Deze week zijn de 'Huizenjagers' op pad in de Kempen

zondag 4 augustus 2024

Een nieuwe week, een nieuwe lading 'Huizenjagers'! En deze week rijdt het Busje richting de Antwerpse Kempen. Babette, Vincent en Nicki zullen diep in hun vastgoedportefeuille moeten duiken om te voldoen aan de wensen van de potentiële kopers.

Wie o wie mag de 'Huizenjagers'-trofee mee richting kantoor nemen?


Makelaars
Met een achtergrond in rechten en een passie voor vastgoed, heeft Babette haar eigen makelaarskantoor opgericht. Ze begon als makelaar in Spanje, en heeft zich nu dus ook gestort op de Belgische immomarkt. Haar sociale aanpak en ondernemende mindset maken haar tot een gedreven makelaar.

Vincent brengt de unieke combinatie van charme en vakkennis met zich mee. Hij noemt zichzelf geen gladde verkoper, maar eerder een vlotte babbelaar. Vincent heeft kantoren over heel Vlaanderen en zal met zijn brede netwerk en persoonlijke aanpak de ideale panden proberen voor te schotelen aan zijn potentiële kopers.

Nicki is een bezige bij en combineert haar job als Office-manager met haar job als makelaar. Ze houdt ervan om mensen te kunnen helpen met het zoeken naar hun droomwoning en zo hun toekomst mee te kunnen bepalen. De gemoedelijke makelaar zal haar lach in de strijd gooien om de andere twee makelaars af te stoppen.

Aflevering 1: Sofian & Yasmina – Eigen stekje
​Sofian & Yasmina zijn acht jaar getrouwd en zijn samen met hun dochtertje op zoek naar een eigen stekje. Momenteel wonen ze nog in een huurhuis, maar ze schakelen nu Huizenjagers in om hun eigen droomwoning op de kopt te tikken met een budget van €350.000

Aflevering 2: Ann & Geert – Kangoeroewoning
​Ann en Geert zoeken een kangoeroewoning waar ze samen met Geerts ouders kunnen wonen. Op zo’n vijf jaar tijd hebben ze al heel wat woningen bezocht, maar niets bleek goed genoeg te zijn. Naast de kangoeroewoning, zouden Ann en Geert ook wat extra plaats willen voor hun honden, kippen, geiten en in de toekomst misschien nog wel een varkentje. Hun budget is €650.000.

Aflevering 3: Lisa & Kevin – Huisje aan het water
​Lisa en Kevin zijn op zoek naar een knus huisje aan het water in de Kempen met een budget van €300.000. Ze verlangen naar een rustige plek voor zichzelf en hun hondje Nell, met ruimte voor het mobiele kapsalon van Lisa.

Aflevering 4: Wendy & Tino – Woning met zonnige tuin
​Wendy en Tino vormen een nieuw samengesteld gezin en zoeken een huis met een zonnige tuin voor €350.000. Wendy hoopt via Huizenjagers haar droomhuis te scoren, waar ze samen met haar dochters een nieuw leven kan opbouwen.

'Huizenjagers Kempen', van 5 t.e.m. 8 augustus op Play4 en vanaf maandag integraal op GoPlay.


Huizenjagers op tv
Dinsdag 29 september om 11u50  »
Play 4
Tessa en Kenzo zijn op zoek naar een rustige woonplek, bij voorkeur in een huis met karakter.
Dinsdag 29 september om 17u10  »
Play 4
Suzanne wil graag haar grote droom waarmaken en een huis aan zee kopen. Ze vindt dat het nu tijd is om samen met al haar zes katten definitief daarheen te trekken en niet te wachten tot aan haar pensioen.
Woensdag 30 september om 11u50  »
Play 4
Suzanne wil graag haar grote droom waarmaken en een huis aan zee kopen. Ze vindt dat het nu tijd is om samen met al haar zes katten definitief daarheen te trekken en niet te wachten tot aan haar pensioen.
Woensdag 30 september om 17u10  »
Play 4
Sandy wil een eigen plekje voor haar en haar twee kinderen, liefst in de regio Bredene of Oostende.
Donderdag 1 oktober om 11u50  »
Play 4
Sandy wil een eigen plekje voor haar en haar twee kinderen, liefst in de regio Bredene of Oostende.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Got Talent' (VTM)

Nora-Leah toont in de vierde auditieshow dat meisjes net zo goed kunnen breakdancen als jongens. Clown Tof doet dan weer heel erg haar best om de jury aan het lachen te krijgen, terwijl Meermens een wel héél bijzondere ode brengt aan zijn vriendin.

'Got Talent', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 01:10
    Journaallus
    00:45
    VRT NWS Villa Politica
  • 00:50
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 00:15
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:15
    Geen uitzending
    01:45
    NYPD Blue
  • 01:40
    Geen uitzending
    09:45
    MasterChef Australië
  • 01:50
    Geen uitzending
    01:45
    The Big Bang Theory
  • 01:50
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:25
    Joe
    00:15
    The Royal Christmas Mix-up
  • 01:25
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 01:50
    De Zussen Coorevits
    02:25
    De Tafel van Gert
  • 01:25
    How to Get Away With Murder
    02:40
    Geen uitzending
  • 01:50
    Pawn Stars
    01:25
    World's Most Dangerous Prisoners
  • 01:40
    Masterchef New Zealand
    02:50
    Geen uitzending
  • 01:30
    Geen uitzending
    07:35
    Without a Trace
  • 00:51
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 02:16
    Het appartement
    05:55
    Sixties To Six
  • 02:05
    Urban Barbecue
    02:15
    De Open Vuur Roadtrip naar Zweden
  • 02:15
    Ripper Street
    02:15
    Outrageous
  • 01:35
    Burn Notice
    02:40
    Below Deck Down Under
  • 01:50
    NOS Journaal
    02:00
    EenVandaag
  • 01:35
    Café Kockelmann
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 01:45
    90's Dance