'Dit is de ultieme relatietest!': Gunther Levi gaat voor het eerst kamperen zoals in 1988

maandag 1 februari 2021

In 'Groeten Uit' keert zanger en acteur Gunther Levi samen met zijn vrouw Charlotte, dochter Beau en zoon Otis terug naar 1988. In dat jaar is Gunther 12.

Het grootste deel van het weekend brengt het gezin op een wel heel aparte manier door... An Lemmens stuurt hen op pad met de camping car, zoals Gunther dat vroeger altijd deed. De kinderen zijn alvast enthousiast: 'Ik heb dat nog nooit gezien zo'n tent die uit zo'n bakje komt', vertelt Beau. Charlotte daarentegen ziet het minder goed zitten: 'Oh nee, dit is écht uit mijn comfortzone! Voor mij is dit stress.' En dan moet de ultieme relatietest nog komen… 'Mijn ouders maakte altijd ruzie als ze die tent moesten opzetten', vertelt Gunther. Bezwijkt Charlotte voor het kamperen of wordt het de horrornacht van haar leven?


Eenmaal gesetteld aan de tent, duikt er plots bezoek op. Gunthers zussen Heidi en Cindy en ook Chris en Davy van de Romeo’s hebben frietjes bij voor bij het zelfgemaakte potje stoofvlees. Al hebben ze eerst wat autopech moeten trotseren om er te geraken… Tijdens het eten komen er een aantal sappige jeugdverhalen bovendrijven: 'De ruzies tussen mij en Cindy zijn legendarisch, ik heb ooit haar duim gebroken.' Met zijn andere zus deed hij dan weer veelvuldig mee aan miniplaybackshows, waarbij ze ooit de eerste prijs wonnen voor hun performance op het Grease-liedje 'You're The One That I Want'. En dat mogen ze nu nog eens overdoen. Voor het eerst in 30 jaar staan Gunther en Heidi opnieuw samen in de spotlights.

Aan het einde van het weekend blikt het gezin terug op hun avontuur en wil An Lemmens weten hoe ze hun reis in de tijd hebben ervaren.

De afleveringen van 'Groeten Uit' zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.

'Groeten Uit 1988', dinsdag 2 februari om 20.40 uur bij VTM.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Naomi Melaer was 25 toen ze in april 2020 in haar huis in Zonhoven vermoord werd door haar partner, die ze een jaar eerder had leren kennen en die er alles aan deed om haar te controleren en haar te isoleren van haar hechte familie. De dader pleegde maanden later zelfmoord in zijn cel.

'En nu is ze dood.', om 21.25 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:00
    Thuis
    14:25
    De inzichten van...
  • 13:00
    Winterbeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 14:05
    Bumba
    14:10
    Timbalo
  • 13:40
    Familie
    14:10
    Wittekerke
  • 13:40
    Helicopter ER
    14:35
    Random Breath Test
  • 11:50
    Geen uitzending
    14:45
    S.W.A.T.
  • 13:00
    Geen uitzending
    14:55
    Xena: Warrior Princess
  • 08:35
    Geen uitzending
    16:05
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    15:15
    Geen uitzending
  • 13:35
    De Tafel van de Week
    14:10
    Bake Off Vlaanderen
  • 13:45
    Bohemian Rhapsody
    16:05
    Grey's Anatomy
  • 14:05
    Swamp People
    16:45
    Brooklyn Nine-Nine
  • 13:50
    De Gezonde Goesting
    14:25
    The Real Housewives of Beverly Hills
  • 13:45
    Forensic Files II
    14:10
    Snapped
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 14:04
    Aan de wand
    14:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 13:35
    Becoming Meewis
    14:15
    Sarah's Sweet Table
  • 13:50
    Agatha Christie's Marple
  • 14:00
    First Dates Australia
    15:05
    Paradise
  • 14:00
    NOS Journaal
    16:05
    Tussen Kunst en Kitsch
  • 13:45
    De Ongelooflijke Podcast
    14:40
    Noord-Zuid-Oost-West
  • 14:05
    Agent Binky
    14:15
    SamSam