Dit zie je donderdag 7 mei bij VTM, Q2 en op VTM GO

woensdag 6 mei 2020

Hierbij vind je enkele kijktips van VTM, Q2 en het gratis online videoplatform VTM GO voor morgen, donderdag 7 mei.

 


 

Highlights bij VTM:

In de telenovelle 'Sara' heeft Simon (Gert Winckelmans) om 20.00 uur twee gigantische problemen. Hij moet hoofdontwerper Marnix (Paul Codde) vertellen dat er bespaard moet worden en hij moet zijn tête-à-tête met modejournaliste Brenda (Aza Declerq) afzeggen. En die twee leggen zich daar zoals verwacht niet zomaar bij neer.

Om 20.35 uur is het weer lachen geblazen met een nieuwe aflevering van 'Ge Hadt Erbij Moeten Zijn'. Sergio Quisquater en Rob Vanoudenhoven delen hun zotste verhaal en die laatste gooit er zelfs nog een extra verhaal bovenop. Want waarom heeft Rob het VTM-logo in de boordsteen van zijn zwembad gegraveerd?

Na 'Ge Hadt Erbij Moeten Zijn' belooft 'Wat Een Jaar' om 21.10 uur een leuke mix van quiz, spel en nostalgie. Host Koen Wauters en teamcaptains Nathalie Meskens en Jonas Van Geel keren terug naar het jaar 1986. Dat doen ze samen met Leo Van der Elst, die toen op het WK het beslissende doelpunt maakte tegen Spanje en ons land zo voor het eerst richting halve finale stuurde, en Bart Kaëll, die in dat jaar zijn allereerste hit La Mamadora scoorde. Van de outifts en kapsels tot de decors, muziek en beelden: letterlijk alles dompelt hen onder in 'de tijd van toen'.

Highlights bij Q2 en  VTM GO:

Bij Q2 schittert Mila Kunis om 20.35 uur in de hoofdrol in de film 'Bad Moms'. De komedie vertelt het verhaal van Amy Mitchell, een mama die het heeft gehad met haar verantwoordelijkheden. Samen met twee, eveneens uitgeputte, moeders besluit ze even helemaal los te gaan.

Wie de slotaflevering van 'Dat Belooft Voor Later' op woensdag heeft gemist, kan terecht op VTM GO. Daar is het volledige voorbije seizoen te herbekijken.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

WK Fifa Voetbal 2026 - Sporza

Liveverslag van Mexico - Zuid-Afrika, wedstrijd op speeldag één in groep A van het WK voetbal 2026 in de VS, Mexico en Canada, vanuit het Mexico City Stadium in Mexico-Stad, Mexico. Presentatie: Karl Vannieuwkerke. Commentaar: Peter Vandenbempt.

'Sporza: FIFA WK voetbal 2026', om 20.20 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:35
    VRT NWS laat
    01:00
    Het weer (laat)
  • 00:20
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 23:40
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:15
    The Good Doctor
    01:05
    Geen uitzending
  • 00:25
    Blind getrouwd: Australië
    01:35
    Geen uitzending
  • 00:45
    How I Met Your Mother
    01:10
    Geen uitzending
  • 00:55
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:25
    Suits
    01:05
    Geen uitzending
  • 00:50
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 00:25
    De douane in actie
    01:25
    Stukken van mensen
  • 00:25
    Fire Country
    01:25
    This Is Us
  • 00:15
    Oep z'n bakkes
  • 00:35
    Interior Design Masters
    01:50
    911 Crisis Center
  • 00:50
    FBI: International
    01:35
    Geen uitzending
  • 00:51
    Z-Energy
    00:57
    Herhalingslus
  • 00:53
    Tooldokter
    01:07
    De tip
  • 00:30
    Vanavond bij ons
    01:05
    Puur Oosters - Japans
  • 00:50
    Miss Scarlet and the Duke
    01:45
    Call the Midwife
  • 00:55
    American Housewife
    01:40
    Below Deck Mediterranean
  • 00:45
    NOS Journaal Laat
    01:15
    EenVandaag
  • 00:30
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 00:35
    De Grannies van Amsterdam
    01:10
    Curaçao en het wonder van het WK