Dit zie je donderdag 7 mei bij VTM, Q2 en op VTM GO

woensdag 6 mei 2020

Hierbij vind je enkele kijktips van VTM, Q2 en het gratis online videoplatform VTM GO voor morgen, donderdag 7 mei.

 


 

Highlights bij VTM:

In de telenovelle 'Sara' heeft Simon (Gert Winckelmans) om 20.00 uur twee gigantische problemen. Hij moet hoofdontwerper Marnix (Paul Codde) vertellen dat er bespaard moet worden en hij moet zijn tête-à-tête met modejournaliste Brenda (Aza Declerq) afzeggen. En die twee leggen zich daar zoals verwacht niet zomaar bij neer.

Om 20.35 uur is het weer lachen geblazen met een nieuwe aflevering van 'Ge Hadt Erbij Moeten Zijn'. Sergio Quisquater en Rob Vanoudenhoven delen hun zotste verhaal en die laatste gooit er zelfs nog een extra verhaal bovenop. Want waarom heeft Rob het VTM-logo in de boordsteen van zijn zwembad gegraveerd?

Na 'Ge Hadt Erbij Moeten Zijn' belooft 'Wat Een Jaar' om 21.10 uur een leuke mix van quiz, spel en nostalgie. Host Koen Wauters en teamcaptains Nathalie Meskens en Jonas Van Geel keren terug naar het jaar 1986. Dat doen ze samen met Leo Van der Elst, die toen op het WK het beslissende doelpunt maakte tegen Spanje en ons land zo voor het eerst richting halve finale stuurde, en Bart Kaëll, die in dat jaar zijn allereerste hit La Mamadora scoorde. Van de outifts en kapsels tot de decors, muziek en beelden: letterlijk alles dompelt hen onder in 'de tijd van toen'.

Highlights bij Q2 en  VTM GO:

Bij Q2 schittert Mila Kunis om 20.35 uur in de hoofdrol in de film 'Bad Moms'. De komedie vertelt het verhaal van Amy Mitchell, een mama die het heeft gehad met haar verantwoordelijkheden. Samen met twee, eveneens uitgeputte, moeders besluit ze even helemaal los te gaan.

Wie de slotaflevering van 'Dat Belooft Voor Later' op woensdag heeft gemist, kan terecht op VTM GO. Daar is het volledige voorbije seizoen te herbekijken.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Got Talent' (VTM)

De tien finalisten brengen voor de laatste keer een gloednieuwe act. De jury kiest een top drie, waarna het publiek de winnaar bepaalt. Wie kroont zich tot winnaar van 'Got Talent' en gaat naar huis met de prijzenpot van 50.000 euro?

'Got Talent', om 20.45 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:04
    Het weer (vooravond)
    18:10
    Dagelijkse kost
  • 17:25
    Magellan's Extraordinary Odyssey
  • 18:00
    GameKeepers
    18:25
    Athleticus Urban Games
  • 17:00
    Mijn Restaurant
    18:10
    Expeditie Pairi Daiza
  • 18:05
    24 Hours in A&E
    19:05
    Home and Away
  • 17:20
    Chicago P.D.
    18:15
    How I Met Your Mother
  • 17:40
    Police Interceptors
    20:35
    A Day to Die
  • 17:35
    A Christmas Cookie Catastrophe
    19:00
    Once Upon a Holiday
  • 18:05
    Sturm der Liebe
    19:05
    De keuken van Sofie
  • 17:30
    De Slimste Mens Ter Wereld
    18:50
    Stukken van mensen
  • 17:55
    Elsbeth
    19:40
    NCIS: Hawaii
  • 17:55
    The Simpsons
    18:25
    Storage Wars
  • 18:05
    Love It or List It UK
    19:10
    Say Yes to the Dress: Atlanta
  • 17:05
    Past Malice: An Emma Fielding Mystery
    18:40
    The Killer in My Family
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 17:59
    Leven als vakman
    18:55
    Soul & Disco Train
  • 17:45
    Wild van Wild
    18:15
    Foodies & The City
  • 18:05
    Death in Paradise
    19:10
    Father Brown
  • 17:50
    The Resident
    18:45
    Below Deck Mediterranean
  • 18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
    18:15
    NOS Sportjournaal
  • 18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
    18:15
    NOS Journaal Regio
  • 17:55
    Checkpoint
    18:25
    Ik ben de Faker