Donderdag unieke inkijk op de dienst Slachtofferonthaal in 'Het Parket'

woensdag 11 september 2024
Foto: Play4 - © Play Media 2024

In aflevering 2 van 'Het Parket' krijgt magistraat Julie te maken met een verontrustende gezinssituatie. Een man heeft twee belagingsdossiers lopen en heeft al een waslijst aan veroordelingen wegens geweld tegen zijn ex-partners.

Na een jarenlange opsluiting is hij opnieuw in de fout gegaan, dit keer bij een nieuwe ex. Het dossier belandt daarna ook bij Annemie van de dienst Slachtofferhulp. Zij werkt al 27 jaar als justitieassistent op de dienst Slachtofferonthaal. Ze contacteert het slachtoffer om haar te begeleiden in de zaak, maar ook vooral om een luisterend oor te bieden.


Magistraat Nadine trekt mee op pad met de politie om een mogelijke drugsplantage op te rollen. Doordat ze mee ter plaatse gaat, wordt er een administratieve rompslomp vermeden. Maar er is meer aan de hand, want op het adres waar de cannabisgeur vandaan komt, blijkt een gezin met jonge kinderen te wonen. Nadine gaat dus niet enkel mee in het kader van het drugsonderzoek, maar ook om een mogelijke verontrustende opvoedingssituatie vast te stellen. Eens Nadine ter plaatse is, wordt duidelijk hoe schrijnend de situatie is. Er worden verschillende potten met cannabis gevonden, de toestand van de woning is erbarmelijk en er staat schimmel op de muren.

Tot slot krijgt Annemie van Slachtofferonthaal een dossier binnen over een tiener die uit het leven gestapt is. Ze belt meteen de ouders op om te laten weten dat zij de contactpersoon is voor al hun vragen. De verslagenheid is uiteraard groot bij de ouders, en daar krijgt Annemie het ook even moeilijk mee.

'Het Parket', donderdag 12 september om 21.15 uur op Play4 en GoPlay.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Celebrity MasterChef Vlaanderen' - Donnie (Play)

De tien chefs moeten zichzelf culinair voorstellen met een verfijnde smaakbom. Geen evidentie, zeker niet met het zwaard van Damocles dat boven hun koksmutsen hangt: de zwarte pin.

'Celebrity MasterChef Vlaanderen', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:40
    Restaurant Misverstand
    21:30
    Dag & nacht
  • 20:35
    Nomaden
    21:05
    Tattoorist
  • 20:25
    Sporza: WK Voetbal Vrouwen Kwalificatie 2027
    22:25
    VRT NWS journaal met VGT
  • 20:30
    Helden van hier: Politie Aalst
    21:30
    De Trein
  • 20:35
    UEFA Champions League
    23:20
    Border Security: Australië
  • 20:35
    A Knight's Tale
  • 20:35
    American Siege
    22:10
    Columbo
  • 20:50
    Departure
    22:25
    ER
  • 20:35
    Commissaris Roos
    22:40
    Baywatch
  • 20:00
    De Tafel van Gert
    21:15
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
  • 20:35
    Wild Cards
    22:25
    Friends
  • 20:35
    The First 48
    21:30
    Seal Team
  • 20:35
    Bake Off Vlaanderen
    21:45
    Komen Eten
  • 20:30
    Killer Couples
    21:15
    World's Most Evil Killers
  • 20:52
    Z-Extra
    20:57
    Z-Nieuws
  • 20:46
    Het zelfbouwhuis
    20:55
    Mar10
  • 20:40
    Snel, Makkelijk & Lekker
    21:05
    Foodies & The City
  • 20:00
    Hudson & Rex
    21:00
    The Puzzle Lady
  • 20:35
    Under the Banner of Heaven
    21:50
    Lie to Me
  • 20:35
    Een vergetelijk mooie reis
    21:30
    Heel Holland Bakt Elke Dag
  • 20:25
    Keurmeesters
    21:05
    Nu te Zien!
  • 20:40
    NOS WK-kwalificatie Voetbal 2027
    22:50
    NOS Voetbal