Donderdag grote finale van 'Mijn Keuken Mijn Restaurant'

woensdag 2 december 2020

Donderdag 3 december is het zover: de grote finale van 'Mijn Keuken Mijn Restaurant' op VTM. De laatste service wordt beoordeeld door Sergio Herman, Marcelo Ballardin en de voltallige jury: Anne-Sophie Breysem, Piet Huysentruyt, Sofie Dumont en Loïc Van Impe. Zij bepalen wie de winnaar wordt en met de 50.000 euro naar huis gaat.

De duo’s zijn alvast verwittigd: 'Heb ik kritiek? Ik heb altijd kritiek!' klinkt het alvast bij Sergio.


De twee overblijvende duo’s Deborah en Jasmina, en Lorenzo en Ayse moeten een à la carte menu samenstellen met 2 voorgerechten, 2 hoofdgerechten en 2 desserts. Beide duo’s staan strijdvaardiger dan ooit en met gescherpte messen tegenover elkaar want er kan slechts 1 restaurant winnen. Details kunnen vandaag doorslaggevend zijn en de zenuwen staan dan ook strak gespannen.


Jasmina en Deborah kijken alvast vooruit: 'Stel dat we winnen: het zou tof zijn moest onze droom niet enkel een droom blijven maar dat we die kunnen gaan waarmaken om een eigen zaak op te richten.' Voor de finale zet de tweeling maar liefst zes nieuwe gerechten op hun kaart en dat wordt door de jury geapprecieerd. 'Ze hebben nul feedback van ons gekregen. Het is dus: we like it, we put it!' zegt Sofie Dumont. Bij het dessert likt Piet Huysentruyt zijn bord uit en de meisjes weten ondertussen wat dat betekent.

'Het is erop of eronder', beseffen Ayse en Lorenzo wanneer ze voor de laatste keer in Bar Nazar toekomen. Ayse heeft haar lucky-outfit aan, een (warme) trui die haar altijd geluk heeft gebracht. 'Als ik flauwval, is het niet van de zenuwen maar van de hitte in mijn winnaarstenue', klinkt het. De voorgerechten, broodje makreel en mosselen, gaan vlotjes aan tafel maar dan klinkt plots 'Zand in de mossel!' bij Sergio. Het broodje makreel daarentegen krijgt 10 op 10 van Marcelo.

De gerechten werden vorige week kritisch geëvalueerd door de gasten met een culinaire achtergrond. Pistache in Oostende kreeg een score van 8,1 punten, Bar Nazar in Mechelen kreeg 8,3 punten. Is dit een voorbode voor de eindzege?

Sergio is duidelijk: 'Het is een nek aan nek race, we zullen met z’n allen nog zwaar moeten delibereren.' Wie zal de 50.000 euro in de wacht slepen? Wordt het het groentenconcept van Deborah en Jasmina? Of de Turkse keuken van Ayse en Lorenzo?

Deze aflevering is ook te (her)bekijken op VTM GO.

De finale van 'Mijn Keuken Mijn Restaurant', donderdag 3 december om 20.40 uur bij VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

Dom Toretto ontsnapt uit de gevangenis dankzij een spectaculaire reddingsactie van zijn zus Mia en haar vriend, ex-agent Brian O'Conner. Met de politie en de FBI op de hielen vluchten ze naar Rio de Janeiro. Daar beseffen ze dat ze nog één grote klus moeten klaren om hun vrijheid af te kopen. Maar de nietsontziende FBI-agent Luke Hobbs is vastbesloten hen een halt toe te roepen.

'Fast Five', film uit 2011 met oa. Vin Diesel, om 20.35 uur VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:15
    Het weer
    20:20
    Thuis
  • 20:00
    Terzake
    20:30
    Het weer
  • 20:00
    Sporza: CEV Cup Volleybal
    21:15
    VRT NWS journaal met VGT
  • 20:00
    Familie
    20:35
    Eenmaal Andermaal
  • 19:35
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
    20:25
    De Augurkenkoning
  • 20:05
    The Big Bang Theory
    20:35
    Fast Five
  • 20:00
    Premier League Darts
    00:05
    Mafia's Greatest Hits
  • 20:00
    Alert: Missing Persons Unit
    20:50
    9-1-1
  • 19:55
    Are You Being Served?
    20:35
    Team Spirit: De serie
  • 20:00
    De Tafel van Gert
    21:15
    Komen Eten
  • 19:40
    FBI
    20:35
    Brilliant Minds
  • 19:40
    Borderforce USA: The Bridges
    20:35
    The First 48
  • 19:45
    Chateau Meiland
    20:35
    Bake Off Vlaanderen
  • 19:35
    Snapped
    20:30
    Killer Couples
  • 20:11
    Z-Beurs
    20:25
    Z-Nieuws
  • 20:14
    Het zelfbouwhuis
    20:55
    Mar10
  • 20:05
    De Sterrenkaart
    20:40
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 20:00
    Beyond Paradise
    21:00
    Foyle's War
  • 19:45
    NCIS: Los Angeles
    20:35
    Below Deck
  • 20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
    20:35
    The Passion
  • 19:50
    Per Seconde Wijzer
    20:25
    Simone en de Roofstaat
  • 19:25
    First Dates
    20:25
    Klinkt als een sekte