Een geweigerde uitnodiging van Salvador Dali in 'Stukken van Mensen'

zondag 7 februari 2021

In de tweede aflevering van 'Stukken van Mensen', op maandag 8 februari, krijgen de dealers weer topstukken geserveerd. Idool-winnaar Dean Delannoit heeft een Koen Vanmechelen-werk in de aanbieding, Louis uit Vorselaar komt aanrijden met een exclusieve oldtimer, Nicolaas uit Aartselaar zet zich schrap met een unieke stoel van meubelontwerper Maarten Van Severen en Vincent uit Landen probeert de dealers te overtuigen van zijn zesdelige chromografie van Salvador Dalí.

Bij het inspecteren van dat laatste stuk, komt Paul met een wel heel verrassende bekentenis: hij heeft ooit een uitnodiging gekregen van Dalí himself. 'Ik had een zaak gedaan bij mensen die hij goed kende en hij wilde mij ontmoeten bij hem thuis. Maar ik had op dat moment iets anders te doen', vertelt Paul. 'Ik begrijp mezelf nog altijd niet goed waarom ik zijn invitatie niet aanvaard heb.' En ook de andere dealers begrijpen er niets van...


De eerste die aan de beurt komt, is Idool-winnaar Dean. Dat hij kan zingen is al geweten, maar kan hij ook onderhandelen? Hij waagt zijn kans met een tekening van Koen Vanmechelen uit 2009, dat hij in naam van zijn manager aan een zo hoog mogelijke prijs probeert van de hand te doen.

Interieurdesigner Nicolaas uit Aartselaar wil de dealers verleiden met een lounge chair van Maarten Van Severen. Van dit specifieke design zijn er slechts een beperkt aantal gemaakt, wat het stuk natuurlijk meteen een pak interessanter maakt. Dealer Yves is meteen verliefd: 'Ik zie die stoel staan en ik denk direct: die is van mij! Er is geen enkele Belgische ontwerper waar ik zo opgewonden van word. Ik vind dit een beetje porno eigenlijk, stoelenporno (lacht).'

De 23-jarige Vincent uit Landen heeft een eigen horecazaak en houdt van dingen kopen en verkopen. Hij hoopt op een mooie en vooral creatieve deal voor zijn zesdelige chromografie van Salvador Dalí.

Louis uit Vorselaar verkoopt exclusieve auto’s en komt met een prachtexemplaar naar de dealers: een MG TC van 1947. De unieke bolide is nog in niet-gerestaureerde, originele staat met zelfs de originele lak nog op de wagen. In 1999 betaalde de eigenaar van de wagen er 25.000 euro voor. Als de wagen verkocht geraakt zal het ongetwijfeld voor heel wat meer zijn.

'Stukken van Mensen', maandag 8 februari om 21.35 uur op Play4.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

TVV Familie 2026 Nathalie Meskens als Kiki (VTM)

Lars speelt het sluw om Véroniques laatste twijfels over de deal weg te nemen. Cédric en Mieke bereiden een feestje voor. De boel dreigt echter helemaal te ontploffen. Thasos doet een ontdekking en zint op wraak. Hij zoekt Rudi op. Ook zijn stoppen dreigen door te slaan. Er wacht Jan een verrassing van formaat.

'Familie', om 20.05 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 02:50
    Journaallus
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 01:00
    Nachtlus
    18:25
    Midsomer Murders
  • 21:00
    Geen uitzending
    18:45
    De Hoppers
  • 02:40
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:15
    Geen uitzending
    18:50
    De Augurkenkoning
  • 02:10
    Geen uitzending
    18:50
    9-1-1: Lone Star
  • 01:35
    Geen uitzending
    18:40
    Caught on Dashcam
  • 00:55
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:25
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:20
    Geen uitzending
    18:45
    James & Co
  • 02:55
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:15
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:35
    Geen uitzending
    18:55
    Komen eten
  • 01:50
    Geen uitzending
    18:30
    Cold Justice
  • 02:35
    Herhalingslus
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:42
    Mijn tuin
    19:00
    Geen Nieuws - Goed Nieuws
  • 03:25
    Wild van Wild
    17:45
    Het feestmenu van ..
  • 02:35
    Foyle's War
  • 03:25
    Below Deck Down Under
    17:45
    Nightcrawler
  • 03:20
    NOS Journaal
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:40
    Nieuwsuur
    18:15
    Podium Klassiek
  • 03:20
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    18:00
    Wordt aangekondigd