Documentaire 'What Makes us Boys' op Discovery

zaterdag 28 mei 2022

Opgroeien is niet altijd makkelijk. Vraag dat maar aan tiener Daan en zijn jongere broer Sam. De jongens hebben allebei te maken met dingen waar kinderen van hun leeftijd zich geen zorgen over horen te maken.

Daan heeft de bindweefselziekte EDS, waardoor hij niet alles kan doen wat andere kinderen wel kunnen, terwijl Sam worstelt met zijn identiteit omdat hij vroeger een meisje was dat Mara heette. De twee broers vinden veel steun bij elkaar maar wanneer Daan naar het middelbaar gaat, wordt zijn wereld groter. Tegelijk botst hij op de beperkingen die zijn ziekte hem opleggen. Hij belandt in een rollercoaster van gevoelens en leert dingen over zichzelf waarvan hij niet wist dat ze bestonden. Op sociale media deelt hij video’s als uitlaatklep voor de eenzaamheid die zijn ziekte met zich meebrengt.


Met 'What Makes Us Boys' maakten Janet van den Brand en Timothy Wennekes een intiem coming-of-age portret over twee broers die opgroeien in de digitale wereld van vandaag.

Een productie van Diplodokus met de steun van Canvas en het VAF.

'What Makes us Boys', een film van Janet van den Brand en Timothy Wennekes, zondag 29 mei om 22.00 uur op Canvas en op VRT NU.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Een Syrische academica in Amsterdam ontvangt beelden van een bloedbad onder burgers, gepleegd door een onbekende officier tijdens de oorlog in Syrië. De beelden laten haar niet los. Ze spoort de dader op en doet zich voor als 'Anna' om via Facebook contact te leggen, waarna ze hem verleidt tot een reeks onthullende gesprekken.

'Killing Anna', om 22.40 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:30
    WinWin
    14:00
    Sporza: rally
  • 08:00
    Herfstbeelden
    16:55
    Mammals
  • 13:55
    Kleine dingen
    14:00
    Tik Tak
  • 13:45
    Red Bull Vél'eau: Race Day
  • 13:45
    Fast & Furious
    15:50
    Alles Mag Weg
  • 13:00
    Accused
    14:00
    Fool's Gold
  • 13:00
    Geen uitzending
    14:25
    Airwolf
  • 13:55
    Every Time a Bell Rings
    15:30
    A Christmas Detour
  • 10:00
    Joe
    15:05
    Geen uitzending
  • 13:30
    Achter de schermen
    14:45
    Friends
  • 13:15
    CSI: Crime Scene Investigation
    16:50
    Criminal Minds
  • 13:25
    World's Most Dangerous Prisoners
  • 13:15
    A Place in the Sun
    17:20
    Komen Eten
  • 13:40
    Accident, Suicide, or Murder
    17:20
    Snapped: Killer Couples
  • 13:38
    Alle Zaken op een Rijtje
    14:31
    City Reports
  • 13:56
    De tip
    14:00
    De Muziekshow
  • 13:20
    Open Vuur
    14:05
    Indian Summer
  • 13:30
    Midsomer Murders
    15:25
    Grantchester
  • 13:35
    NCIS
    18:05
    Scandal
  • 13:15
    Ik Vertrek
    14:10
    Andere Tijden Sport
  • 13:45
    Roosen & Borst
    14:30
    Maarten & Philip op het spoor
  • 13:55
    Taakstraf
    14:10
    Summer Break