Dit zie je dinsdag bij VTM en op VTM GO

maandag 20 april 2020

Hierbij vind je enkele kijktips van VTM en het gratis online videoplatform VTM GO voor dinsdag 21 april op een rijtje.

 


 

DINSDAG 21 APRIL

Highlights bij VTM:

Sergio Quisquater mag morgen om 20.35 uur samen met zijn vrouw en twee kinderen Steffi en Gill de spits afbijten in een nieuwe aflevering van 'Groeten Uit'. An Lemmens stuurt hen terug naar 1977, het jaar waarin rasentertainer Sergio 12 kaarsjes uitblies.

In de laatste 'Onderzoeksrechters', om 21.35 uur, zit de kijker onder andere op de eerste rij tijdens de getuigenis van onderzoeksrechter Mathys in een assisenzaak. Naast heel wat verhoren van verdachten geeft onderzoeksrechter Van Cauwenberghe ook een gastcollege aan studenten criminologie en ontvangt de Brusselse school 'Tada' onderzoeksrechter Van Linthout rond het thema 'de rechtbank’' Het volledige seizoen is te herbekijken op VTM GO.

Highlights bij CAZ 2:

Op dinsdag 21 en 28 april brengt CAZ 2 om 20.40 uur vier afleveringen van de Walter Presents-reeks 'Killer By The Lake' ('Le tueur du lac'), die zich drie jaar na de gebeurtenissen in 'Vanished By The Lake' afspeelt. In 'Killer By The Lake' gaan agenten Lise en Clovis op zoek naar een seriemoordenaar in Annecy, nadat daar twee lijken ontdekt werden. De volledige Franse misdaadreeks is ook te zien op VTM GO.

Highlights bij VTM GO:

Wie een kijkje wil nemen in de wereld van de miljonairsfamilie Rodenburg, zit goed op VTM GO. Daar zijn de volledige twee seizoenen van de VTM-reeks 'De Rodenburgs' te zien. Het verhaal begint op het ogenblik dat Karel Rodenburg (gespeeld door Mike Verdrengh) vijfenzestig wordt en de leiding van zijn imperium niet overdraagt aan zijn oudste zoon, maar aan een meer capabele buitenstaander.


TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Ze Zeggen Dat' (VTM)

Zetten Andy en Dina hun relatie met de AI-liefjes verder? Ze buigen zich ook over de orgasmekloof. Een onderzoek met veel hoogtepunten en een climax met een heuse 'sekstafette'. Vervolgens gaat het duo verder met hun digitale scam via phishing aan huis.

'Ze Zeggen Dat', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Radio 2 op VRT 1: ann&daan
    06:00
    Mr. Magoo
  • 09:00
    Lentebeelden
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 10:09
    Simon
    05:00
    Geen uitzending
  • 09:40
    Geen uitzending
    06:00
    Kabouter Plop
  • 01:30
    Geen uitzending
    12:15
    Urk!
  • 09:20
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 10:00
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 08:45
    Geen uitzending
    15:35
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    02:20
    De Tafel van Gert
  • 10:05
    Fuller House
    02:35
    Geen uitzending
  • 09:35
    Seal Team
    02:05
    Geen uitzending
  • 09:30
    Open Vuur
    02:25
    Geen uitzending
  • 10:00
    Snapped
    02:15
    Geen uitzending
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 10:04
    Het zelfbouwhuis
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:30
    Snel, Makkelijk & Lekker - Het Weekmenu
    02:10
    Loïc: Zot van Koken
  • 09:45
    Murdoch Mysteries
    02:05
    Darby and Joan
  • 09:50
    NCIS
    02:00
    American Housewife
  • 10:00
    NOS Journaal
    02:25
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 09:50
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 10:10
    Nijntje & Vriendjes
    02:30
    Eva