Dit zie je donderdag 7 mei bij VTM, Q2 en op VTM GO

woensdag 6 mei 2020

Hierbij vind je enkele kijktips van VTM, Q2 en het gratis online videoplatform VTM GO voor morgen, donderdag 7 mei.

 


 

Highlights bij VTM:

In de telenovelle 'Sara' heeft Simon (Gert Winckelmans) om 20.00 uur twee gigantische problemen. Hij moet hoofdontwerper Marnix (Paul Codde) vertellen dat er bespaard moet worden en hij moet zijn tête-à-tête met modejournaliste Brenda (Aza Declerq) afzeggen. En die twee leggen zich daar zoals verwacht niet zomaar bij neer.

Om 20.35 uur is het weer lachen geblazen met een nieuwe aflevering van 'Ge Hadt Erbij Moeten Zijn'. Sergio Quisquater en Rob Vanoudenhoven delen hun zotste verhaal en die laatste gooit er zelfs nog een extra verhaal bovenop. Want waarom heeft Rob het VTM-logo in de boordsteen van zijn zwembad gegraveerd?

Na 'Ge Hadt Erbij Moeten Zijn' belooft 'Wat Een Jaar' om 21.10 uur een leuke mix van quiz, spel en nostalgie. Host Koen Wauters en teamcaptains Nathalie Meskens en Jonas Van Geel keren terug naar het jaar 1986. Dat doen ze samen met Leo Van der Elst, die toen op het WK het beslissende doelpunt maakte tegen Spanje en ons land zo voor het eerst richting halve finale stuurde, en Bart Kaëll, die in dat jaar zijn allereerste hit La Mamadora scoorde. Van de outifts en kapsels tot de decors, muziek en beelden: letterlijk alles dompelt hen onder in 'de tijd van toen'.

Highlights bij Q2 en  VTM GO:

Bij Q2 schittert Mila Kunis om 20.35 uur in de hoofdrol in de film 'Bad Moms'. De komedie vertelt het verhaal van Amy Mitchell, een mama die het heeft gehad met haar verantwoordelijkheden. Samen met twee, eveneens uitgeputte, moeders besluit ze even helemaal los te gaan.

Wie de slotaflevering van 'Dat Belooft Voor Later' op woensdag heeft gemist, kan terecht op VTM GO. Daar is het volledige voorbije seizoen te herbekijken.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm4 vtm

Een zelfmoordaanslag op een westerse woonwijk in de Saudische hoofdstad Riyad eist de levens van meer dan 120 burgers. FBI-agent Ronald Fleury stelt een vijfkoppig team samen om naar Riyad te reizen en de aanslag te onderzoeken. Van de lokale autoriteiten krijgen ze echter maar vijf dagen om hun werk uit te voeren. Bovendien worden Fleury en zijn collega's vanaf dag één tegengewerkt en zijn hun levens voortdurend in gevaar.

'The Kingdom', film uit 2007 met oa. Jamie Foxx, om 20.35 uur op VTM 4.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 16:15
    Over 5 jaar
    00:55
    VRT NWS laat
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    00:30
    Nachtlus
  • 16:45
    Spring
    21:00
    Geen uitzending
  • 16:35
    Blind getrouwd
    07:00
    Sprookjes van Klaas Vaak
  • 16:20
    Achter gesloten deuren
    00:00
    Ramsay's Kitchen Nightmares
  • 15:35
    Jack and Jill
    06:00
    Qmusic
  • 16:40
    Xena: Warrior Princess
    01:20
    Geen uitzending
  • 15:45
    Holiday Touchdown: A Chiefs Love Story
    23:55
    A Christmas in Switzerland
  • 16:30
    Home Improvement
    00:45
    SOS Piet
  • 16:40
    True Crime Belgium
    01:00
    Alter Ego
  • 16:10
    Grey's Anatomy
  • 16:25
    Cobra Kai
    00:25
    MIDMID
  • 15:30
    The Christmas Swap
    05:00
    Play kerst haardvuur 2025
  • 16:10
    World's Most Evil Killers
  • 14:00
    Herhalingslus
    22:00
    Wordt aangekondigd
  • 16:50
    Roger
    00:00
    Oh What A Night
  • 16:50
    Het Perfecte Feestmenu
    00:50
    Hidden Gems
  • 16:05
    Father Brown
    00:35
    A Remarkable Place to Die
  • 16:45
    American Pickers
    06:50
    Storage Wars
  • 16:05
    Pauw & De Wit
    00:35
    NOS Journaal
  • 16:30
    Met het Mes op Tafel
    01:00
    Nieuwsuur
  • 16:25
    Peperbollen
    05:40
    Raad eens hoeveel ik van je hou