Donderdag grote finale van 'Mijn Keuken Mijn Restaurant'

Donderdag 3 december is het zover: de grote finale van 'Mijn Keuken Mijn Restaurant' op VTM. De laatste service wordt beoordeeld door Sergio Herman, Marcelo Ballardin en de voltallige jury: Anne-Sophie Breysem, Piet Huysentruyt, Sofie Dumont en Loïc Van Impe. Zij bepalen wie de winnaar wordt en met de 50.000 euro naar huis gaat.
De duo’s zijn alvast verwittigd: 'Heb ik kritiek? Ik heb altijd kritiek!' klinkt het alvast bij Sergio.
De twee overblijvende duo’s Deborah en Jasmina, en Lorenzo en Ayse moeten een à la carte menu samenstellen met 2 voorgerechten, 2 hoofdgerechten en 2 desserts. Beide duo’s staan strijdvaardiger dan ooit en met gescherpte messen tegenover elkaar want er kan slechts 1 restaurant winnen. Details kunnen vandaag doorslaggevend zijn en de zenuwen staan dan ook strak gespannen.
Jasmina en Deborah kijken alvast vooruit: 'Stel dat we winnen: het zou tof zijn moest onze droom niet enkel een droom blijven maar dat we die kunnen gaan waarmaken om een eigen zaak op te richten.' Voor de finale zet de tweeling maar liefst zes nieuwe gerechten op hun kaart en dat wordt door de jury geapprecieerd. 'Ze hebben nul feedback van ons gekregen. Het is dus: we like it, we put it!' zegt Sofie Dumont. Bij het dessert likt Piet Huysentruyt zijn bord uit en de meisjes weten ondertussen wat dat betekent.
'Het is erop of eronder', beseffen Ayse en Lorenzo wanneer ze voor de laatste keer in Bar Nazar toekomen. Ayse heeft haar lucky-outfit aan, een (warme) trui die haar altijd geluk heeft gebracht. 'Als ik flauwval, is het niet van de zenuwen maar van de hitte in mijn winnaarstenue', klinkt het. De voorgerechten, broodje makreel en mosselen, gaan vlotjes aan tafel maar dan klinkt plots 'Zand in de mossel!' bij Sergio. Het broodje makreel daarentegen krijgt 10 op 10 van Marcelo.
De gerechten werden vorige week kritisch geëvalueerd door de gasten met een culinaire achtergrond. Pistache in Oostende kreeg een score van 8,1 punten, Bar Nazar in Mechelen kreeg 8,3 punten. Is dit een voorbode voor de eindzege?
Sergio is duidelijk: 'Het is een nek aan nek race, we zullen met z’n allen nog zwaar moeten delibereren.' Wie zal de 50.000 euro in de wacht slepen? Wordt het het groentenconcept van Deborah en Jasmina? Of de Turkse keuken van Ayse en Lorenzo?
Deze aflevering is ook te (her)bekijken op VTM GO.
De finale van 'Mijn Keuken Mijn Restaurant', donderdag 3 december om 20.40 uur bij VTM.
https://vtm.be/
vtm
vtm.be
Meer artikels over VTM
Meer artikels over Lecter Media NV
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: 18, 19 en 20 september 2026
- Videoland en SBS6 lossen trailer van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8
- Sven Pichal spreekt voor het eerst sinds veroordeling over zijn daden in nieuwe Streamz-docu 'Het Bestaat'
- Ruben Van Gucht uit 'De Verraders' gezet, Marc-Marie Huijbregts ontmaskerd
- Paul Haenen stopt als Bert in 'Sesamstraat' na overlijden Wim T. Schippers
- 8-jarige Zanger Vito brengt eigen merchandise mee naar 'Got Talent'
- Stefans papa uit Oekraïne komt op bezoek in 'Kotmadam Sergeant': 'Het belangrijkste is overleven'
- 'Ik Vertrek' volgt Isabelle en Robert naar Oost-Duitsland
- Pickx+ staat stil bij Wereld Alzheimer Dag
- Dit zie je maandag in 'Radar'
- Na het verhaal van zussen Femke en Janne in Q-studio: opbrengst van Dorothees Doordenkers Scheurkalender 2027 gaat naar Bednet
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Alkmaar
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Zaterdag schotelt 'FM op 5' je dit muzikale menu voor
Multimedia SPOTLIGHT
-
Koop Dorothees Doordenkers Scheurkalender 2027 tvv Bednet! -
Videoland lost trailer van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
De eerste verrader ontmaskerd: exit Marc-Marie -
HBO Original-serie 'Youth' vanaf 21 september op HBO Max -
Duo's gooien alles in de strijd om kinderen spruitjes te laten eten -
Onderling verraad in 'De Verraders'? Marc-Marie neemt Kürt onder vuur! -
Annelien Coorevits scherp voor Sydney Sweeney in 'Happy Hour' -
Koor zonder stembanden maakt indruk in 'Got Talent'
-
Netflix onthult nieuwe trailer van 'Animals' met Ben Affleck -
Kotmadam Sergeant zet de puntjes op de i -
Chantal neemt oud recreatiepark onder de loep in 'De Inspecteurs' -
YES DAY bij 'Vincent Live'! -
Vincent Fierens en Emma Salden praten in 'Kraamkost' over maatschappelijke druk op ouderschap -
Margriet en Celien Hermans herbeleven hun eigen ingreep in 'De Operatiekamer' -
Axel Daeseleire wordt dikke zeemeermin -
Danira over RVG in 'De Verraders' -
Ellen en Matti hebben het moeilijk op huwelijksreis -
Bockie loopt gevreesde beeptest -
Kotmadam Sergeant neemt studenten mee naar trampolinepark -
Krijgt 'Kip Curry' concurrentie van Bo in 'Got Talent'! -
Bekijk de trailer van 'Bankzitters: Overleven In Het Wild' -
Opdracht met een geurtje aan in 'Kamp Jeroom' -
Jury kijkt met open mond naar mysterieuze act in 'Got Talent'
-
Kotmadam Sergeant in the house! -
Netflix deelt eerste beelden van 'The Mosquito Bowl' -
Jade Mintjens over ongemakkelijk eerste gynaecoloogbezoek -
Barbara Sarafian neemt emotioneel afscheid -
Elke heeft Denzel iets te vertellen in 'Blind Getrouwd' -
Seppe maakt zijn opwachting in 'Knokke Tof' -
Anke Buckinx over bizar tv-moment in 'Honderd Hete Vragen'
Kijktip van de dag

In de winter van 1999 wagen de Zwitserse avonturier Bertrand Piccard en de Britse vlieginstructeur Brian Jones het onmogelijke: als eersten de wereld rondvliegen in een heteluchtballon, zonder te landen. Terwijl rivaliserende teams hen op de hielen zitten, moeten ze samen extreme kou, technische defecten en mentale uitputting trotseren. Een race tegen de klok, de natuur én zichzelf - met een plaats in de geschiedenisboeken als inzet.
'The Balloonists', om 22.05 uur op VRT Canvas.



































