Dit zie je dinsdag bij VTM en op VTM GO

maandag 20 april 2020

Hierbij vind je enkele kijktips van VTM en het gratis online videoplatform VTM GO voor dinsdag 21 april op een rijtje.

 


 

DINSDAG 21 APRIL

Highlights bij VTM:

Sergio Quisquater mag morgen om 20.35 uur samen met zijn vrouw en twee kinderen Steffi en Gill de spits afbijten in een nieuwe aflevering van 'Groeten Uit'. An Lemmens stuurt hen terug naar 1977, het jaar waarin rasentertainer Sergio 12 kaarsjes uitblies.

In de laatste 'Onderzoeksrechters', om 21.35 uur, zit de kijker onder andere op de eerste rij tijdens de getuigenis van onderzoeksrechter Mathys in een assisenzaak. Naast heel wat verhoren van verdachten geeft onderzoeksrechter Van Cauwenberghe ook een gastcollege aan studenten criminologie en ontvangt de Brusselse school 'Tada' onderzoeksrechter Van Linthout rond het thema 'de rechtbank’' Het volledige seizoen is te herbekijken op VTM GO.

Highlights bij CAZ 2:

Op dinsdag 21 en 28 april brengt CAZ 2 om 20.40 uur vier afleveringen van de Walter Presents-reeks 'Killer By The Lake' ('Le tueur du lac'), die zich drie jaar na de gebeurtenissen in 'Vanished By The Lake' afspeelt. In 'Killer By The Lake' gaan agenten Lise en Clovis op zoek naar een seriemoordenaar in Annecy, nadat daar twee lijken ontdekt werden. De volledige Franse misdaadreeks is ook te zien op VTM GO.

Highlights bij VTM GO:

Wie een kijkje wil nemen in de wereld van de miljonairsfamilie Rodenburg, zit goed op VTM GO. Daar zijn de volledige twee seizoenen van de VTM-reeks 'De Rodenburgs' te zien. Het verhaal begint op het ogenblik dat Karel Rodenburg (gespeeld door Mike Verdrengh) vijfenzestig wordt en de leiding van zijn imperium niet overdraagt aan zijn oudste zoon, maar aan een meer capabele buitenstaander.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts Zomer' - Birgit Van Mol (VTM)

Een Britse jongen van negentien Jay Slater, wil naar een festival op Tenerife. Tijdens de feestelijkheden raakt hij vermist. Zijn vrienden alarmeren de politie. En dan begint een hele lijdensweg voor de familie. Leeft hij nog? Is hij gestorven? Is er kwaad opzet in het spel of is er een ongeluk gebeurd?

'Telefacts Zomer', om 22.15 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:25
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    00:25
    VRT NWS laat
  • 00:05
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 22:45
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:05
    The Good Doctor
    01:00
    Geen uitzending
  • 00:00
    Blind getrouwd: Australië
    01:15
    Geen uitzending
  • 23:50
    How I Met Your Mother
    00:35
    Geen uitzending
  • 23:40
    Jojo Rabbit
    01:35
    Most Daring
  • 23:35
    ER
    00:20
    Suits
  • 23:40
    Ramona
    00:15
    SOS Piet
  • 23:35
    Stukken van mensen
    00:35
    Oogappels
  • 23:35
    Modern Family
    00:40
    Fire Country
  • 23:30
    Blue Bloods
    00:30
    Highway Thru Hell
  • 23:35
    Hello Goodbye NL
    00:30
    Come Dine with Me: The Professionals
  • 23:40
    The Rookie
    00:25
    FBI: International
  • 23:58
    Z-Beurs
    00:11
    Herhalingslus
  • 00:04
    Tooldokter
    00:16
    Publireportage
  • 00:00
    Toasted!
    00:25
    Vanavond bij ons
  • 23:55
    The Chelsea Detective
    00:45
    Miss Scarlet and the Duke
  • 00:05
    Scrubs
    00:55
    American Housewife
  • 21:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    05:50
    Nederland in Beweging
  • 00:00
    Opium op Oerol
    00:30
    De Nachtzoen
  • 23:25
    Die Andere Late Night
    00:10
    Dertigers