Dit zijn de nieuwe singles van 'First Dates'

Eén opende vorige week voor het eerst het Vlaamse 'First Dates'-restaurant. Elke aflevering leren de kijkers een diverse groep singles kennen, op zoek naar de ware liefde.
De zenuwen en kriebels die gepaard gaan met zo'n eerste afspraakje zijn heel herkenbaar.
Bijgestaan door de vaste restaurantstaf leren de singles elkaar tijdens een romantisch etentje beter kennen en laten ze in hun hart kijken, in de hoop dat de vonk overslaat. Na hun First date beslissen de singles of ze elkaar opnieuw willen ontmoeten tijdens een tweede afspraakje. Schiet Cupido raak… of mist hij zijn doel?
Leer hier alvast enkele nieuwe singles van volgende week wat beter kennen:
Kiara (24) uit Lokeren (maandag 9 maart)
De 24-jarige Kiara komt uit Lokeren en zit momenteel in haar laatste jaar klinische psychologie. Ze is geboren met een visuele beperking, waardoor ze uit elk oog slechts voor een tiende zicht heeft. Daardoor kan ze niet autorijden en moet ze in de cinema altijd vooraan zitten. Alles loopt momenteel op rolletjes in Kiara's leven, enkel in de liefde wil het voorlopig niet lukken. Ze vindt zichzelf best kritisch als het op de liefde aankomt; er moet een klik zijn.
Kiara is een grote 'Game of Thrones'-fan en heeft drie keeshondjes die haar druk bezighouden. Toeval of niet, ook date Jelle is gek van 'Game of Thrones' en heeft een keeshondje. Aan gemeenschappelijke interesses alvast geen gebrek.
Louis (26) uit Nieuwpoort (maandag 9 maart)
Louis is een 26-jarige kok in een sterrenzaak uit Nieuwpoort. Naar eigen zeggen is hij best wel kritisch wanneer hij in andere restaurants gaat eten, wat gastheer Patrick toch wat zenuwen oplevert. Deze date is de eerste first date/blind date van Louis. Met de Brugse Tineke heeft hij heel wat gemeen: beiden spelen graag golf en zijn helaas een ouder verloren aan kanker.
Iris (29) uit Turnhout (donderdag 12 maart)
De 29-jarige Iris uit Turnhout is een fleurige verschijning. Met haar vele tattoos en piercings springt ze meteen in het oog. In het dagelijkse leven werkt ze als poetshulp, na de uren speelt ze met vuur als Miss Daxy. Haar grootouders zijn haar grote voorbeeld in de liefde: na 75 jaar samenzijn houden ze nog altijd oprecht van elkaar. Dat wil Iris ook.
Iris' match Fernanda is geen onbekende; in het verleden zijn ze al eens op date geweest. Beide dames houden van tattoos en werken als poetshulp. Ook hun kinderwens hebben ze gemeen met elkaar.
Hugo (69) uit Dendermonde (donderdag 12 maart)
De 69-jarige Hugo is gepensioneerd en afkomstig uit Dendermonde. Hij vindt een verzorgd uiterlijk heel belangrijk en draagt zelf geregeld een kostuum. Zijn match Linda denkt er net zo over. Beide houden van savoir-vivre in het leven. Hugo brengt als ijsbreker een geschenkje mee voor Linda: een sleutelhanger van Cupido met een begeleidend tekstje erbij dat wel bij haar in de smaak valt.
'First Date's, elke maandag en donderdag om 21.25 uur op Eén en op Eén via VRT NU.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant'
- Niels en Jeroen zijn terug met nieuw seizoen 'Even Tot Hier'
- 'Welkom bij 75 jaar Jeugd TV': Van Pippi Langkous tot Theo en Thea in één special
- Het aftellen kan beginnen: 'Boer zoekt vrouw' komt eraan!
- 'Taskmaster' krijgt tweede seizoen in 2027
- Viktor en Sarah tonen de werf van hun nieuwe huis in 'De Verhulstjes'
- Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent'
- Een ongeziene herfstvakantie bij Ketnet
- Marcelo Ballardin krijgt stoomcursus strijken in 'Mijn Restaurant'
- 'Meldpunt Actueel': taboe op seks bij ouderen zorgt voor schrijnende situaties in de ouderenzorg
- Roularta Media Group lanceert Libelle Radio
- Barend van Deelen, Wijnand Speelman en nieuwkomer Nellie Benner in Glazen Huis
- Samen op stap voor een warmere kerst: JOE lanceert De Grote Pakjestocht
- An Lemmens krijgt vrij spel op Willy met '120 Minuten An Lemmens'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit het Jenevermuseum in Schiedam
Multimedia SPOTLIGHT
-
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant' -
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit -
Shauna: van euforie naar bittere exit in 'De Verraders' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'The Mob' op Disney+ -
Wie blijft samen? Wie vraagt de scheiding aan? -
'Reputatieschade? Je m’en fous!' -
'De Verhulstjes' gaan bowlen! -
'Monsters: The Truth Behind the Myths' nieuw op National Geographic -
'Freak circus' zet podium van 'Got Talent' in vuur en vlam -
Stream de nieuwe mysterieserie'Phony' op Disney+ -
Eerste service legt pijnpunten bloot in 'Mijn Restaurant' -
'Taken: Natalee Holloway' in november nieuw op Netflix
-
Margriet Hermans gelooft Shauna Dewit voor geen haar -
Graaft Femke haar eigen graf in 'Thuis'? -
'De carwash draaide op mijn kosten' -
Mattias en Marjan nemen afscheid van elkaar voor het beslissingsmoment -
Streamz onthult trailer voor nieuwe dramareeks 'Omerta' -
Repetitie loopt mis voor Golden Buzzer Amoukanama -
Isabelle A getuigt over haar kankerdiagnose in 'Radio 2 Dansathon' -
Karolien Debecker komt toe in Zottegem voor Radio 2 Dansathon -
Verspreekt Kürt Rogiers zich in 'De Verraders'? -
Netflix onthult officiële trailer van animatiefilm 'Steps' -
Axel Daeseleire kijkt binnen in slaapkamer president Blue Angels -
Jury grijpt in, in 'Mijn Restaurant'
Kijktip van de dag

Op het sterfbed van zijn vader krijgt Placide Smellekens de raad om snel te trouwen en kinderen te krijgen. Dat is echter makkelijker gezegd dan gedaan voor Placide, aangezien hij niet moeders mooiste is en enkel op beeldschone vrouwen valt. Wanneer Placide toevallig op de reclameadvertentie voor een modebedrijf belandt, ontstaat er een hype rond zijn persoon. Hij krijgt een contract aangeboden en wordt verliefd op Sarah, de knappe secretaresse. Met de hulp van zijn broer Azère zet Placide alles op alles om haar hart te veroveren.
'Koko Flanel', film uit 1990 met oa. Urbanus, om 21.00 uur op VTM.




































