'Dit is de ultieme relatietest!': Gunther Levi gaat voor het eerst kamperen zoals in 1988

maandag 1 februari 2021

In 'Groeten Uit' keert zanger en acteur Gunther Levi samen met zijn vrouw Charlotte, dochter Beau en zoon Otis terug naar 1988. In dat jaar is Gunther 12.

Het grootste deel van het weekend brengt het gezin op een wel heel aparte manier door... An Lemmens stuurt hen op pad met de camping car, zoals Gunther dat vroeger altijd deed. De kinderen zijn alvast enthousiast: 'Ik heb dat nog nooit gezien zo'n tent die uit zo'n bakje komt', vertelt Beau. Charlotte daarentegen ziet het minder goed zitten: 'Oh nee, dit is écht uit mijn comfortzone! Voor mij is dit stress.' En dan moet de ultieme relatietest nog komen… 'Mijn ouders maakte altijd ruzie als ze die tent moesten opzetten', vertelt Gunther. Bezwijkt Charlotte voor het kamperen of wordt het de horrornacht van haar leven?


Eenmaal gesetteld aan de tent, duikt er plots bezoek op. Gunthers zussen Heidi en Cindy en ook Chris en Davy van de Romeo’s hebben frietjes bij voor bij het zelfgemaakte potje stoofvlees. Al hebben ze eerst wat autopech moeten trotseren om er te geraken… Tijdens het eten komen er een aantal sappige jeugdverhalen bovendrijven: 'De ruzies tussen mij en Cindy zijn legendarisch, ik heb ooit haar duim gebroken.' Met zijn andere zus deed hij dan weer veelvuldig mee aan miniplaybackshows, waarbij ze ooit de eerste prijs wonnen voor hun performance op het Grease-liedje 'You're The One That I Want'. En dat mogen ze nu nog eens overdoen. Voor het eerst in 30 jaar staan Gunther en Heidi opnieuw samen in de spotlights.

Aan het einde van het weekend blikt het gezin terug op hun avontuur en wil An Lemmens weten hoe ze hun reis in de tijd hebben ervaren.

De afleveringen van 'Groeten Uit' zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.

'Groeten Uit 1988', dinsdag 2 februari om 20.40 uur bij VTM.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Carmen - 'F.C. De Kampioenen'

Het is 1 april, een hoogdag voor Xavier. Zijn aprilgrappen worden echter door weinigen gesmaakt. Hij probeert Fernand een poets te bakken door verkleed als Arabier voor veel geld een duif van hem te kopen. Hij krijgt echter al snel de rekening gepresenteerd. Bieke wil een nieuwe account binnenhalen en besluit de verantwoordelijke te verleiden. Ze zegt Marc dat het een aprilgrap is. Ook zij krijgt het deksel op haar neus.

'FC De Kampioenen', om 20.20 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:10
    #LikeMe
    18:40
    Dierendokters 24/7
  • 18:00
    Evangelicals: from faith to power
    18:55
    Sporza: Milaan Cortina 2026
  • 18:00
    Ket & Doc
    18:15
    Videoclips #likeme
  • 16:55
    The Voice van Vlaanderen
    19:00
    VTM Nieuws
  • 17:50
    Interrogation Raw
    18:40
    De Wereld Van De Marechaussee
  • 18:05
    S.W.A.T.
    18:50
    The Addams Family
  • 18:05
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 17:55
    Zorro
    00:45
    Geen uitzending
  • 17:50
    Are You Being Served?
    20:00
    Nonkel Jef
  • 17:20
    Huizenjagers
    20:00
    Stukken van mensen
  • 17:40
    NCIS
    23:05
    Criminal Minds
  • 18:00
    Brooklyn Nine-Nine
    20:35
    King Arthur: Legend of the Sword
  • 17:55
    Chateau Meiland
    20:35
    Leef!
  • 17:45
    World's Most Evil Killers
  • 17:43
    Trends Doc
    18:43
    CEO van mijn leven
  • 18:02
    Zo doe je het!
    18:55
    Seventies To Seven
  • 17:45
    Loïc zot van koken weekmenu
    18:40
    Het Weekmenu
  • 18:00
    London Kills
    19:00
    Call the Midwife
  • 18:05
    Lie to Me
    19:00
    Paradise
  • 18:10
    NOS Olympische Winterspelen
    21:50
    NOS Olympische Winterspelen Studio Olimpico
  • 18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
    18:15
    EenVandaag
  • 17:55
    Welkom thuis
    18:15
    Voor het blok