Donderdag grote finale van 'Mijn Keuken Mijn Restaurant'

woensdag 2 december 2020

Donderdag 3 december is het zover: de grote finale van 'Mijn Keuken Mijn Restaurant' op VTM. De laatste service wordt beoordeeld door Sergio Herman, Marcelo Ballardin en de voltallige jury: Anne-Sophie Breysem, Piet Huysentruyt, Sofie Dumont en Loïc Van Impe. Zij bepalen wie de winnaar wordt en met de 50.000 euro naar huis gaat.

De duo’s zijn alvast verwittigd: 'Heb ik kritiek? Ik heb altijd kritiek!' klinkt het alvast bij Sergio.


De twee overblijvende duo’s Deborah en Jasmina, en Lorenzo en Ayse moeten een à la carte menu samenstellen met 2 voorgerechten, 2 hoofdgerechten en 2 desserts. Beide duo’s staan strijdvaardiger dan ooit en met gescherpte messen tegenover elkaar want er kan slechts 1 restaurant winnen. Details kunnen vandaag doorslaggevend zijn en de zenuwen staan dan ook strak gespannen.


Jasmina en Deborah kijken alvast vooruit: 'Stel dat we winnen: het zou tof zijn moest onze droom niet enkel een droom blijven maar dat we die kunnen gaan waarmaken om een eigen zaak op te richten.' Voor de finale zet de tweeling maar liefst zes nieuwe gerechten op hun kaart en dat wordt door de jury geapprecieerd. 'Ze hebben nul feedback van ons gekregen. Het is dus: we like it, we put it!' zegt Sofie Dumont. Bij het dessert likt Piet Huysentruyt zijn bord uit en de meisjes weten ondertussen wat dat betekent.

'Het is erop of eronder', beseffen Ayse en Lorenzo wanneer ze voor de laatste keer in Bar Nazar toekomen. Ayse heeft haar lucky-outfit aan, een (warme) trui die haar altijd geluk heeft gebracht. 'Als ik flauwval, is het niet van de zenuwen maar van de hitte in mijn winnaarstenue', klinkt het. De voorgerechten, broodje makreel en mosselen, gaan vlotjes aan tafel maar dan klinkt plots 'Zand in de mossel!' bij Sergio. Het broodje makreel daarentegen krijgt 10 op 10 van Marcelo.

De gerechten werden vorige week kritisch geëvalueerd door de gasten met een culinaire achtergrond. Pistache in Oostende kreeg een score van 8,1 punten, Bar Nazar in Mechelen kreeg 8,3 punten. Is dit een voorbode voor de eindzege?

Sergio is duidelijk: 'Het is een nek aan nek race, we zullen met z’n allen nog zwaar moeten delibereren.' Wie zal de 50.000 euro in de wacht slepen? Wordt het het groentenconcept van Deborah en Jasmina? Of de Turkse keuken van Ayse en Lorenzo?

Deze aflevering is ook te (her)bekijken op VTM GO.

De finale van 'Mijn Keuken Mijn Restaurant', donderdag 3 december om 20.40 uur bij VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'So You Think You Can Dance' (VTM)

De studioshows gaan verder en opnieuw dansen de kandidaten in duo's, vaak in stijlen die niet de hunne zijn. Niet alleen de jury, maar ook honderd dansliefhebbers uit Nederland en Vlaanderen hebben inspraak in wie doorgaat.

'So You Think You Can Dance', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:50
    Andermans zaken
    23:40
    Thuis
  • 22:20
    Casa Susanna
    00:00
    Nachtlus
  • 22:15
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:50
    Moordzaken: Liefde is geen Alibi
    00:05
    The Floor
  • 22:45
    Als de brandweer
    00:25
    Kees van der Spek: Oplichters Aangepakt
  • 23:00
    9-1-1
    00:35
    The Endgame
  • 22:30
    The Untouchables
    00:40
    Call the Bailiffs: Time To Pay Up
  • 22:15
    ER
    00:35
    Murder in a Small Town
  • 22:40
    Pa heeft een lief
    23:15
    Columbo
  • 23:00
    De Mol
    00:10
    De Tafel van de Week
  • 23:00
    Matlock
    00:00
    Watson
  • 22:15
    The Dark Knight Rises
    01:20
    The Fugitive
  • 22:20
    Junior Bake Off Vlaanderen
    00:00
    Zo Man Zo Vrouw
  • 22:30
    Aurora Teagarden Mysteries: Something New
    00:10
    My Life is Murder
  • 22:33
    De CFO podcast
    23:07
    Fleet TV
  • 22:52
    Het appartement
    00:00
    Oh What A Night
  • 23:00
    Meat Timon
    23:30
    Lekker Messy - Weekmenu
  • 22:05
    Foyle's War
  • 22:50
    White Collar
    23:45
    NCIS
  • 22:35
    NOS Studio Voetbal
    23:30
    NOS Journaal Laat
  • 22:35
    NPO Doc: Het bloed van mijn vader
    23:30
    The Zone of Interest
  • 22:30
    Reizen Waes: 10 jaar onderweg
    23:10
    Louis Theroux