'Dziubi, help! Ik heb schrik!': Brecht ziet zwaar af in 'Blind Getrouwd'

zondag 2 oktober 2022
Foto: VTM - © DPG Media 2022

In de aflevering van 3 oktober schepen alle koppels in op een authentiek Turks jacht met de toepasselijke naam 'Love Boat'. Voor het zover is, wordt er duchtig gediscussieerd over de - al dan niet - matching outfits.

Bij de gezamenlijke lunch aan boord blijkt dat er twee Duracell-konijnen in de groep zitten: Brecht en Joren. Maar het valt iedereen op dat Joren wat aan de stille kant is en zich een beetje inhoudt. 'Ik vind dit zo jammer want hij is een topkerel, super joviaal, energetisch en het komt er vandaag niet uit', merkt Brecht op. Lien had Joren de laatste dagen aangegeven dat hij soms wat druk is en niet steeds moet proberen de lead te nemen tijdens een gesprek. 'Ik wil daar dan op proberen te werken, maar dat valt dan blijkbaar onmiddellijk op', lacht Joren.


Na een verfrissende duik trekken Jiri en Florence zich even terug voor wat quality time met hun tweetjes. 'Ik denk dat we dat allebei wel nodig hebben, wat tijd met ons twee', zegt Florence. 'En daar genieten we beiden van. Het hoeft voor ons niet volgepropt te worden met praten, stilte is ook goed.'

Ook Jana en Christiaan hebben een open gesprek met elkaar. 'Ik geniet 70%', vertelt Jana. 'De andere 30% is afzien. Ik heb een super laag zelfbeeld en ik ben hier aan boord met allemaal vlotte mensen waarvan 2 vrouwen super knap zijn. Dat is voor mij een grote trigger waardoor ik het nu even moeilijk heb.' Een moeilijke situatie voor Christiaan: 'Ik kan haar 100 keer zeggen dat zij de mooiste is en moest ik zelf kunnen kiezen, ik nog altijd voor haar zou kiezen', maar hij beseft dat dit niet voldoende is om haar meer zelfvertrouwen te geven.

Na een gezamenlijke dag op zee zijn de koppels de volgende ochtend opnieuw op zichzelf aangewezen. En blijkt dat Lien en Joren apart geslapen hebben: zij in de kamer, hij op een ligstoel aan het zwembad met twee handdoeken als donsdeken… Een bijzonder vreemde situatie. Wat is er aan de hand?

En ook Dziubi en Brecht staan voor een verrassing van formaat. Bij het bezoeken van een plaatselijke barbier, ondervindt Brecht aan den lijve dat om mooi te zijn, je soms (veel) pijn moet lijden…


'Blind Getrouwd', maandag 3 oktober om 20.35 uur bij VTM en ook op VTM GO.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Wanneer Gandalf ontdekt dat de duistere Sauron zijn zinnen heeft gezet op de verovering van Minas Tirith, reist hij in allerijl naar de versterkte stad af. Hij waarschuwt stadhouder Denethor voor het nakende gevaar en hij wil hem overtuigen de hulp in te roepen van de koning van Rohan en zijn trouwe volgelingen. Daar wil Denethor echter niets van weten. Hij wil zijn macht met niemand delen. Ondertussen worstelt Aragorn met zijn lot als leider. Hij moet de bewoners van Midden-Aarde aanvoeren in de strijd tegen de troepen van Sauron.

'The Lord of the Rings: The Return of the King', film uit 2003 met oa. Elijah Wood, om 20.40 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:25
    Het weer (middag)
    07:30
    Stresskippen
  • 13:00
    Herfstbeelden
    00:40
    Nachtlus
  • 13:20
    Zig & Sharko
    07:00
    Kaatje zingt
  • 13:00
    VTM Nieuws (13 uur)
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:40
    Geen uitzending
    07:15
    Secrets of the World's Most Expensive Cruise Ship
  • 11:50
    Geen uitzending
    14:55
    The Devil Wears Prada
  • 10:00
    Geen uitzending
    16:00
    The Golden Girls
  • 13:15
    A Snowy Christmas
    12:15
    Three Wise Men and a Baby
  • 10:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 12:40
    De Tafel van Gert
    13:00
    De Zussen Coorevits
  • 12:45
    NCIS
    06:35
    Coroner
  • 13:25
    Heavy Rescue: 401
    12:30
    Cobra Kai
  • 13:05
    Het Weekmenu
    12:50
    The Sky is the Limit
  • 12:55
    Butchers of the Bayou
    12:55
    Snapped
  • 10:00
    Herhalingslus
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 13:21
    Mijn tuin
    07:00
    Good Morning Sunshine
  • 13:10
    Bon Appetit
    12:30
    Het Weekmenu
  • 13:20
    Murdoch Mysteries
    06:35
    Death in Paradise
  • 13:05
    Storage Wars
    15:20
    The Real Housewives of Beverly Hills
  • 13:20
    Bak mee met MAX
    13:00
    NOS Journaal
  • 13:20
    NPO Cultuur
    13:00
    NOS Journaal
  • 13:24
    Zin in Zappelin
    12:35
    Peperbollen