richting kwartfinale bemachtigt.

V


rijdag, de dertiende, staan twee topmatchen geprogrammeerd in Groep C. Italië neemt het op tegen het op papier zwakkere Roemenië. Toch geraakte Frankrijk niet verder dat een gelijkspel tegen Roemenië. De drie punten pakken is een absolute must voor de trotse wereldkampioen, zeker na hun vernederende nederlaag tegen Nederland. Trainer Donadoni, die Cannavaro voelbaar mist, kondigt een grondige herschikking aan in de opstelling. De verdediging zou grondig wijzigen, en in de aanval zouden Alessandro Del Piere en Luca Toni het gouden duo gaan vormen.

Groep C sluit deze tweede speeldag af met Nederland - Frankrijk. Door hun sterke prestatie afgelopen maandag, horen ze thuis in het rijtje favorieten. Als Nederland vrijdag wint, plaatst het zich direct voor de kwartfinales. Les Bleus, dat sterk onder de verwachtingen bleef in zijn openingsmatch, speelt nu met het mes op de keel en moet zes op zes halen om absoluut zeker te zijn van de tweede ronde.

Analisten Glen De Boeck, Gunther Schepens en Aad de Mos mogen zich buigen over deze vette voetbalkluif.

In hotel Regina praten GLEN DE BOECK, HANS VANDEWEGHE, NICOLAS LOMBAERTS, GUNTHER SCHEPENS EN VERONIQUE DE KOCK vrijdagavond na over deze belangrijke speeldag.  Woensdagavond haalde Hotel Regina opnieuw een topmarktaandeel van 24 procent, en een piek van 280.065 kijkers. 

17u15: Italië - Roemenië, LIVE verslag vanuit het Letzigrund stadion in het Zwitserse Zürich:

Commentaar: BRAM LAMBERT
Co-Commentaar: BOB PEETERS

20u05: Nederland - Frankrijk, vanuit het Stade de Suisse in Bern:

Commentaar: GUI POLSPOEL
Co-Commentaar: MARC DEGRYSE

'Euro 2008', vrijdag 13 juni vanaf 17.15 uur op VT4.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Euro 2008 (VT4)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Na zijn gevecht met Voldemort wordt Harry Potter bij de Duffelingen opgehaald door een groep tovenaars van de Orde van de Feniks, opgericht door Perkamentus om Voldemorts plannen te dwarsbomen. Maar binnen de tovenaarsgemeenschap gelooft bijna niemand dat Voldemort is teruggekeerd. Op Zweinstein is er een nieuwe lerares Verweer tegen de Zwarte Kunsten aangesteld. Ook zij ontkent de terugkeer van Voldemort en wil haar leerlingen niets van waarde bijbrengen.

'Harry Potter and the Order of the Phoenix', film uit 2007 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:25
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:40
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:15
    Gooische Vrouwen
    00:25
    Datenight
  • 01:30
    Geen uitzending
    11:50
    MasterChef Australië
  • 01:45
    Geen uitzending
    00:35
    Chicago P.D.
  • 01:10
    Geen uitzending
    01:35
    60 Days In
  • 01:00
    Joe
    05:55
    Christmas Homecoming
  • 01:45
    Geen uitzending
    00:40
    Cordon
  • 00:00
    De Zussen Coorevits
    01:10
    Zondag Matchdag
  • 01:40
    Fire Country
    01:25
    Doc
  • 22:45
    It: Chapter Two
    02:55
    Geen uitzending
  • 00:45
    Love It or List It UK
    01:50
    Blind Gekocht NL
  • 01:40
    Cold Case
    01:50
    Strike
  • 00:01
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 01:36
    De ambachter
    05:55
    Sixties To Six
  • 01:40
    Wild van Wild
    01:35
    Toasted on wheels!
  • 01:00
    Sherwood
    01:40
    Persuasion
  • 01:05
    NCIS: Los Angeles
    01:45
    Below Deck Mediterranean
  • 01:35
    EenVandaag
    01:00
    WNL op Zondag
  • 01:30
    Café Kockelmann
    01:25
    Nieuwsuur
  • 01:20
    Carrie op Vrijdag
    01:05
    NOS Studio Sport Voetbal