'Euro 2008': Stijn Stijnen dit weekend te gast bij VT4

vrijdag 13 juni 2008

Zaterdagavond staat de tweede speeldag van Groep D, bestaande uit Spanje, Rusland, Griekenland en Zweden, op het programma. In de eerste speeldag haalde Spanje hevig uit en zette het team van Guus Hiddink op zijn plaats.

D


e hattrick van Villa, een stevige organisatie, individuele en collectieve sterkte…tekenen die het beste doen vermoeden: Spanje is een topfavoriet in dit tornooi.

Op zaterdagavond spelen ze tegen de Zweden, de andere winnaar van de eerste speeldag. Zweden strafte genadeloos het afwachtende anti-voetbal van Griekenland af. Sterspeler Zlatan Ibrahimovic scoorde misschien wel de mooiste goal van dit tornooi dusver. Hansson zette de 0-2 cijfers op het scoreboard met een rommelige goal.

Griekenland en Rusland spelen dus ook in hun tweede match voor behoud in dit tornooi. Vraag is wat de huidige Europees Kampioen nog kan forceren tegen Rusland.

Studiogasten: MARC DEGRYSE, GLEN DE BOECK, BOB PEETERS OF NICOLAS LOMBAERTS analyseren de match met Carl Huybrechts.

Later op de avond in Hotel Regina ontvangt hij Hans Vandeweghe, Nicolas Lombaerts, Lieven Maesschalck, Geert Declercq en Véronique De Kock.

17u15: Zweden - Spanje
Zweden, de enige ploeg uit Scandinavië op dit EK, neemt het op tegen het Spaanse elftal.
LIVE verslag vanuit het Tivoli Neu stadion in het Oostenrijkse Innsbruck:

Commentaar: WILFRIED MOSTINCKX
Co-Commentaar: EDDY SNELDERS

20u05: Griekenland - Rusland
Vanuit het EM Stadion Wals-Siezenheim in Salzburg brengt de volgende ploeg verslag:

Presentatie: CARL HUYBRECHTS
Commentaar: LUC VAN DOORSLAER
Co-Commentaar: FRANK VERCAUTEREN

Zondag 15/6:

20u05: Turkije - Tsjechië  Laatste wedstrijddag in Groep A.
De eerste kwartfinalist van dit tornooi is bekend. Portugal plaatste zich probleemloos na een sterke prestatie tegen de Tsjechen. Gastland Zwitserland werd afgelopen woensdag genadeloos uitgeschakeld door Turkije in het ondergelopen St-Jakob-Park. Vandaag mogen Tsjechië en Turkije uitmaken wie het tweede ticket richting kwartfinale bemachtigt. Het wordt letterlijk een strijd op leven en dood in het Stade de Geneve. LIVE verslag van: 

Commentaar: Gui Polspoel
Co-Commentaar: Bob Peeters
Studiogast: MARC DEGRYSE, AAD DE MOS

In Hotel Regina kaarten Hans Vandeweghe, Marc Degryse, Gunther Schepens, Stijn Stijnen na over de eerste kwartfinalisten.

Maandag 16/6:

15u30: Zwitserland - Portugal
 
De tweede match van de avond die tegelijkertijd gespeeld wordt, wordt integraal uitgezonden op maandag 16/6 om 15u30.

Commentaar: Bram Lambert
Co-commentaar: Glen De Boeck

'Euro 2008', live en integraal, zaterdag 14 juni vanaf 17.15 uur en zondag 15 juni vanaf 20.05 uur telkens op VT4.

DOSSIER: Euro 2008 (VT4)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Celebrity MasterChef Vlaanderen' - Ruben Van Gucht (Play)

Opnieuw staat er een MasterClass op het menu. Dit keer krijgen de chefs een spoedcursus Libanese keuken van Ghina Bazzi. Spoed, chaos en tijdsgebrek zijn deel van het geheel. Door zijn blessure greep Ruben Van Gucht naast de immuniteitspin en bovendien leverde de snijwonde hem zes draadjes op. Niet bepaald ideaal om te koken in het heetst van de strijd en de jury heeft geen medelijden.

'Celebrity MasterChef Vlaanderen', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Radio 2 op VRT 1: ann&daan
    11:00
    Lentebeelden
  • 09:00
    Lentebeelden
    12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
  • 10:45
    Edmond & Lucy
    10:55
    Vos en Haas
  • 09:45
    Geen uitzending
    11:50
    Familie
  • 10:40
    Geen uitzending
    13:15
    MasterChef Australië - Back to Win
  • 09:00
    Geen uitzending
    11:30
    The Goldbergs
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:40
    Police Interceptors
  • 08:40
    Geen uitzending
    16:05
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    15:00
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    12:00
    Huizenjagers
  • 10:05
    Sullivan's Crossing
  • 10:15
    Pawn Stars
    11:10
    Geen uitzending
  • 10:05
    Love Island UK
    11:00
    A Place in the Sun
  • 10:50
    World's Most Evil Killers
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 10:46
    Roger
    10:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 10:35
    Snel, Makkelijk & Lekker
    11:00
    De Garde van Gert
  • 10:05
    Murdoch Mysteries
    11:00
    Death in Paradise
  • 10:40
    Storage Wars
    11:10
    First Dates Australia
  • 10:45
    NOS Journaal
    11:15
    Bloemencorso 2026
  • 10:35
    Expeditie Nederland
    11:15
    BinnensteBuiten
  • 10:45
    Sesamstraat: 10 voor...
    10:55
    Timmy tijd