Derde en laatste reeks 'Zingaburia' start op Ketnet

Al twee jaar lang kunnen de Ketnetters de ko(s)mische muzikale avonturen volgen van Spacey (Liesa Van der Aa), Toon (Jonas Leemans), Torro (Bert Huysentruyt) en kapitein Charles (Jonas Van Geel), die met hun ruimteschip de Zingaburia door het heelal reizen.
Star Trek-gewijs zijn ze op weg ‘to boldly go where no one has gone before’, meer bepaald naar de planeet Azifrikameropa. Omdat de Zingaburezen daar nog altijd niet zijn aangekomen, volgt nu uiteraard de derde reeks.
Omdat dit de laatste etappe is van de lange reis, mogen we een antwoord verwachten op de Vraag der vragen: zullen onze helden op hun bestemming geraken? En indien wel, hoe ziet die planeet er uit? Waarom heeft het zo lang geduurd? En hoe gaat het verder met de vier vrienden?
Spanning
De reis blijft spannend. Spacey maakt een bescheiden zijsprongetje als wedding planner voor het huwelijk van Koning Sop (Geert Van Rampelberg).
Er komen ook geregeld vervelende bezoekers langs: een heks die een werkster zoekt (Marleen Merckx); de Grote Grommofoon (Peter Van Den Begin) dreigt iedereen in klapstoelen te veranderen; een zeerover met een laag zelfbeeld (Wim Willaert); een juf met een baard (Alice Reys); een prinses die... dat kunnen we niet verklappen (Anemone Valcke).
Romantiek
En o ja, er hangt romantiek in de lucht. Enfin, in de ruimte. Dat is een nieuw gegeven, waar de ruimtereizigers niet meteen raad mee weten. Nee, aan emoties zal het in deze slotreeks niet ontbreken.
Ook dit seizoen zijn de gastacteurs niet van de minsten: naast de al vermelde namen onder meer ook Tom Van Dyck, Karin Tanghe, Michael Pas, Evelien Bosmans en Pieter Embrechts. Meer hoeven we daar niet aan toe te voegen.
Verder wordt er weer gedanst en gezongen dat de stukken er af vliegen, of wat had u gedacht?
Ook deze derde reeks van Zingaburia is – om het kort samen te vatten - een lichtjes absurde science fictionserie die de fantasie prikkelt, en boordevol humor en muziek zit. Een programma met meer dan één bodem en dat maakt het ook voor de papa’s en de mama’s leuk om te kijken.
Hugo Matthysen schreef opnieuw het scenario en de muziek werd gemaakt door Ronny Mosuse en Hugo Matthysen.
Aflevering 1: Barry Bakboord – zondag 1.12
De Zingaburia krijgt bezoek van Barry Bakboord. Hij wil zijn mama trots maken door een echte zeerover te worden. Toon, Torro en Spacey helpen hem daarbij.
Gastacteur: Wim Willaert (Barry Bakboord)
'Zingaburia III', vanaf zondag 1 december om 19.30 uur op Ketnet.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kürt Rogiers na de exit uit 'De Verraders': 'Nu hoop ik toch dat Stephanie zal winnen'
- Amber Piddington uit ‘De Slimste Mens ter Wereld’: verrassende ontknoping na 14 deelnames
- Kijkcijfers: 30 en 31 oktober & 1 november 2026
- Intrede van Sinterklaas in Antwerpen: Ketnet maakt datum en programma bekend
- Volg de tussentijdse verkiezingen in de USA op VRT NWS via radio, televisie en online
- Geheime recensenten schuiven aan in 'Mijn Restaurant', maar bij LABO loopt het helemaal mis…
- 'Meldpunt Actueel' en 'Villa VdB' over de groeiende druk op mantelzorgers
- Barcelona, Liverpool en Belgische clubs in actie: nieuwe week Europees topvoetbal LIVE bij Play Sports
- VRT NWS-docu ‘Leven van de Colorado’ toont groeiende watercrisis in Amerika: Bert De Vroey trekt door vijf staten
- ‘Gevangenisdirecteurs’ toont harde realiteit achter tralies: 'Dat is echt crimineel'
- Radiostudio Qmusic blijft leeg: Domien en Anton maken middagshow bij luisteraars over de vloer
- Feestelijke sloteditie van Iedereen Klassiek brengt vijftienduizend muziekliefhebbers samen in Brugge
- Hoe doet hij het?! Sander stapt om 16.22 uur uit zijn studio zonder tijd en breekt eigen record
- 'Qmusic Top 40 Live' brengt The Bausa, The Opposites en Suzan & Freek samen in Rotterdam Ahoy
- Libelle krijgt eigen radiozender: dit mag je vanaf 1 december verwachten
Multimedia SPOTLIGHT
-
Noah offert bondgenoot Bert in 'De Verraders' -
'Gevangenisdirecteurs' toont schrijnende gevolgen van stakingen -
Faroek opent aanval op verrader Stephanie aan De Ronde Tafel -
Deze tactiek hanteert Pauline Slangen in 'Expeditie Robinson'
-
'Ik vind hem kleiner dan gedacht!' -
'Expeditie Robinson' start met stevige realitycheck -
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes' -
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant' -
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit -
Shauna: van euforie naar bittere exit in 'De Verraders' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'The Mob' op Disney+ -
Wie blijft samen? Wie vraagt de scheiding aan? -
'Reputatieschade? Je m’en fous!' -
'De Verhulstjes' gaan bowlen! -
'Monsters: The Truth Behind the Myths' nieuw op National Geographic -
'Freak circus' zet podium van 'Got Talent' in vuur en vlam -
Stream de nieuwe mysterieserie'Phony' op Disney+ -
Eerste service legt pijnpunten bloot in 'Mijn Restaurant' -
'Taken: Natalee Holloway' in november nieuw op Netflix
-
Margriet Hermans gelooft Shauna Dewit voor geen haar -
Graaft Femke haar eigen graf in 'Thuis'? -
'De carwash draaide op mijn kosten' -
Mattias en Marjan nemen afscheid van elkaar voor het beslissingsmoment -
Streamz onthult trailer voor nieuwe dramareeks 'Omerta'
Kijktip van de dag

Een verrassende wending: een geheim recensentenduo krijgt een belangrijk aandeel in de wedstrijd. Terwijl de duo's hun juryscores verwerken en de takeaway voorbereiden, bezoeken de geheime recensenten onopgemerkt al twee restaurants.
'Mijn Restaurant', om 20.40 uur op VTM.


































