Els De Schepper, Jo Planckaert en Ellen Petri in 'Let's Dance!'

maandag 30 januari 2006

Els De Schepper is actrice, comédienne, zangeres en schrijfster. Ze krijgt in de media heel wat stempels, van 'vrolijke tante' tot 'zweverige bitch'.

Z


elf zegt ze daarover: "Bij mij wordt dat nog eens extra geëtaleerd door het werk dat ik doe en omdat ik nogal een open boek ben. Ik laat zien dat ik een mens van vlees en bloed ben. Ik gebruik dat ook op het podium.''

Hoe haar vlees en bloed er het vanaf brengt op het podium van Let's dance! moet U zelf ontdekken. Want Els zal met partner Christiaan de Spaanse ritmes doen opborrelen met een krachtige Flamenco en ze zal in een prachtige outfit ook eens testen of de  Bollywood-dans op haar lijf geschreven is.

Anno 2006 heeft Jo Planckaert zijn fiets aan de haak gehangen, een palmares torsend dat meer dan gezien mag worden. Maar de benen, die doen het nog! En dat zal hij bewijzen in Let's Dance! Jo zal samen met Ine de pannen van het dak rocken en zal zijn acrobatische zelve moeten bovenhalen met een dynamische Capoeira-dans.

Naast modellenwerk stort Ellen Petri zich gretig op passies als dans, fitness en reizen. 10 jaar Klassiek Ballet hebben haar alleszins het ritme en de elegantie gegeven om deze uitdaging tot een goed einde te brengen. Dat ze tot 's lands mooiste behoort, weet u al, dat ze ook als danseres haar vrouwtje kan staan, wil ze nu graag zelf even aan u bewijzen.
Zij danst met Christopher de New Style en ze zal zich ook wagen aan de Rumba!

'Let's Dance!', woensdag 1 februari om 21u10 op VT4

Iedere ochtend onze nieuwsbrief 'TV-Visie Extra' in jouw mailbox!
Schrijf je nu in via
dit invulformulier  Doen!

DOSSIER: Let's Dance (VT4)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Franco klom op van eenvoudige soldaat tot generaal, tot de Spaanse Republiek in 1931 zijn carrière abrupt stopzette. Maar de burgeroorlog die volgde, werd zijn kans om alles te veranderen. Hoe werd Franco de man die decennialang over Spanje zou heersen? En wat zegt zijn opkomst over de fragiele balans tussen democratie en dictatuur?

'Franco: The Last Inquisitor', om 21.25 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:55
    Dagelijkse kost
    07:00
    Karrewiet met VGT
  • 23:15
    90 minutes
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 21:00
    Geen uitzending
    07:00
    Kaatje zingt
  • 00:30
    NYPD Blue
    13:00
    VTM Nieuws (13 uur)
  • 00:05
    Gestrand op Honeymoon Island - Australië
    03:00
    Geen uitzending
  • 00:50
    S.W.A.T.
    11:50
    Geen uitzending
  • 00:45
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 23:35
    Christmas Scavenger Hunt
    05:45
    The Christmas Promise
  • 00:45
    SOS Piet
    06:00
    Joe
  • 00:45
    Alone
    06:00
    Radio Nostalgie
  • 00:50
    Neighbours: A New Chapter
    06:40
    Friends
  • 00:15
    The Paddock
    06:45
    Wordt aangekondigd
  • 00:25
    Botched
    06:05
    The Block Australia
  • 00:50
    My Life is Murder
    06:40
    Cold Case
  • 00:36
    De CFO podcast
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:48
    Red de meubelen
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:25
    Chris Cooks Cymru
    06:45
    A la carte
  • 00:55
    Happy Valley
    06:00
    Death in Paradise
  • 01:00
    Hudson & Rex
    06:40
    Storage Wars
  • 00:55
    Pauw & De Wit
    07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
  • 00:35
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 00:35
    Van Roosmalen & Groenteman
    05:55
    Ziggy en de Zootram