Eerste reveal in 'Blind Gekocht' zorgt voor lichte paniek bij 'miljonairskoppel' Caroline en Filip!

Aisha en Robin zoeken een woning met garage en tuin in de regio van Gent met een budget van 350.000 euro. Béa en Kelly vonden een pand, maar Robin was bij de eerste kennismaking niet overtuigd van de inpandige garage.
Hij zag de garage liever helemaal verdwijnen, om zo meer woongedeelte te creëren. Maar met een beperkt renovatiebudget blijft Kelly bij haar plan. En voor de renovatie van de keuken heeft ze een creatieve oplossing. 'De aanbouw van de keuken heeft een puntdak en we gaan dat van binnenuit accentueren.' Wat vinden Aisha en Robin van deze aanpassingen? En past Robin zijn oldtimer in de garage?
Caroline en Filip gaven het grootste bedrag ooit aan de experten in de geschiedenis van 'Blind Gekocht': 1 miljoen euro. Het koppel zocht een nieuwe, warme thuis voor hun kinderen. Bij het betreden van hun gerenoveerde woning valt de bovenverdieping met kinderkamers en badkamers volledig in de smaak bij Caroline en Filip. 'Ik voel me eigenlijk wel een klein beetje belachelijk over mijn reacties vorige keer', vertelt Caroline. Maar toch is er ook wat lichte paniek bij het koppel, want waar is de studio van Thomas? 'Een slaapkamer moet er toch op zijn minst zijn.' Filip en Caroline ontdekken nog enkele verrassingen op de benedenverdieping.
Celine (24) & Florian (24): hoe vind je een woning als je als Yellow Tiger bijna nooit in België bent?
Het jonge koppel Celine en Florian zijn beiden gepassioneerd door volleybal en vormen al 9 jaar een koppel. Celine is professionele volleybalspeelster in Firenze en bij onze nationale ploeg, de Yellow Tigers. Als topsporter woont ze ongeveer 10 maanden per jaar in Italië. Wanneer ze in België verblijft, wisselt het koppel af tussen de woonplaatsen van hun ouders. Na een tijdje met koffer en wasmand in de auto te leven, zijn Celine en Florian klaar voor de volgende stap: een eigen huis. Maar hoe doe je dat, als je bijna nooit in België bent en samen weinig tijd hebt om een huis te zoeken? Bart en Béa krijgen de uitdagende opdracht om met een budget van 380.000 euro een woning met stadstuin te vinden in de streek rond Leuven, met als voorkeur Kessel-Lo. Maar die zoektocht lijkt niet zo gemakkelijk te zijn… Bea: 'Leuven is de duurste centrumstad van Vlaanderen. Zelfs al spreken we maar over een rijwoning, dat is een hele opdracht daar.'
'Blind Gekocht', donderdag 14 april om 20.40 uur op Play 4.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- De eerste finalist van 'Huis Gemaakt' is bekend
- Programmawijziging bij VRT: extra uitzendingen en eerbetoon voor Margriet Hermans
- Kijkcijfers: dinsdag 2 juni 2026
- VTM en Play passen schema aan na overlijden Margriet Hermans
- Margriet Hermans (72) overleden na strijd tegen agressieve kanker
- Hét golfspektakel van Nederland KLM Open op Ziggo Sport
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Nieuwe 'Blind Gekocht'-zoektocht dreigt te mislukken: 'Hun droomwoning bestaat niet'
- Joke Devynck dinsdag in 'Door de Bomen'
- Zomerse avonturen in juni op Cartoon Network
- Luistercijfers: JOE noteert recordmaand, Qmusic zes jaar op rij nummer één
- 'BertOp5' brengt Alpe d’HuZes van dichtbij: verhalen van hoop, liefde en verbinding
- 'Olé Olé Olé: Barend & Benner in de USA': 3FM-dj's volgen Oranje tijdens WK 2026
- Cathérine Moerkerke duikt in de wereld van protestsongs met ‘Sunday Bloody Sunday’ bij Willy
- Nostalgie Plus katapulteert Vlaanderen een hele maand lang terug naar de seventies
Multimedia SPOTLIGHT
-
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam -
EOdoc 'Het Corioliseffect': een weergaloze ode aan het leven op aarde -
Dit was de Q-Lift Off met Berre! -
Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf -
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD'
Kijktip van de dag

Een vader en zoon uit de UK, Andrew en Macauly Dodd, willen veel geld verdienen. Ze rollen de business van de illegale steroïden in: importeren grondstoffen, bouwen een lab en een dsitributienetwerk op. Heel lang gaat het goed, tot ze opgepakt worden en de cel in vliegen. Ze vertellen uitgebreid hoe ze te werk zijn gegaan en welke mensen ze allemaal gebruikt hebben om hun doel te bereiken.
'Telefacts Zomer', om 21.55 uur op VTM.



































