Dit zie je volgende week bij VTM, Q2, Vitaya, CAZ en CAZ 2

vrijdag 7 augustus 2020

In 'De Zomer Van' volgt Eric Goens van maandag 10 tot en met donderdag 13 augustus om 21.00 uur Jan Jambon, Nina Derwael, Regi, Gunther Levi en Niels Albert tijdens de unieke zomer van 2020.

Wie 'De Zomer Van' gemist heeft, kan op zondag 9 augustus om 22.40 uur afstemmen op VTM voor een compilatieaflevering.


Van maandag 10 tot en met vrijdag 14 augustus kan iedereen om 19.55 uur kijken naar 'De Kotmadam' en om 20.25 uur naar de telenovelle 'Sara'.

Op zaterdag 8 augustus brengt VTM de eerste grote internationale wegklassieker van het jaar: Milaan - San Remo. De wedstrijd is die dag vanaf 15.50 uur live te volgen bij VTM en op HLN.be.

'De 25' ijdelste mannen van VTM staan op zaterdag 8 augustus om 19.50 uur op het programma.

Julie Colpaert brengt op dinsdag 11 en donderdag 13 augustus om 21.50 uur twee nieuwe reportages van 'Telefacts Zomer'.

In 'De Bunker', op maandag 10 augustus om 21.50 uur, wordt het team op het spoor gebracht van professor Felix Tambuyser en zijn bizarre gedrag, maar al snel wordt er gevreesd voor wetenschappelijke spionage.

In 'Patrouille Linkeroever', op zondag 9 augustus om 19.55 uur, wordt chef Johannes 30 jaar. Maar de feestvreugde wordt al snel onderbroken wanneer een Albanese bende gestolen luxeproducten probeert te verkopen op Rechteroever.

De familiefilm 'Annie' is op zaterdag 8 augustus om 20.30 uur te zien.

Op woensdag 12 augustus wordt om 21.50 uur de Vlaamse thriller 'De Behandeling' uitgezonden, waarin Geert Van Rampelberg de hoofdrol speelt.

Q2:

Op zaterdag 8 augustus nemen FC Barcelona en SSC Napoli het tegen elkaar op in de achtste finales van de UEFA Champions League. De wedstrijd is die dag vanaf 20.30 uur live te volgen bij Q2 en op HLN.be.

Op woensdag 12 augustus is er om 22.35 uur de tv-première van de thriller 'Thicker Than Water'.

Vitaya:

Deze zomer laat Vitaya de kijkers elke donderdag wegdromen van romantische taferelen tegen een zomerse achtergrond met een 'Summer Romance Movie'. Op donderdag 13 augustus is om 20.35 uur de romantische komedie 'Letters to Juliet' te zien, met Amanda Seyfried en Gael García Bernal.

Op maandag 10 augustus is er om 20.35 uur de tv-première van het romantisch drama 'Once Upon a Prince'.

CAZ:

Op zaterdag is het Vlaamse avond bij CAZ. Na 'Aspe' om 20.40 uur brengt de zender telkens een Vlaamse stand-upcomedy. Op zaterdag 8 augustus is het om 22.05 uur de beurt aan Gunter Lamoot met zijn stand-up comedyshow 'Uw Beste Vriend', waarin hij kritiek geeft op de maatschappij.

Op 25 augustus wordt Bond-acteur Sean Connery 90 jaar. Om dat te vieren brengt CAZ in augustus elke dinsdag een Bond-film met Connery in de hoofdrol. Op dinsdag 11 augustus is het om 20.40 uur aan de tweede Bond-film 'From Russia With Love'.

CAZ 2:

De zender brengt na 9 jaar 'Benidorm' terug naar het scherm, vanaf 10 augustus elke dag om 17.25 uur. In de Vlaamse komische reeks is naast Janine Bischops ook de pas overleden Johny Voners te zien.

De Vlaamse dramedy 'Dag en Nacht: Hotel Eburon' staat vanaf donderdag 13 augustus elke weekdag om 18.25 uur op het programma. In de reeks vertolken onder andere Charlotte Vandermeersch, Kevin Janssens, Ivan Pecnik en Clara Cleymans een rol.

Op maandag 10 en 17 augustus zendt CAZ 2 om 20.40 uur telkens drie afleveringen van de Australische dramareeks 'Seven Types of Ambiguity' uit, waarin de verdwijning van een zevenjarige jongen het uitgangspunt vormt.

Vanaf 10 augustus is er elke maandag om 23.20 uur een dubbelaflevering van de Amerikaanse komische reeks 'What We Do in the Shadows'.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Gene paniek' (VRT 1)

Philippe start als angstcoach een traject met Veronica, die van kinds af aan een panische angst heeft voor water. Hij wil haar laten wennen aan het diepe water én heeft een eerste zwemles voor haar geregeld. Een andere angst die hij wil aanpakken is spinnenangst of arachnofobie. Hiervoor heeft Philippe een groepje samengesteld van zes mensen die hij in enkele korte en krachtige stappen wil helpen hun angst voor spinnen te overwinnen. Hij loodst de deelnemers van een onschuldig lesje over spinnen en voorzichtig contact met een huisspin naar een donkere kelder vol vogelspinnen.

'Gene Paniek!', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:55
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 23:35
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:25
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:40
    Bestemming X
    01:00
    Geen uitzending
  • 00:50
    #TextMeWhenYouGetHome
    01:00
    Geen uitzending
  • 00:25
    Yellowjackets
    01:00
    Geen uitzending
  • 01:05
    Geen uitzending
    00:40
    60 Days In
  • 00:45
    Geen uitzending
    16:05
    Baywatch
  • 01:05
    Geen uitzending
    00:45
    The Golden Girls
  • 00:45
    Achter De Schermen: Masterclasses
    01:00
    De Tafel van de Week
  • 01:05
    Criminal Minds
    01:00
    Doc
  • 01:00
    The Winter King
    02:45
    Geen uitzending
  • 00:45
    Extreme Makeover: Home Edition
    01:35
    Leef!
  • 01:05
    C.S.I. New York
    02:30
    Geen uitzending
  • 00:52
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 01:05
    Zelf gedaan, goed gedaan
    05:55
    Sixties To Six
  • 00:40
    De Chalet aan zee
    00:55
    Chris Cooks Cymru
  • 00:45
    Murdoch Mysteries
    01:30
    DCI Banks
  • 00:40
    Below Deck Down Under
    01:30
    Hot Yachts
  • 01:10
    NOS Journaal met gebarentaal
    03:00
    WNL op Zondag
  • 01:05
    Dit is de Week
    01:25
    Buitenhof
  • 01:00
    First Dates
    01:15
    NOS Studio Sport Voetbal