Een Hollander, een Waal en een Vlamingen gaan samen op 'Huizenjacht' in Wallonië

zondag 23 augustus 2020

In de vierde week van 'Huizenjagers Vakantiehuizen' – van maandag 24 augustus t.e.m. donderdag 27 augustus om 19.45 - zetten makelaars Jonas, Maïté en Erik koers naar het prachtige Wallonië.

Jonas is Vlaming en perfect tweetalig. Hij is nog maar 25 jaar, maar heeft zich al ver naar boven gewerkt. Op zijn 21ste startte hij meteen als zelfstandige en ging hij elke dag van deur tot deur om huizen te zoeken die hij kon verkopen. Hij leerde veel van zijn collega’s en behoort intussen tot de topverkopers van We Invest, waar hij nu zélf anderen mag opleiden.


Maïté is zelf een Waalse en waagde zich al eerder aan het 'Huizenjagers'-avontuur, maar greep toen net naast de trofee. Intussen is ze volop bezig met de opstart van haar eigen vastgoedkantoor aan de Avenue Louise. Een droom die ze eigenlijk op haar 30ste al wou bereiken. Maar dat die droom een jaartje later pas uitkomt, is voor haar geen probleem. Is het tweede keer goede keer voor Maïté?

Erik is dé Nederlandse makelaar van dit seizoen en de zaakvoerder van Erik Bessems Makelaardij. 3D-bezichtigingen, radio- en tv-programma’s maken, reclame zetten op racewagens,... Hij deed het allemaal. Erik is een ervaren makelaar met een gezonde dosis arrogantie. En hij schaamt zich ook niet voor om dat toe te geven.

Aflevering 1 op maandag 24 augustus
Ellen en Michael zoeken samen met hun dochters Anna, Marthe en Lisa een plekje om volledig te genieten van de natuur. Zelf zijn ze niet super handig, dus moet het zo goed als instapklaar zijn. Michael is een fervent fietser, dus hellingen in de buurt zouden zeker welkom zijn. Ellen houdt dan weer van wandelen en zoekt naar een plekje met toffe bossen of wandelpaden in de buurt. Budget: 130.000 euro.

Aflevering 2 op dinsdag 25 augustus
Katrien en Dirk zijn samen op zoek naar een houten chalet of Ardens huisje met een hoek af. De woning moet te bereiken zijn met de trein vanuit Gent-Sint-Pieters, want het koppel heeft geen auto. Hun favoriete hobby is wandelen, dus ze zijn op zoek naar een plekje waar veel wandelroutes samenkomen. Budget: 165.000 euro.

Aflevering 3 op woensdag 26 augustus
Koen en Griet behoren tot een sportief gezin van vier. Ze houden van de stad, maar zijn op zoek naar rust en meer ruimte. Een rustig gelegen vrijstaande woning met een vrij uitzicht op het omliggende landschap, dat is wat ze willen. Het verblijf zou goed moeten zijn voor 6 tot 8 personen, maar als ze verliefd worden op een huis voor 4 personen dan zeggen ze zeker geen 'neen'. Budget: 350.000 euro.

Aflevering 4 op donderdag 27 augustus
Marleen en Paul zijn al een tijdje op zoek naar iets in de Ardennen. Een plekje waar ze kunnen genieten van elkaar, hun kinderen en hun kleinkinderen. Ze moeten er allemaal tot rust kunnen komen na een drukke werkweek. Naar grote luxe zijn ze niet op zoek, maar alle basisbehoeften en minstens 2 slaapkamers moeten wel aanwezig zijn. Budget: 250.000 euro.

'Huizenjagers Vakantiehuizen', telkens van maandag tot donderdag om 19.45 uur op VIER.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Laura doet haar best om kalm te blijven nu ze via het nieuws vernomen heeft dat Ibrahim misschien nog leeft. Ze richt zich op de rechtszaak die op het punt staat te beginnen en de vele verhoren die ze daar zal ondergaan.

'Laura H.', om 22.05 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:30
    Sporza: Ronde van Vlaanderen
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 18:20
    The Chelsea Detective
    19:57
    Het weer
  • 18:50
    De Hoppers
    19:05
    De Raad van Soekie
  • 18:15
    Het echte leven in de ZOO
    19:00
    VTM Nieuws
  • 18:40
    De Augurkenkoning
    19:55
    Smeris
  • 18:50
    The Big Bang Theory
    20:35
    De Zonen van Van As - De Cross
  • 18:05
    All New Traffic Cops
    22:30
    Clear and Present Danger
  • 18:15
    ER
    00:35
    Geen uitzending
  • 18:45
    SOS Piet
    19:20
    Hallo België!
  • 18:50
    Komen Eten
    19:55
    Café De Mol: Voorbeschouwing
  • 18:35
    Criminal Minds
    20:25
    FBI: International
  • 18:25
    Family Matters
    20:35
    Cash Truck
  • 18:25
    Het Beste Bod
    20:35
    Bake Off Vlaanderen
  • 18:45
    Fear Thy Neighbour
    20:30
    Still Missing Morgan
  • 18:39
    Z-Weekoverzicht
    19:13
    Trends Talk
  • 18:35
    Simple diy
    18:55
    Seventies To Seven
  • 18:35
    Over (h)eerlijke groenten
    19:20
    De Garde van Gert
  • 18:10
    Hope Street
    19:05
    Whitstable Pearl
  • 18:05
    Law & Order: Special Victims Unit
    19:00
    The Resident
  • 18:10
    NOS Studio Sport
    18:55
    NOS Studio Sport Voetbal
  • 18:15
    Podium Klassiek
    19:15
    Nu te Zien!
  • 18:40
    Rachel valt binnen
    19:00
    NOS Jeugdjournaal