Donderdag grote finale van 'Mijn Keuken Mijn Restaurant'

Donderdag 3 december is het zover: de grote finale van 'Mijn Keuken Mijn Restaurant' op VTM. De laatste service wordt beoordeeld door Sergio Herman, Marcelo Ballardin en de voltallige jury: Anne-Sophie Breysem, Piet Huysentruyt, Sofie Dumont en Loïc Van Impe. Zij bepalen wie de winnaar wordt en met de 50.000 euro naar huis gaat.
De duo’s zijn alvast verwittigd: 'Heb ik kritiek? Ik heb altijd kritiek!' klinkt het alvast bij Sergio.
De twee overblijvende duo’s Deborah en Jasmina, en Lorenzo en Ayse moeten een à la carte menu samenstellen met 2 voorgerechten, 2 hoofdgerechten en 2 desserts. Beide duo’s staan strijdvaardiger dan ooit en met gescherpte messen tegenover elkaar want er kan slechts 1 restaurant winnen. Details kunnen vandaag doorslaggevend zijn en de zenuwen staan dan ook strak gespannen.
Jasmina en Deborah kijken alvast vooruit: 'Stel dat we winnen: het zou tof zijn moest onze droom niet enkel een droom blijven maar dat we die kunnen gaan waarmaken om een eigen zaak op te richten.' Voor de finale zet de tweeling maar liefst zes nieuwe gerechten op hun kaart en dat wordt door de jury geapprecieerd. 'Ze hebben nul feedback van ons gekregen. Het is dus: we like it, we put it!' zegt Sofie Dumont. Bij het dessert likt Piet Huysentruyt zijn bord uit en de meisjes weten ondertussen wat dat betekent.
'Het is erop of eronder', beseffen Ayse en Lorenzo wanneer ze voor de laatste keer in Bar Nazar toekomen. Ayse heeft haar lucky-outfit aan, een (warme) trui die haar altijd geluk heeft gebracht. 'Als ik flauwval, is het niet van de zenuwen maar van de hitte in mijn winnaarstenue', klinkt het. De voorgerechten, broodje makreel en mosselen, gaan vlotjes aan tafel maar dan klinkt plots 'Zand in de mossel!' bij Sergio. Het broodje makreel daarentegen krijgt 10 op 10 van Marcelo.
De gerechten werden vorige week kritisch geëvalueerd door de gasten met een culinaire achtergrond. Pistache in Oostende kreeg een score van 8,1 punten, Bar Nazar in Mechelen kreeg 8,3 punten. Is dit een voorbode voor de eindzege?
Sergio is duidelijk: 'Het is een nek aan nek race, we zullen met z’n allen nog zwaar moeten delibereren.' Wie zal de 50.000 euro in de wacht slepen? Wordt het het groentenconcept van Deborah en Jasmina? Of de Turkse keuken van Ayse en Lorenzo?
Deze aflevering is ook te (her)bekijken op VTM GO.
De finale van 'Mijn Keuken Mijn Restaurant', donderdag 3 december om 20.40 uur bij VTM.
https://vtm.be/
vtm
vtm.be
Meer artikels over VTM
Meer artikels over Lecter Media NV
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Madonna opent de 2026 Video Music Awards (VMAs) met haar eerste VMAs-optreden in 23 jaar
- Zapp-gezicht Wildebras openhartig over pestverleden
- Van Claudia de Breij tot Rob Kamphues: dit zijn de nieuwe kandidaten van 'De Slimste Mens'
- 'Symfonische Sessies' is terug met hits van Racoon, Mart Hoogkamer en Re-Play in klassiek jasje
- Lieven Scheire zoekt publiek voor gloednieuw spelprogramma met zes bekende Vlamingen
Multimedia SPOTLIGHT
-
HBO Original-serie 'Youth' vanaf 21 september op HBO Max -
Duo's gooien alles in de strijd om kinderen spruitjes te laten eten -
Onderling verraad in 'De Verraders'? Marc-Marie neemt Kürt onder vuur! -
Annelien Coorevits scherp voor Sydney Sweeney in 'Happy Hour' -
Koor zonder stembanden maakt indruk in 'Got Talent'
-
Netflix onthult nieuwe trailer van 'Animals' met Ben Affleck -
Kotmadam Sergeant zet de puntjes op de i -
Chantal neemt oud recreatiepark onder de loep in 'De Inspecteurs' -
YES DAY bij 'Vincent Live'! -
Vincent Fierens en Emma Salden praten in 'Kraamkost' over maatschappelijke druk op ouderschap -
Margriet en Celien Hermans herbeleven hun eigen ingreep in 'De Operatiekamer' -
Axel Daeseleire wordt dikke zeemeermin -
Danira over RVG in 'De Verraders' -
Ellen en Matti hebben het moeilijk op huwelijksreis -
Bockie loopt gevreesde beeptest -
Kotmadam Sergeant neemt studenten mee naar trampolinepark -
Krijgt 'Kip Curry' concurrentie van Bo in 'Got Talent'! -
Bekijk de trailer van 'Bankzitters: Overleven In Het Wild' -
Opdracht met een geurtje aan in 'Kamp Jeroom' -
Jury kijkt met open mond naar mysterieuze act in 'Got Talent'
-
Kotmadam Sergeant in the house! -
Netflix deelt eerste beelden van 'The Mosquito Bowl' -
Jade Mintjens over ongemakkelijk eerste gynaecoloogbezoek -
Barbara Sarafian neemt emotioneel afscheid -
Elke heeft Denzel iets te vertellen in 'Blind Getrouwd' -
Seppe maakt zijn opwachting in 'Knokke Tof' -
Anke Buckinx over bizar tv-moment in 'Honderd Hete Vragen' -
Biecht verrader Marc-Marie zijn leugen op? -
Newlyweds Hyndi en Valentijn bezegelen jawoord in het zwembad -
'De Mutti’s Extra: Els Van Doesburg' nu op VTM GO
Kijktip van de dag

Max wordt beroofd van al zijn bezittingen en kan nog net de stad Bartertown, die gerund wordt door Aunt Entity, bereiken. Hij sluit een deal met Entity en vecht namens haar in de Thunderdome, een kooi waarin gevechten op leven en dood worden gehouden. Entity belazert hem en gooit hem de woestijn in. Met de hulp van een groep kinderen, die hij bij een oase vindt, gaat Max terug naar Bartertown om met Entity af te rekenen.
'Mad Max Beyond Thunderdome', film uit 1985 met oa. Mel Gibson en Tina Turner, om 20.35 uur op Play Actie.



































