Elisabeth uit Hasselt hoopt op gouden tip in zesde aflevering van 'My Rigorgeous Life'

Elisabeth Vanvelk is als volgende aan de beurt om plaats te nemen in de make-upstoel van Caroline Rigo. Caroline, gekend zakenvrouw en topvisagiste, helpt week na week vrouwen met hun beautynoodgevallen.
Deze keer had de Hasseltse make-upprofessional geen lange rit in haar roze wagentje voor de boeg, want ook Elisabeth komt uit Hasselt. De 25-jarige jongedame heeft niet alleen een hart voor haar job als opvoedster bij jongeren met autisme, maar ook voor haar vriend Maarten waarmee ze samenwoont. Elisabeth heeft het leven dus goed onder controle, behalve als het gaat over haar mascara.
'Elisabeth is een echte make-upfan, ze heeft super veel make-upproducten en toch heeft ze ons gebeld. Haar mascara loopt altijd uit en dan halfweg de dag ziet ze eruit als een panda. En dat gaan wij voor haar fixen vandaag', zegt Caroline Rigo bemoedigend aan het begin van de aflevering. Elisabeth hoopte op een gouden tip en ze kreeg er drie voor in de plaats. Na het zien van het resultaat was ze niet alleen heel tevreden, ze beloofde dan ook alle tips uit het ‘beauty paspoort’ dagelijks te gebruiken.
De gouden tip
'Auh heel leuk, de kleur past zelfs bij m’n kleedje. Veel glitters, dat vind ik wel fijn', reageert Elisabeth als ze voor het eerst haar nieuwe feestlook te zien krijgt. Doorheen de weken kreeg Caroline alleen positieve reacties te horen van de vrouwen die ze hielp. Stuk voor stuk laaiend enthousiaste dames bedanken haar voor het eindresultaat en beweren echt geholpen te zijn door de Hasseltse topvisagiste. Elk van die vrouwen had een verschillend beautyprobleem dat ze samen met haar te lijf gingen. Zo zijn er in de afgelopen afleveringen al lachrimpels verdoezeld, littekens weggewerkt, moeilijke huidtypes gecompenseerd en nog veel meer. Vrouwen kunnen alleen ten volle stralen als ze weten dat ze er goed uitzien en met een oncomfortabele, falende make-uplook is dat onmogelijk. Caroline helpt juist die vrouwen opnieuw te vertrouwen op hun make-up en hun schoonheid. Vooraf zei Elisabeth zelf “'k hoop op een gouden tip', en die heeft ze dan ook dubbel en dik gekregen. Voor Caroline opnieuw in haar roze wagentje stapt op weg naar de volgende dame in nood, geeft ze de 25-jarige Hasseltse jongedame nog een belangrijke les mee 'Nu rest me enkel nog jouw 3 roségouden tips mee te geven, zodat jouw mascara nooit meer uitloopt'. Wat die tips juist zijn, is vrijdag te zien in de zesde aflevering van 'My Rigorgeous Life'. Vanaf nu is ook de My Beautiful Life make-upbox te koop via de TV Plus Shop.
In 'The Rigorgeous Rescue Kit' vinden de dames alle essentials voor de perfecte look!
'My Rigorgeous Life' is elke week te zien op vrijdagavond tijdens 'My Beautiful Life' om 17.30 uur en 21.30 uur op TV Plus.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Feest in het KMSKA! 'Stukken Van Mensen' viert tiende jubileumseizoen in stijl
- Jens Dendoncker maakt vanavond zijn acteerdebuut als hofnar Diederik in 'ZOT!'
- Vanaf vrijdag presenteert Kathleen Cools opnieuw 'Terzake'
- KRO-NCRV wint NPO Innovatie Award 2025 met 'App me als je thuis bent'
- 2025 was een succesvol jaar voor RTL Belgium
- In 'Meldpunt Actueel': meer 80-plussers, minder vraag naar verpleegzorg
- 'Kirsten van Teijn: CLUB QUEERSTEN' vrijdag op NPO 3
- 'Ik Vertrek XL' neemt poolshoogte in Frankrijk en Oostenrijk
- Limburgse ex-drugsbaron klapt uit de biecht over drugslozing
- Dit zie je dinsdag in 'Vier Handen op één Buik'
- Coen & Sander gestart met marathonuitzending 'Nederlandstalige Top 100' op JOE
- DI-RECT, Sef, Claude en jet van der steen treden op bij 3FM Awards
- Dit is de Top 5 van de RadioRing 2025
- Stem nu op de Q-top 500 van de 90s
- NPO 3FM lanceert twee veelbelovende 3FM Talents tijdens Eurosonic Noorderslag
Multimedia SPOTLIGHT
-
Jens Dendoncker maakt acteerdebuut als hofnar Diederik in 'ZOT!' -
Kijk 'Heated Rivalry' vanaf vrijdag op HBO Max -
'Loena Hendrickx - Chasing Grace' nu te bekijken op VTM GO -
Peter Van de Veire openhartig in 'Maison Verhulst' -
'A Knight of the Seven Kingdoms' vanaf maandag te streamen op HBO Max -
Zelfs de bus heeft twee gezichten in 'Bestemming X' -
Even slikken voor Bart Appeltans in 'Een Echte Job' -
Verdubbel je jaarloon in 60 seconden! -
Zijn Q-gezichten Gerben Tuerlinckx en Clémentine Caron 'Twins?!' -
Disney+ onthult teaser voor tweede seizoen van 'Paradise' -
Derde seizoen van 'Euphoria' binnenkort op HBO Max -
Eric Goens laat professionele huurmoordenaar aan het woord -
Exclusieve kijk achter de schermen van BK-winst Thibau Nys -
'De Tafel van Gert' is terug vanaf 19 januari -
Aster Nzeyimana bekent: 'Bestemming X' blijft in België -
Kijk dit voorjaar naar het laatste seizoen van 'The Boys' op Prime Video -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Industry' op HBO Max -
Frustraties steken de kop op in 'Bestemming X' -
Kijk de eerste beelden van 'De Twaalf: De Botoxmoorden' -
Tante Rita keert terug in de midseizoensfinale van 'Familie' -
Dit zie je in 2026 op Netflix
-
Kijk de eerste beelden van de nieuwe fictiereeks 'All in' -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Agatha Christie’s Seven Dials' -
Ontdek de eerste beelden van 'Juliet' seizoen 2 -
'Welkom Aan Boord' vliegt weer uit! -
Netflix kondigt zesde seizoen 'Emily in Paris' aan -
Netflix lost trailer van 'The Rip' met Ben Affleck en Matt Damon
-
Ode aan Circus Camillein 'JAMES & Co' -
'De Rechtbank' opent opnieuw de deuren -
Benjamin maakt geen goede beurt in 'Winter Vol Liefde'
Kijktip van de dag

Vier bevriende koppels gaan samen op vakantie naar een tropisch eiland. Terwijl Jason en Cynthia aan hun huwelijk werken, wil de rest zonnen en feesten. Maar wanneer blijkt dat de groepstherapie verplicht is, komen er ook bij de andere koppels steeds meer relatieproblemen aan het licht.
'Couples Retreat', film uit 2009 met oa. Vince Vaughn en Jason Bateman, om 22.25 uur op VTM 3.



































