Donderdag grote finale van 'Mijn Keuken Mijn Restaurant'

woensdag 2 december 2020

Donderdag 3 december is het zover: de grote finale van 'Mijn Keuken Mijn Restaurant' op VTM. De laatste service wordt beoordeeld door Sergio Herman, Marcelo Ballardin en de voltallige jury: Anne-Sophie Breysem, Piet Huysentruyt, Sofie Dumont en Loïc Van Impe. Zij bepalen wie de winnaar wordt en met de 50.000 euro naar huis gaat.

De duo’s zijn alvast verwittigd: 'Heb ik kritiek? Ik heb altijd kritiek!' klinkt het alvast bij Sergio.


De twee overblijvende duo’s Deborah en Jasmina, en Lorenzo en Ayse moeten een à la carte menu samenstellen met 2 voorgerechten, 2 hoofdgerechten en 2 desserts. Beide duo’s staan strijdvaardiger dan ooit en met gescherpte messen tegenover elkaar want er kan slechts 1 restaurant winnen. Details kunnen vandaag doorslaggevend zijn en de zenuwen staan dan ook strak gespannen.


Jasmina en Deborah kijken alvast vooruit: 'Stel dat we winnen: het zou tof zijn moest onze droom niet enkel een droom blijven maar dat we die kunnen gaan waarmaken om een eigen zaak op te richten.' Voor de finale zet de tweeling maar liefst zes nieuwe gerechten op hun kaart en dat wordt door de jury geapprecieerd. 'Ze hebben nul feedback van ons gekregen. Het is dus: we like it, we put it!' zegt Sofie Dumont. Bij het dessert likt Piet Huysentruyt zijn bord uit en de meisjes weten ondertussen wat dat betekent.

'Het is erop of eronder', beseffen Ayse en Lorenzo wanneer ze voor de laatste keer in Bar Nazar toekomen. Ayse heeft haar lucky-outfit aan, een (warme) trui die haar altijd geluk heeft gebracht. 'Als ik flauwval, is het niet van de zenuwen maar van de hitte in mijn winnaarstenue', klinkt het. De voorgerechten, broodje makreel en mosselen, gaan vlotjes aan tafel maar dan klinkt plots 'Zand in de mossel!' bij Sergio. Het broodje makreel daarentegen krijgt 10 op 10 van Marcelo.

De gerechten werden vorige week kritisch geëvalueerd door de gasten met een culinaire achtergrond. Pistache in Oostende kreeg een score van 8,1 punten, Bar Nazar in Mechelen kreeg 8,3 punten. Is dit een voorbode voor de eindzege?

Sergio is duidelijk: 'Het is een nek aan nek race, we zullen met z’n allen nog zwaar moeten delibereren.' Wie zal de 50.000 euro in de wacht slepen? Wordt het het groentenconcept van Deborah en Jasmina? Of de Turkse keuken van Ayse en Lorenzo?

Deze aflevering is ook te (her)bekijken op VTM GO.

De finale van 'Mijn Keuken Mijn Restaurant', donderdag 3 december om 20.40 uur bij VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Na de val van de Sovjet-Unie grijpt een handvol slimme zakenlieden haar kans: de zogenaamde 'Zeven bankiers' kapen met de zegen van Boris Jeltsin de Russische olie-industrie en kopen zich zo een weg naar de top van de macht. Om hun greep op het Kremlin te bewaren, zetten ze in 1996 hun geld op Jeltsin - en winnen. Maar wanneer ze op zoek gaan naar een geschikte opvolger voor de zieke president, kiezen ze voor een man die zijn eigen plannen heeft: een voormalige KGB-agent uit Sint-Petersburg genaamd Vladimir Poetin.

'Oil Oligarchs: Putin's Gang', om 22.15 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:23
    Euromillions winstverdeling
    23:25
    Thuis
  • 23:15
    Onder ons: crimi
    23:45
    Nachtlus
  • 21:40
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:55
    Eenmaal Andermaal
    00:05
    The Good Doctor
  • 23:15
    Border Security: Australië
    23:45
    Blind getrouwd: Australië
  • 22:55
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
    23:50
    The Endgame
  • 22:45
    Masterminds
    00:15
    Police Interceptors
  • 22:50
    ER
    00:20
    Suits
  • 22:50
    Baywatch
    23:40
    Nonkel Jef
  • 23:00
    Auwch_
    23:30
    De Tafel van Tine
  • 23:05
    Friends
    23:30
    Fuller House
  • 22:20
    Doom Patrol
    23:25
    Blood & Treasure
  • 23:10
    Million Dollar Listing Los Angeles
    00:10
    Love Triangle Australia
  • 23:15
    Alaska Daily
    00:05
    The Rookie
  • 23:24
    Z-Beurs
    23:37
    CEO van mijn leven
  • 23:12
    Tooldokter
    23:55
    5-voor-12
  • 23:15
    Hidden Gems
    00:05
    Toasted!
  • 23:00
    London Kills
    23:55
    Ripper Street
  • 23:20
    NCIS
    01:10
    Scrubs
  • 22:30
    Pauw & De Wit
    23:25
    NOS Journaal Laat
  • 22:45
    The Whale
    00:35
    De Nachtzoen
  • 23:00
    Sex Actually with Alice Levine
    23:55
    First Dates