Eerste reveal in 'Blind Gekocht' zorgt voor lichte paniek bij 'miljonairskoppel' Caroline en Filip!

Aisha en Robin zoeken een woning met garage en tuin in de regio van Gent met een budget van 350.000 euro. Béa en Kelly vonden een pand, maar Robin was bij de eerste kennismaking niet overtuigd van de inpandige garage.
Hij zag de garage liever helemaal verdwijnen, om zo meer woongedeelte te creëren. Maar met een beperkt renovatiebudget blijft Kelly bij haar plan. En voor de renovatie van de keuken heeft ze een creatieve oplossing. 'De aanbouw van de keuken heeft een puntdak en we gaan dat van binnenuit accentueren.' Wat vinden Aisha en Robin van deze aanpassingen? En past Robin zijn oldtimer in de garage?
Caroline en Filip gaven het grootste bedrag ooit aan de experten in de geschiedenis van 'Blind Gekocht': 1 miljoen euro. Het koppel zocht een nieuwe, warme thuis voor hun kinderen. Bij het betreden van hun gerenoveerde woning valt de bovenverdieping met kinderkamers en badkamers volledig in de smaak bij Caroline en Filip. 'Ik voel me eigenlijk wel een klein beetje belachelijk over mijn reacties vorige keer', vertelt Caroline. Maar toch is er ook wat lichte paniek bij het koppel, want waar is de studio van Thomas? 'Een slaapkamer moet er toch op zijn minst zijn.' Filip en Caroline ontdekken nog enkele verrassingen op de benedenverdieping.
Celine (24) & Florian (24): hoe vind je een woning als je als Yellow Tiger bijna nooit in België bent?
Het jonge koppel Celine en Florian zijn beiden gepassioneerd door volleybal en vormen al 9 jaar een koppel. Celine is professionele volleybalspeelster in Firenze en bij onze nationale ploeg, de Yellow Tigers. Als topsporter woont ze ongeveer 10 maanden per jaar in Italië. Wanneer ze in België verblijft, wisselt het koppel af tussen de woonplaatsen van hun ouders. Na een tijdje met koffer en wasmand in de auto te leven, zijn Celine en Florian klaar voor de volgende stap: een eigen huis. Maar hoe doe je dat, als je bijna nooit in België bent en samen weinig tijd hebt om een huis te zoeken? Bart en Béa krijgen de uitdagende opdracht om met een budget van 380.000 euro een woning met stadstuin te vinden in de streek rond Leuven, met als voorkeur Kessel-Lo. Maar die zoektocht lijkt niet zo gemakkelijk te zijn… Bea: 'Leuven is de duurste centrumstad van Vlaanderen. Zelfs al spreken we maar over een rijwoning, dat is een hele opdracht daar.'
'Blind Gekocht', donderdag 14 april om 20.40 uur op Play 4.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Dit is 'De Mol' 2026! Grote finale lost het mysterie eindelijk op
- Froukje, Dione de Graaff, Yentl en de Boer, Loes Luca en Fidan Ekiz in 'Opium op Oerol'
- 'Vandaag Inside' en 'De Oranjezomer' verhuizen tijdelijk naar het zonnige Curaçao
- 'Hunted VIPS' is maandag terug op NPO 1
- VRT dreigt met boycot Eurovisiesongfestival : 'Kans klein dat we volgend jaar een artiest afvaardigen'
- Marijn Kuipers vertelt openhartig over haar eetstoornis in documentaire
- 'Blauw' maandag over complexe dilemma's en actie bij het arrestatieteam
- 'Radar' maandag over de gas-exit, energiedrankjes en gevolgen toeslagenaffaire
- 'Close Up' maandag over Ai Weiwei's opera 'Turandot'
- Dit kookt Jeroen Meus deze week in 'Dagelijkse Kost'
Multimedia SPOTLIGHT
-
HBO lanceert eerste beelden van 'Life, Larry and the Pursuit of Unhappiness' -
'Ticket to the Tribes' is binnenkort nieuw op Prime Video -
Het wordt heel heet in de studio van 'So You Think You Can Dance' -
Amy's 30ste verjaardag ontploft na verrassende onthullingen in 'The Real Housewives of Antwerp' -
'Vanavond Bij Ons' is nieuw op njam! -
Hoe ver gaat Andreas in 'Thuis'? -
Kijk de trailer van het nieuwe seizoen van 'Rivals' -
Zo klonk Essyla tijdens de halve finale van het Eurovisiesongfestival -
Mathieu Terryn geeft exclusieve inkijk in de backstage van 'The Voice' -
Eerste vrouwelijke dansduo raast over het 'SYTYCD'-podium -
Allesbehalve saai: 'A BORING YEAR'! -
Bartel Van Riet brengt Elie van z’n melk in 'Huis Gemaakt' -
Nieuw seizoen van '3FF' brengt 'D5R' terug! -
Anne en Hannelore moeten toegevingen doen in 'Blind Gekocht' -
Chemie spat van scherm in 'So You Think You Can Dance' -
'The Miniature Wife' is nu nieuw te zien op Streamz -
Er zijn nieuwe verleidsters op 'Temptation Island' -
Thomas Smith en Begijn le Bleu blikken terug op auditie 'SYTYCD' -
Bart De Wever ongewoon in 'A-typisch' -
'Heel Mijn Hart': Verliefdheid na verlies? -
Check nu de teaser van 'House of the Dragon' -
Annelies viert haar 25ste cosmetische ingreep met een Plastic is Fantastic-feest -
Deze talenten stoten door naar de liveshows van 'The Voice' -
Ward Lemmelijn toont geheim mentaal wapen -
Heeft Alex Callier een nieuwe zangeres voor Hooverphonic gevonden? -
Camilia Blereau doet Hugo Sigal schrikken in 'Familie' -
Bloeit er iets moois in 'So You Think You Can Dance'? -
Andy Peelman confronteert jonge ondernemer in 'Ze Zeggen Dat' -
Nieuw seizoen 'Alloo bij de Wegpolitie' bij VTM GO+ -
Cross Battles beloven vuurwerk in 'The Voice van Vlaanderen'
Kijktip van de dag

De koppels werken tegen de deadline aan hun tuin in Kessel en Aalst, met hulp van familie en vrienden. In Kessel helpen Dieters papa en beste vriend, in Aalst Marthes zus en papa. De jury komt de tuinen beoordelen.
'Huis Gemaakt', om 20.35 uur op VTM.



































