Dit zie je donderdag 7 mei bij VTM, Q2 en op VTM GO

woensdag 6 mei 2020

Hierbij vind je enkele kijktips van VTM, Q2 en het gratis online videoplatform VTM GO voor morgen, donderdag 7 mei.

 


 

Highlights bij VTM:

In de telenovelle 'Sara' heeft Simon (Gert Winckelmans) om 20.00 uur twee gigantische problemen. Hij moet hoofdontwerper Marnix (Paul Codde) vertellen dat er bespaard moet worden en hij moet zijn tête-à-tête met modejournaliste Brenda (Aza Declerq) afzeggen. En die twee leggen zich daar zoals verwacht niet zomaar bij neer.

Om 20.35 uur is het weer lachen geblazen met een nieuwe aflevering van 'Ge Hadt Erbij Moeten Zijn'. Sergio Quisquater en Rob Vanoudenhoven delen hun zotste verhaal en die laatste gooit er zelfs nog een extra verhaal bovenop. Want waarom heeft Rob het VTM-logo in de boordsteen van zijn zwembad gegraveerd?

Na 'Ge Hadt Erbij Moeten Zijn' belooft 'Wat Een Jaar' om 21.10 uur een leuke mix van quiz, spel en nostalgie. Host Koen Wauters en teamcaptains Nathalie Meskens en Jonas Van Geel keren terug naar het jaar 1986. Dat doen ze samen met Leo Van der Elst, die toen op het WK het beslissende doelpunt maakte tegen Spanje en ons land zo voor het eerst richting halve finale stuurde, en Bart Kaëll, die in dat jaar zijn allereerste hit La Mamadora scoorde. Van de outifts en kapsels tot de decors, muziek en beelden: letterlijk alles dompelt hen onder in 'de tijd van toen'.

Highlights bij Q2 en  VTM GO:

Bij Q2 schittert Mila Kunis om 20.35 uur in de hoofdrol in de film 'Bad Moms'. De komedie vertelt het verhaal van Amy Mitchell, een mama die het heeft gehad met haar verantwoordelijkheden. Samen met twee, eveneens uitgeputte, moeders besluit ze even helemaal los te gaan.

Wie de slotaflevering van 'Dat Belooft Voor Later' op woensdag heeft gemist, kan terecht op VTM GO. Daar is het volledige voorbije seizoen te herbekijken.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play Actie logo

Wanneer een jongeman geëxecuteerd op straat wordt gevonden en een tweede slachtoffer in de buurt wordt neergeschoten, doen rechercheurs er alles aan om de gevaarlijke schutter op te sporen voordat hij opnieuw iemand doodt.

'The First 48', om 20.35 uur op Play Actie.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Radio 2 op VRT 1: ann&daan
    11:00
    Lentebeelden
  • 09:00
    Lentebeelden
    12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
  • 10:55
    Vos en Haas
    11:05
    Kaatjes Kameraadjes
  • 09:50
    Geen uitzending
    11:55
    Familie
  • 01:40
    Geen uitzending
    11:20
    Ik Vertrek
  • 09:20
    Geen uitzending
    15:05
    The Goldbergs
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:50
    All New Traffic Cops
  • 09:20
    Geen uitzending
    15:55
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    15:20
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    11:25
    Oogappels
  • 10:30
    Manifest
    11:20
    The Rookie
  • 10:40
    The First 48
    11:25
    Storage Wars
  • 10:45
    Next Level Chef
    11:30
    Chateau Meiland: En Route
  • 10:40
    The Speedboat Killer: The Killing of Charlotte Brown
    12:30
    Killer at the Crime Scene
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 10:33
    Roger
    11:00
    Vitamine 55
  • 10:50
    Chris Cooks Cymru
    11:25
    Open Vuur
  • 10:30
    Death in Paradise
    11:30
    The Marlow Murder Club
  • 10:25
    Below Deck Mediterranean
    12:05
    Grey's Anatomy
  • 10:45
    NOS Journaal
    13:15
    Kook mee met MAX
  • 10:40
    Buitenhof
    11:40
    MAX Maakt Mogelijk Helpt
  • 10:55
    Lena's dieren