Een nieuwe presentator kondigt zich aan in de 'Bake Off' tent

dinsdag 7 juni 2022
Foto: Play4 - © SBS Belgium 2022

Het lijkt erop dat Jeroom ontslagen is als presentator nu James Cooke zijn plaats inneemt. Het zorgt voor de nodige stress in de tent en dat is nu net wat de vier overgebleven kandidaten niet nodig hebben.

Ze staan immers in de halve finale en dus is er maar 1 ding dat nog telt: deze ronde overleven. De zenuwen gieren dan ook door de tent. Aure en Ilias lopen op de toppen van hun tenen, Iben denkt aan de kijkcijfers en zijn toekomstige tv-carrière en Lola is chill, zoals altijd.


Welke hippie gaat door naar de finale?
De halve finale staat in het teken van de Flower Power.

Als technische proef moeten de bakkertjes drie appelroosjes klaarstomen voor de jury. Sommigen hebben het nog nooit gebakken en dus komen al snel de eerste vragen. Hoe gaat dat met die banketbakkersroom? Wat is het merg van een vanillestokje? En moet de schil nu nog aan de appel blijven of niet? Aure hoopte dat er een panic button aanwezig was in de tent, maar het blijft jammer genoeg bij een idee voor een volgend seizoen. Ook de jury slaat het schouwspel met kritische ogen aan.

Na de gevreesde technische proef zetten de kandidaten zich aan het werk voor hun spektakelstuk, een flower power cake met bloemensmaak.

Terwijl Jeroom de ronde van de tent doet met zijn leugendetector, experimenteren de kandidaten met hoeveel vlierbloesem eigenlijk wel nodig is in zo’n gebak. Spanning en dan breekt ook nog een onweer los…Als dat maar goed komt…

Welke heerlijke geuren en uitbundige kleuren brengen de jury in extase en voor wie eindigt het avontuur op een steenworp van de finale?

'Junior Bake Off Vlaanderen', woensdag 8 juni om 20.35 uur bij Play4.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm4 vtm

In San Francisco wordt een vrouw door een sluipschutter doodgeschoten. Inspecteur Harry Callahan, bijgenaamd Dirty Harry, krijgt het onderzoek toegewezen. De moordenaar, een zekere Scorpio, eist ondertussen 100.000 dollar van het stadsbestuur, anders zal hij iedere dag iemand neerschieten. Kort na de eerste geldeis, laat Scorpio een tweede bedreiging achter bij de politie: hij heeft een veertienjarig meisje gegijzeld. Als hij geen tweehonderdduizend dollar krijgt, zal hij haar levend begraven.

'Dirty Harry', film uit 1971 met oa. Clint Eastwood, om 22.30 uur op VTM 4.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:15
    Pano
    12:00
    De Zevende Dag
  • 08:00
    Lentebeelden
    12:50
    Sporza: Luik Bastenaken Luik
  • 11:35
    Yetili vertelt
    11:40
    Sarah: Sokpop telt tot tien
  • 09:55
    Geen uitzending
    12:00
    De Branche-Expert
  • 10:30
    Geen uitzending
    12:35
    Achter gesloten deuren
  • 09:40
    Geen uitzending
    12:15
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 10:00
    Geen uitzending
    15:20
    Baywatch Hawaii
  • 09:10
    Geen uitzending
    15:40
    Murder in a Small Town
  • 10:00
    Joe
    15:25
    Geen uitzending
  • 11:25
    Achter de schermen
    12:35
    Friends
  • 11:05
    CSI: Miami
    16:55
    Criminal Minds
  • 11:35
    Geen uitzending
    12:35
    Borderforce USA: The Bridges
  • 11:05
    Het Blok
    12:40
    Ware Delicatessen
  • 10:40
    Aurora Teagarden Mysteries: Honeymoon Honeymurder
    12:10
    Killer Couples
  • 11:24
    Z-Weekoverzicht
    11:57
    Trends Talk
  • 11:22
    Zo doe je het!
    12:00
    De Vlaamse Top 10
  • 11:00
    Meat Timon
    11:40
    Becoming Meewis
  • 10:55
    The Madame Blanc Mysteries
    11:50
    McDonald and Dodds
  • 11:20
    Cougar Town
    13:35
    NCIS: Los Angeles
  • 11:05
    Ivo op zondag
    12:00
    NOS Journaal
  • 11:30
    EO BEAM Kerkdienst
    11:58
    Wilde Ganzen
  • 11:30
    Herrie op zolder
    11:40
    Machtige Mike