Donderdag grote finale van 'Mijn Keuken Mijn Restaurant'

woensdag 2 december 2020

Donderdag 3 december is het zover: de grote finale van 'Mijn Keuken Mijn Restaurant' op VTM. De laatste service wordt beoordeeld door Sergio Herman, Marcelo Ballardin en de voltallige jury: Anne-Sophie Breysem, Piet Huysentruyt, Sofie Dumont en Loïc Van Impe. Zij bepalen wie de winnaar wordt en met de 50.000 euro naar huis gaat.

De duo’s zijn alvast verwittigd: 'Heb ik kritiek? Ik heb altijd kritiek!' klinkt het alvast bij Sergio.


De twee overblijvende duo’s Deborah en Jasmina, en Lorenzo en Ayse moeten een à la carte menu samenstellen met 2 voorgerechten, 2 hoofdgerechten en 2 desserts. Beide duo’s staan strijdvaardiger dan ooit en met gescherpte messen tegenover elkaar want er kan slechts 1 restaurant winnen. Details kunnen vandaag doorslaggevend zijn en de zenuwen staan dan ook strak gespannen.


Jasmina en Deborah kijken alvast vooruit: 'Stel dat we winnen: het zou tof zijn moest onze droom niet enkel een droom blijven maar dat we die kunnen gaan waarmaken om een eigen zaak op te richten.' Voor de finale zet de tweeling maar liefst zes nieuwe gerechten op hun kaart en dat wordt door de jury geapprecieerd. 'Ze hebben nul feedback van ons gekregen. Het is dus: we like it, we put it!' zegt Sofie Dumont. Bij het dessert likt Piet Huysentruyt zijn bord uit en de meisjes weten ondertussen wat dat betekent.

'Het is erop of eronder', beseffen Ayse en Lorenzo wanneer ze voor de laatste keer in Bar Nazar toekomen. Ayse heeft haar lucky-outfit aan, een (warme) trui die haar altijd geluk heeft gebracht. 'Als ik flauwval, is het niet van de zenuwen maar van de hitte in mijn winnaarstenue', klinkt het. De voorgerechten, broodje makreel en mosselen, gaan vlotjes aan tafel maar dan klinkt plots 'Zand in de mossel!' bij Sergio. Het broodje makreel daarentegen krijgt 10 op 10 van Marcelo.

De gerechten werden vorige week kritisch geëvalueerd door de gasten met een culinaire achtergrond. Pistache in Oostende kreeg een score van 8,1 punten, Bar Nazar in Mechelen kreeg 8,3 punten. Is dit een voorbode voor de eindzege?

Sergio is duidelijk: 'Het is een nek aan nek race, we zullen met z’n allen nog zwaar moeten delibereren.' Wie zal de 50.000 euro in de wacht slepen? Wordt het het groentenconcept van Deborah en Jasmina? Of de Turkse keuken van Ayse en Lorenzo?

Deze aflevering is ook te (her)bekijken op VTM GO.

De finale van 'Mijn Keuken Mijn Restaurant', donderdag 3 december om 20.40 uur bij VTM.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

De jonge Whitney Houston heeft een stem als een nachtegaal. In de jaren 80 begint ze te zingen met haar moeder in het gospelkoor in New Jersey. Ze krijgt algauw een platencontract en scoort de ene nummer 1-hit na de andere. Uiteindelijk ontpopt Whitney zich als een van de grootste popartiesten, maar de roem en het sterrendom eisen een zware tol.

'Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody', film uit 2022 met oa. Naomi Ackie, om 20.35 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:50
    Sporza: EK Wielrennen 2026
    18:00
    VRT NWS Update
  • 08:00
    Herfstbeelden
    16:25
    Mammals
  • 14:20
    Sarah: Sokpop en de klanken
    14:25
    Meneer Papier
  • 13:45
    Chicago P.D.
    14:40
    Columbo
  • 14:00
    Human Capital
    15:45
    Alles Mag Weg
  • 13:25
    Accused
    14:30
    Daddy Day Care
  • 13:00
    Geen uitzending
    14:25
    Matlock
  • 13:00
    A Royal Queens Christmas
    14:30
    A Christmas to Savour
  • 10:00
    Joe
    15:00
    Geen uitzending
  • 13:35
    Achter de schermen
    14:50
    Friends
  • 14:10
    CSI: Crime Scene Investigation
    16:50
    Criminal Minds
  • 13:35
    World's Most Dangerous Prisoners
  • 13:30
    A Place in the Sun
    17:20
    Komen Eten
  • 14:15
    Accident, Suicide, or Murder
    16:50
    Snapped: Killer Couples
  • 13:57
    Z-Weekoverzicht
    14:28
    Trends Talk
  • 14:22
    Hallo Roger
    14:30
    Lazy Sunday Afternoon
  • 13:40
    Indian Summer
    14:30
    Het Weekmenu
  • 14:20
    Midsomer Murders
    15:20
    Grantchester
  • 13:40
    NCIS
    18:10
    Scandal
  • 13:35
    Een huis vol
    14:30
    Bij ons op de Hondenacademie
  • 13:45
    Roosen & Borst
    14:35
    Maarten & Philip op het spoor
  • 14:20
    Summer Break
    14:40
    Brugklas marathon