Een eerste date voor Klaas & Ellen en een nieuwe date voor Dries in 'Cupido Ofzo'

Het datingbureau van Ruth Beeckmans en Frances Lefebure draait op volle toeren. In de tweede aflevering van 'Cupido Ofzo' op maandag 10 januari koppelen de dames twee nieuwe vrijgezellen aan elkaar: de 21-jarige Klaas uit Zichem en de 24-jarige Ellen uit Ekeren.
Na zijn mislukte eerste date maakt Dries (22, Zottegem) zich klaar voor een nieuw afspraakje met een nieuwe vrijgezel. Frances en Ruth koppelen hem aan de 22-jarige Jolien uit Torhout. Schiet Cupido deze keer wel raak?
Jolien heeft een cognitieve beperking en een autisme spectrum stoornis. Ze is creatief en doet niets liever dan knutselen en borduren. Op date is ze nog nooit geweest. Ze hoopt dat Ruth en Frances iemand voor haar vinden bij wie ze helemaal zichzelf kan zijn. 'Door mijn autisme kan ik moeilijk met mensen in contact komen en is het moeilijk om nieuwe dingen te doen', vertelt Jolien. 'Ik ben op zoek naar iemand die spontaan, lief en zelfstandig is. Iemand waar je goed mee kan babbelen, liefst een knuffelbeer en iemand die leute kan maken.' Vindt ze al die aspecten in haar date met Dries?
Frances maakt ook kennis met Klaas (21, Zichem), die autisme heeft. 'Ik woon alleen en ik vind dat daar een meisje bij hoort', vertelt hij. 'Want 's avonds als ik in de zetel zit dan voel ik me soms wel eenzaam. Een perfecte relatie is iemand waar ik gezellige dingen mee kan doen. Samenzijn, maar ook iemand die me ruimte geeft.' En die iemand zou wel eens Ellen (24, Ekeren) kunnen zijn... 'Ik hoop dat cupido in de roos gaat schieten!' Frances heeft voor hen een bezoek aan een boerderij geregeld, waar ze de dieren mee mogen verzorgen en zich wagen aan een reuzengroot maïsdoolhof. De avond wordt afgesloten met een romantisch diner op het stro. Slaat de vonk daar over?
'Cupido Ofzo' volgt ook de date van Baptist (30, Sint-Denijs-Westrem) en Amelie (31, Olen) verder. Zij hebben hun start duidelijk niet gemist. Ze zetten hun afspraakje verder en mogen samen kokerellen. 'En zeg nu zelf, wat is er romantischer dan Italiaans eten?', aldus Frances. Ook Bert (32, Buggenhout) en Soetkin (33, Sint-Martens-Lennik) konden het op hun eerste date al goed met elkaar vinden. Ze zetten hun afspraakje in het bos verder en komen al snel tot diepere gesprekken.
'Cupido Ofzo', maandag 10 januari om 20.35 uur bij VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nieuw seizoen van 'Boomer' met 'familie Van Looveren' op VRT 1
- Ruben Van Gucht trapt jubileumseizoen van 'Stukken Van Mensen' op gang
- Talpa scherpt strategie aan en verandert topstructuur
- Pickx+ viert Lifetime Achievement Award Axelle Red
- Otto-Jan Ham en Gloria Monserez zoeken enthousiaste jongeren voor gloednieuw programma
- Jani Kazaltzis openhartig in 'Maison Verhulst'
- De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser'
- Hoe een drugsbaron de touwtjes in handen heeft in de Antwerpse haven
- Warm deze winter lekker op met de heetste MTV-shows in februari
- Dit zie je dinsdag in 'Vier Handen Op Eén Buik'
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- 'FM op 5' zit zaterdag weer vol muzieknieuws
- Qmusic stuurt fans naar de allereerste show van Harry Styles in de ArenA
- Nostalgie presenteert 'De Grote Nummer 1 Top 1000'
- 7 opdrachten, 1 camper: wie rijdt weg met het huis op wielen van JOE-dj’s Sven & Anke?
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Wrecking Crew' -
Komt 'grapje' van 'Bestemming X'-kandidaat hem duur te staan? -
Koen Wauters en Wesley Sonck presenteren 'De Box' -
K3 eert Karen, Kristel en Kathleen tijdens de Kastaars -
'Stukken Van Mensen' viert feest in het KMSKA -
De Lach van JOE is geraden! -
Jens Dendoncker maakt acteerdebuut als hofnar Diederik in 'ZOT!' -
Kijk 'Heated Rivalry' vanaf vrijdag op HBO Max -
'Loena Hendrickx - Chasing Grace' nu te bekijken op VTM GO -
Peter Van de Veire openhartig in 'Maison Verhulst' -
'A Knight of the Seven Kingdoms' vanaf maandag te streamen op HBO Max -
Zelfs de bus heeft twee gezichten in 'Bestemming X' -
Even slikken voor Bart Appeltans in 'Een Echte Job' -
Verdubbel je jaarloon in 60 seconden! -
Zijn Q-gezichten Gerben Tuerlinckx en Clémentine Caron 'Twins?!' -
Disney+ onthult teaser voor tweede seizoen van 'Paradise'
Kijktip van de dag

Barry Allen, een wetenschapper bij de politie, wordt geraakt door de bliksem en krijgt daardoor een kosmische kracht: bliksemsnelheid. Wanneer hij zijn superkracht gebruikt om terug te reizen in de tijd en zijn moeder te redden, creëert hij per ongeluk een wereld zonder superhelden waar Generaal Zod is teruggekeerd. Om hem te kunnen verslaan, moet The Flash de hulp inroepen van een gepensioneerde Batman.
'The Flash', film uit 2023 met oa. Michael Keaton, om 20.40 uur op Play.



































