Dit zie je donderdag 7 mei bij VTM, Q2 en op VTM GO

woensdag 6 mei 2020

Hierbij vind je enkele kijktips van VTM, Q2 en het gratis online videoplatform VTM GO voor morgen, donderdag 7 mei.

 


 

Highlights bij VTM:

In de telenovelle 'Sara' heeft Simon (Gert Winckelmans) om 20.00 uur twee gigantische problemen. Hij moet hoofdontwerper Marnix (Paul Codde) vertellen dat er bespaard moet worden en hij moet zijn tête-à-tête met modejournaliste Brenda (Aza Declerq) afzeggen. En die twee leggen zich daar zoals verwacht niet zomaar bij neer.

Om 20.35 uur is het weer lachen geblazen met een nieuwe aflevering van 'Ge Hadt Erbij Moeten Zijn'. Sergio Quisquater en Rob Vanoudenhoven delen hun zotste verhaal en die laatste gooit er zelfs nog een extra verhaal bovenop. Want waarom heeft Rob het VTM-logo in de boordsteen van zijn zwembad gegraveerd?

Na 'Ge Hadt Erbij Moeten Zijn' belooft 'Wat Een Jaar' om 21.10 uur een leuke mix van quiz, spel en nostalgie. Host Koen Wauters en teamcaptains Nathalie Meskens en Jonas Van Geel keren terug naar het jaar 1986. Dat doen ze samen met Leo Van der Elst, die toen op het WK het beslissende doelpunt maakte tegen Spanje en ons land zo voor het eerst richting halve finale stuurde, en Bart Kaëll, die in dat jaar zijn allereerste hit La Mamadora scoorde. Van de outifts en kapsels tot de decors, muziek en beelden: letterlijk alles dompelt hen onder in 'de tijd van toen'.

Highlights bij Q2 en  VTM GO:

Bij Q2 schittert Mila Kunis om 20.35 uur in de hoofdrol in de film 'Bad Moms'. De komedie vertelt het verhaal van Amy Mitchell, een mama die het heeft gehad met haar verantwoordelijkheden. Samen met twee, eveneens uitgeputte, moeders besluit ze even helemaal los te gaan.

Wie de slotaflevering van 'Dat Belooft Voor Later' op woensdag heeft gemist, kan terecht op VTM GO. Daar is het volledige voorbije seizoen te herbekijken.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Celebrity MasterChef Vlaanderen' - Ruben Van Gucht (Play)

Opnieuw staat er een MasterClass op het menu. Dit keer krijgen de chefs een spoedcursus Libanese keuken van Ghina Bazzi. Spoed, chaos en tijdsgebrek zijn deel van het geheel. Door zijn blessure greep Ruben Van Gucht naast de immuniteitspin en bovendien leverde de snijwonde hem zes draadjes op. Niet bepaald ideaal om te koken in het heetst van de strijd en de jury heeft geen medelijden.

'Celebrity MasterChef Vlaanderen', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:15
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 01:00
    Nachtlus
    08:00
    Lentebeelden
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:00
    Geen uitzending
    06:40
    Plop & de Peppers
  • 02:20
    Geen uitzending
    07:15
    GPs: Behind Closed Doors
  • 01:35
    Geen uitzending
    12:05
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 01:00
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:40
    Geen uitzending
    15:15
    Murder in a Small Town
  • 01:10
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 03:10
    Geen uitzending
    02:25
    De Tafel van de Week
  • 02:40
    Geen uitzending
    02:00
    Criminal Minds
  • 02:25
    Geen uitzending
    02:35
    Blood & Treasure
  • 02:05
    Geen uitzending
    02:05
    48 Hours to Buy
  • 01:45
    Geen uitzending
    06:30
    Shades of Blue
  • 02:18
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:19
    De kunstenaar
    05:55
    Sixties To Six
  • 03:10
    Foodies & The City
    02:15
    Karola's Kitchen
  • 03:10
    Midsomer Murders
    03:35
    Miss Fisher's Murder Mysteries
  • 02:45
    First Dates Australia
    02:25
    NCIS
  • 03:05
    NOS Journaal Laat
    02:00
    EenVandaag
  • 01:20
    Nieuwsuur
    08:00
    Petrus in het land
  • 02:15
    NOS Koningsdag 2026 met gebarentaal
    02:30
    First Dates