Deze week zijn de 'Huizenjagers' op pad in de Kempen

zondag 4 augustus 2024
Foto: Play4 - © Play Media 2024

Een nieuwe week, een nieuwe lading 'Huizenjagers'! En deze week rijdt het Busje richting de Antwerpse Kempen. Babette, Vincent en Nicki zullen diep in hun vastgoedportefeuille moeten duiken om te voldoen aan de wensen van de potentiële kopers.

Wie o wie mag de 'Huizenjagers'-trofee mee richting kantoor nemen?


Makelaars
Met een achtergrond in rechten en een passie voor vastgoed, heeft Babette haar eigen makelaarskantoor opgericht. Ze begon als makelaar in Spanje, en heeft zich nu dus ook gestort op de Belgische immomarkt. Haar sociale aanpak en ondernemende mindset maken haar tot een gedreven makelaar.

Vincent brengt de unieke combinatie van charme en vakkennis met zich mee. Hij noemt zichzelf geen gladde verkoper, maar eerder een vlotte babbelaar. Vincent heeft kantoren over heel Vlaanderen en zal met zijn brede netwerk en persoonlijke aanpak de ideale panden proberen voor te schotelen aan zijn potentiële kopers.

Nicki is een bezige bij en combineert haar job als Office-manager met haar job als makelaar. Ze houdt ervan om mensen te kunnen helpen met het zoeken naar hun droomwoning en zo hun toekomst mee te kunnen bepalen. De gemoedelijke makelaar zal haar lach in de strijd gooien om de andere twee makelaars af te stoppen.

Aflevering 1: Sofian & Yasmina – Eigen stekje
​Sofian & Yasmina zijn acht jaar getrouwd en zijn samen met hun dochtertje op zoek naar een eigen stekje. Momenteel wonen ze nog in een huurhuis, maar ze schakelen nu Huizenjagers in om hun eigen droomwoning op de kopt te tikken met een budget van €350.000

Aflevering 2: Ann & Geert – Kangoeroewoning
​Ann en Geert zoeken een kangoeroewoning waar ze samen met Geerts ouders kunnen wonen. Op zo’n vijf jaar tijd hebben ze al heel wat woningen bezocht, maar niets bleek goed genoeg te zijn. Naast de kangoeroewoning, zouden Ann en Geert ook wat extra plaats willen voor hun honden, kippen, geiten en in de toekomst misschien nog wel een varkentje. Hun budget is €650.000.

Aflevering 3: Lisa & Kevin – Huisje aan het water
​Lisa en Kevin zijn op zoek naar een knus huisje aan het water in de Kempen met een budget van €300.000. Ze verlangen naar een rustige plek voor zichzelf en hun hondje Nell, met ruimte voor het mobiele kapsalon van Lisa.

Aflevering 4: Wendy & Tino – Woning met zonnige tuin
​Wendy en Tino vormen een nieuw samengesteld gezin en zoeken een huis met een zonnige tuin voor €350.000. Wendy hoopt via Huizenjagers haar droomhuis te scoren, waar ze samen met haar dochters een nieuw leven kan opbouwen.

'Huizenjagers Kempen', van 5 t.e.m. 8 augustus op Play4 en vanaf maandag integraal op GoPlay.


Huizenjagers op tv
Maandag 18 mei 2026 om 16u55  »
Play 4
De week start meteen in galop voor de miljoenenmakelaars. Dit gezin met vier kinderen zoekt een villa ?n paardenparadijs tussen Putte, Keerbergen en Bonheiden. De vrijstaande woning moet stallen hebben.
Dinsdag 19 mei 2026 om 12u15  »
Play 4
De week start meteen in galop voor de miljoenenmakelaars. Dit gezin met vier kinderen zoekt een villa ?n paardenparadijs tussen Putte, Keerbergen en Bonheiden. De vrijstaande woning moet stallen hebben.
Dinsdag 19 mei 2026 om 17u10  »
Play 4
Een pittige tweede opdracht voor de exclusieve huizenjagers. Goele en schoondochter Annemie zijn op zoek naar een co-housing voor de hele familie. Ze willen graag vier aparte woonunits.
Woensdag 20 mei 2026 om 12u20  »
Play 4
Een pittige tweede opdracht voor de exclusieve huizenjagers. Goele en schoondochter Annemie zijn op zoek naar een co-housing voor de hele familie. Ze willen graag vier aparte woonunits.
Woensdag 20 mei 2026 om 17u15  »
Play 4
Paul De Grande, 's lands bekendste antiquair, heeft onlangs zijn kasteel in Snellegem verkocht. Hij is op zoek naar een nieuw luxepand voor zichzelf en zijn uitgebreide collectie antiek.

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

Door zijn moeilijke thuissituatie verblijft de veertienjarige Johnny in een instelling. Hij maakt deel uit van de bende van Luca en dealt drugs, maar stiekem droomt hij van een beter leven. Op een dag krijgt hij de beroemde acteur Antony als vaste klant. Er ontstaat een bijzondere band tussen de twee.

'Dealer', film uit 2021 met oa. Ben Segers en Veerle Baetens, om 20.35 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 01:30
    Het weer (laat)
    01:35
    Sporza: Giro magazine
  • 23:45
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 01:00
    VRT NWS journaal met VGT
    01:35
    Geen uitzending
  • 01:10
    Geen uitzending
    05:55
    Kabouter Plop
  • 01:10
    Geen uitzending
    12:55
    Een Eigen Huis
  • 00:55
    Dave
    01:25
    Geen uitzending
  • 01:20
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:15
    Geen uitzending
    15:35
    Baywatch
  • 00:35
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 01:15
    De Tafel van de Week
    03:10
    Geen uitzending
  • 00:50
    Criminal Minds
    01:35
    Geen uitzending
  • 01:10
    Blood & Treasure
    02:55
    Geen uitzending
  • 00:50
    The Real Housewives: Ultimate Girls Trip
    01:50
    Zo Man Zo Vrouw
  • 01:10
    Geen uitzending
    06:35
    Without a Trace
  • 00:03
    Herhalingslus
    02:17
    Alle Zaken op een Rijtje
  • 01:28
    Het appartement
    01:48
    De tip
  • 01:00
    Lekker Messy
    01:50
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 00:45
    The Doctor Blake Mysteries
    01:45
    Midsomer Murders
  • 01:00
    The Secret Lives of Mormon Wives
    01:50
    NCIS
  • 01:30
    EenVandaag
    02:10
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 01:00
    Dit is de Week
    01:55
    Nieuwsuur
  • 01:05
    First Dates
    02:50
    Andere Tijden Sport