Derde en laatste reeks 'Zingaburia' start op Ketnet

Al twee jaar lang kunnen de Ketnetters de ko(s)mische muzikale avonturen volgen van Spacey (Liesa Van der Aa), Toon (Jonas Leemans), Torro (Bert Huysentruyt) en kapitein Charles (Jonas Van Geel), die met hun ruimteschip de Zingaburia door het heelal reizen.
Star Trek-gewijs zijn ze op weg ‘to boldly go where no one has gone before’, meer bepaald naar de planeet Azifrikameropa. Omdat de Zingaburezen daar nog altijd niet zijn aangekomen, volgt nu uiteraard de derde reeks.
Omdat dit de laatste etappe is van de lange reis, mogen we een antwoord verwachten op de Vraag der vragen: zullen onze helden op hun bestemming geraken? En indien wel, hoe ziet die planeet er uit? Waarom heeft het zo lang geduurd? En hoe gaat het verder met de vier vrienden?
Spanning
De reis blijft spannend. Spacey maakt een bescheiden zijsprongetje als wedding planner voor het huwelijk van Koning Sop (Geert Van Rampelberg).
Er komen ook geregeld vervelende bezoekers langs: een heks die een werkster zoekt (Marleen Merckx); de Grote Grommofoon (Peter Van Den Begin) dreigt iedereen in klapstoelen te veranderen; een zeerover met een laag zelfbeeld (Wim Willaert); een juf met een baard (Alice Reys); een prinses die... dat kunnen we niet verklappen (Anemone Valcke).
Romantiek
En o ja, er hangt romantiek in de lucht. Enfin, in de ruimte. Dat is een nieuw gegeven, waar de ruimtereizigers niet meteen raad mee weten. Nee, aan emoties zal het in deze slotreeks niet ontbreken.
Ook dit seizoen zijn de gastacteurs niet van de minsten: naast de al vermelde namen onder meer ook Tom Van Dyck, Karin Tanghe, Michael Pas, Evelien Bosmans en Pieter Embrechts. Meer hoeven we daar niet aan toe te voegen.
Verder wordt er weer gedanst en gezongen dat de stukken er af vliegen, of wat had u gedacht?
Ook deze derde reeks van Zingaburia is – om het kort samen te vatten - een lichtjes absurde science fictionserie die de fantasie prikkelt, en boordevol humor en muziek zit. Een programma met meer dan één bodem en dat maakt het ook voor de papa’s en de mama’s leuk om te kijken.
Hugo Matthysen schreef opnieuw het scenario en de muziek werd gemaakt door Ronny Mosuse en Hugo Matthysen.
Aflevering 1: Barry Bakboord – zondag 1.12
De Zingaburia krijgt bezoek van Barry Bakboord. Hij wil zijn mama trots maken door een echte zeerover te worden. Toon, Torro en Spacey helpen hem daarbij.
Gastacteur: Wim Willaert (Barry Bakboord)
'Zingaburia III', vanaf zondag 1 december om 19.30 uur op Ketnet.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Streamz Original ‘Putain’ wint de Ha! van HUMO 2025
- Suzy Hendrikx, pionier van VTM Nieuws, overleden
- KRO-NCRV maakt thema 'The Passion 2026' bekend en opent inschrijvingen voor kruisdragers
- Mis niets van de Olympische Winterspelen Milaan Cortina bij Sporza
- Roos Moggré twee weken achtereen op de late avond op NPO 1
- Dit zie je dinsdag in 'Vier Handen op één Buik'
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Vrouw die vriendin van ex-partner aanviel staat terecht in derde aflevering van 'De Rechtbank'
- 'Focus' over de anticonceptiepil: Het gebruik daalt, is dat erg?
- 'Opsporing Verzocht' kijk je vanaf nu op maandag
- NPO 3FM lanceert twee veelbelovende 3FM Talents tijdens Eurosonic Noorderslag
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Leeuwarden
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Q-dj’s Maarten & Dorothee verdubbelen het netto jaarloon van een Q-luisteraar in slechts 60 seconden
- Joris van den Berg wint Theo Koomen Award 2025
Multimedia SPOTLIGHT
-
'A Knight of the Seven Kingdoms' vanaf maandag te streamen op HBO Max -
Zelfs de bus heeft twee gezichten in 'Bestemming X' -
Even slikken voor Bart Appeltans in 'Een Echte Job' -
Verdubbel je jaarloon in 60 seconden! -
Zijn Q-gezichten Gerben Tuerlinckx en Clémentine Caron 'Twins?!' -
Disney+ onthult teaser voor tweede seizoen van 'Paradise' -
Derde seizoen van 'Euphoria' binnenkort op HBO Max -
Eric Goens laat professionele huurmoordenaar aan het woord -
Exclusieve kijk achter de schermen van BK-winst Thibau Nys -
'De Tafel van Gert' is terug vanaf 19 januari -
Aster Nzeyimana bekent: 'Bestemming X' blijft in België -
Kijk dit voorjaar naar het laatste seizoen van 'The Boys' op Prime Video -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Industry' op HBO Max -
Frustraties steken de kop op in 'Bestemming X' -
Kijk de eerste beelden van 'De Twaalf: De Botoxmoorden' -
Tante Rita keert terug in de midseizoensfinale van 'Familie' -
Dit zie je in 2026 op Netflix
-
Kijk de eerste beelden van de nieuwe fictiereeks 'All in' -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Agatha Christie’s Seven Dials' -
Ontdek de eerste beelden van 'Juliet' seizoen 2 -
'Welkom Aan Boord' vliegt weer uit! -
Netflix kondigt zesde seizoen 'Emily in Paris' aan -
Netflix lost trailer van 'The Rip' met Ben Affleck en Matt Damon
-
Ode aan Circus Camillein 'JAMES & Co' -
'De Rechtbank' opent opnieuw de deuren -
Benjamin maakt geen goede beurt in 'Winter Vol Liefde' -
Het verboden woord is terug! -
Maarten & Dorothee verdubbelen jaarloon in 60 seconden -
Ontdek de officiële trailer van 'Megan', seizoen 2 -
Dit is de eerste afvaller van 'Bestemming X'
Kijktip van de dag

Exact 1 jaar na de eedaflegging van Donald Trump blikt VTM NIEUWS terug op een verrassend, boeiend en soms ronduit hallucinant jaar. Een jaar met een wereldwijde handelsoorlog, een inval in Venezuela, bombardementen in Iran, ruzie met Oekraïne en de NAVO-bondgenoten en een vredesakkoord in Gaza. Gaat de storm liggen of woedt hij in 2026 nog heviger? En wat is de impact op ons leven? Exporten beantwoorden uw vragen over de Amerikaanse en wereldpolitiek.
'VTM NIEUWS Special: 1 jaar Trump', om 21.50 uur op VTM.



































