Deze week zijn de 'Huizenjagers' op pad in de Kempen

zondag 4 augustus 2024
Foto: Play4 - © Play Media 2024

Een nieuwe week, een nieuwe lading 'Huizenjagers'! En deze week rijdt het Busje richting de Antwerpse Kempen. Babette, Vincent en Nicki zullen diep in hun vastgoedportefeuille moeten duiken om te voldoen aan de wensen van de potentiële kopers.

Wie o wie mag de 'Huizenjagers'-trofee mee richting kantoor nemen?


Makelaars
Met een achtergrond in rechten en een passie voor vastgoed, heeft Babette haar eigen makelaarskantoor opgericht. Ze begon als makelaar in Spanje, en heeft zich nu dus ook gestort op de Belgische immomarkt. Haar sociale aanpak en ondernemende mindset maken haar tot een gedreven makelaar.

Vincent brengt de unieke combinatie van charme en vakkennis met zich mee. Hij noemt zichzelf geen gladde verkoper, maar eerder een vlotte babbelaar. Vincent heeft kantoren over heel Vlaanderen en zal met zijn brede netwerk en persoonlijke aanpak de ideale panden proberen voor te schotelen aan zijn potentiële kopers.

Nicki is een bezige bij en combineert haar job als Office-manager met haar job als makelaar. Ze houdt ervan om mensen te kunnen helpen met het zoeken naar hun droomwoning en zo hun toekomst mee te kunnen bepalen. De gemoedelijke makelaar zal haar lach in de strijd gooien om de andere twee makelaars af te stoppen.

Aflevering 1: Sofian & Yasmina – Eigen stekje
​Sofian & Yasmina zijn acht jaar getrouwd en zijn samen met hun dochtertje op zoek naar een eigen stekje. Momenteel wonen ze nog in een huurhuis, maar ze schakelen nu Huizenjagers in om hun eigen droomwoning op de kopt te tikken met een budget van €350.000

Aflevering 2: Ann & Geert – Kangoeroewoning
​Ann en Geert zoeken een kangoeroewoning waar ze samen met Geerts ouders kunnen wonen. Op zo’n vijf jaar tijd hebben ze al heel wat woningen bezocht, maar niets bleek goed genoeg te zijn. Naast de kangoeroewoning, zouden Ann en Geert ook wat extra plaats willen voor hun honden, kippen, geiten en in de toekomst misschien nog wel een varkentje. Hun budget is €650.000.

Aflevering 3: Lisa & Kevin – Huisje aan het water
​Lisa en Kevin zijn op zoek naar een knus huisje aan het water in de Kempen met een budget van €300.000. Ze verlangen naar een rustige plek voor zichzelf en hun hondje Nell, met ruimte voor het mobiele kapsalon van Lisa.

Aflevering 4: Wendy & Tino – Woning met zonnige tuin
​Wendy en Tino vormen een nieuw samengesteld gezin en zoeken een huis met een zonnige tuin voor €350.000. Wendy hoopt via Huizenjagers haar droomhuis te scoren, waar ze samen met haar dochters een nieuw leven kan opbouwen.

'Huizenjagers Kempen', van 5 t.e.m. 8 augustus op Play4 en vanaf maandag integraal op GoPlay.


Huizenjagers op tv
Donderdag 27 november 2025 om 11u35  »
Play 4
Vicky, Jan en dochters Sara en Lisa gaan elk jaar naar de Ardennen en nu willen ze er graag een vakantiehuisje voor 125.000 euro. Een afgelegen plek met een prachtig zicht is een belangrijke vereiste. En het huisje moet een typische chalet zijn.
Donderdag 27 november 2025 om 19u00  »
Play 4
Els, Andy en dochtertje Helena zoeken naar een stenen vakantiewoning met een onderhoudsvriendelijke tuin. Het moet bovendien in de bewoonde wereld liggen én instapklaar zijn. Met een budget van 100.000 euro wordt dat geen gemakkelijke opdracht.
Vrijdag 28 november 2025 om 11u15  »
Play 4
Els, Andy en dochtertje Helena zoeken naar een stenen vakantiewoning met een onderhoudsvriendelijke tuin. Het moet bovendien in de bewoonde wereld liggen én instapklaar zijn. Met een budget van 100.000 euro wordt dat geen gemakkelijke opdracht.
Zaterdag 29 november 2025 om 16u10  »
Play 4
Peter, Jeroen en Maïté zijn de Huizenjagers van dienst in de Ardennen. De eerste opdracht komt van Kristel, Dirk en hun kinderen Connor en Kyra. Ze zoeken een hoeve in de regio van Durbuy waar ze een B&B kunnen opstarten voor 300.000 euro.
Zaterdag 29 november 2025 om 17u10  »
Play 4
Nadia, Gino en zoontje Milan willen opnieuw in de Ardennen gaan wonen, de plek waar Nadia vandaan komt. Ze zoeken een moderne villa voor 400.000 euro met vier slaapkamers en twee badkamers. Ook een grote tuin om te barbecueën is een must.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm2 logo

Het is de laatste ochtend op het eiland. De overgebleven koppels moeten beslissen: willen ze zich binden aan hun partner en samen vertrekken of zullen ze de relatie op het eiland beëindigen. Wie kiest voluit voor de liefde?

'Gestrand op Honeymoon Island - Australië', om 19.10 uur op VTM 2.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:10
    Hallo Kroket
    01:00
    Het weer (laat)
  • 06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
    09:00
    Herfstbeelden
  • 07:10
    Kaatjes Kameraadjes
    06:00
    Tik Tak
  • 07:05
    Jabaloe
    07:15
    De avonturen van Lolly Lolbroek
  • 02:50
    Geen uitzending
    00:10
    Gestrand op Honeymoon Island - Australië
  • 06:00
    Qmusic
    09:00
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    00:55
    Geen uitzending
  • 01:05
    JOE XMAS
    23:50
    A Holiday Spectacular
  • 06:00
    Joe
    01:25
    Geen uitzending
  • 06:00
    Radio Nostalgie
    01:45
    De Tafel van Gert
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:25
    FBI
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:25
    Cobra Kai
  • 06:40
    The Block Australia
    01:25
    Love It or List It UK
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:05
    My Life is Murder
  • 04:08
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:07
    Roger
    00:00
    Oh What A Night
  • 06:55
    A la carte
    01:50
    Winterse Kost
  • 06:55
    Death in Paradise
    01:45
    Inside Man
  • 07:10
    Zombie House Flipping
    01:00
    Hudson & Rex
  • 07:10
    NOS Journaal
    01:15
    Pauw & De Wit
  • 07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
    01:35
    Nieuwsuur
  • 07:12
    Zin in Zappelin
    00:20
    Onderweg naar liefde