Een geweigerde uitnodiging van Salvador Dali in 'Stukken van Mensen'

In de tweede aflevering van 'Stukken van Mensen', op maandag 8 februari, krijgen de dealers weer topstukken geserveerd. Idool-winnaar Dean Delannoit heeft een Koen Vanmechelen-werk in de aanbieding, Louis uit Vorselaar komt aanrijden met een exclusieve oldtimer, Nicolaas uit Aartselaar zet zich schrap met een unieke stoel van meubelontwerper Maarten Van Severen en Vincent uit Landen probeert de dealers te overtuigen van zijn zesdelige chromografie van Salvador Dalí.
Bij het inspecteren van dat laatste stuk, komt Paul met een wel heel verrassende bekentenis: hij heeft ooit een uitnodiging gekregen van Dalí himself. 'Ik had een zaak gedaan bij mensen die hij goed kende en hij wilde mij ontmoeten bij hem thuis. Maar ik had op dat moment iets anders te doen', vertelt Paul. 'Ik begrijp mezelf nog altijd niet goed waarom ik zijn invitatie niet aanvaard heb.' En ook de andere dealers begrijpen er niets van...
De eerste die aan de beurt komt, is Idool-winnaar Dean. Dat hij kan zingen is al geweten, maar kan hij ook onderhandelen? Hij waagt zijn kans met een tekening van Koen Vanmechelen uit 2009, dat hij in naam van zijn manager aan een zo hoog mogelijke prijs probeert van de hand te doen.
Interieurdesigner Nicolaas uit Aartselaar wil de dealers verleiden met een lounge chair van Maarten Van Severen. Van dit specifieke design zijn er slechts een beperkt aantal gemaakt, wat het stuk natuurlijk meteen een pak interessanter maakt. Dealer Yves is meteen verliefd: 'Ik zie die stoel staan en ik denk direct: die is van mij! Er is geen enkele Belgische ontwerper waar ik zo opgewonden van word. Ik vind dit een beetje porno eigenlijk, stoelenporno (lacht).'
De 23-jarige Vincent uit Landen heeft een eigen horecazaak en houdt van dingen kopen en verkopen. Hij hoopt op een mooie en vooral creatieve deal voor zijn zesdelige chromografie van Salvador Dalí.
Louis uit Vorselaar verkoopt exclusieve auto’s en komt met een prachtexemplaar naar de dealers: een MG TC van 1947. De unieke bolide is nog in niet-gerestaureerde, originele staat met zelfs de originele lak nog op de wagen. In 1999 betaalde de eigenaar van de wagen er 25.000 euro voor. Als de wagen verkocht geraakt zal het ongetwijfeld voor heel wat meer zijn.
'Stukken van Mensen', maandag 8 februari om 21.35 uur op Play4.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Daar Zijn Beelden Van': humoristische tijdreis door 70 jaar VRT-televisie
- Van scams tot orgasmes: ze zeggen dat alles te onderzoeken valt in het nieuwe seizoen van 'Ze Zeggen Dat'
- Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'So You Think You Can Dance'
- Nieuw seizoen van 'Celebrity IOU' op HGTV
- Deze 'Huis Gemaakt'-koppels mogen verder verbouwen in Kessel en Wielsbeke
- Karine Klaassen gaat 'Op een Ander' in de Vlaamse catch-scene
- Topdokter Guy T’Sjoen mikt via 'Komen Eten' op plekje in 'Viva La Feta': 'Een open sollicitatie'
- D-day in Kessel en Wielsbeke: wie valt af in 'Huis Gemaakt'?
- Aanranding Den Haag en rellen Breda in 'Opsporing Verzocht'
- Dit zie je in april op de Disney Channels
- Ontdek de 3 finalisten van MNM Start to dj
- 'A Solitary Reign' van Amenra is opnieuw de nummer 1 in 'De Zwaarste Lijst'
- 3FM-dj's Mark en Mai organiseren experiment: 'Concert voor Kleinere Mensen'
- Dit hoor je zondag in 'Dijkstra & Evenblij ter Plekke' op NPO Radio 1
- The Cats ontvangt NPO Radio 5 Evergreen Award
Multimedia SPOTLIGHT
-
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carričre lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug! -
Kijk nu de trailer van 'Temptation Island' op Streamz -
Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in 'Eenmaal Andermaal' -
Komt de waarheid binnenkort bovendrijven in 'Thuis'? -
Arthur danst voor jeugdidool Dan Karaty -
Kijk naar 'The Lady' op Streamz -
Cuteness overload in 'The Voice van Vlaanderen' -
Nicoline Dossche duikt op in 'Familie' -
Dit is de eerste afvaller van 'De Mol' -
Noah zet alles op alles in 'So You Think You Can Dance' -
An Lemmens verrast een kandidaat in 'The Voice van Vlaanderen' -
Joris wint 'De Box' en neemt €17.500 mee naar huis -
Meteen alle hens aan dek in 'De Trein' -
Wie wordt de winnaar van 'De Box'? -
Check de eerste teaser van 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens -
Dit zie je woensdag in 'Justice For All' -
'Strijder' van Arjen Lubach is binnenkort te zien op Streamz
Kijktip van de dag

De introductie van stagiair Willem verloopt stroef: verloskundige Louise weigert hem te begeleiden. Ella neemt Willem onder haar hoede bij de geplande bevalling van een doodgeboren baby. Arts-assistent Frederik heeft op zijn beurt moeite met de autoritaire anesthesist Jacob. Intussen tobt Ella met haar eigen zwangerschap. Ze maakt een afspraak bij de abortuskliniek, maar vertelt dit niet aan Jerry.
'Dag & Nacht', om 21.30 uur op VRT 1.



































