Dit zie je donderdag 7 mei bij VTM, Q2 en op VTM GO

woensdag 6 mei 2020

Hierbij vind je enkele kijktips van VTM, Q2 en het gratis online videoplatform VTM GO voor morgen, donderdag 7 mei.

 


 

Highlights bij VTM:

In de telenovelle 'Sara' heeft Simon (Gert Winckelmans) om 20.00 uur twee gigantische problemen. Hij moet hoofdontwerper Marnix (Paul Codde) vertellen dat er bespaard moet worden en hij moet zijn tête-à-tête met modejournaliste Brenda (Aza Declerq) afzeggen. En die twee leggen zich daar zoals verwacht niet zomaar bij neer.

Om 20.35 uur is het weer lachen geblazen met een nieuwe aflevering van 'Ge Hadt Erbij Moeten Zijn'. Sergio Quisquater en Rob Vanoudenhoven delen hun zotste verhaal en die laatste gooit er zelfs nog een extra verhaal bovenop. Want waarom heeft Rob het VTM-logo in de boordsteen van zijn zwembad gegraveerd?

Na 'Ge Hadt Erbij Moeten Zijn' belooft 'Wat Een Jaar' om 21.10 uur een leuke mix van quiz, spel en nostalgie. Host Koen Wauters en teamcaptains Nathalie Meskens en Jonas Van Geel keren terug naar het jaar 1986. Dat doen ze samen met Leo Van der Elst, die toen op het WK het beslissende doelpunt maakte tegen Spanje en ons land zo voor het eerst richting halve finale stuurde, en Bart Kaëll, die in dat jaar zijn allereerste hit La Mamadora scoorde. Van de outifts en kapsels tot de decors, muziek en beelden: letterlijk alles dompelt hen onder in 'de tijd van toen'.

Highlights bij Q2 en  VTM GO:

Bij Q2 schittert Mila Kunis om 20.35 uur in de hoofdrol in de film 'Bad Moms'. De komedie vertelt het verhaal van Amy Mitchell, een mama die het heeft gehad met haar verantwoordelijkheden. Samen met twee, eveneens uitgeputte, moeders besluit ze even helemaal los te gaan.

Wie de slotaflevering van 'Dat Belooft Voor Later' op woensdag heeft gemist, kan terecht op VTM GO. Daar is het volledige voorbije seizoen te herbekijken.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Ze Zeggen Dat' (VTM)

Dina en Andy geven een gezellig nieuwjaarsfeest voor bekende gasten, waarbij ze tussen de gangen en cadeautjes door verschillende 'Ze zeggen dats' onderzoeken. Hoe effectief zijn de valstrikken van Kevin uit 'Home Alone' om boeven buiten te houden? Eten we op nieuwjaarsdag evenveel calorieën als een renner tijdens een etappe in de Tour de France?

'Ze Zeggen Dat: Gelukkig Nieuwjaar!', om 21.00 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:50
    Vrede op aarde
    01:00
    Thuis
  • 20:30
    Becoming Al Pacino
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:50
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 21:00
    Ze Zeggen Dat: Gelukkig Nieuwjaar! - Special Feestdagen
    01:15
    NYPD Blue
  • 20:00
    WK Darts 2026
    02:25
    Geen uitzending
  • 20:30
    Annie
    06:00
    Qmusic
  • 20:35
    Robin Hood: Men in Tights
    01:10
    Geen uitzending
  • 20:35
    A New Year's Resolution
  • 20:35
    The X-Files
    06:00
    Joe
  • 20:10
    Huizenjagers
    02:00
    Play kerst haardvuur 2025
  • 20:35
    Fire Country
    01:05
    FBI
  • 20:35
    The First 48 Presents Critical Minutes
    01:25
    Customer Wars
  • 20:35
    A Christmas Letter
    02:25
    Play kerst haardvuur 2025
  • 20:30
    Homicide for the Holidays
    01:20
    My Life is Murder
  • 21:00
    Z-Beleggen
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:54
    Publireportage
    05:55
    Sixties To Six
  • 21:00
    Wild van Wild
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 21:00
    Foyle's War
  • 20:35
    The Kardashians
    01:05
    Robyn Hood
  • 20:30
    Ik vertrek XL
    01:00
    NOS Journaal
  • 19:40
    De dirigent
    01:24
    De Nachtzoen
  • 20:25
    Froukje & S10 @ Ziggo Dome
    01:05
    Muziekfeest van het Jaar 2025