Dit zie je donderdag 7 mei bij VTM, Q2 en op VTM GO

woensdag 6 mei 2020

Hierbij vind je enkele kijktips van VTM, Q2 en het gratis online videoplatform VTM GO voor morgen, donderdag 7 mei.

 


 

Highlights bij VTM:

In de telenovelle 'Sara' heeft Simon (Gert Winckelmans) om 20.00 uur twee gigantische problemen. Hij moet hoofdontwerper Marnix (Paul Codde) vertellen dat er bespaard moet worden en hij moet zijn tête-à-tête met modejournaliste Brenda (Aza Declerq) afzeggen. En die twee leggen zich daar zoals verwacht niet zomaar bij neer.

Om 20.35 uur is het weer lachen geblazen met een nieuwe aflevering van 'Ge Hadt Erbij Moeten Zijn'. Sergio Quisquater en Rob Vanoudenhoven delen hun zotste verhaal en die laatste gooit er zelfs nog een extra verhaal bovenop. Want waarom heeft Rob het VTM-logo in de boordsteen van zijn zwembad gegraveerd?

Na 'Ge Hadt Erbij Moeten Zijn' belooft 'Wat Een Jaar' om 21.10 uur een leuke mix van quiz, spel en nostalgie. Host Koen Wauters en teamcaptains Nathalie Meskens en Jonas Van Geel keren terug naar het jaar 1986. Dat doen ze samen met Leo Van der Elst, die toen op het WK het beslissende doelpunt maakte tegen Spanje en ons land zo voor het eerst richting halve finale stuurde, en Bart Kaëll, die in dat jaar zijn allereerste hit La Mamadora scoorde. Van de outifts en kapsels tot de decors, muziek en beelden: letterlijk alles dompelt hen onder in 'de tijd van toen'.

Highlights bij Q2 en  VTM GO:

Bij Q2 schittert Mila Kunis om 20.35 uur in de hoofdrol in de film 'Bad Moms'. De komedie vertelt het verhaal van Amy Mitchell, een mama die het heeft gehad met haar verantwoordelijkheden. Samen met twee, eveneens uitgeputte, moeders besluit ze even helemaal los te gaan.

Wie de slotaflevering van 'Dat Belooft Voor Later' op woensdag heeft gemist, kan terecht op VTM GO. Daar is het volledige voorbije seizoen te herbekijken.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Winter Vol Liefde' (VTM)

Nicolas krijgt in Polen onverwacht gezelschap van vrijgezel Tine. Nicole belandt in Oostenrijk bij de spraakzame B&B-uitbater Dirk. Benjamins complimenten vallen in Zürich niet overal in goede aarde bij kinderoppas Inn.

'Winter Vol Liefde', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 02:35
    Journaallus
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 00:30
    Nachtlus
    10:00
    Winterbeelden
  • 21:00
    Geen uitzending
    12:55
    Mega Mindy
  • 03:00
    Geen uitzending
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:40
    Geen uitzending
    12:25
    De alarmcentrale: pech onderweg
  • 01:30
    Geen uitzending
    14:40
    The Proposal
  • 01:35
    Geen uitzending
    14:35
    Baywatch
  • 01:15
    Geen uitzending
    15:25
    The Endgame
  • 01:30
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:25
    Geen uitzending
    13:00
    Toasted!
  • 03:35
    Geen uitzending
    13:00
    Big Sky
  • 02:25
    Geen uitzending
    12:55
    Bar Rescue
  • 02:30
    Geen uitzending
    12:20
    A Place in the Sun
  • 01:55
    Geen uitzending
    12:15
    Snapped
  • 02:25
    Herhalingslus
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:29
    Mijn tuin
    12:38
    Hallo Roger
  • 03:05
    Bon Appetit
    12:30
    Het Weekmenu
  • 03:20
    Blue Lights
    12:25
    New Tricks
  • 03:25
    The Resident
    12:55
    Storage Wars
  • 03:35
    NOS Journaal
    13:30
    Short track
  • 01:45
    Nieuwsuur
    13:00
    NOS Journaal
  • 02:15
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    12:40
    Mega Mindy