Donderdag unieke inkijk op de dienst Slachtofferonthaal in 'Het Parket'

woensdag 11 september 2024
Foto: Play4 - © Play Media 2024

In aflevering 2 van 'Het Parket' krijgt magistraat Julie te maken met een verontrustende gezinssituatie. Een man heeft twee belagingsdossiers lopen en heeft al een waslijst aan veroordelingen wegens geweld tegen zijn ex-partners.

Na een jarenlange opsluiting is hij opnieuw in de fout gegaan, dit keer bij een nieuwe ex. Het dossier belandt daarna ook bij Annemie van de dienst Slachtofferhulp. Zij werkt al 27 jaar als justitieassistent op de dienst Slachtofferonthaal. Ze contacteert het slachtoffer om haar te begeleiden in de zaak, maar ook vooral om een luisterend oor te bieden.


Magistraat Nadine trekt mee op pad met de politie om een mogelijke drugsplantage op te rollen. Doordat ze mee ter plaatse gaat, wordt er een administratieve rompslomp vermeden. Maar er is meer aan de hand, want op het adres waar de cannabisgeur vandaan komt, blijkt een gezin met jonge kinderen te wonen. Nadine gaat dus niet enkel mee in het kader van het drugsonderzoek, maar ook om een mogelijke verontrustende opvoedingssituatie vast te stellen. Eens Nadine ter plaatse is, wordt duidelijk hoe schrijnend de situatie is. Er worden verschillende potten met cannabis gevonden, de toestand van de woning is erbarmelijk en er staat schimmel op de muren.

Tot slot krijgt Annemie van Slachtofferonthaal een dossier binnen over een tiener die uit het leven gestapt is. Ze belt meteen de ouders op om te laten weten dat zij de contactpersoon is voor al hun vragen. De verslagenheid is uiteraard groot bij de ouders, en daar krijgt Annemie het ook even moeilijk mee.

'Het Parket', donderdag 12 september om 21.15 uur op Play4 en GoPlay.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT 1 logo

Emma en Gerard komen elkaar na meer dan vijftig jaar weer tegen. Ooit waren ze geliefden, maar het leven liep anders. Zij trouwde met zijn beste vriend. Vijftig jaar later vinden ze elkaar terug en worden opnieuw verliefd. Kan je aanknopen met wat je vijftig jaar eerder achterliet?

'Achter de Wolken', film uit 2016 met oa. Chris Lomme en Jo De Meyere, om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:25
    De Faker
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    09:00
    Winterbeelden
  • 07:25
    Samson en Marie
    05:00
    Geen uitzending
  • 07:15
    Hallo K3
    00:10
    Huis Gemaakt
  • 07:15
    Random Breath Test
    00:45
    Border Security: Australia's Front Line
  • 06:00
    Qmusic
    00:40
    The Big Bang Theory
  • 07:00
    Willy
    00:30
    Xena: Warrior Princess
  • 00:55
    Geen uitzending
    00:20
    Suits
  • 06:00
    Joe
    01:05
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
    01:55
    De Tafel van Gert
  • 07:05
    This Is Us
    01:05
    FBI
  • 07:20
    Family Matters
    01:35
    Fear Factor USA.
  • 07:15
    The Block Australia
    01:35
    Botched
  • 07:25
    Cold Case Killers
    01:15
    Big Sky
  • 04:03
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:12
    Mijn tuin
    00:00
    Oh What A Night
  • 07:10
    Loïc zot van koken weekmenu
    01:10
    Winterse Kost
  • 07:05
    All Creatures Great and Small
    01:35
    Black Ops
  • 07:25
    The Kardashians
    01:45
    First Dates Australia
  • 07:10
    NOS Journaal 07.00 uur
    01:20
    NOS Nederland Kiest: Het Debat
  • 07:15
    Tijd voor Max
    01:05
    Ongehoord Nieuws
  • 07:20
    Dropje
    01:20
    Je Zal Het Maar Hebben Junior