Donderdag grote finale van 'Mijn Keuken Mijn Restaurant'

Donderdag 3 december is het zover: de grote finale van 'Mijn Keuken Mijn Restaurant' op VTM. De laatste service wordt beoordeeld door Sergio Herman, Marcelo Ballardin en de voltallige jury: Anne-Sophie Breysem, Piet Huysentruyt, Sofie Dumont en Loïc Van Impe. Zij bepalen wie de winnaar wordt en met de 50.000 euro naar huis gaat.
De duo’s zijn alvast verwittigd: 'Heb ik kritiek? Ik heb altijd kritiek!' klinkt het alvast bij Sergio.
De twee overblijvende duo’s Deborah en Jasmina, en Lorenzo en Ayse moeten een à la carte menu samenstellen met 2 voorgerechten, 2 hoofdgerechten en 2 desserts. Beide duo’s staan strijdvaardiger dan ooit en met gescherpte messen tegenover elkaar want er kan slechts 1 restaurant winnen. Details kunnen vandaag doorslaggevend zijn en de zenuwen staan dan ook strak gespannen.
Jasmina en Deborah kijken alvast vooruit: 'Stel dat we winnen: het zou tof zijn moest onze droom niet enkel een droom blijven maar dat we die kunnen gaan waarmaken om een eigen zaak op te richten.' Voor de finale zet de tweeling maar liefst zes nieuwe gerechten op hun kaart en dat wordt door de jury geapprecieerd. 'Ze hebben nul feedback van ons gekregen. Het is dus: we like it, we put it!' zegt Sofie Dumont. Bij het dessert likt Piet Huysentruyt zijn bord uit en de meisjes weten ondertussen wat dat betekent.
'Het is erop of eronder', beseffen Ayse en Lorenzo wanneer ze voor de laatste keer in Bar Nazar toekomen. Ayse heeft haar lucky-outfit aan, een (warme) trui die haar altijd geluk heeft gebracht. 'Als ik flauwval, is het niet van de zenuwen maar van de hitte in mijn winnaarstenue', klinkt het. De voorgerechten, broodje makreel en mosselen, gaan vlotjes aan tafel maar dan klinkt plots 'Zand in de mossel!' bij Sergio. Het broodje makreel daarentegen krijgt 10 op 10 van Marcelo.
De gerechten werden vorige week kritisch geëvalueerd door de gasten met een culinaire achtergrond. Pistache in Oostende kreeg een score van 8,1 punten, Bar Nazar in Mechelen kreeg 8,3 punten. Is dit een voorbode voor de eindzege?
Sergio is duidelijk: 'Het is een nek aan nek race, we zullen met z’n allen nog zwaar moeten delibereren.' Wie zal de 50.000 euro in de wacht slepen? Wordt het het groentenconcept van Deborah en Jasmina? Of de Turkse keuken van Ayse en Lorenzo?
Deze aflevering is ook te (her)bekijken op VTM GO.
De finale van 'Mijn Keuken Mijn Restaurant', donderdag 3 december om 20.40 uur bij VTM.
https://vtm.be/
vtm
vtm.be
Meer artikels over VTM
Meer artikels over Lecter Media NV
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'K3 en het lied van de zeemeermin' op VTM: Hanne, Marthe en Julia veranderen in zeemeerminnen
- Ruben Van Gucht haalt uit naar productie en VTM na diskwalificatie in 'De Verraders': 'Er zijn heel veel fouten gemaakt'
- Kijkcijfers: donderdag 3 september 2026
- VRT grijpt in na politieke rel: Ketnetband geschrapt op N-VA-familiedag
- Commissariaat ziet geen toekomst meer voor Ongehoord Nederland
- Marc Coucke over doodsbedreiging na investering in Knokse strandbar in 'Happy Hour'
- 'Een man die mij gaat uitleggen hoe het is om te baren?': act in Got Talent is voer voor discussie tussen Soundos en Marc-Marie
- Wietze Snaak is terug op RTL met 'Snaakse Streken'
- Jade Mintjens fileert de opmerkelijke evolutie van de 'Ge zijt van...'-Facebookgroepen
- 'Meldpunt Actueel' over gebrek aan regels tegen hitte in verpleeghuizen en seniorenwoningen
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- 'FM op 5' zit zaterdag weer vol met muzieknieuws
- Nieuwe ochtendshow van Qmusic heet 'Hey Mattie!'
- Nieuwe ochtendshow 'Radio 10 Staat Op! met Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte' begint maandag
- Bijzondere wensen en exclusieve optredens tijdens de NPO Radio 2 Wensweek voor KWF
Multimedia SPOTLIGHT
-
Nieuwe teaser HBO Original-serie 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Videoland toont eerste beelden van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
Kijk de laatste aflevering van 'A-typisch' met Ella Leyers -
Barbara ontfermt zich over Leandro -
Marjan gooit roet in het eten bij 'Blind Getrouwd' -
Celien Hermans onthult anekdote over mama Margriet -
Bockie sukkelt tijdens spreekbeurt Frans -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Dominique Persoone en Tom Degroote op roadtrip naar Zweden -
Ruben Van Gucht praat voor het eerst over zijn dochter in 'Happy Hour' -
Tara en Sam zijn verliefd! -
'Florentina' worstelt met liefde, verraad en burn-out -
Netflix onthult trailer van 'The Gentlemen' S2 -
Jade Mintjens over haar gênantste wc-bezoek ooit op de trein -
Kijk het laatste seizoen van 'Nonkels' volledig op Streamz! -
Frances Lefebure overvalt Elke in 'Blind Getrouwd' -
Qmusic trapt het najaar af met 'Elke Beller Wint…' -
Chaos troef in nieuw seizoen van 'Kamp Jeroom' -
Axel Daeseleire bedreigd aan de Mexicaanse grens -
Ruben Van Gucht toont het decor van zijn nieuwe talkshow 'Happy Hour' -
Check de trailer van 'Good Luck Guys: Overleven Zonder Filter' seizoen 4 -
Bockie in volle stress op eerste schooldag -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
Ontstaat er een romantische klik tussen Steven en Greet? -
De cast van 'De Verraders' is compleet! -
Streamz lost een eerste teaser van 'Breendonk' -
Kijk de eerste beelden van 'Bockie Gaat Naar School' -
Iconisch spelprogramma 'Zeg eens Euh!' is terug! -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school'
Kijktip van de dag

Hanne, Marthe en Julia genieten van een droomvakantie in Porto Sirento, tot een betovering hen plots in zeemeerminnen verandert. Om niet op te vallen, moeten ze koste wat het kost water vermijden. Wanneer ze ontdekken dat ze na drie dagen voorgoed in hun vinnen vastzitten, begint een race tegen de klok. Slagen ze erin de betovering op tijd te verbreken of verliezen ze voorgoed hun plek als K3?
'K3 en het lied van de zeemeermin', film uit 2024, met oa. de K3-meisjes, om 19.55 uur op VTM.



































