Dit zie je donderdag 7 mei bij VTM, Q2 en op VTM GO

woensdag 6 mei 2020

Hierbij vind je enkele kijktips van VTM, Q2 en het gratis online videoplatform VTM GO voor morgen, donderdag 7 mei.

 


 

Highlights bij VTM:

In de telenovelle 'Sara' heeft Simon (Gert Winckelmans) om 20.00 uur twee gigantische problemen. Hij moet hoofdontwerper Marnix (Paul Codde) vertellen dat er bespaard moet worden en hij moet zijn tête-à-tête met modejournaliste Brenda (Aza Declerq) afzeggen. En die twee leggen zich daar zoals verwacht niet zomaar bij neer.

Om 20.35 uur is het weer lachen geblazen met een nieuwe aflevering van 'Ge Hadt Erbij Moeten Zijn'. Sergio Quisquater en Rob Vanoudenhoven delen hun zotste verhaal en die laatste gooit er zelfs nog een extra verhaal bovenop. Want waarom heeft Rob het VTM-logo in de boordsteen van zijn zwembad gegraveerd?

Na 'Ge Hadt Erbij Moeten Zijn' belooft 'Wat Een Jaar' om 21.10 uur een leuke mix van quiz, spel en nostalgie. Host Koen Wauters en teamcaptains Nathalie Meskens en Jonas Van Geel keren terug naar het jaar 1986. Dat doen ze samen met Leo Van der Elst, die toen op het WK het beslissende doelpunt maakte tegen Spanje en ons land zo voor het eerst richting halve finale stuurde, en Bart Kaëll, die in dat jaar zijn allereerste hit La Mamadora scoorde. Van de outifts en kapsels tot de decors, muziek en beelden: letterlijk alles dompelt hen onder in 'de tijd van toen'.

Highlights bij Q2 en  VTM GO:

Bij Q2 schittert Mila Kunis om 20.35 uur in de hoofdrol in de film 'Bad Moms'. De komedie vertelt het verhaal van Amy Mitchell, een mama die het heeft gehad met haar verantwoordelijkheden. Samen met twee, eveneens uitgeputte, moeders besluit ze even helemaal los te gaan.

Wie de slotaflevering van 'Dat Belooft Voor Later' op woensdag heeft gemist, kan terecht op VTM GO. Daar is het volledige voorbije seizoen te herbekijken.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm4 vtm

In San Francisco wordt een vrouw door een sluipschutter doodgeschoten. Inspecteur Harry Callahan, bijgenaamd Dirty Harry, krijgt het onderzoek toegewezen. De moordenaar, een zekere Scorpio, eist ondertussen 100.000 dollar van het stadsbestuur, anders zal hij iedere dag iemand neerschieten. Kort na de eerste geldeis, laat Scorpio een tweede bedreiging achter bij de politie: hij heeft een veertienjarig meisje gegijzeld. Als hij geen tweehonderdduizend dollar krijgt, zal hij haar levend begraven.

'Dirty Harry', film uit 1971 met oa. Clint Eastwood, om 22.30 uur op VTM 4.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:45
    Thuis
    00:05
    De Zevende Dag
  • 22:45
    Chernobyl: The Lost Tapes
    00:20
    Nachtlus
  • 22:10
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:55
    The Floor
    00:10
    Border Security: Australia's Front Line
  • 23:45
    Kees van der Spek: Oplichters Aangepakt
    00:30
    Interrogation Raw
  • 23:55
    9-1-1
    00:35
    The Endgame
  • 22:30
    Dirty Harry
    00:25
    Call the Bailiffs: Time To Pay Up
  • 23:50
    ER
    00:30
    Suits
  • 23:15
    Columbo
    00:40
    Hallo België!
  • 22:55
    De Mol
    00:15
    De Tafel van de Week
  • 23:05
    Matlock
    00:05
    Watson
  • 22:35
    The Dark Knight
    01:20
    Robin Hood: Prince of Thieves
  • 23:00
    Bake Off Vlaanderen
    00:00
    Junior Bake Off Vlaanderen
  • 22:20
    Aurora Teagarden Mysteries: Haunted by Murder
    00:00
    CSI: Miami
  • 23:24
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 23:54
    Hobbyklus
    00:00
    Oh What A Night
  • 23:40
    Guillaume's Paris
  • 22:05
    Foyle's War
  • 23:35
    White Collar
    00:50
    NCIS
  • 23:55
    NOS Journaal
    00:20
    WNL op Zondag
  • 23:35
    MAX Muziekspecial
    00:35
    Nieuwsuur
  • 23:05
    Louis Theroux: A Different Brain
    00:10
    NOS Studio Sport Voetbal